Новости по метке:

Франківський

На тихому сеансі світло і звук в залі приглушені, багато іграшок, діти граються перед екраном і вільно бігають по залу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Франківський футбольний клуб повернув собі історичну назву та навіть отримав спеціальну відзнаку "Прогрес року". Івано-франківський портал новин "Репортер"

Про це пишуть Версії з посиланням на The post Франківський футбольний клуб Прикарпаття повернув собі історичну назву (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.Online.ua

Таке відділення функціонує майже чотири роки при обласній психоневрологічній лікарні №3. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Керівник ЦНАПу каже, що особисто стоїть біля терміналу щоранку, щоб не було махінацій з талонами. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Відтепер кожна школа міста зможе подати одного кандидата на отримання стипендії міської ради. Івано-франківський портал новин "Репортер"

«Директор школи висловлювалася нецензурно, сказала, що ми їм не указ і звітувати перед нами вона не зобов'язана». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Ці ліки в першу чергу підуть для важкохворих дітей, дітей-сиріт, дітей з неблагополучних та малозабезпечених сімей Івано-франківський портал новин "Репортер"

За минулий тиждень темпи виконання робіт щодо косіння трави збільшилась, хоча роботи ще багато. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Про це повідомляється на сторінці очільника франківського драмтеатру Ростислава Держипільського. Online.ua

Виконавчий комітет розглянув звернення керівництва Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу щодо встановлення пам'ятника. Бліц-інфо

Роботи майстра відзначали на українських та міжнародних конкурсах Івано-франківський портал новин "Репортер"

Андрій Єфіменко переконаний, що картини - це такий собі заклик до збереження автентичних та оригінальних споруд Івано-Франківська. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Наразі в прокаті на вибір є тільки чотири велосипеди, два з них двомісні - тандеми. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Доньці сержанта Андрія Волочія з Івано-Франківської авіаційної бригади лікарі встановили страшний діагноз - апластична анемія. Івано-франківський портал новин "Репортер"

«Репортер» вирішив пройтися аптеками Івано-Франківська і з'ясувати, де та скільки можна зекономити. Івано-франківський портал новин "Репортер"

09.06.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий