український дует

Німецько-український дует Юлія Гьоргес - Ольга Савчук подолав перше коло парного розряду на представницькому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США) з призовим фондом $2,54 млн. У стартовому поєдинку, який тривав 1...1NEWS

Українки перемогли у парному розряді турніру ITF Women

Український дует святкував перемогу в парному розряді на турнірі ITF Women's Ivano-Frankivsk. Бліц-інфо

юніорському чемпіонаті Європи з тенісу. У фіналі змагань 15-річна українська тенісистка поступилася представниції Словенії Каї Юван. Як відомо, 29-го липня український дует Костюк / Дема виграв у фіналі парного розряду. Відзначимо, що киянка стала третьою представницею України в одиночному фіналі...1NEWS

юніорському чемпіонаті Європи з тенісу. У фіналі змагань 15-річна українська тенісистка поступилася представниції Словенії Каї Юван. Як відомо, 29-го липня український дует Костюк / Дема виграв у фіналі парного розряду. Відзначимо, що киянка стала третьою представницею України в одиночному фіналі...Чемпион

КИЇВ. 30 липня. УНН. Український дует святкував перемогу в парному розряді тенісного європейського чемпіонату серед гравців до 18 років, котрий проходить в Клостерсі (Швейцарія), повідомляє УНН...1NEWS

час у командній гонці переслідування на 4км. У парній гонці на дистанції 40 км - медісоні, бронзові медалі чемпіонату виборов український дует у складі вихованця Львівської школи вищої спортивної майстерності Романа Гладиша та тернополянина Віталія Гриніва. Окрім того, Роман Гладиш...MediaStar

Львів

училищі фізичної культури, де також поінформували, що в парних перегонах на дистанції 40 кілометрів, так званому медісоні, бронзові медалі виборов український дует вихованець Львівського училища фізичної культури Романа Гладиша (випуск 2015 року) та тернополянина Віталій Гринів. Окрім того, Роман Гладиш...Щоденний Львів

Український дует Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчук посів десяте місце в міксті у довільній програмі на чемпіонаті світу із синхроного плавання, що завершвся у Будапешті. Результат українців — 66.96 бала. Золото виграли росіяни Міхаела Каланча та Алєксандр Мальцев (92,6000). Срібло...1NEWS

Український дует Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчук посів десяте місце в міксті у довільній програмі на чемпіонаті світу із синхроного плавання, що завершвся у Будапешті. Результат українців - 66.96 бала. Золото виграли росіяни Міхаела Каланча та Алєксандр Мальцев (92,6000). Срібло...Чемпион

Українські синхроністки завоювали "бронзу" чемпіонату світу з водних видів спорту

Українські синхроністки Анна Волошина та Єлизавета Яхно завоювали бронзові медалі у довільній програмі серед дуетів на чемпіонаті світу в Будапешті. Український дует набрав 93,2667 бали і поступився лише китаянкам Цзян Тінтін і Цзян Веньвень, а також росіянкам Світлані Колесніченко та...Зеркало недели (газета)

Український дует Максим Долгов і Олександр Горшковозов посів п’яте місце у фіналі чемпіонату світу на, який в ці дні проходить в Будапешті. Українці завершили виступ на 10-метровій вишці з результатом 416.31 бали, показавши в фіналі п’ятий результат. Золото завоювали китайці...1NEWS

Українці - у фіналі чемпіонату світу зі стрибків у воду

Український дует у стрибках у воду з 10-метрової вишки Максим Долгов і Олександр Горшковозов вийшли в фінал чемпіонату світу, який проходить в Будапешті, - Громадське. Гал-info

Українки перемогли на чемпіонаті Європи з веслування

Український дует у складі Марії Кічасової та Анастасії Горлової виграв чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное в болгарському Пловдиві Про це повідомляє у Facebook Національний олімпійський комітет України. Українки здобули перемогу на дистанції 200 м, подолавши її за...Еспресо TV

Український дует Ілля Кваша та Олег Колодій стали третіми на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Будапешті. Українці пробилися на п'єдестал пошани в синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліну. До останньої спроби в фіналі чемпіонату наші прігуни перебували...Високий замок

Українці здобули дві "бронзи" на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Єлизаветою Яхно виступлять у фіналі технічної програми серед дуетів, куди вона пробилася з третім результатом кваліфікації. Ще одну "бронзу" завоював український дует Іллі Кваші та Олега Колодія у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну. Українські спортсмени набрали загалом 429,99 очки і...Зеркало недели (газета)

Український дует Іллі Кваші та Олега Колодія виграв бронзові медалі у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Наші спортсмени набрали в цілому 429,99 очка і поступилися росіянам Захарову і Кузнєцову 20,01 бала. Нагадаємо, Кваша...1NEWS

Вже давно ходять чутки про те, що учасники популярного українського дуету "Потап і Настя" Олексій Потапенко та Анастасія Каменських насправді пара. Одного разу співачка Оля Полякова навіть наважилася в ефірі шоу...7 днів

22 липня у скадовському клубі "Miami" о 21:30 виступить відомий український дует TamerlanAlena. Усі фанати та просто любителі хорошої музики можуть прийти аби насолодитися новими піснями та хітами гурту. TamerlanAlena(Тамерлан и Алёна)український...Херсон Daily

Обидва українських дуети на юнацькому Континентальному Кубку з пляжного волейболу здобули перші місця, а українська пара Денін/Попов стала другою на Сателіті. Першими радувати...1NEWS

Обидва українських дуети на юнацькому Континентальному Кубку з пляжного волейболу здобули перші місця, а українська пара Денін/Попов стала другою на Сателіті. Першими радувати...Чемпион