фланг

Динамо пройти в наступний раунд.Про це розповів журналіст Костянтин Андріюк."Якщо лайнсмен на користь Динамо розібрався, то його колега на протилежному фланзі завалив Славію. Він підняв прапорець там, де його не треба було піднімати. Гравець Славії був як мінімум на одній...Чемпион

Хацкевич: "До якої гри ми готувалися, така вона і була"

того, хто у "Славії" грає, філософія гри команди не змінюється. Може, в першому таймі ми дозволяли спокійно доставляти м'яч з флангу в штрафну, але в другому таймі перебудувалися і перекрили фланги. Потім суперник почав грати через центральних захисників, довгий пас...Football-ukraine.com

Динамо - Славия: послематчевая пресс-конференция Александра Хацкевича

ответил на вопросы журналистов. — Тяжелая игра. Две игры тяжелые. А ведь на первый взгляд игра Славии простая. Это проход флангом, передача в центр и борьба. Но я рад, что ребята продемонстрировали умение терпеть, ждать своего шанса и добилась победного...HP i B LIFE

о наличии ядерного оружия у Черноморского флота России и угрозах черноморскому региону, сообщает Флот - 2017. Угроза для всего юго-восточного фланга НАТО. Черноморский флот свободно чувствует себя в Черном море, Крым милитаризуется и превращается в военно-морскую базу. Есть все основания...Черноморские новости

"Динамо" проходит в следующий раунд Лиги чемпионов

16 минута - вратарь киевлян Денис Бойко в великолепном прыжке выбил мяч головой. На 77 минуте Бойко вытащил мяч, поданный с фланга. ЛИГАБизнесИнформ

і зраду Мораєса Ветерани дуже люблять, коли я виходжу на поле. Переважно граю праворуч у захисті або півзахисті. Коли біжиш флангом поруч із лавою запасних, вони підказують, коментують кожну твою дію. Це дуже смішно. Я безмежно вдячний долі, що мені...24 канал

момент вів у рахунку 3:0. За відведений йому час, українець зробив кілька точних передач на партнерів та активно підключався по флангу. Інший українець Олександр Зінченко не потрапив у заявку Манчестер Сіті на матч першого туру чемпіонату Англії проти Арсеналу. Нагадаємо, українець...ICTV

Володимир Шаран - найкращий тренер 4 туру УПЛ

успішні нові обличчя у складі) У награній схемі олександрійців було зроблено дві перестановки вимушена в центрі поля та тактична на фланзі – замість більш націленого на центр атаки Пономаря вийшов Задерака. Обидві рокіровки себе виправдали, гра команди Шарана виявилася гармонійною...HP i B LIFE

Нападающий американского клуба «Ди Си Юнайтед» Уэйн Руни стал героем матча МЛС, в котором его команда встречалась с «Орландо». FootballTop

Нкунку. Форвард получил передачу, вошел в штрафную и мастерски переиграл голкипера - 1:0. Второй гол сделал Ди Мария, который по флангу ворвался в штрафную и выложил мяч на пустые ворота Рабьо - 2:0. Во второй половине парижане продолжили атаковать, но...Апостроф

Киммих навесил с фланга и Левандовски точно пробил головой - 0:1.Апостроф

счетом 2:0. "Апостроф" провел онлайн-трансляцию матча "Арсенал" - "Манчестер Сити". Счет в начале встречи открыл Рахим Стерлинг, который сместился с фланга в центр и точно пробил с 18 метров - 0:1. До конца тайма обе команды имели шансы отличиться, но...Апостроф

"Карпат" Мірошниченко наважився на дальній удар. М'яч пройшов повз штангу. Гол "Зоря" забила на 77-ій хвилині. Гравці "Карпат" провалилися на фланзі, і простріл з флангу, попри те, що у штрафному майданчику захисники зуміли зачепити м'яч. Та він потрапив до Харатіна,...24 канал

Олександрія - Арсенал-Київ 1:0.

Наставник олександрійців змінив двох виконавців порівняно з грою тижневої давності. Замість Банади в центрі поля вийшов Довгий, а Пономаря на фланзі атаки змінив Максим Задерака. Оборона була в звичному складі Пашаєв, Бондаренко, Шендрік, Цуріков. Запорожан та Грицук доповнювали трикутник в...Ua-football

МФК «Миколаїв» зазнав поразки від «Інгульця»

команди в Петровому. Вже на 52-й секунді поєдинку рахунок був відкритий - лівий захисник господарів Владислав Клименко промчав по своєму флангу і несподівано замість прострілу пробив. Сюрпризом це стало перш за все для воротаря "Миколаєва" Дениса Старченка, який зробив крок...Миколаївська правда

Мы видим попытки РФ фактически начать военно-экономическую блокаду Азовского побережья Украины. Mariupol.tv

АПЛ: 1 тур.

Відеоогляд матчу першого туру "Ньюкасл" - "Тоттенхем". Проте, через шість хвилин Хоселу відгукнувся на класний навіс з флангу і зрівняв рахунок.Футбол газета

В моменте с жёлтой карточкой Гаджибекову судья правильно разобрался. FootballTop

АПЛ: 1 тур.

"Шпори" починають АПЛ з перемоги. Проте, через шість хвилин Хоселу відгукнувся на класний навіс з флангу і зрівняв рахунок.Футбол газета

відігрався на 11 хвилині, коли ударом головою відзначився Хоселу.На 18 хвилині Тоттенгем знову опинився попереду - Серж Орьє навісив з флангу на дальню штангу, звідки головою матч у сітку відправив Деле Аллі.Чемпіонат Англії АПЛ1-й тур11 серпняНьюкасл - Тоттенгем 1:2Голи: 0:1...Чемпион