Новости по метке:

фотокопія

Правоохоронці примусово вилучили у Насірова два закордонні паспорти та один дипломатичний - ЗМІ

наявні у нього документи, що дають право на виїзд за кордон, крім вже вилучених. Раніше в розпорядженні DT.UA   опинилась  фотокопія відповіді британського Національного агентства по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ та САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

журналістка Тетяна Закордонець опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» фото. За її словами, зробленими під час затримання. Та фотокопію звернення на ім’я генерального прокурора Юрія Луценка та міністра внутрішнійх справ Арсена Авакова від імені «громадськості Рівненщини». В ньому...Все

Насіров заявив про здачу паспортів до міграційної служби

зі слідством. "Сподіваюся, що їх (документи, – Ред. ) скоро повернуть", – додав Насіров. Раніше у розпорядженні   DT.UA   виявилася  фотокопія відповіді британського Національного агентства із боротьби зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

Насіров не здав британський паспорт - САП

Угорщини та Великобританії. У свою чергу, у СБУ також не знають про британське громадянство Насірова. Раніше у розпорядженні  DT.UA   виявилася  фотокопія відповіді британського Національного агентства  по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

Насіров прийшов на допит в НАБУ

Угорщини та Великобританії. У свою чергу, у СБУ також не знають про британське громадянство Насірова. Раніше у розпорядженні  DT.UA   виявилася  фотокопія відповіді британського Національного агентства  по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

Янукович просив ввести в Україну війська РФ: Путін сам про це зізнався

сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності і захисту населення України". Головна військова прокуратура України отримала від ООН офіційну фотокопію заяви екс-президента Віктора Януковича від 1 березня 2014 року з проханням ввести війська Російської Федерації в Україні. Віталій Чуркін помер 20...Єдність

Обвинувальний акт у "справі ЗНО" повернули ГПУ

суд Києва повернув прокурору обвинувальний акт стосовно колишнього директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука й шести спіробітників УЦОЯО. Фотокопію рішення суду оприлюднив син екс-директора УЦОЯО, колишній заступник голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук. Він також зазначив, що "так...Зеркало недели (газета)

Холодницький засумнівався в покаранні Насірова за подвійне громадянство

балотуватися в депутати, на території України протягом п'яти років, а не наявність громадянства третіх країн. Раніше у розпорядженні  DT.UA   виявилася  фотокопія відповіді британського Національного агентства  по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

У Рівному надрукують фотокопію "Пересопницького Євангелія від Матвія".Все

знахідки правоохоронці передали львівським історикам для їх реставрації та дослідження. Після відновлення переданого архіву, він експонуватиметься у музеї, а цифрові фотокопії документів будуть оприлюдненні на порталі Електронний архів Українського визвольного руху. «Реставрація подібних знахідок може тривати від кількох місяців до...MediaStar

віднайдений у Тернопільській області архів ОУН. Як дізнався POLUK.net із прес-центру ЦДВР, після відновлення архів експонуватимуть у музеї, а цифрові фотокопії документів викладуть на порталі avr.org.ua. Співробітники Управління СБУ в Тернопільській області https://www.facebook.com/SSU.Ternopil/ передали нещодавно віднайдену на Тернопільщині добірку архівних...Польсько-український інформаційний портал

Рада прийняла зміни щодо заочного засудження

роздали перед голосуванням. Нагадаємо, 20 січня Печерський суд дозволив  заочне розслідування у справі про держзраду Януковича. Раніше слідство отримало фотокопію звернення Януковича до президента РФ Володимира Путіна від 1 березня 2014 року  з проханням ввести російські війська  в Україну.Зеркало недели (газета)

В СБУ не знають про британське громадянство Насірова

наявність громадянства інших країн не є підстава для відмови особі в доступі до державної таємниці. Раніше у розпорядженні  DT.UA   виявилася  фотокопія відповіді британського Національного агентства  по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

архіву Центру досліджень визвольного руху. Заради їх реставрації та дослідження. Після відновлення переданого архіву він експонуватиметься у музеї, а цифрові фотокопії документів будуть оприлюдненні на порталі Електронний архів Українського визвольного руху. Реставрація подібних знахідок може тривати від кількох місяців до...Щоденний Львів

Янукович готовий спілкуватися з українськими прокурорами в Росії

присутності працівників ГПУ. Нагадаємо, 20 січня Печерський суд дозволив  заочне розслідування у справі про держзраду Януковича. Раніше слідство отримало фотокопію звернення Януковича до президента РФ Володимира Путіна від 1 березня 2014 року  з проханням ввести російські війська  в Україну.Зеркало недели (газета)

Адвокат назвав адресу Януковича в Росії

в місті Ростов-на-Дону. Нагадаємо, 20 січня Печерський суд дозволив  заочне розслідування у справі про держзраду Януковича. Раніше слідство отримало фотокопію звернення Януковича до президента РФ Володимира Путіна від 1 березня 2014 року  з проханням ввести російські війська  в Україну.Зеркало недели (газета)

Заступник голови Національної поліції України викрив чергову підробку, еотру поширюють соцмережами як наказ про розгін блокади Він оприлюднив у фейсбуці фотокопію цього фальшивого наказу від його імені з написом Обережно! Підробка! й додав: Після невдалої підробки листа голови Донецької обласної...Високий замок

Рада розгляне законопроект про позбавлення мандата за подвійне громадянство

повинен займати державні посади. Нагадаємо, що раніше подвійне громадянство було виявлено у глави ДФС Романа Насірова. У розпорядженні ZN.UA виявилася фотокопія відповіді британського Національного агентства по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

TI просить НАБУ розслідувати приховування інформації про британський паспорт Насірова

прес-служби організації. Наголошується, що відповідну заяву про кримінальне правопорушення Transparency International направила директор НАБУ Артему Ситнику. У розпорядженні DT.UA виявилася фотокопія відповіді британського Національного агентства по боротьбі зі злочинністю на запит НАБУ і САП про наявність у глави ДФС громадянства...Зеркало недели (газета)

Луценко підтверджує отримання листа від Генпрокуратури РФ щодо допиту Януковича

території РФ у присутності українських слідчих. "Прийшов лист від Генпрокуратури РФ", - написав генпрокурор на сторінці у Facebook і виклав фотокопію відповідного документа, в якому, зокрема, зазначено, що "У зв'язку з перебуванням Януковича В.Ф. на території Росії Генеральна прокуратура Російської...Интерфакс-Украина

10.03.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий