фехтувальники

13-го травня у столиці Румунії пройшов міжнародний турнір "Трофей Пеллегріні", ув якому взяли участь українські фехтувальники. І в жіночій, і в чоловічій індивідуальних першостях перемога була за рапіристами з України, інформує сайт Національної федерації фехтування України.Чемпион

Ужгород долучився до проведення Всеукраїнського Олімпійського дня: опубліковано ФОТО

бійців АТО та патрульної поліції, вихованців ужгородських дитсадків та шкіл, різних спортивних федерацій та ветеранів. Окрім цього, були показові виступи фехтувальників, боксерів, армреслінгів. Ус, без винятку учасники Олімпійського дня були нагороджені сертифікатами НОК України в Закарпатській області та цінними подарунками.Закарпатський Кореспондент

Армійська збірна з фехтування здобула «бронзу» на регіональних змаганнях CISM

В другий день регіональних змагань CISM (Міжнародна рада військового спорту), що проходять у Голландії, армійські фехтувальники продовжують здобувати нагороди. У командному заліку чоловіча збірна до якої входять прапорщики Віталій Медведєв, Ігор Рейзлін та солдат Володимир Станкевич завоювали «бронзу». В особистому...Народна Рада

Львів

і троє представників Львівщини — паралімпійські чемпіони Ріо-де-Жанейро Антон Дацко і Андрій Демчук та Наталя Морквич, повідомляє sport-oda.lviv.ua. У турнірі фехтувальників на візках категорії А Андрій Демчук посів друге місце у змаганнях на шаблі, а Наталя Морквич стала бронзовою призеркою...Галичина спортивная

Ужгородська фехтувальниця здобула срібло Кубка світу

Загалом же українські паралімпійці-фехтувальники здобули 11 медалей. Як повідомляв Голос Карпат раніше,закарпатські фехтувальники знову привезли на Срібну Землю медалі.Голос Карпат

В Ужгороді фехтувальники трьох країн змагалися за призи турніру пам

Змагання шпажистів у перший день виграли харківяни Анастасія Зеленцова та Максим Карюченко. Голос Карпат

Участь узмаганнях, які мають статус залікового турніру, беруть майже 300 спортсменів зусіх регіонів України тасусідніх країн Європи. Це18-й міжнародний турнір. Вже 9років він проводиться начесть Заслуженого тренера... 1NEWS

Майже 300 фехтувальників приїхали на міжнародні змагання в Ужгород

рапіристів з усіх областей України. Також у турнірі беруть участь спортсмени з Польщі та Словаччини. Учасники змагань це кадети, тобто фехтувальники 2001 року народження та молодші. Перший змагальний день приніс перемогу харків?янам Максиму Карюченку та Анастасії Зеленцовій, які посіли перші...Unn.com.ua

В Ужгороді змагались найкращі фехтувальники країни /ФОТО

На змагання зїхалось близько 300 спортсменів з України та ближнього зарубіжжя. Голос Карпат

Черкаські фехтувальники вибороли "бронзу" та "срібло" всеукраїнських змагань

19-20  квітня у м. Нетішин відбувся черговий  етап "Ліга  10-13", який зібрав 200 юних фехтувальників із усіх куточків України, пише "ЧЕмпіон". Черкащину представляло 16 спортсменів, вихованців КДЮСШ № 2, які продемонстрували  свою майстерність володіння спортивною...Про Все

Юні шаблісти з Черкащини вибороли всеукраїнські нагороди

9-20 квітня у м. Нетішин відбувся черговий етап «Ліги 10-13», який зібрав 200 юних фехтувальників із усіх куточків України. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Черкащину представляли 16 спортсменів, вихованців КДЮСШ № 2...Нова доба

Закарпатські фехтувальники-паралімпійці привезли з Кубка України медалі.Ужгород.net.ua

Шість медалей на Кубку України вибороли закарпатські фехтувальники-паралімпійці

Фехтувальники-паралімпійці, які навчаються в УжНУ, здобули чимало нагород на Кубку України, який 6–11 квітня проходив на олімпійській базі в Конча-Заспі. У доробку нашої команди під керівництвом викладача УжНУ Емілії Мадяр-Фазекаш – 6 медалей різного ґатунку. Так, студент І курсу факультету...ClipNews.info

Фехтувальники-паралімпійці, які навчаються в УжНУ, здобули чимало нагород на Кубку України, який 6–11 квітня проходив на олімпійській базі в Конча-Заспі. У доробку нашої команди під керівництвом викладача УжНУ Емілії Мадяр-Фазекаш – 6 медалей різного... Трибуна

Закарпатські фехтувальники-паралімпійці привезли з Кубка України медалі всіх проб (ВІДЕО).Закарпаття онлайн

гімнастики. Олімпійський чемпіон Олег Вєрняєв переможець цього сезону. Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України. Читайте також: Юні фехтувальники здобули «бронзу» Кубка світу На заключному етапі змагань українець був найкращим з результатом 83.864, що принесло йому загальну перемогу...ПедПресса

Спортивна обновка: черкаські фехтувальники вберуться у нове обмундирування

Черкаські владці виділила кошти на закупівлю нового обмундирування для місцевих фехтувальників. На все про все з бюджету викроїли 150 тисяч гривень.ВIККА

Мушкетерська першість: у Черкасах змагалися наймолодші фехтувальники

За перемогу боролося близько сотні юних "мушкетерів". За сумою набраних балів - визначили переможців, говорить Вікторія Хамаза. ВIККА

У Черкасах змагалися юні фехтувальники

25 березня на базі КДЮСШ №2 пройшов відкритий Чемпіонат міста з фехтування на шаблях. Нова доба

Фехтувальники львівського університету вибороли друге загальнокомандне місце на Універсіаді

Натомість, у жіночій рапірі студентка ЛДУФК Ольга Чипіжак здобула командне «золото». Галичина спортивная