український дует

Український дует виборов "бронзу" у синхронних стрибках у воду

Український дует Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик вибороли бронзові нагороди у синхронних стрибках у воду з триметрового трампліна в змішаних командах на об'єднаному чемпіонаті Європи. iPress

У Глазго, де триває чемпіонат Європи-2018 з водних видів спорту, український дует Єлизавета Яхно / Анастасія Савчук став срібним призером у довільній програмі з синхронного плавання.Западная информационная корпорация

Дует харківських синхроністок очікувано другий у довільній програмі

Європи з літніх видів спорту розіграний останній комплект нагород у синхронному плаванні - в довільній програмі серед дуетів. Другим став український дует харків'янок Єлизавета Яхно - Анастасія Савчук. Вони, набравши 93,400...Новини Харкова

Колодій та Лискун стали чемпіонами Європи

Український дует Олег Колодій та Софія Лискун виграли золоті медалі в командних змагання на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На їхньому рахунку 355,90 балів за шість стрибків, що дозволило обійти Лоу Массенберг і Марію Курьо Німеччини...Sportanalytic

все вирішується тільки після нього. У підсумку, ми зробили це, завдяки високому коефіцієнту і кращому виконанню стрибків", сказав КолодійНагадаємо, сьогодні український дует здобув золото зі стрибків у воду.Українці випередили Російський тандем Евгенія Кузнєцова та Юлії Тімошиної.Окрім Колодія та Лискун медальну...Чемпион

Україна здобула четверте золото ЧЄ з літніх видів спорту

у воду Олег Колодій та Софія Лискун принесли Україні четверту медаль чемпіонату Європи з літніх видів спорту У змішаних змаганнях український дует набрав 355,9 бала, випередивши німецьку пару Лу Массенберг/Марія Курьо та росіян Євгенія Кузнєцова та Юлію Тімошініну. Це четверта...Еспресо TV

Чемпіонат Європи з літніх видів спорту. Українська пара Олег Колодій / Софія Лискун завоювала золоті медалі в командних змаганнях. Голос Украины (газета)

Сестри Кіченок поборються за парний титул на турнірі з призовим фондом $799 тис. UATV

Україна завоювала чотири медалі об

Український дует поступився лише росіянкам Світлані Колесніченко і Варварі Субботіной. Зеркало недели (газета)

На Харківщині 57 жінок встановили рекорд світу з парашутного спорту

в категорії Великі формації з перестроюванням серед жінок. Нагадаємо, на відкритому Гран-Прі Європи зі стрільби з лука в болгарській Софії український дует встановив світовий рекорд.Unn.com.ua

У Глазго, де триває чемпіонат Європи-2018 з велоспорту на треку, український дует Любов Басова / Олена Старикова вибороли срібні медалі в командному спринті.Западная информационная корпорация

Український дует Любов Басова - Олена Старикова вибороли срібні медалі в командному спринті. 24 канал

Харків

У технічній програмі український дует вийшов під останнім стартовим номером і вже знав результати всіх учасниць.Новини Харкова

Фото Укрінформ-UATV В Глазго триває чемпіонат Європи з велоспорту на треку. Український дует Любов Басова - Олена Старикова вибороли "срібло" в командному спринті, повідомляє Укрінформ.UATV

Глазго-2018: у медальному заліку лідирують Росія, Україна та Франція

виключно золотими. Дует синхроністок Єлизавета Яхно Анастасія Савчук посів друге місце в технічній програмі з синхронного плавання. У технічній програмі український дует вийшов під останнім стартовим номером і вже знав результати всіх учасниць. Яхно і Савчук набрали 92,6188 бала і...Unn.com.ua

(172 чоловіків та 109 жінок), які представляли команди 34 країн Європи. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, За підсумками кваліфікаційних змагань, український дует у складі львів’янина Маркіяна Івашко, який з результатом 680 очок розташувався на другій позиції та Анастасія Павлова, яка...Leopolis

Україна завоювала першу в історії медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту

У технічній програмі український дует вийшов під останнім стартовим номером і вже знав результати всіх учасниць.Закарпатський Кореспондент

Україна здобула історичну нагороду на ЧЄ з літніх видів спорту

це повідомляє Xsport. Сьогодні у Глазго Єлизавета Яхно та Анастасія Савчук завоювали срібну медаль у синхронному плаванні. У технічній програмі український дует вийшов під останнім стартовим номером і вже знав результати всіх учасниць. У підсумку, Яхно та Савчук набрали 92.6188...Еспресо TV

Сестри Кіченок пробилися в півфінал тенісного турніру в Сан-Хосе

Український дует Людмила Кіченок/Надія Кіченок продовжує боротьбу за титул тенісного турніру Mubadala Silicon Valley Classic WTA Ргеміег в Сан-Хосе. Ta4ki.net