Новости по метке:

фальсифікація результатів

Прохідний бар

бізнес", - зазначив співрозмовник. На його погляд, розподіл мандатів між партіями, які набрали більше чотирьох відсотків голосів, — фактично узаконена фальсифікація результатів волевиявлення людей. Таким чином ігнорується і спотворюється вибір величезної кількості людей. "На парламентських виборах 2014 року їх було...Зеркало недели (газета)

Соломатіна має намір судитися з Луценком через передачу СБУ справи про корупцію у НАЗК

Углави. Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

САП отримала докази про фальсифікації в НАЗК

- повідомило джерело. Нагадаємо,14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Україна слабо бореться з корупцією, терпіння ЄС закінчується - єврокомісар

91 декларацію. Про це повідомила керівник одного з департаментів НАПК Соломатіна Ганна. А напередодні,14 листопада, вона звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Соломатіна заявила про заборону Корчак вивчати документи кандидатів до Верховного суду

- обурилася Соломатіна. Нагадаємо,14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

НАБУ звернулося до САП за санкцією на слідчі дії в НАПК

заявників у справі. Нагадаємо,14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Нацагентство з запобігання корупції подало до суду на екс-працівницю Соломатіну

Екс-керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна напередодні заявила про фальсифікацію результатів перевірок е-декларацій...Ракурс

САП заявила, що поки не може призначити слідство проти НАЗК

діями органів правопорядку. Нагадаємо,14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

НАPК подало в суд на Соломатіну

передчасним". Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

У НАЗК почали знищувати докази фальсифікацій - ЗМІ

дії НАЗК. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

За рік НАЗК перевірило 91 декларацію із 1,5 млн - Соломатіна

Про це в інтерв'ю " Українській правді " повідомила керівник одного із департаментів НАЗК Ганна Соломатіна, яка напередодні заявила про фальсифікації результатів перевірки е-декларації чиновників. "Якби перевірка декларацій відбувалася в електронному вигляді, це була б одна ситуація. А сьогодні все...Зеркало недели (газета)

Ще двоє співробітників НАЗК готові озвучити факти порушень у відомстві - Найєм

Найєм. Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

звільнення також керівник апарату, глава радників глави НАЗК, директори інших департаментів, повідомила Соломатіна. Вона заявила: «Голова та члени НАЗК займаються фальсифікацією результатів спеціальних і повних перевірок. Особисто я отримувала від глави НАЗК незаконні вказівки по повних перевірках окремих народних депутатів,...Vse media

Порошенко дистанціювався від конфлікту між НАБУ і НАЗК

на своїй сторінці у Twitter у вівторок, 14 листопада.   На Банковій, у свою чергу, заявили про непричетність до можливої фальсифікації результатів перевірок е-декларацій співробітниками НАЗК. "В АП відсутні які-небудь інструменти впливу на НАЗК. Відповідні заяви Ганни Соломатиной, очевидно, слід...Зеркало недели (газета)

НАБУ відкрило розслідування за фактом хабарництва керівниками НАЗК

10 листопада на повідомлення викривачів. Зазначимо, раніше Директор Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Нацагентства звинуватила керівництво НАЗК у фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і повідомила, що передала відповідні матеріали у...Українське право - інформаційно-правовий портал

Працівник НАЗК розповіла, що Адміністрація президента і Корчак фальсифікують перевірки декларацій

Вона заявила: "Голова і члени НАЗК займаються фальсифікацією результатів спеціальних та повних перевірок.Франківчани

Співробітниця НАЗК звинувачує керівництво у фальсифікації результатів перевірок нардепів

«Особисто я отримала від глави НАЗК незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів» Громадське радіо

Тимошенко звинувачує АП у фальсифікації результатів виборів в ОТГ

Лідерка партії та однойменної фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко звинувачує Адміністрацію президента України у фальсифікації результатів виборів до об'єднаних територіальних громад (ОТГ).Интерфакс-Украина

Минулого року Лікарчука звинуватили у зловживанні службовим становищем і фальсифікації результатів тестування ЗНО. Наразі слідство триває. Екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук виконуватиме обов'язки директора Державної освітньої установи "Навчально-методичний...Багнет

Обвинувачений у справі підробки результатів ЗНО Лікарчук отримав нову посаду

УЦОЯО протягом шести років, саме він запустив систему зовнішнього незалежного оцінювання. Минулого року його звинуватили у зловживанні службовим становищем і фальсифікації результатів тестування ЗНО. Наразі слідство триває. Екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти  Ігор Лікарчук виконуватиме обов'язки директора Державної освітньої ...Зеркало недели (газета)

25.10.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий