Новости по метке:

Франківський

Чергова перемога дозволила БК «Говерла» зберегти позицію лідера у турнірній таблиці. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Участь у флешмобі взяли 24 студенти з п'яти вишів України. З них шестеро - студенти Івано-Франківського університету Нафти і газу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Є два основні періоди проведення Днів Землі - у березні (ближче до весняного рівнодення) і 22 квітня. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Також відбудуться благодійний і сімейний забіги по два кілометри кожен та дві естафети - командна та корпоративна. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Пропонуємо свіжу публікацію франківського письменника Юрія Андруховича, написану ним спеціально для Deutsche Welle. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Мар'ян Николюк також зняв перший в Україні екологічно-патріотичний мультфільм «Воїни лісу». Івано-франківський портал новин "Репортер"

У франківському драмтеатрі готують нову виставу (фото)

В Івано-Франківському облмуздрамтеатрі готують нову виставу Пристрасті Тіля. Про це йдеться на офіційній Фейсбук-сторінці закладу. Стик

Поблизу франківської школи почали облаштовувати піднятий перехід

Проектно-кошторисна документація розроблена Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою наприкінці минулого року.докладніше Стик

Команда господарів організовує онлайн трансляцію поєдинку.інформує прес-служба клубу. Матч розпочнеться 8-го квітня о 15:00. Бліц-інфо

До Всесвітньoго дня здоров

Івано-франківським студентам вирішили нагадати про важливість фізичних вправ. До Всесвітньoго дня здоров'я патрульна поліція провела для них зарядку. Стик

Смерть не давала часу на розуміння й усвідомлення. Час був лише на одне - брататись і підспівувати. Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Най би прибирали після обіду. Дати їм дві тисячі гривень, тай проблема вирішиться. Я думаю, вони погодяться, тим більше не всі з багатих сімей". Івано-франківський портал новин "Репортер"

03.04.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий