український дует

Сольна кар

пісні "#этомояночь" сильно схожий на мотив The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This: Як повідомляв ONLINE.UA, раніше відомий український дует "Потап і Настя" заявив про тимчасове припинення спільної діяльності. Незабаром після цього Настя Каменських заявила про початок сольної...Online.ua

Українська пара вперше в історії стала призером ЧС з тенісу серед ветеранів

Вперше в національній історії український дует тенісистів посів друге місце на чемпіонаті світу ITF серед ветеранів, що відбувся в США, інформує УНН з посиланням на Федерацію...Unn.com.ua

Популярний український дует "Потап і Настя" оголосили, що беруть паузу у спільній кар’єрі. Про це Настя Каменських та Олексій Потапенко повідомили у відео...7 днів

Потап і Настя здивували фанатів прощальним відео

Відомий український дует "Потап і Настя" вирішив зробити творчу перерву.Ta4ki.net

Для шанувальників знаменитого українського дуету "Потап і Настя" з

Потап і Настя Каменських взяли паузу в дуеті, підігріваючи чутки про особисте. Ta4ki.net

Український дует TamerlanAlena встал на захист российского рэпера Басты

TamerlanAlena о запрете Басты: "Зараз просто є люди, яким вигідно займатися заборонами концертів" Glamurchik

Тенісист Марченко став фіналістом турніру в Туреччині

Відзначимо, що у фіналі нашому земляку протистоятиме 37-річний француз Стефан Робер. Зауважимо, що український дует Стаховський/Молчанов відмовилися від участі в фіналі парного розряду.1NEWS

Тенісистка Костюк стала фіналісткою юніорського US Open

на Відкритому чемпіонаті США (US Open) серед юніорів, інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.   У півфінальному матчі сербсько-український дует у складі Ольги Данилович і Марти Костюк виграв у російської пари Лансере/Рахімова, посіяної під 7 номером – 6:4,...1NEWS

Відреставровану браму каплиці Боїмів урочисто відкрили у Львові (ФОТО)

урочистих заходах були присутні мер Львова Андрій Садовий та начальник упралвіння охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.Мер, зокрема, висловив подяку німецько-українському дуету реставраторів, які працювали над відновленням історичної брами, яка до слова, є пам’яткою архітектури 17-го століття. Так, Андрій Івановчич...Львівські

Українка Костюк вийшла у півфінал юніорського US Open

рамках парного турніру юніорського Відкритого чемпіонату США з тенісу, передає УНН з посиланням на сайт турніру. В матчі 1/4 фіналу сербсько-український дует Данилович/Костюк, маючи перший номер посіву, переграв британсько-колумбійську пару Епплтон/Аранго (6) – 6:3, 6:3. Зазначимо, що за вихід у...Unn.com.ua

Лідер британського гурту Curve розхвалив український дует

Українсько-канадський гурт Ummagma представив новий сингл зі свого майбутнього міні-альбому. UA MUSIC

Розширення свідомості: Культовий британський музикант розхвалив український дует Ummagma

Українсько-канадський гурт Ummagma представив новий сингл зі свого майбутнього міні-альбому. TeNews

Український дует у стрибках у воду завоював золоту медаль Універсіади

Про це інформує Федерація стрибків у воду України, передає УНН. Unn.com.ua

Синхроністи Вікторія Кесарь і Станіслав Оліферчик здобули у парі першу медаль для збірної команди України зі стрибків у воду на Всесвітній літній Універсіаді-2017 у Тайбеї, інформує УНН з посиланням на Федерацію стрибків у воду. Телеканал Ритм

Німецько-український дует Юлія Гьоргес - Ольга Савчук подолав перше коло парного розряду на представницькому турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США) з призовим фондом $2,54 млн. У стартовому поєдинку, який тривав 1...1NEWS

Українки перемогли у парному розряді турніру ITF Women’s Ivano-Frankivsk

Український дует святкував перемогу в парному розряді на турнірі ITF Women's Ivano-Frankivsk. Бліц-інфо

юніорському чемпіонаті Європи з тенісу. У фіналі змагань 15-річна українська тенісистка поступилася представниції Словенії Каї Юван. Як відомо, 29-го липня український дует Костюк / Дема виграв у фіналі парного розряду. Відзначимо, що киянка стала третьою представницею України в одиночному фіналі...1NEWS

юніорському чемпіонаті Європи з тенісу. У фіналі змагань 15-річна українська тенісистка поступилася представниції Словенії Каї Юван. Як відомо, 29-го липня український дует Костюк / Дема виграв у фіналі парного розряду. Відзначимо, що киянка стала третьою представницею України в одиночному фіналі...Чемпион

КИЇВ. 30 липня. УНН. Український дует святкував перемогу в парному розряді тенісного європейського чемпіонату серед гравців до 18 років, котрий проходить в Клостерсі (Швейцарія), повідомляє УНН...1NEWS

час у командній гонці переслідування на 4км. У парній гонці на дистанції 40 км - медісоні, бронзові медалі чемпіонату виборов український дует у складі вихованця Львівської школи вищої спортивної майстерності Романа Гладиша та тернополянина Віталія Гриніва. Окрім того, Роман Гладиш...MediaStar