уперед

Кияни зуміли швидко відігратись і вийти уперед. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Державна архітектурно-будівельна інспекція реалізує державну політику, яка стосується державного архітектурно-будівельного нагляду. ОГО.ua

4 лютого 1945 року в Ялті відкрилась Кримська конференція глав держав Великої трійки - СРСР, США, Великобританія, - рішення якої визначили геополітичну ситуацію в Європі на багато років уперед Гал-info

Проект журналу Бюлетень вчених-атомників існує з 1947 року іЗапись Стрілку годинника судного дня змістили на 30 секунд уперед впервые появилась Видео новости Украины и Мира.Выбор 2014

На Донбасі ще півкілометра української землі звільнено від окупантів. Українські військові просунулись уперед у напрямку Стаханова і зайняли нові позиції, на яких досі були бойовики. У той час, коли йшли важкі бої на...Гал-info

"Бойовикам перекрито кисень": ЗСУ зайняли нові позиції на Донбасі

На Донбасі ще півкілометра української землі звільнено від окупантів. Українські військові просунулись уперед у напрямку Стаханова і зайняли нові позиції, на яких досі були бойовики.УНИАН (ИА)

"Ліверпуль" уже попереду в матчі зі "Сток Сіті" Про це повідомляє Depo. Рахунок зрівняв Лаллана, авже за декілька хвилин Фірміно вивів "Ліверпуль" уперед. ДеПо

Купи медаль!

Рік тому ми всі очікували на Євро-2016, щиро вірили в успішний виступ національної команди України. Проїхали, дивимось уперед, не зациклюємося на невдачах.Динамо Киев от Шурика

Запальне класичне дербі УПЛ

"Динамо" програло останній матч року "Шахтарю" та відпустило їх на 13 очок уперед. Два вилучення, два автоголи та бійка прикрасили дербі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Динамо" - "Шахтар" - 3:4 (ВІДЕО)...Sportanalytic

це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час засідання парламенту, передає Громадське. «Керівництво Укрзалізниці дало стратегію розвитку на 5 років уперед. Звісно, ця стратегія потребує плідного доопрацювання і внесення певних змін», — сказав Омелян. При цьому міністр не уточнив деталей...Дивись.info

ЦСКА під завісу першого тайм пропустив другий м'яч у грі з ЦСКА Про це повідомляє Depo. Вивів уперед "шпор" Гаррі Кейн.ДеПо

Ліга чемпіонів. Українець Юрченко забив гол "Монако", "Реал" та "Боруссія" зіграли внічию

Владлен Юрченко вивів "Байєр" уперед в матчі проти "Монако" Про це повідомляє Depo. Українському хавбеку вдався шикарний удар з-за меж штрафного.УНИАН (ИА)

"Арсенал" вийшов уперед у матчі з "Вест Хемом" На 24-ій хвилині Алексіс Санчес віддав пас на Озіла і тому залишилося лише влучити у...ДеПо

Вілліан вивів "Челсі" уперед у матчі з "Манчестер Сіті" Бразилець скористався пасом Дієго Кости і без проблем перехитрив голкіпера.ДеПо

"Баварія" перша пропустила, але швидко зуміла забити два м'ячі у відповідь Про це повідомляє Depo. На 21-ій хвилині вивів уперед мюнхенців Ар'єн Роббен.ДеПо

"Бернлі" вийшов уперед в матчі з "Ман Сіті" Про це повідомляє Depo. На 14-ій хвилині відзначився Марні.ДеПо

"Лейпциг" дуже швидко вийшов уперед у матчі з "Фрайбургом" Про це повідомляє Depo. Уже на 2-ій хвилині "Фрайбург" засмутив Кейта.ДеПо

МЮ вийшов уперед у матчі проти "Фейєнорда" На 35-ій хвилині голом відзначився Руні. Нагадаємо, нещодавно Руні вляпався в скандал після того, як його...ДеПо

"Зеніт" вийшов уперед в матчі 5 туру ЛЄ проти "Маккабі" Про це повыдомляэ Depo. Наприкінці першого тайму відзначився Кокорін.ДеПо