фк шахтар

"Чорноморець" і "Маріуполь" нічиєю завершили програму 14 туру УПЛ

Спочатку ініціативу захопили більш досвідчені гості, однак перший гострий момент створили "моряки". Удари Мусолітіна і Васіна також завершилися безуспішно. Unn.com.ua

Девіч приніс перемогу ФК "Вадуц" у грі чемпіонату Швейцарії

Примітно, що до цього моменту "Вадуц" не забивав жодного голу у трьох попередніх турах турніру. Unn.com.ua

А талисман «горняков» Крот активно поддерживал участников и параллельно фотографировался со всеми желающими. Shakhtar Kids Cup 2*2 способствует развитию и популяризации детского футбола в Украине. Террикон

130 участников (дети 6-7 лет) из разных городов Украины разделились на 65 команд (по 2 игрока) и провели по 5-6 матчей каждая. 1NEWS

"Карпати" здобули нічию в матчі з "Динамо"

Результати останніх поєдинків дають надію вболівальникам "Карпат". Проте друга половина гри склалася на користь "Карпат". Ваші новини

"Доминантой, как и прежде, является выполнение регуляторных правил УЕФА, а именно соблюдение требований fair play. RUpor.info

Про це після матчу у Харкові 28 жовтня заявив наставник "сталеварів" Ніколай Костов. Після 14-ти матчів в активі Сталі 10 залікових пунктів. Чемпион

Завдяки результату у зустріі з лідером Сталевари залишили останню сходинку. Чемпион

Шахтар - Сталь.

- Сталь відбудеться сьогодні. Початок зустрічі о 17.00. UA-Футбол проведе для вас текстову онлайн-трансляцію цього матчу. Форма команд. #ШахтарСтальhttps://t.co/lfBpBAeFzn pic.twitter.com/FJVcfL2BW8 ФК Шахтар Донецьк (@FCShakhtar_ua) 28 жовтня 2017 р.Ua-football

Чому ФК "Львів" ще здивує всіх

Днями футбольна Україна знову масово згадала про футбольний клуб "Львів". Sportanalytic

Шахтар сплатив до державного бюджету України суму в розмірі 426 млн. 32 тис. гривень податків, йдеться в річному фінансовому звіті ФК Шахтар. Нагадаємо, що напередодні УЄФА включила гірників до історичного рейтингу. Як повідомлялося раніше, президент донецького Шахтаря є найбагатшою людиною...Чемпион

ФК "Шахтар" у сезоні-2016/17 скоротив доходи втричі за відсутності трансферів, але наростив комерційні доходи в 1,5 раза

Доходи чемпіона України футбольного клубу "Шахтар" у сезоні 2016/17 років становили 877 млн грн, що майже в 3,1 раза нижче за показник попереднього сезону і насамперед пов'язано зі скороченням доходів від продажу та оренди гравців із 1,762 млрд грн до...Интерфакс-Украина

Шахтер опубликовал годовой отчет о сезоне-2016/17

Отчет содержит информацию о спортивных результатах, статистику и основные показатели деятельности клуба в обозначенный период. Спорт.ua

Роман Толочко: "Гратимемо у свій футбол, аби здобути перемогу з динамівцями"

Також необхідно повністю дотримуватись та виконати установку тренера. - У киян практикується на матчі молодіжки відправляти гравців з першої команди. Галичина спортивная

Відкрили рахунок у матчі господарі на першій компенсованій хвилині першого тайму, після кутового. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Жеребьевка 1/4 финала Кубка Украины состоится 31 октября

Команды, которые будут принимать участие в 1/4 Кубка Украины: Базовий день проведення матчів - 29 листопада. Команди, які братимуть участь у 1/4 Кубку України: Пряму трансляцію події можна буде переглянути на сторінці ФФУ у Фейсбуці. Mig.com.ua

ФК «Львів» дізнається суперника в 1/4 фіналу Кубка України 31 жовтня

Пряму трансляцію події можна буде переглянути на сторінці Федерації футболу України в інтернет-мережі Facebook. Щоденний Львів

ФК «Львів» вийшов у чвертьфінал Кубка України

У другій 45-хвилинці відзначитися першими знову вдалося гравцям Зорі. Артем Гордієнко в дотик замкнув пас Олександра Караваєва ударом під перекладину воріт. Високий замок

Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Ми не випадково перемогли Чорноморець»

Не раз це вдавалось і другий тайм був більш змістовний. Усі гравці при виконанні пенальті виглядали дуже впевненими. Неофициальный сайт ФК Днепр