український дует

Українські акробати в олімпійському Буенос-Айресі здобули бронзу

Український дует у складі Дарини Плохотнюк та Олександра Мадея посіли 3 місце у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх. Спорт.ua

Український дует виборов бронзову нагороду у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх, які проходять у Буенос-Айресі (Аргентина), інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу НОК України. Бронзовими призерами ЮОІ-2018 зі спортивної акробатики стали Олександр Мадей...1NEWS

Український дует у складі Дарини Плохотнюк та Олександра Мадея посіли третє місце у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018. Западная информационная корпорация

Українські спортсмени завоювали три золота на Юнацькій Олімпіаді

потрапити на Олімпійські ігри-2020. Тому вірю, що Буенос-Айрес-2018 стане гарним доробком для здійснення цієї мрії", розповіла Ярослава. Бронзові медалі завоював український дует у складі Дар'ї Плохотнюк і Олександра Мадея у змаганнях змішаних пар в спортивній акробатиці, набравши 27.450 бали. Зазначимо,...Znaj.ua

Фото НОК Український дует у складі Дарини Плохотнюк та Олександра Мадея посіли 3 місце у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці на ІІІ літніх...UATV

На літню олімпіаду в Токіо планують витратити понад 25 млрд доларів

Вже сьогодні, 8 жовтня, Вікторія і Маргарита проведуть свої стартові матчі в одиночному розряді. Чемпион

Український дует вийшов у тенісний чвертьфінал юнацької Олімпіади

Додамо, що завтра українки стартують й в одиночному розряді турніру Білоконь проти представниці Італії, а Дема із японкою Сато. Unn.com.ua

парною зустріччю. Вона була гострою і драматичною, переможець визначився на тай-брейку. Приємно, що виявивши велику волю до перемоги, сильнішим виявився український дует.                   Сергій Стаховський/Денис Молчанов – Гаштао Еліаш/Жоао Соуза. 6:4, 3:5, 7:6 (7:5).                                    Попереду ще дві одиночні зустрічі.Голос Украины (газета)

Стартував другий день матчевої зустрічі Кубка Девіса між Україною та Португалією. Український дует Сергій Стаховський і Сергій Молчанов протистояли Гаштану Еліашу і Жуану Соузі.Чемпион

Перемога, на яку чекали 16 років

Олегом Омельчуком стала володаркою бронзи у змаганні зі стрільби з пневматичного пістолета на 10 м серед змішаних команд. До фіналу український дует кваліфікувався першим (775 очок, обійшовши на три пункти збірну Росії). Та у фіналі Віталіна Бацарашкіна та Артем Черноусов...Високий замок

Українка Костевич перестріляла росіянку і виграла чемпіонат світу

команді-міксті. Разом з Олегом Омельчуком Костевич була другою в стрільбі з пістолета на дистанції 10 м. У травні цього року український дует виграв етап Кубка світу в цій дисципліні. Успіх Олени на дитсанції 25 м є дебютним, адже раніше Костевич...Ракурс

Артем Кравець зачитав реп з відомим українським дуетом.

У національних чемпіонатах настала перерва на матчі збірних. Пари заїхали на студію, де футболістові навіть вдалося взяти участь у записі треку. Ua-football

Українські спортовці - олімпійська чемпіонка Олена Костевич і Олег Омельчук - здобули бронзові медалі на чемпіонаті світу. Всі призери ЧС здобули ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо 2020 року. Голос Украины (газета)

Український дует виборов "бронзу" у синхронних стрибках у воду

Український дует Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик вибороли бронзові нагороди у синхронних стрибках у воду з триметрового трампліна в змішаних командах на об'єднаному чемпіонаті Європи. iPress

У Глазго, де триває чемпіонат Європи-2018 з водних видів спорту, український дует Єлизавета Яхно / Анастасія Савчук став срібним призером у довільній програмі з синхронного плавання.Западная информационная корпорация

Дует харківських синхроністок очікувано другий у довільній програмі

Європи з літніх видів спорту розіграний останній комплект нагород у синхронному плаванні - в довільній програмі серед дуетів. Другим став український дует харків'янок Єлизавета Яхно - Анастасія Савчук. Вони, набравши 93,400...Новини Харкова

Стрибки у воду. Колодій та Лискун стали чемпіонами Європи

Український дует Олег Колодій та Софія Лискун виграли золоті медалі в командних змагання на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На їхньому рахунку 355,90 балів за шість стрибків, що дозволило обійти Лоу Массенберг і Марію Курьо Німеччини...Sportanalytic

все вирішується тільки після нього. У підсумку, ми зробили це, завдяки високому коефіцієнту і кращому виконанню стрибків", сказав КолодійНагадаємо, сьогодні український дует здобув золото зі стрибків у воду.Українці випередили Російський тандем Евгенія Кузнєцова та Юлії Тімошиної.Окрім Колодія та Лискун медальну...Чемпион

Україна здобула четверте золото ЧЄ з літніх видів спорту

у воду Олег Колодій та Софія Лискун принесли Україні четверту медаль чемпіонату Європи з літніх видів спорту У змішаних змаганнях український дует набрав 355,9 бала, випередивши німецьку пару Лу Массенберг/Марія Курьо та росіян Євгенія Кузнєцова та Юлію Тімошініну. Це четверта...Еспресо TV