українські спортсмени

У всіх категоріях українські спортсмени стали переможцями та призерами.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

важливу складову в процесі реабілітації військовослужбовців. Підготовка нашої Національної збірної до участі в змаганнях тривала протягом останніх восьми місяців. Для українських спортсменів це буде перший виступ на Іграх, де вони будуть змагатися зі збірними ще 17 країн. Українські спортсмени (15...Народна Рада

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. Серед чоловіків Олег Верняєв здобув золото на брусах та...Високий замок

Українські юніори вибороли нагороди на ЧЄ з дзюдо в Словенії

Срібну нагороду у ваговій категорії 90 кг здобув український спортсмен Микита Матлашевський (чемпіон України U21, призер Кубків Європи у …...1NEWS

Українські гімнасти завоювали 8 нагород на Кубку світу в Парижі

На етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики FIG World Challenge Cup у столиці Франції українські спортсмени здобули 8 медалей Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України Серед чоловіків Олег Верняєв здобув золото на брусах та...Еспресо TV

у Парижі, українські гімнасти завоювали вісім медалей. Про це повідомила прес-служба Національного комітету України у понеділок. 18 вересня. Зазначається. що український спортсмен Олег Верняєв виборов золото у категорії бруси та бронзу у вправах на кільцях та в опорному стрибку. Срібну...Високий замок

За титул найсильнішого змагались близько трьох десятків атлетів. На змагання також завітала збірна Ірану. Редакція сайту Vinbazar.com дізнавалась, наскільки сильні українські спортсмени. Змагання відбулись 17 вересня біля ТЦ Мегамол о 12:00. У Вінниці така подія відбувається вже втретє. Від міста...Моя Вінниця

До Дня міста в Черкасах встановили видовищний рекорд

Украни з перетягування тролейбусiв. Таке унікальне силове дійство відбувалось на бульварі Шевченка поблизу площі Б. Хмельницького. Троє атлетів – відомий український спортсмен, заслужений майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор Юрченко з Черкас, неодноразовий чемпіон світу Олександр Пеканов з...Нова доба

з неолімпійських видів спорту. До Вроцлава зїхалися понад три тисячі спортсменів зі 112 країн. У змаганнях взяли участь і 80 українських спортсменів, які були представлені у 20 видах спорту, зокрема, скелелазінні, джиу-джитсу, пауерліфтингу, спортивному орієнтуванні, муей-тай, боулінгу, спортивній акробатиці, сумо,...Херсон Daily

татамі спортсмени розіграють нагороди в шістнадцяти вагових категоріях індивідуального турніру і двох - командного, окремо серед юніорів та юніорок. Десять українських спортсменів і п'ять юніорок поборються за європейські нагороди. На участь в турнірі «стінка на стінку» заявлена??тільки команда юніорів.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

з неолімпійських видів спорту. До Вроцлава з’їхалися понад три тисячі спортсменів зі 112 країн. У змаганнях взяли участь і 80 українських спортсменів, які були представлені у 20 видах спорту, зокрема, скелелазінні, джиу-джитсу, пауерліфтингу, спортивному орієнтуванні, муей-тай, боулінгу, спортивній акробатиці, сумо,...Pravda.ks.ua

"Провокація СБУ": на Донбасі спортсмен поплатився за виступ проти ЛНР, з

В окупованому місті Стаханов на Донбасі український спортсмен Віктор Степаненко вийшов на нагородження з українським прапором на плечах і порвав "грамоту ЛНР". Про це повідомляє ONLINE.UA з...Online.ua

Бойовики оприлюднили відео допиту затриманого в «ЛНР» українського спортсмена

На церемонії нагородження у так званій «ЛНР» спортсмен Віктор Степаненко накинув на плечі прапор України та порвав грамоту. Зараз він знаходиться у «МГБ» Громадське радіо

Уславлений ветеран водно-моторного спорту із Кропивницького завершив кар

я не планую, ще допомагатиму місцевим молодим гонщикам, щоб водно-моторний спорт в нашій області жив і розвивався, працюватиму і з українськими спортсменами, яким буде корисний мій досвід. Після завершення карєри Валерієм Бобовим, який багато років був уособленням водно-моторного спорту в...Гречка

Українські спортсмени з обмеженими можливостями вкотре довели, що мають волю до перемоги. Днями в болгарському місті Кранєво відбувся чемпіонат світу з шашок-100 серед спортсменів з обмеженими можливостями. У змаганнях брали участь шашкісти з Білорусі, Ізраїлю, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Узбекистану...Урядовий Кур'єр

Українські дзюдоїсти завоювали чотири нагороди на Кубку Європи

Український спортсмен Ельдар Пангані виборов "золоту" нагороду у ваговій категорії 81 кг. Перше місце у ваговій категорії 57 кг посіла українська дзюдоїстка Марія Скора. 1NEWS

Нещодавно у Харкові (ВТФ “Атака”) пройшов Всеукраїнський турнір з тхеквондо, де зустрілись у важкому протистоянні чимало українських спортсменів. Помірятись силами у змаганнях вирушили й спортсмени Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Після насичених протистоянь ірпінці змогли досягти хороших результатів, зокрема...Правда Ірпеня

Всесвітня Універсіада у Тайбеї завершилась для українських спортсменів гучним тріумфом.Експрес