Новости по метке:

фальсифікація результатів

Розгляд позову НАЗК до Соломатіної призначили на квітень

до позивача. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Від роботи коні дохнуть, а голова НАЗК усе багатіє

600-мільйонному транші фінансової допомоги Україні відмовив. А на додачу ще й скандал із підозрами про цеу з президентської Адміністрації та фальсифікацію результатів перевірки е-декларацій розгорівся. Та й щодо майна голови НАЗК питання виникли. Після того, як журналісти Наших грошей знайшли...Високий замок

СБУ саботує розслідування корупції в НАЗК - Соломатіна

заявила Соломатіна. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

вибори голови Федерації футболу Полтавської області. Зокрема зазначалося, що 6 грудня на закритих зборах районних федерацій Віктор Пожечевський натякав на фальсифікації результатів виборів. Щоб розібратися у ситуації, яка склалася ми звернулися за коментарем до самого Віктора Пожечевського, заслуженого тренера України,...Трибуна Полтава

НАЗК перевірило 113 з 1,5 мільйонів е-декларацій

декларацій, жодного запиту до жодногу органу не направили. Тобто перевірку як таку не провели. Соломатіна також звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

екс-директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя чиновників Нацагентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у фальсифікації результатів спецперевірок претендентів на посади на держслужбі. Е-декларування, за її словами, використовується для покривання лояльних до влади чиновників і...АСПІ

СБУ отримала матеріали справи про корупцію у НАЗК

у Службі. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Став відомий підступний план спецслужб РФ проти України

в Україні на виборах у 2019 році. Новини України, політика, СБУ - Новини на ONLINE.UA Російські спецслужби вживуть заходи для фальсифікації результатів виборів, які пройдуть в Україні в 2019 році. Про це в рамках проведення VIII Національного експертного форуму...Online.ua

СБУ: Росія планує сфальсифікувати вибори в Україні

В РФ вже розгорнули активну роботу щодо втручання у вибори в 2019 році. Росія цілеспрямовано працює над з фальсифікацією результатів виборів в Україні у 2019 році. Про це заявив заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко в рамках 8-го "Національного...Єдність

НАЗК винесло зауваження п

в центрі скандалу. 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Колишня керівниця департаменту НАЗК Анна Соломатіна, яка звинуватила главу Нацагентства Наталю Корчак у фальсифікаціях результатів перевірок Е-декларацій, вдалася до оприлюднення переписки з куратором з адміністрації президента. Переписка була опублікована в Facebook, повідомляє “Народна Правда“. Соломатіна...Народна Правда

Соломатіна опублікувала переписку з куратором з Адміністрації президента

та членів НАЗК. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Соломатіна Ганна звинуватила керівництво агентства фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Боротьба України з хабарництвом провалюється на очах у ЄС - Bloomberg

додав він. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

САП змінила кваліфікацію справи проти чиновників НАЗК

він. Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Суд відмовив НАЗК у розгляді справи проти колишнього начальника департаменту

від скандалу. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Соломатіна написала заяву в НАБУ, просить надати охорону

її адресу. Нагадаємо, 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Прохідний бар

бізнес", - зазначив співрозмовник. На його погляд, розподіл мандатів між партіями, які набрали більше чотирьох відсотків голосів, — фактично узаконена фальсифікація результатів волевиявлення людей. Таким чином ігнорується і спотворюється вибір величезної кількості людей. "На парламентських виборах 2014 року їх було...Зеркало недели (газета)

Соломатіна має намір судитися з Луценком через передачу СБУ справи про корупцію у НАЗК

Углави. Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

САП отримала докази про фальсифікації в НАЗК

- повідомило джерело. Нагадаємо,14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

Україна слабо бореться з корупцією, терпіння ЄС закінчується – єврокомісар

91 декларацію. Про це повідомила керівник одного з департаментів НАПК Соломатіна Ганна. А напередодні,14 листопада, вона звинуватила керівництво агентства у  фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що...Зеркало недели (газета)

16.11.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий