українські спортсмени

Українська збірна побила два рекорди світу на Всесвітніх Іграх у показовій дисципліні

Відтепер українські спортсмени є найкращими в одному з видів академічного веслування, яке проходить у приміщенні...Громадське радіо

У цілому в доробку українських спортсменів 75 відзнак. Найбільше медалей здобули каратисти 6 нагород.Online.ua

У Львові пройде міжнародний турнір з ММА

основні поєдинки. Основним поєдинком турніру Віталій Вовк назвав бій за титул чемпіона Європи за версією Bushido, що відбудеться між відомим українським спортсменом Тарасом Грицьківом (м. Коломия) та бійцем з Кіпру. Як розповів президент міжнародної федерації Bushido (IBF), провідний промоутер К-1...Галичина спортивная

На X Всесвітніх іграх український спортсмен з пауерліфтингу Олексій Рокочий здобув золоту медаль. Читайте також: Українець здобув "золото" з пауерліфтингу і встановив світовий рекорд...Український Інтерес

Український спортсмен Сергій Куліш виборов друге місце у етапі чемпіонату Європи зі спортивної стрільби, повідомляють на офіційному сайті змагань. Так, у стрільбі з гвинтівки на відстані 50 метрів Куліш показав результат 458,1 бали. Першість у чемпіонаті здобув білорус Юрій Щербацевіч – 461,4,...Український Інтерес

1 of 3 На Всесвітніх Іграх українці взяли два "золота" та встановили світові рекорди. Український Інтерес

У румунському місті Вілча завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків. Українські спортсмени вибороли два золота, два срібла та чотири бронзи, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Переможцями континентальної першості стали Віктор...1NEWS

Львів

проти американця Томаса Скотта (рахунок сутички 6:1), поляка Мацея Богушевського (6:0), а також Єрмека Айназарова з Казахстану 4:0. У півфіналі український спортсмен впевнено здолав бразильця Ернані Веріссімо (4:1). Найзапеклішим і найдраматичнішим був фінальний бій проти іранця Алішгара Ашабарі, який до...Щоденний Львів

Українець виборов золоту медаль у змаганнях з пауерліфтингу на Всесвітніх іграх

дозволили йому посісти перше місце. Нагадаємо, українець Сергій Білий добув золоту медаль на Всесвітніх іграх у Вроцлаві та встановив новий світовий рекорд. Український спортсмен у присіданні показав результат 407,5 кг, у жимі лежачи — 297,5 кг та 375 кг — у становій тязі. Всього 1080 кг, що є новим світовим рекордом. 25 липня українські...Ракурс

Юні хокеїсти з Туреччини тренуються на Херсонщині

24 гравця з трьох різних хокейних команд Туреччини прилетіли до Херсону на 10 днів, щоб перейняти досвід українських спортсменів та потренуватися. Чотири турецьких тренера супроводжують юних спортсменів вікової категорії 10-11 років. Кожного дня на льодовому палаці «Фаворит — Арена»...Новости Херсонщины

У румунському місті Вілча завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків. Українські спортсмени вибороли два золота, два срібла та чотири бронзи, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України. Переможцями континентальної першості стали Віктор...Чемпион

Срібну медаль для України принесла легкоатлетка Валерія Іваненко у секторі для метання молота. Фото: НОК Нагадаємо, збірна України здобула рекордну кількість нагород на Дефлімпіаді-2017. Український Інтерес

Андрющенко та українцем Дмитром Предебайлом. А у другому і головному бої вечора за титул чемпіона Європи по версії Bushido боротимуться український спортсмен Тарас Грицьків та спортсмен з Кіпру, сказав він. Водночас, засновник і президент міжнародної федерації Bushido Донатас Сімонайтіс розповів,...Online.ua

підняв 1080 кілограм (вправи у присіданні — 407,5 кг, жим лежачи — 297,5, і становій тязі — 375). […]Запись Відрадно: український спортсмен встановив світовий рекорд на Всесвітніх Іграх з пауерліфтингу впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Український пауерліфтер встановив світовий рекорд

Українець Сергій Білий добув золоту медаль на Всесвітніх іграх у Вроцлаві та встановив новий світовий рекорд Український спортсмен у присіданні показав результат 407,5 кг, у жимі лежачи — 297,5 кг та 375 кг — у становій тязі. Всього 1080 кг, що є новим світовим рекордом. Про це у Facebook повідомляє Спортивний комітет...Ракурс

В активі кропивницьких спортсменів на Дефлімпійських іграх у Туреччині вже 13 медалей (ФОТО)

дистанцію лише росіянки (8:45.71), які встановили світовий і дефлімпійський рекорди, та китаянки (8:48.07). Станом на кінець змагального дня 25 липня українські спортсмени мають 14 золотих, 20 срібних та 26 бронзових медалей і впевнено утримують друге командне місце в неофіційному заліку.Гречка

Українці завоювали "бронзу" чемпіонату Європи зі стрільби

Українські спортсмени здобули чергову медаль. Збірна України у складі Павла Коростильова, Володимира Пастерняка і Дениса Кушнірова завоювала бронзову медаль у командному заліку на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, який в ці дні проходить в Баку. Нагорода українцям дісталася у...Зеркало недели (газета)

Пауерліфтери поповнили скарбничку збірної України на Х Всесвітніх іграх

КИЇВ. 26 липня. УНН. На Х Всесвітніх іграх в Польщі у змаганнях з пауерліфтингу одразу двоє українських спортсменів залишились з медалями, передає УНН з посиланням на ММСУ.   У середній вазі Володимир Рисєв здобув "срібло". У присіданні українець...Unn.com.ua

Дефлімпіада-2017: українські спортсмени вибороли вже 57 медалей (, )

Протягом сьомого дня Дефлімпіади українські спортсмени здобули 13 медалей, змагання з деяких видів спорту ще тривають Як інформує прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, на Дефлімпійських іграх українські спортсмени вибороли 57 медалей.Ракурс

25 метрів. У нелегкій боротьбі наш спортсмен здолав представника Південної Кореї. Приємно, що третє місце на подіумі посів ще один український спортсмен Сергій Фомін. До слова, Дефлімпійські ігри, що зараз відбуваються у турецькому місті Самсун, до цього складалися не дуже...Online.ua