фехтування

«Труффальдіно із Бергамо» у Львові постане у жанрі мюзиклу з світловими картинами і фехтуванням +Відео...zaxid.net

Богдан Нікішин: «Після 35-ти фехтуєш не тільки шпагою, а й головою»

Богдан Нікішин міг обрати футбол, легку атлетику чи баскетбол. Та у десять років разом з однолітками прийшов на шкільну секцію фехтування. Зробив стійку, кілька разів махнув шпагою, здійснив прицільний укол в уявного суперника – і зачепило. «Усе вийшло випадково, –...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

У Миколаєві пройшов Чемпіонат України з фехтування

З 14 до 18 лютого в спортивному комплексі Миколаївської СДЮСШОР з фехтування проходив Чемпіонат України з фехтування серед юнаків та дівчат 1997 р. н. та молодше (рапіра,шабля), який став відбірковим на Чемпіонат Європи як для кадетів, так...Миколаївська правда

«У 2016 р. започатковано програму, аналогів якої немає в Україні,: «Відкриті Кубки Львова»», - Г. Слічна

баскетбол, волейбол, волейбол пляжний, настільний теніс, теніс, бадмінтон, гандбол, регбі, флорбол, плавання, водне поло, спортивне орієнтування, сучасне п'ятиборство, веслування, велоспорт, фехтування (шпага), фехтування (рапіра), карате, бокс, кікбоксинг, дзюдо, вільна боротьба, стрільба з лука, стрільба кульова, стрільба стендова, художня гімнастика, спортивна...Львівська міська рада

Фехтувальники Черкащини здобули "бронзу" чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат 1997 р. н. та молодше відбувся 17-18 лютого у Миколаєві. Тут фехтувальники змагалися за...Про Все

Дніпровський шпажист Богдан Нікітін виборов срібло на Кубку світу з фехтування

У складі української збірної виступав наш земляк - дніпрянин Богдан Нікішин. Дніпровський шпажист Богдан Нікітін виборов срібло на Кубку світу з фехтування Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Відкритий чемпіонат України з фехтування на шаблях серед юнаків та дівчат 1997 р. н. та молодше відбувся 17-18 лютого у Миколаєві.Прес-Центр

На жаль, у поєдинку з чехами українські спортсмени поступилися 35:40. Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше,юна закарпатка виборола срібло Кубку Європи з фрістайлу. Голос Карпат

Українські шпажисти завоювали "срібло" етапу Кубка світу

Чоловіча збірна України з фехтування на шпагах посіла друге місце на командному Кубку світу в канадському Ванкувері. Лише у вирішальному поєдинку українські шпажисти поступилися чехам...Зеркало недели (газета)

Українські фехтувальники здобули "срібло" Кубка світу

Українська команда з фехтування на шпагах завоювала срібні медалі Кубка світу в Канаді. У боротьбі за золоті нагороди спортсмени поступились чехам із рахунком 40:35.Ваші новини

Українські фехтувальники вибороли "срібло" Кубку світу

Національна команда України з фехтування на шпагах виборола срібні медалі Кубку світу в канадському Ванкувері...Еспресо TV

Збірна України з фехтування на шпазі посіла другу сходинку на етапі Кубка світу у Ванкувері.Выбор 2014

Українські паралімпійці тріумфували на етапі Кубка світу з фехтування

Ряд медалей здобули українські паралімпійці на етапі Кубку світу з фехтування, що проходив з 17 по 19 лютого в угорському місті Егер, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НКСІУ. Українці потужно...Unn.com.ua

Збірна України завоювала "срібло" на етапі Кубка світу з фехтування у Канаді

Чоловіча збірна України з фехтуванню на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Анатолія Герея і Максима Хвороста завоювала срібні нагороди етапу Кубку світу в...Гал-info

Жіноча збірна України з фехтування на шаблі фінішувала четвертою в командних змаганнях на етапі Кубка світу в Афінах. Зазначимо, що за Україну на цьому етапі...Чемпион

Цими вихідними у Ванкувері (Канада) відбувся черговий етап Кубка світу з фехтування на шпагах у чоловіків. У командних змаганнях наш земляк разом із Богданом Нікішиним (Дніпро), Максимом Хворостом (Харків) та Володимиром Станкевичем-мол.Голос Карпат

Чоловіча збірна України з фехтуванню на шпагах у складі Богдана Нікішина, Володимира Станкевича, Анатолія Герея і Максима Хвороста завоювала срібні нагороди етапу Кубку світу в...Чемпион