федерація біатлону

Сумські спортсмени знову в лідерах за підсумками обласних змагань

ніж у лідера змагань. Третє місце зайняв Білопільський район з результатом в 45 очок. За словами президента Сумської обласної організації Федерації біатлону України Анатолія ЛИННИКА, результати цих змагань ще раз підтверджують про серйозну підготовку спортсменів в Сумах. «Наші тренери роблять...RegioNews-Суми

Юніорки Журавок і Меркушина потраплять у заявку збірної України на ЧС з біатлону

України Юлія Журавок, і Анастасія Меркушина потраплять в заявку команди на чемпіонат світу серед дорослих спортсменів. Про це заявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, повідомляє прес-служба ФБУ. - Меркушина і Журавок дійсно поїдуть, але поїде і Ольга Абрамова, щоправда,...УНИАН (ИА)

Володимир Бринзак: "Меркушина поїде на чемпіонат світу"

Журавок та Анастасія Меркушина потраплять в заявку команди на дорослий чемпіонат світу. Про це в інтерв'ю нашому сайту заявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак. - Меркушина та Журавок дійсно поїдуть, але поїде і Абрамова, правда, як запасна, але буде...Галичина спортивная

хлопці домоглися не лише завдяки гарній стрільбі, а й відмінному ходу дистанцією, показавши другий чистий час на лижні, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України. Попри те, що заключний день змагань і останні гонки турніру естафети у юніорок і юніорів вийшли безмедальними,...Урядовий Кур'єр

Українські біатлоністи у Білорусі взяли «срібло»

3х7,5 км. Перше місце виборола збірна Росії із відривом у більш ніж 37 секунд. На третьому місці опинились норвежці, повідомляє Федерація біатлону України. Нинішній турнір був небувало вдалим для української збірної на юніорському чемпіонаті світу. Завойоване срібло четверта нагорода українських...The Epoch Times Украина

Юнацька збірна України з біатлону виборола срібло естафети Чемпіонату світу

Команда не тільки нав'язувала серйозну боротьбу сильним суперникам, але й навіть лідирувала протягом половини дистанції, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України. Вперше українська збірна вийшла вперед за кілометр до закінчення першого етапу, коли Віталій Труш, використавши по одному додатковому патрону...УНИАН (ИА)

Українка виборола 1 місце в гонці на ЧС з біатлону

#img_left#Українка Юлія Журавок посіла перше місце в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів, повідомляє Федерація біатлону України. Журавок виконала стрільбу без жодного промаху і завершила гонку із загальним часом 37:54.1. Друге місце посіла полька Кінга Міторай...The Epoch Times Украина

Українка посіла 1 місце в індивідуальній гонці на ЧС з біатлону

Біатлон: українка здобула перемогу на юніорському чемпіонаті світу

Саме в останньому компоненті Ганна виявилася на голову краще своєї головної суперниці норвежки Інгрід Тандреволд. Урядовий Кур'єр

Українка Кривоніс завоювала золото юніорського чемпіонату світу з біатлону

першому виді програми - індивідуальній гонці серед дівчат на 10 км. - золоту медаль завоювала українка Ганна Кривоніс, повідомляє прес-служба Федерації біатлону України. Дівчата змагалися в індивідуальній гонці на дистанції 10 км, при цьому за промах замість звичної хвилини додавалися...УНИАН (ИА)

Раубічах стартував юніорський чемпіонат світу з біатлону. І вже перший вид програми приніс українській збірній золоту медаль, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України. Дівчата змагалися в індивідуальній гонці на дистанції 10 км, при цьому за промах, замість звичної хвилини, додавалися...Чемпион

На юнацький чемпіонат світу з біатлону вирушило 5 сумських спортсменів

(Білорусія) почнеться юніорський чемпіонат світу з біатлону. Українська збірна зараз знаходиться уже на місті та відточує свою майстерність. Повідомляє сайт Федерації біатлону України. У складі збірної серед юніорок честь української збірної будуть захищати дві наші сумчанки - Анастасія Меркушина і...RegioNews-Суми

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.Чемпион

Українець виборов «бронзу» на Кубку світу з біатлону

#img_right#Українець Сергій Семенов на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці, повідомляє Федерація біатлону України. Семенов не зробив жодного промаху у стрільбі і завершив гонку із часом 52:15.6, що становило +48.8 секунд...The Epoch Times Украина

Українець здобув «бронзу» на Кубку світу

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України. До вашої уваги склад збірної України: Спринт.Чемпион

Біатлон: Українець виборов «бронзу» на Кубку світу

Просто не міг впоратися зі стрільбою. На чемпіонаті світу сподіваюся на хороші результати, - цитує Сергія Семенова офіційний сайт Федерації біатлону України. ...Газета «БИЗНЕС»

лідерство. Сімон Шемпп на попередніх етапах відігравав відставання, вле Мартен одним ривком збільшив відрив до 52-х очок, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України. Сергій Семенов продовжує підйом у загальному заліку, і після подіуму в індивідуальній гонці увійшов до тридцятки кращих.Чемпион