успішні виступи

(ШВСМ) у ваговій категорії 64 кг посів третє місце. Спортсмени нагороджені дипломами та медалями. Керівництво спортивної школи щиро вітає з успішним виступом учнів-спортсменів та їхніх наставників, - наголосив заступник директора обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Анатолій...Газета "Наш ДЕНЬ"

Бердянські спортсмени отримають персональні виплати

— повідомляє прес-служба виконкому Бердянської міської ради. Грошові персональні виплати призначаються видатним спортсменам міста Бердянська з метою стимулювання їх до успішних виступів на міжнародних спортивних аренах та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту. Щомісячна грошова персональна виплата становить 1000...Mig.com.ua

«Ви вкотре продемонстрували світові, що Україна - країна мужніх людей» - Віктор Муженко - ветеранам АТО, учасникам Марафону морської піхоти США

силу духу, мотивації і величезне бажання найвище здійняти прапор України. Міжнародне суспільство знає, що народ України здатний боротися за свою незалежність, про що ви засвідчили успішним виступом на змаганнях та своїм життям, — наголосив генерал армії України Віктор Муженко й подякував ветеранам АТО за незламність сили духу та витримку. Нагадаємо, в неділю,...Народна Рада

Милевский, Коноплянка, Ребров и другие.

в тому, що не вироблена система безлад, наче в ледаря у кімнаті. Вдала гра за молодіжну збірну нікому не гарантує успішного виступу й за збірну національну; і навпаки, можна спалахнути в дорослій збірній, не пройшовши горнила "молодіжки". Споглядаючи на вчорашні...Ua-football

Українські спортсменки перемогли на чемпіонаті Європи з дзюдо

шахістка Анна Музичук виборола першість чемпіонату Європи зі швидких шахів. Музичук на шаховому турнірі не зазнала жодної поразки. В її добірці сім перемог та чотири нічиї. Успішний виступ приніс Музичук дев’ять очок в 11 турах й титул чемпіонки Європи.Ракурс

України з шахів може змінитись», - таку думку висловив секретар Львівської обласної шахової федерації Назар Фірман під час прес-конференції, присвяченій успішним виступам національних жіночих та чоловічих збірних команд України на чемпіонаті Європи, що завершився у Греції.Гал-info

Світоліна потрапила в топ-10 найбільш високооплачуваних тенісисток року

місце в рейтингу найбільш високооплачуваних тенісисток року. За сезон українка заробила понад 3,2 мільйона доларів. Левову частку призових Світоліній принесли успішні виступи в одиночному розряді, лише зрідка українська тенісистка грала в парі і міксті. Поточний сезон - найуспішніший у кар'єрі...Зеркало недели (газета)

Володимир Рудюк: "У "Карпати" прийшов з міні-футболу"

- У Маріуполі «Карпати» дуже яскраво відсвяткували перемогу. Фактично я прийшов у великий футбол з міні-футболу. Галичина спортивная

Успішний виступ солісток Зразкового аматорського танцювального колективу "ДРАЧИНЕЦЬКИЙ СУВЕНІР" Будинку культури села Драчинці: Крістіни Ткачук, Марини Нявчук та солістки вокалістки Піц Вікторії на Міжнародному Фестивалі-Конкурсі Мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ». Нявчук Марина - Гран-прі (у номінації народна хореографія)нагороджена -...Українська газета ЧАС

Представники львівських "Отаманів" успішно виступили на Чемпіонат Світу в Китаї

(200м, 500м, 2000м), та чоловічому класі Senior A D-12 (2000м, 500, 200м). Вітаємо всіх спортсменів національної збірної команди України з успішним виступом на Чемпіонаті Світу з веслування на човнах «Дракон» - наймасштабніших в світі змаганнях з веслування. Спортсмени Львівського спортивного...Галичина спортивная

НОК визначила найкращого спортсмена жовтня

найкращого спортсмена за підсумками жовтня. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Найкращим українським спортсменом жовтня став гімнаст Ігор Радівілов.Здобути цю відзнаку йому допоміг успішний виступ на чемпіонаті світу в Монреалі, де Радівілов здобув срібло в опорному стрибку, а також виступив в фіналі в...Sportanalytic

Житель Кропивницького став чемпіоном світу з самбо (ФОТО)

спортсмен переміг двох представників Росії та завоював звання чемпіона світу з боротьби самбо у ваговій категорії до 74 кг. Завдяки успішному виступу Юрія Кулєшкова збірна команда України в загальнокомандному заліку посіла друге місце на чемпіонаті світу. Тренує кропивницького самбіста Володимир...Україна-Центр

Пустовий допоміг БК Обрадойро виграти четвертий матч в чемпіонаті Іспанії

Як повідомлялося раніше, завдяки успішним виступам Пустового мадридський "Реал" зацікавився придбанням українського центрового.Unn.com.ua

Rostelecom Cup 2017 Частина 3 (турнір серед спортивних пар)

2014 в команді та срібні призери Олімпійських Ігор 2014 року в парному фігурному катанні. Столбова / Клімов У 2014 році успішні виступи цієї пари на Олімпіаді були чи не найбільшою сенсацією турніру, проте новий олімпійський чотирирічний цикл видався для пари...Галичина спортивная

У басейні Ужгородського університету фінішувала універсіада серед вишів області. Днями в басейні спортивно-оздоровчого комплексу Ужгородського університету відбувся завершальний вид обласної XIII універсіади серед ВНЗ І–ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації. Позмагатися в плаванні приїхало 4 команди І-ІІ рівнів акредитації та 5...Ужгород.net.ua

Бердичівський футболіст Владислав Вакула успішно виступає за «Сталь» з Кам

Бердичівський футболіст Владислав Вакула продовжує успішні виступи у команді «Сталь» з Кам’янського Дніпропетровської області, яка виступає у Чемпіонаті України з футболу. Владислав Вакула є вихованцем Бердичівської ДЮСШ.РІО Бердичів

Українська шахістка стала чемпіонкою Європи зі швидких шахів

Європи зі швидких шахів. Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на сайт змагань. Музичук на шаховому турнірі не зазнала жодної поразки. В її добірці сім перемог та чотири нічиї. Успішний виступ приніс Музичук дев’ять очок в 11 турах й титул чемпіонки Європи. Срібну медаль виборола колишня громадянка України Катерина Лагно, яка виступає...Ракурс

Хемілтон продовжує трощити Феттеля Успішний виступ німецької команди в Остіні дозволив "Мерседес" завоювати Кубок конструкторів за три гонки до фінішу.Формула 1 - новости чемпионата 2011

Дзюдоїсти Кіровоградщини вибороли чимало медалей на всеукраїнських змаганнях у Кременчуці (ФОТО)

призером Михайло Тащенко (38 кг, 2006 р.н.).Четверте золото серед борців Ніки завоювала борчиня з Олександрівки Валентина Фуркало (48 кг, 2006 р.н.).Успішними виступами у Кременчуці відзначилися і вихованці ДЮЦВись з Малої Виски. У віковій групі дівчат 2007-2008 р.н. перемогла Єлізавета Арманова...Гречка

Кливчуцькая Наталія(у ваговій категорії 56 кг). Вітаємо спортсменів та тренерів-викладачів ДЮСШ Таврія з вільної боротьби Кирила та Андрія Мєшкових з успішними виступами, бажаємо подальших перемог на турнірах та чемпіонатах!Херсон Daily