унічию

Україна U-17 вилетіла з чемпіонату Європи

U-17 втратила шанси вийти у плей-офф Євро-2017.Навіть дві поразки могли не бути фатальними, якби Норвегія обіграла голландців. Втім команди зіграли унічию і, таким чином, наш відрив від другого прохідного місця склав чотири очки.Тренер юнаків Сергій Попов каже, що турнір -...Football-ukraine.com

Чемпіонат Іспанії з футболу сезон 2016/2017 Осасуна - Депортиво 2:2 (1:1) Чемпион

"Айнтрахт" вийшов до фіналу по пенальті

Основний та додатковий час у матчі закінчився унічию - 1:1.Sportanalytic

"Андерлехт" - МЮ.

В Росії команди зіграли унічию 1:1. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Повний анонс читайте за наступним посиланням. Наш сайт проведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри.Sportanalytic

У середу, 12 квітня, в товариському матчі на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського юнацькі збірні команди України та Італії віком до 18 років зіграли унічию. 1NEWS

ФК Буковина зіграла унічию з ФК Гірник-Спорт

Інші результати, турнірну таблицю та календар І ліги можна подивитися тут. Подивитися матч "Гірник-Спорт" - "Буковина". Погляд

08.04 18:55 Російський футбольний союз скаржиться на багатомільйонні борги Еспаньол Алавес 1:0 (0:0) Гол: 1:0 Пятті (56) Еспаньол: Дієго Лопес, Хаві Лопес, Рейєс, Каріколь, Хурадо, Санчес, Марк Рока (Діоп, 85), Лопес Сільва, Пятті (Перес, 75), Кайседо (Баптістао, 57), Морено Алавес:...1NEWS

Кропивницька «Зірка» зіграла унічию

У першому таймі господарі грали цікавіше за своїх суперників. Другий тайм команди розпочали із замін у своїх складах. У Зірки замість Дмитра Білонога вийшов Олександр Акименко. Fotoinform

Ліга Європи. "Манчестер Юнайтед" - "Ростов". ОНЛАЙН

Запрошуємо усіх вболівальників на другий матч 1/8 фіналу Ліги Європи між МЮ та "Ростовом". В Росії команди зіграли унічию 1:1. "Манчестер Юнайтед" - "Ростов". Анонс, суддя, трансляціяНаш сайт поведе ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ гри.Sportanalytic

Ліга Європи. "Шальке" - "Боруссія" М - 1:1

"Кобальтові" без допомоги Євгена Коноплянки зіграли унічию з "Гладбахом".Sportanalytic

Чемпіонат Англії сезон 2016/2017 Манчестер Сіті - Сток Сіті 0:0 Чемпион

У контрольному матчі на зборі в Туреччині Ворскла зіграла унічию 1:1 з узбецьким Алмаліком. На 9-ій хвилині Хльобас не реалізував пенальті (воротар)...Чемпион

У контрольному матчі Олександрія зіграла унічию зі словенським Марібором. ФК Олександрія (Україна) - Марібор (Словенія) 1:1 (1:1)...Чемпион

На стадіоні селища Середнє стартувала Зимова першість Закарпаття. В суботу виноградівський Севлюш зіграв унічию з Бобовищем 2:2, а Полянатакож не змогла переграти гравців СДЮСШОР Ю-17 1:1. У неділю в Середньому зійдуться Ужгород - Локомотив...Голос Карпат

Молодь «Волині» на зборах у Закарпатті зіграла унічию з місцевими аматорами

Вчора відбувся другий контрольний матч луцької «Волині» на зборах у Закарпатті. Вісник+К

3-й тур Єгипет - Гана 1:0 (1:0) Гол: 1:0 - Салах (11). Уганда - Малі 1:1 (0:0) Голи: 1:0 - Мійя (23), 1:1 - Біссума (73). Чемпион

Ейбар - Атлетико 2:2 (0:0) Попередження: Ріко (15), Люка Эрнандес (40), Бебе (60). Чемпион

Після шести турів український гросмейстр йде серед лідерів Вейк-Ан-Зеє. Експрес

"Фенербахче" зіграв унічию з "Аданаспором" у 17 турі Суперліги Українець Олександр Караваєв з'явився на полі на 44 хвилині, замінивши Топала.ДеПо