унічию

Унічию 1:1 завершилося на "Камп Ноу" знамените іспанське футбольне Ель Класико між "Барселоною" та мадридським "Реалом". Гал-info

У 12-ій партії матчу на першість світу з шахів норвежець Магнус Карлсен зіграв унічию проти росіянина Сергія Карякіна.Гал-info

Вотфорд: Гомес, Предль, Кабуль (Кабаселе, 21), Брітос, Холебас (Ігало, Ukrainianwall

Безгольовий виїзд "Динамо" в Італію (ФОТО)

Вчора київське "Динамо" втратило шанси пробитись навіть до плей-офф Ліги Європи, зігравши унічию з "Наполі". До вашої уваги фотоогляд матчу. Football-ukraine.com...Sportgid

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: ЛіпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ" пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Київське "Динамо" втратило шанси. >Київське "Динамо" зіграло унічию з "Наполі" і, таким чином, втратило останні шанси на євровесну.На виїзді команді реброва доводилось більше захищатись, хоча свої моменти все...Sportanalytic

Карякін та Карлсен в третій партії знову грають унічию

Російських шахіст Сергій Карякін і норвежець Магнус Карлсен не виявили переможця в третій партії матчу за звання чемпіона світу. У двох перших партіях також була Ukrainianwall

Утретє поспіль в історії особистих зустрічей в Екстра-лізі «Титан-Зоря» та МФК «Кардинал-Рівне» зіграли унічию у Покровському. Господарі двічі вели у рахунку під час матчу, втім зусиллями Артема Фаренюка та Павла Концеби рівняни звели поєдинок...ОГО.ua

ваговій категорії (напівлегкій вазі), але в набагато важчому поєдинку - його бій з чехом Мартіном Парлагі (20-2-1, 11 КО) завершився унічию, пише boxingnews.com.ua.Ukrainianwall

Суботній матч в Ейндховені завершився з рахунком 1:1. На гол Енеса Унала (53-я хвилина) ПСВ відповів Ukrainianwall

До Вашої уваги результати перших матчів: Кубок України-2016/17 з баскетболу 1/8 фіналу Перші матчі Ukrainianwall

Шотландці підкололи "Боруссію" М (ФОТО)

Виїзний матч Ліги чемпіонів проти "Боруссії" Менхенгладбах більшість фанів "Селтіка" дивились у пабах. >Назву суперника не могли не тільки вимовити, але й написати. Тому на вивісці в центрі Глазго красувалось просто "німецька команда".В "Боруссії" оцінили креатив, розмістивши фото на своїх...Футбол газета

"Динамо" – "Бенфіка": де дивитися матч Ліги чемпіонів

та "Бенфіка" мають по 1 очку та займають 3-е та 4-е місце, відповідно. У 2-му турі "Динамо" зіграло на виїзді унічию з турецьким "Бешикташем".Еспресо TV

Ветерани Ужгорода та Мукачева грають унічию. Ужгород.net.ua

71-ій хвилині, замінивши Сіма де Йонга. Нагадаємо, що в минулому турі Зінченко дебютував за ПСВ і його команда також зіграла унічию 1:1.Ukrainianwall

Чемпіонат Німеччини-2016/17 з футболу Матчі 7-го туру 15 жовтня Айнтрахт Ф - Баварія 2:2 (1:1) Голи: 0:1 - Роббен (10), 1:1 - Хусті (43), 1:2 - Кімміх (62), 2:2 - Ukrainianwall

Бундесліга. 7 тур. "Боруссія" Д і "Герта" поділили очки

Переслідувачі "Баварії" зіграли унічию. Чемпіонат Німеччини7 тур"Боруссія" Д - "Герта" - 1:1Голи: Обамеянг, 80 - Штокер, 51...Sportanalytic

МФК «Житомир» вдома зіграв унічию з СКК «Демня»

У неділю, 09 жовтня, МФК "Житомир" зіграв матч-відповідь попереднього етапу кубку України серед аматорів. Житомир.info

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Матчі 7-го туру 2 жовтня Валенсія - Атлетико 0:2 (0:0) Голи: 0:1 - Грізманн (63), 0:2 - Гамейро (93) Валенсія: Дієго Алвес, Мангаля, Адерлан Сантос, Гайя, Ukrainianwall

Чемпіонат Німеччини з футболу сезон 2016/2017 6-й тур 2 жовтня Вольфсбург - Майнц 0:0 Вольфсбург: Кастельс, Брума, Родрігес, Треш, Кнохе, Сегуїн, Арнольд (Герхардт, 78), Дракслер, Блащиковськи (Бруно Енріке, 73), Каліджурі Ukrainianwall

Як Зінченко дебютував в Голландії

заміну на 56-й хвилині матчу проти "Хееренвена". На момент виходу українця рахунок в матчі був не відкритим. Зараз команди грають унічию 1:1.ДеПо