українські спортсмени

Європейський бодібілдинг у Львові

Для українських спортсменів європейська першість - це можливість поїхати на чемпіонат світу до Італії.Галичина спортивная

Збірна України здобула 7 медалей у перший день на чемпіонаті Європи з самбо

Збірна України завоювала сім нагород у перший день змагань на чемпіонаті Європи з самбо, який вчора розпочався в Афінах.  Українські спортсмени завоювали чотири «золота», одне «срібло» й дві «бронзи». Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН. Про це повідомив офіційний сайт Федерації самбо...Єдність

Кременчужанин Сергій Ємельянов, який бере участь у Кубку світу для спринтерів та параканоїстів в уго... Експрес

на бар'єрному спринті, зазначила, що тепер українських атлетів буде краще видно на доріжках під час трансляцій та з трибун арен. Українські спортсмени також додали, що з нетерпінням чекають на момент, коли їм вдасться протестувати форму, а потім і вийти у...Чемпион

глядачів і є головною інтригою таких змагань, розповів президент федерації WABBA Святослав Шеремета. На цьому турнірі у Львові, зокрема, відбиратимуть українських спортсменів для участі у Чемпіонаті Світу 2018, що відбудеться в червні у італійському місті Віченса. Контакти: Святослав Шеремета, тел.:...lviv.tv

Український борець став переможцем ЧЄ, який з політичних мотивів відібрали у Києва.

серед кадетів мав відбутися у київському Палаці спорту в квітні. Але з політичних мотивів, після того, як Міністерство спорту заборонило українським спортсменам брати участь у змаганнях на території Росію, проросійськи налаштоване керівництво Міжнародної федерації...Ua-football

Українські легкоатлети презентували нову форму для міжнародних змагань

У нашої збірної змінився технічний спонсор У Федерації легкої атлетики України оголосили про зміну технічного партнера збірних. Українські спортсмени, що виступатимуть на офіційних міжнародних змаганнях, будуть одягнені в екіпіровку від компанії Asics. Контракт між японською компанією та ФЛАУ укладено...Спорт.ua

Українські спортсмени-школярі стали чемпіонами ХVІІ Всесвітньої літньої Гімназіади, що проходила у Марокко. Телекомпания «Орбита»

"Намагався двічі потиснути йому руку…": Український спортсмен публічно принизив Порошенка

тільки образило честь поранених військових, яких могло бути значно менше", – зазначив Толмачов. The post “Намагався двічі потиснути йому руку…”: Український спортсмен публічно принизив Порошенка appeared first on Корупція Інфо.Корупція

ДТП з українськими підлітками в Білорусі: затримано водія автобуса

на передньому пасажирському сидінні. Водії транспортних засобів не постраждали. Мікроавтобус входив до складу колони з чотирьох транспортних засобів, на яких українські спортсмени віком від 13 до 15 років поверталися додому зі змагань у Польщі. Три інших мікроавтобуса обігнали навантажувач без...Зеркало недели (газета)

перемоги над суперницями з Болгарії, Німеччини, Люксембургу та Італії, а в фіналі вирвала перемогу у хорватки Олександри Хасані. Читайте також: Український спортсмен Беленюк не поїде на чемпіонат Європи в РФ Срібну медаль отримала Аніта Серьогіна, яка виступає у ваговій категорії...АСПІ

Українці здобули на Чемпіонаті світу з середньовічного бою 2 "золота" та 3 "срібла"

дві золоті та три срібні медалі. Про це інформує Всеукраїнська федерація середньовічного бою на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що українські спортсмени завоювали золоту медаль в групових поєдинках 5х5, срібну медаль в групових поєдинках 16х16, срібну медаль в жіночих поєдинках...День

Дівчинка стала срібною призеркою змагань у командному заліку збірної України. -Українські спортсмени-школярі вперше стали чемпіонами ХVІІ літньої Гімназіади у місті Марракеш.УкрЗахідІнформ

Президент привітав дівчинку з Тернополя та її друзів з перемогою на всесвітній Гімназіаді

Дівчинка стала срібною призеркою змагань у командному заліку збірної України. "Українські спортсмени-школярі вперше стали чемпіонами ХVІІ літньої Гімназіади у місті Марракеш.TeNews

Українські спортсмени-школярі вперше стали чемпіонами ХVІІ літньої Гімназіади-2018, що сьогодні, 9 травня, завершилася у місті Маракеш (Марокко). Западная информационная корпорация

Українські спортсмени-школярі вперше стали чемпіонами ХVІІ літньої Гімназіади у місті Маракеш. 1NEWS

8 травня 2018 року - 18:06   Президент Петро Порошенко привітав українських спортсменів-школярів, які стали чемпіонами ХVІІ Всесвітньої літньої Гімназіади у місті Марракеш (Марокко).  Українська збірна вперше в своїй історії виборола перше місце...Голос Украины (газета)

Президент Петро Порошенко привітав українських спортсменів-школярів, які стали чемпіонами ХVІІ Всесвітньої літньої Гімназіади у місті Марракеш (Марокко).Украина сегодня

треці у німецькому Мейссені проходив міжнародний турнір серед пар. Боротьбу вели між собою німецькі, польські, датські, угорські, чеські, фінські та українські спортсмени. Найкращою стала німецька пара у складі Ронні Вайса та Річарда Гейєра. Пара КЗ "РМСТК" у складі Віталія Лисака...Все