фартовий

Одеса, як і Львів, залишаються фартовими для футбольної збірної України. Експрес

Одесит Бондаренко судитиме «Верес» та «Геліос». ЧаРівне.info

Мессі привласнив фартовий м

Напередодні нападник "Барселони" Мессі відзначився хет-триком в Лізі чемпіонів у ворота "Манчестер Сіті" (4:0) Мессі забив перші три голи в матчі. М'яч, яким вдалося забити такі важливі голи футболіст забрав собі на згадку. ДеПо

Наставник футбольної дружини підтримав українських волейболісток Експрес

Визначилася бригада арбітрів, які працюватимуть на матчі між національними збірними командами України та Косова Експрес

Випускники крокують у доросле життя у фартових костюмах «Voronin» (ФОТО)

І чим ближче до цієї дати, тим більше посилюється «головний біль» - вибір одягу на цю урочисту подію. MediaCentr.info

Матч за участі "Динамо" в Лізі Чемпіонів обслужить фартовий арбітр

Матч "Манчестер Сіті" - "Динамо" обслужить румунський арбітр Овідіу Хацеган. Лайнсменами працюватимуть Октавіан Шоврім і Себастьян Георге, суддями за воротами - Раду Гінгуляк і Олександру Тудор. Football-ukraine.com

В 1/16 Ліги Європи Локо програв Фенербахче, хоча Тарасов мав на собі майку з Путіним Радіо Трек

Як фартовий Путін обіграв усіх в хокей: забивав навіть в порожні ворота

Президент Росії Володимир Путін у свій день народження зіграв у хокей і забив сім шайб у гала-матчі Нічної хокейної ліги (НХЛ) в Сочі Еспресо TV

У суддівську бригаду також увійдуть лайнсмени Бахаттін Дуран і Тарік Онгюн. Newsru.ua

НБА. 50 очок Хардена, фартовий "Фінікс"

Чотири матчі відбулось у Національній баскетбольній асоціації. Sportanalytic

Український наставник бременського "Вердера" Віктор Скрипник знову привів свою команду до очок. Sportanalytic

На Арені Львів синьо-жовті здобули мінімальну перемогу над збірною Македонії -1:0. MirSMI

Єдиний гол у матчі зибив "динамівець" Сидорчук на останніх хвилинах першого тайму Новий погляд

40-річний голкіпер клубу російської Прем'єр-ліги "Арсенал" Тула розповів про договірні матчі в Росії Еспресо TV