фехтувальники

Порошенко назвав умову, за якої Україна вступить в ЄС

– сказав Порошенко. Читайте також: Супровід Порошенка із 28 осіб на Генасамблею ООН обійшовся в 3,5 мільйони Читайте також: Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату світу...Єдність

Черкащанин Артем Манько (на знімку - перший ліворуч) вдало виступив у складі національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках. Рідна Черкащина

Українські паралімпійці привезли з чемпіонату світу у Римі 9 медалей (відео)

Українські паралімпійці-фехтувальники привезли з чемпіонату світу у Римі 9 медалей: три золота, два стрібла і чотири бронзи. Наші спортсмени на візках посіли...Телерадіокомпанія РАІ

Роналду визнаний найкращим гравцем 2017 року за версією Goal

капітан національної команди Андрій Пятов проголосували за Роналду при виборі кращого гравця футболіста 2017 року за версією ФІФА. Читайте також:Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату...Єдність

Черкаський шабліст завоював «бронзу» чемпіонату світу

складі команди завоював «бронзу» чемпіонату світу. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби КЗ центр «ІНВАСПОРТ» ЧОР. У доробку українських фехтувальників 9 високих нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі) та ІІІ місце в загальнокомандному заліку (після команд...Нова доба

Українські паралімпійські фехтувальники стали третіми за підсумком ЧС

запеклій боротьбі перебороти у фіналі збірну команду Італії - володарку цього чемпіонату світу у командному заліку. Відтак, у доробку українських фехтувальників - 9 високих нагород, серед яких 3 "золоті", 2 "срібні" та 4 бронзові медалі. Безперечним лідером команди за підсумками...Unn.com.ua

Українські паралімпійці-фехтувальники - треті у загальному заліку чемпіонату світу

Срібні нагороди здобули Антон Дацко у змаганнях рапіристів та шаблістка Євгенія Бреус. Єдність

Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках посіла третє загальнокомандне місце н... Експрес

Українець Шавкун став чемпіоном світу з паралімпійського фехтування

Пашкова - дебютантка цього чемпіонату та практично новачок міжнародних змагань, - стала бронзовою призеркою. Варто відзначити, що у доробку українських фехтувальників - дві "золоті", дві "срібні" та дві бронзові нагороди. Нагадаємо, що раніше українські спортсмени також виборювали медалі на ЧС...Unn.com.ua

Найкращі українські фехтувальники розпочали змагальний сезон у Черкасах

Позмагатися за нього завітали найсильніші спортсмени з усіх регіонів. За фінальними поєдинками легенд українського фехтування спостерігала наша знімальна група. ВIККА

14-15 жовтня в Черкасах відбувся Кубок України з фехтування на шаблях. Прес-Центр

Пішов з життя мудрець з "Гри престолів" Рой Дотріс

Британський актор Рой Дотріс помер у своєму будинку в Лондоні у віці 94 років, повідомляє The Independent. Наголошується, що актор помер в оточенні своєї родини. Дотріс відомий завдяки ролі мудреця Галліна в серіалі "Гра престолів". Крім того, він зіграв Леопольда...Зеркало недели (газета)

Помер актор з "Гри престолів"

"Хороший поліцейський", "Казки стриптиз-клубу" тощо. На рахунку Дотріса також ролі в телесеріалах "Красуня і чудовисько", "Шака, король зулусів",  "Вавилон-5", "Застава фехтувальників" та "Містер і місіс Сміт". Крім того, актор займався озвученням усіх аудіокниг серії фантастичних романів "Пісня льоду і вогню"...Ваші новини

Закарпатські фехтувальники вдало виступили у Всеукраїнських змаганнях у Львові / ФОТО

І вже в молодшій віковій групі закарпатські шпажистки завоювали дві медалі. Анастасія Голич (тренер - Вікторія Петрішак) фінішувала тринадцятою. Голос Карпат

Маленькі закарпатські фехтувальники повернулись зі Словаччини з перемогами

У словацькому місті Сніна відбувся традиційний Міжнародний турнір для найменших фехтувальників на шпагах - "Сena Vihorlatu-2017". Дівчата і хлопці зі Словаччини, Польщі та України змагалися у двох вікових групах: 2006-2007 та...Голос Карпат

Фехтувальники виборюють у Львові Кубок України

3 жовтня з 9.30 командні змагання (шпага, чоловіки, жінки); Щоденний Львів

Фехтувальники виборюють Кубок України у Львові

Фехтувальники змагаються за Кубок України у Львові

У манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на вулиці Черемшини (№17) змагатимуться до 3 жовтня за Кубок України з фехтування на шпагах й рапірах серед дорослих спортсменів Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської...Щоденний Львів

Фехтувальники змагаються у Львові за Кубок України

Львівщина приймає Кубок України з фехтування

з фехтування на шпагах та рапірах серед дорослих спортсменів, повідомила прес-служба Львівської ОДА. На турнірі очікують участь близько 100 найкращих фехтувальників зі всіх областей України. Змагання відбудуться в манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, вул. М.Галичина спортивная