Новости по метке:

франківець

Віктор Яков'як загинув 29 травня 2014 року у збитому терористами гелікоптері поблизу гори Карачун. Івано-франківський портал новин "Репортер"

У Калуші до поліції звернувся 27-річний місцевий мешканець, який розповів про крадіжку з магазину, в якому він працює. Івано-франківський портал новин "Репортер"

До хлопчика розвернулась тільки Наталія Могилевська,і він автоматично потрапив до її команди. Бліц-інфо

"Відтепер кожен може самостійно отримати про себе довідку про склад сім'ї і не ходити за цим в жек", - написав Войтик. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Працівники ювенальної превенції розшукують 14-річного жителя Івано-Франківська Максима Кулика. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Водночас ВРП відклала розгляд матеріалів щодо семи кандидатів на посади суддів Верховного суду. Бліц-інфо

Франківці писали диктант до Дня української мови та писемності (відео)

Серед учасників - відомі містяни, представники міської влади та інтелігенція. Телерадіокомпанія РАІ

Про стан руху міського автотранспорту доповідав заступник директора департаменту транспорту і зв'язку Андрій Гіглюк. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Груповий раунд франкці пройшли на одному диханні і далі не дали суперникам жодного шансу. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Франківець пропонує облаштувати багатоповерхівки сонячними батареями

"Облаштування дахів багатоповерхових будинків сонячними електростанціями. Пропозиція здешевити вартість електроенергії для населення м. Івано-франківська". Франківчани

Попри всі застереження критиків, чимало кав'ярень і магазинів міста сьогодні прикрасили себе не так страшними, як кумедними гарбузами, а нічні клуби запрошують на тематичні вечірки. Івано-франківський портал новин "Репортер"

31.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий