фехтувальники

Фехтувальники з Ужгорода у складі юнацької збірної України завоювали "бронзу" на етапі Кубка світу (ВІДЕО). Ужгородці у складі юнацької збірної України завоювали бронзу у Братиславі на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах. Закарпаття онлайн

Ідеться про третю сходинку у змішаній командній першості. Усі бої у складі нашої четвірки мушкетерів провів ужгородець Артем Матевосов. Голос Карпат

Змагання на шпагах серед юніорів відбулись 4 грудня в столиці Словаччини місті Братислава. ПедПресса

спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР, один із засновників вітчизняної школи фехтування, видатний спортивний педагог, професор. Його вихованці першими серед українських фехтувальників вибороли медалі Ігор Олімпіад - Євген Череповський — 1956 р. та чемпіонатах світу - Євген Рюмін — 1962 р.,...Спорт.ua

У Львові відбудеться етап Кубку України з фехтування пам

спорту СРСР, Заслужений тренер СРСР, один із засновників вітчизняної школи фехтування, видатний спортивний педагог, професор. Його вихованці першими серед українських фехтувальників вибороли медалі Ігор Олімпіад - Євген Череповський — 1956 р. та чемпіонатах світу - Євген Рюмін — 1962 р.,...Галичина спортивная

У Черкасах змагалися фехтувальники з усієї України

Серед чоловіків та жінок перемогу отримали представники міста Києва. Нова доба

з різних куточків нашої країни, а також з Австрії, Білорусі, Молдови та Польщі. "У Львові починали свою спортивну кар’єру кращі фехтувальники України та світу, тому для нашого міста Відкритий кубок Львова з фехтування "Галицький лицар" є унікальною нагодою представити кращих...ДеПо

Цими вихідними на львів

з різних куточків нашої країни, а також з Австрії, Білорусі, Молдови та Польщі. «У Львові починали свою спортивну кар’єру кращі фехтувальники України та світу, тому для нашого міста Відкритий кубок Львова з фехтування "Галицький лицар" є унікальною нагодою представити кращих...MediaStar

Закарпатські фехтувальники на візках привезли 7 медалей Чемпіонату України. Люди-мотиватори. Вони як ніхто знають ціну перемогам та медалям.Ужгород.net.ua

Закарпатські фехтувальники на візках привезли з Чемпіонату України 7 нагород (ВІДЕО)

Люди-мотиватори. Вони як ніхто знають ціну перемогам та медалям. Закарпатські фехтувальники на візках та їх тренери повернулися із Чемпіонату України, який відбувся у Конча-Заспі. Результати перевершили усі сподівання: троє спортсменів здобули...Голос Карпат

Українські паралімпійці вкотре показують вражаючі результати

Нещодавно закарпатська команда фехтувальників на візках привезла чергові нагороди.Новини Закарпаття

Електронна петиція "Надання спортзалу для безкоштовних занять фехтуванням" набрала необхідну кількість голосів. Тепер її мають розглянути у міській раді Автор цієї петиції Олена Шаніна просила підтримати петицію щодо надання ГО "Чернівецька обласна федерація фехтування" спортзалу для безкоштовних занять фехтуванням у...Буковинська правда

Юні закарпатські фехтувальники повернулися із Всеукраїнських змагань із нагородами / ВІДЕО

Кожного дня за перемогу боролися по дві сотні учасників. Про перемоги юних закарпатських єдиноборців розкаже журналіст Закарпатської філії НТКУ Тиса-1. Голос Карпат

Закарпатські фехтувальники привезли чотири медалі зі Львова.Ужгород.net.ua

Для більшості юних ужгородських фехтувальників це був перший старт у новому навчальному році.Голос Карпат

Юні фехтувальники з Ужгорода здобули медалі у Львові.Ужгород.net.ua

Черкаські фехтувальники здобули нагороди в Миколаєві

В особистих змаганнях Роман Куксенко посів друге місце, поступившись у фіналі господарю турніру. Нова доба

Юні ужгородські фехтувальники повернулися зі Львова з медалями (ФОТО).Закарпаття онлайн