фехтувальники

А після цього українці поступилися російським фехтувальникам - 27:45, інформує сайт Національної федерації фехтування України.1NEWS

турнірній таблиці українці програли російським шпажистам з рахунком 36:45. Зазначається, що саме команда Росії на чемпіонаті Європи відібрала у наших фехтувальників золото, завершивши поєдинок на свою користь з мінімальною перевагою - 33:32. У боротьбі за 5-8 місце збірна України спочатку...Чемпион

Українські фехтувальники-шпажисти, серед яких ужгородець Анатолій Герей, до медалей не пробилися.Ужгород.net.ua

Серед українських фехтувальників найкращий результат показав лідер збірної Богдан Нікішин.Ужгород.net.ua

Серед українських фехтувальників найкращий результат показав лідер збірної Богдан Нікішин, інформує сайт Національної федерації фехтування України.1NEWS

З 19 липня німецьке місто Лейпциг прийматиме найсильніших представників фехтування, які розіграють 12 комплектів нагород чемпіонату світу, повідомила прес-служба Львівської ОДА. Гал-info

Четверо львів

У середу, 19 липня, Лейпциг прийматиме найсильніших фехтувальників, які розіграють 12 комплектів нагород чемпіонату світу. Про це повідомили сьогодні, 19 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: Традиційно...Щоденний Львів

Українські фехтувальники розпочинають виступи на чемпіонаті світу

Українці будуть представлені у всіх видах зброї, окрім жіночої рапіри. Sportgid

Шпага (жінки): Фейбі Бежура, Олена Кривицька, Ксенія Пантелеєва, Анфіса Почкалова. Галичина спортивная

Змагання серед чоловіків та жінок з фехтування на шпагах відбулись з 2 по 6 липня в харківському СК «Уніфехт». Слободской край

За інформацією сайту ХОДА, наші чемпіони вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи: Даніїл та Єва Мазури гідно представили не тільки нашу області, але і країни в цілому. Online.ua

шпажистам Росії (32:33). Бронза дісталася чехам, які в поєдинку за 3-е місце виграли у німців (23:22). Це перша нагорода українських фехтувальників на Євро-2017. Чемпіонат Європи завершиться 17 червня командними змаганнями шаблістів і шпажисток. Нагадаємо, 29 травня український шпажист Богдан Нікішин...Урядовий Кур'єр

Збірна України поступилася росіянам у фіналі ЧЄ з фехтування

стала володарем срібного комплекту нагород. Зауважимо, що чоловіча збірна України стала віце-чемпіоном Європи вперше з 2010 року, минулого сезону наші фехтувальники фінішували третіми. Проте вони є чинними чемпіонами світу у цій дисципліні. Як повідомляв УНН, у грузинській столиці Тбілісі 12...1NEWS

для України першою на чемпіонаті Європи у Грузії. Чоловіча збірна України стала віце-чемпіоном Європи вперше з 2010 року, минулого наші фехтувальники фінішували третіми. Проте, вони є чинними чемпіонами світу у цій дисципліні.Еспресо TV

Юних ужгородських ватерполістів зустрічали з почестями на залізничному вокзалі / ФОТО

хлопець, йому дуже подобається цей вид спорту і він хочу займатись ним і надалі. Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше,ужгородські фехтувальники на візках успішно виступили на етапі Кубка світу.Голос Карпат

Сьогодні, 12 червня в грузинській столиці стартує європейська першість з фехтування. Гал-info

Ужгородські фехтувальники на візках успішно виступили на етапі Кубка світу (ВІДЕО)

етапі в угорському Егері є прогрес і уже майже 100% шанси потрапити до основи національної збірної, повідомив Ужінформ. Нагадаємо,юний закарпатський фехтувальник посів призове місце на змаганнях в Польщі.Голос Карпат

Фехтувальниця Олена Кривицька боротиметься за медалі чемпіонату Європи

Сьогодні, 12 червня в грузинській столиці стартує європейська першість з фехтування. Престижний турнір збере в Тбілісі близько 500 найкращих фехтувальників Старого Світу з 44 країн. Як повідомляє Національний Олімпійський комітет України, наша команда заявлена своїм потужним складом на чолі з...Online.ua

В Ужгороді відбувся дитячий ярмарок "Фортеця" (Фото)

багато іншого. Мами ж у цей час могли взяти участь у роботі спортивної секції у зеленій зоні. Майстер-класи проводили юні фехтувальники, а уроки виживання бувалі туристи. Офіційно відкрили унікальний захід керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара та ідейний...Online.ua