фехтування

З поміж 145 атлетів, які представляли 24 країни світу на Чемпіонаті з фехтування, за нагороди змагався вихованець Черкаського обласного центру фізичного здоров'я та спорту інвалідів "Інваспорт" Артем Манько. Він став бронзовим призером.Прес-Центр

Українська спортсменка Ольга Харлан стала переможницею Кубку світу з фехтування на шаблях у бельгійському Сант-Нікласі. У фінальному поєдинку Харлан змагалася з Росселлою Грегоріо з Італії.Урядовий Кур'єр

Закарпатські шпажисти вдало виступили на міжнародних змаганнях / ФОТО

І ця нагорода для Закарпатської федерації фехтування - не єдина за кілька тижнів. Про досягнення кадетів та найменших наших фехтувальників - Uzhgorod.in/ua говорив із тренером ОК ДЮСШ...Голос Карпат

Українська шаблістка Ольга Харлан виграла Кубок світу: фото

Українка Ольга Харлан у суботу, 18 листопада, перемогла на Кубку світу з фехтування на шаблях. Про це повідомляє Національна федерація фехтування.Сайт міста Ужгорода

Українська шаблістка Харлан виграла етап Кубку світу, розгромивши росіянку та італійку

У суботу, 18 листопада, українська олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан виграла...Експрес

Українка Ольга Харлан виграла Кубок світу з фехтування

18 листопада, знаменита українська шаблістка Ольга Харлан виграла Кубок світу з фехтування. Ваші новини

Харлан перемогла суперницю з рахунком 15:6. Українська спортсменка Ольга Харлан стала переможницею Кубку світу з фехтування на шаблях у бельгійському Сант-Нікласі. Про це повідомляє Національна федерація фехтування. У фінальному поєдинку Харлан змагалася з Росселлою Грегоріо з...Високий замок

Фехтувальниця Харлан тріумфувала на етапі Кубка світу в Бельгії

Олімпійська чемпіонка Пекіну Ольга Харлан стала переможницею Кубка світу з фехтування на шаблях, що відбувся у бельгійському Сінт-Нікласі. Про це інформує НОК України, передає УНН.Українка на шляху до фіналу другого за...Unn.com.ua

Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування в Бельгії

в Ріо-де-Жанейро Ольга Харлан завоювала дві медалі - "бронзу" в індивідуальній першості, а також "срібло" у складі жіночої збірної з фехтування на шаблі. Крім того, в активі фехтувальниці "золото" Пекіна-2008, а також "бронза" Лондона-2012. Раніше Ольга Харлан була визнана найкращою...Зеркало недели (газета)

Українська шаблістка Харлан виграла Кубок світу

Українська спортсменка Ольга Харлан стала переможницею Кубку світу з фехтування на шаблях. Змагання відбулись у бельгійському Сант-Нікласі...Громадське телебачення

Ольга Харлан - переможниця етапу Кубка світу з фехтування на шаблях в бельгійському Сант - Нікласі.Гал-info

перейшов до приємної процедури нагородження: вручив молоді грамоти. Особливо відзначив перемогу Надії Дьолог, яка виборола золото на Чемпіонаті світу з фехтування на візках. Затим слово надали Василю Гомонаю, який подякував за запрошення взяти участь у святкуванні Дня студента та розповів...Ужгород.net.ua

Закарпатка Надія Дьолог виборола золото в командній грі Чемпіонату світу з фехтування на візках, що відбувся цього року в Римі.Ужгород.net.ua

Закарпатка виборола золото на Чемпіонаті світу з фехтування на візках (ВІДЕО)

Закарпатка Надія Дьолог виборола золото в командній грі Чемпіонату світу з фехтування на візках, що відбувся цього року в Римі. Переможниця вже на Батьківщині, зустрічали її на вокзалі з квітами друзі та...Закарпатський Кореспондент

Черкащанин Артем Манько (на знімку - перший ліворуч) вдало виступив у складі національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках.Рідна Черкащина

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше на Кубку світу фінішувала у ТОП-6

у румунки Ралукі Крістіни Сбаркіі — 15:14. В 1/16 фіналу Пантелєєва вибила з боротьби третій номер світового рейтингу Міжнародної федерації фехтування (FIE) Єву Неліп з Польщі — 15:10 і в наступному турі розібралася з американкою Келлі Хьорлі, завершивши бій з...Галичина спортивная

Днями в Римі завершився чемпіонат світу з фехтування на візках. Національна паралімпійська збірна України здобула на цих змаганнях девять медалей та замкнула трійку лідерів серед 24 країн-учасниць. Як...Урядовий Кур'єр

Ляльку Барбі вперше одягнули у хіджаб

яка є виробником ляльки, подарувала фехтувальниці один зі своїх нових виробів. "Коли я думаю про власний шлях дівчини-мусульманки, яка займається фехтуванням, то згадую, що були люди, які змушували мене почуватися чужинкою. Люди, які не вірили в мене, ця лялька Барбі...Еспресо TV

найсильнішими у командних змаганнях, перемігши у фіналі італійок - 45:31.Варто зазначити, що збірна України за підсумками цьогорічного Чемпіонату світу з фехтування на візках в Італії зайняла третє загальнокомандне...Ужгород.net.ua