Універсіада

Двоє студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету стали призерами ХІІІ Універсіада України з боксу.Гречка

У Сумському державному університеті відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської літньої Універсіади-2017. Освітній портал

Черкаські боксери привезли низку нагород із всеукраїнської Універсіади

У трійку найсильніших бійців України потрапили черкаські боксери. Наші спортсмени повернулися з низкою нагород масштабної всеукраїнської Універсіади у Харкові.ВIККА

Рубаном, Гунбін у командних змаганнях у складі збірної України виграв кваліфікаційний турнір. Змагання продовжаться в четвер.  У другий день Всеукраїнської універсіади з дзюдо, представники вишів Сумщини вибороли 7 медалей. Золото здобув Геворг Манутян. Срібло: Артем Хомула, Олександ Колесник та Марія...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кращі студенти-дзюдоїсти зібрались в Сумах, аби визначити сильнішого. У Манежі стартував турнір із дзюдо в рамках всеукраїнської Універсіади. Більш ніж 250 спортсменів представляють 47 вищих навчальних закладів з 20-ти регіонів України. Перші нагороди на домашньому татамі вибороли сумські...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Беляку, який в підсумку здобув «золото», наш земляк став «бронзовим» призером турніру. Додамо, що в Харкові завершився боксерський турнір ХІІІ-тої Універсіади. У ваговій категорії 75 кг студент Глухівського педуніверситету Андрій Тимошенко в півфіналі переміг Олександра Шитого (Київ-1), а в фінальному...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На старт дистанцій з легкоатлетичного кросу, що відбувся в рамках Відкритої Універсіади міста Тернополя, вийшли студенти із чотирьох команд вищих навчальних закладів...Спорт Тернопільщини

36 студентів із 4 ВНЗ Тернопільської області боролись за перемогу в змаганнях з армспорту Відкритої Універсіади Спорт Тернопільщини

Сьогодні, в приміщенні Житомирського державного технологічного університету, відбулося урочисте відкриття фінальних змагань ХІІІ літньої Універсіади України 2017 року з настільного тенісу.Новости Житомира

у новітній історії студентка факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету ім. І.Франка ДАРІЯ АНТОНОВА стала переможцем фінальних змагань Універсіади України з плавання. Її результат на 50 метрівці брасом - 0. 34.65. Відокремлений підрозділ ФПУ в Житомирській обл. вітає...Спортивний Житомир

Сумчанин Артем Хомула на польському татамі переміг голландця  Сем Ван Т Вестенда і програв румуну Марселю Черча. Боксерський турнір ХІІІ-тої Універсіади стартував в Харкові. У вазі 56 кг представник Сумської області Владислав Сторчун програв Станіславу Поляничко з другої команди Харківської...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

11-13 квітня 2017 року тривали змагання Універсіади області з настільного тенісу. Тернопільський національний економічний університет представляли дві...Спорт Тернопільщини

і сторони вирішили продовжити спільну роботу. Плеханов не так давно був призначений головним тренером студентської збірної України, яка виступить на Універсіаді на Тайвані наприкінці літа.1NEWS

Студенти-баскетболісти УжНУ привезли дві перемоги зі змагань у Сваляві

Минулого тижня збірна команда студентів Ужгородського національного університету з баскетболу захищала честь вишу на обласній XIII Універсіаді у місті Свалява. Представляли ужгородський виш дві збірні чоловіча та жіноча, які змогли достойно продемонструвати свої навички та у підсумку...Голос Карпат

зі змагань у Сваляві. Минулого тижня збірна команда студентів Ужгородського національного університету з баскетболу захищала честь вишу на обласній XIII Універсіаді у місті Свалява.Ужгород.net.ua

Вітаємо з днем народження (15 квітня для закарпатців і всього світу)

генерал. 1949Алла Пугачова, російська співачка, продюсер. 1987Олександр Гвоздик,українськийпрофесіональнийбоксеру напівважкій вазі (до 79,4кг). Бронзовий призерОлімпійских ігор у Лондоні (2012), чемпіон літньої Універсіади (2013), чемпіон світу серед студентів (2008), переможець Кубка Європи (2010), багаторазовий чемпіон України. Інші події 15 квітня в історії...Голос Карпат

зі штучним покриттям (стадіон Херсонської КДЮСШ, м Херсон, проспект 200 років Херсона, 19.), відбулися змагання з футболу за програмою обласної універсіади, повідомляє прес-служба ХОФФВ змаганнях приймали участь команди: Херсонського державного університету,Херсонського державного аграрного університету,Херсонського національного технічного університету,Херсонська філія Національного університету...Pravda.ks.ua

Закінчилися змагання з футболу за програмою обласної універсіади

З 11-14 квітня на оновленому футбольному полі зі штучним покриттям (стадіон Херсонської КДЮСШ, м Херсон, проспект 200 років Херсона, 19), відбулися змагання з футболу за програмою обласної універсіади. Сайт города Херсона