український дует

у суботу срібними призерами чемпіонату Європи зі стрибків у воду, що триває у Києві. У синхронних стрибках з 3-метрового трампліну український дует набрав 426,96 балів, повідомляє Укрінформ. Кращу суму показали росіяни Ілля Захаров та Євген Кузнєцов (427,71), бронзова медаль дісталася...Високий замок

Збірна України продовжує вдало виступати на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Так, 17-го червня український дует Ілля Кваша / Олег Колодій виборов "срібло" у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Результат наших спортсменів склав 426,96 балів. Перемогу...Чемпион

Українці за крок до медалей завершили виступ у мікст-парі на ЧЄ зі стрибків у воду

КИЇВ. 16 червня. УНН. У Києві розпочався п’ятий змагальний день чемпіонату Європи зі стрибків у воду, повідомляє кореспондент УНН. Український дует Валерія Люлько і Максим Долгов з 297,6 балами у програмі мікст-пар на платформі в 10 метрів посіли четвертий рядок, поступившись двома балами італійцям у боротьбі за “бронзу”. Тріумфували...1NEWS

Україна лідирує в медальному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду

друге виграла українська пара Максим Долгов і Олександр Горшковозов, а перше "золото" на турнірі здобув Ілля Кваша. Також "бронзу" завоював український дует Люлько - Лискун, Олександр Горшковозов і Вікторія Кесар стали другими в командному турнірі, ще одне "срібло" Кесар завоювала...Зеркало недели (газета)

Українські стрибуни у воду здобули два "золота" чемпіонату Європи

Українському дуету Олександр Горшковозов - Максим Долгов не було рівних у синхронних стрибках з десятиметрової вишки, а Ганна Письменська підкорила триметровий трамплін. Українці Олександр Горшковозов і Максим Долгов на десятиметровій вишці принесли Україні золоту медаль у дуеті на чемпіонаті Європи...Зеркало недели (газета)

Український стрибун у воду Кваша завоював "золото" чемпіонату Європи

у цій дисципліні брав участь ще один українець – Олег Колодій, який зайняв четверте місце. Зазначимо, що сьогодні, 14 червня, український дует у складі Валерії Люлько та Софії Лискун завоював "бронзу". Українки посіли третє місце у синхронних стрибках на 10-метровому...Зеркало недели (газета)

Л.Цуренко пробилася у чвертьфінал змагань в Нідерландах

Додамо, що український дует сестер Кіченок також виступить у чвертьфіналі, але парного розряду.Unn.com.ua

У стартовому матчі парного розряду український дует завдав поразки німецько-чеській парі Гойєр / Кунчікова.1NEWS

Надія та Людмила Кіченок вийшли у чвртьфінал турніру серії WTA, який наразі проходить у Ноттінгемі. У стартовому матчі парного розряду український дует завдав поразки німецько-чеській парі Гойєр / Кунчікова.Чемпион

О.Савчук вперше у кар

зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома — “Ролан Гаррос”, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У третьому раунді парних змагань на Відкритому чемпіонаті Франції румунсько-український дует Олару/Савчук переграв канадсько-китайську пару Дабровські/Сюй — 6:3, 3:6, 6:2. У першій партії О.Савчук і Р.Олару вели з рахунком 5:0, але не реалізували 2 матчболи...1NEWS

Румунсько-український дует Ралука Олару - Ольга Савчук успішно подолав третє коло парного розряду на Ролан Гаррос в Парижі з призовим фондом 36 млн євро. В 1/8 фіналу Олару і Савчук за 2 години обіграли у неділю 9-й номер "посіву" у...Чемпион

Румунсько-український дует Ралука Олару - Ольга Савчук вийшов 1/8 фіналу парного розряду на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу (Ролан Гаррос) в Парижі з призовим фондом 36 млн євро. У другому колі, Олару і Савчук обіграли угорсько-чеський дует Бабош / Главачкова.Чемпион

О.Савчук з перемоги стартувала у парному розряді "Ролан Гаррос"

в парного розряді на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У стартовому матчі румунсько-український дует Олару/Савчук зламав опір люксембурзько-латвійської пари Мінелла/Севастова 7:5, 7:5. Відзначимо, що в першій партії Ралука і Ольга тільки з...Unn.com.ua

Румунсько-український дует Ралука Олару - Ольга Савчук подолав перше коло парного розряду на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу (Ролан Гаррос) в Парижі з призовим фондом 36 млн євро. У стартовому поєдинку, Олару і Савчук обіграли в середу Менді Мінеллі з...Чемпион

проходив в угорському Сегеді, українці виграли ще три медалі. Золоту медаль виграв дует Марія Кічасова/Анастасія Горлова (байдарка-двійка 200м) «Срібло» виграл український дует Дмитро Янчук/Тарас Міщук (каное-двійка 500м) Бронзову медаль у скарбничку збірної України поклав Олег Кухарик (байдарка 500м). Нагадаємо, у...1NEWS

часом 1:28.386. Срібними призерами етапу Кубка світу стали Олег Кухарик і Віталій Цуркан, які подолали 1000 метрів за 3:06.485. Краще українського дуету були лише іспанці Ініго Пена і Франциско Кубелос, що випередили українців менше, ніж на секунду. На найвищу сходинку...Зеркало недели (газета)

Людмила Лузан та Тарас Міщук стартують на етапі Кубку світу в Сегеді

Сабо/ Кристина Цур-Фазекаш.Екіпажі цих країн претендуватимуть на перемогу перегонах четвірок на цій же дистанції.В перегонах байдарок-двійок на дистанції 1000 метрів український дует Віталій Цуркан/ Олег Кухарик захищатиме титул переможців першого етапу в боротьби з німцями, де пару легендарному Максу Хоффу...Галичина спортивная

27 українців стартує на етапі Кубку світу в Сегеді

Цур-Фазекаш. Екіпажі цих країн претендуватимуть на перемогу перегонах четвірок на цій же дистанції. В перегонах байдарок-двійок на дистанції 1000 метрів український дует Віталій Цуркан/ Олег Кухарик захищатиме титул переможців першого етапу в боротьби з німцями, де пару легендарному Максу Хоффу...Спорт.ua

Бондаренко завершила свої виступи на турнірі серії WTA, що наразі проходить у Німеччині. Нагадаємо, раніше у першому раунді також вибув український дует сестер Кіченок.Чемпион