The post У Вінниці Ірина Ігнатенко презентує бестселлер про тіла українців та українок appeared first on Vежа.Vежа

У львівському військовому госпіталі отримали 155 подарунків від українок з Великої Британії

сьогодні, 8 грудня, на своїй сторінці в інтернет-мережі Facebook, де він також опублікував фото поранених бійців, які отримали подарунки від українок з Великої Британії.Щоденний Львів

Українки Ганна Гіленко і Анастасія Ничипоренко можуть перейти у збірну Молдови "Хто ще з українок може виступати за інші країни? ДеПо

Джима фінішувала у ТОП-10

переслідування виграла чешка Габріела Соукалова, припустившись лише одного промаху. Друга - Лаура Дальмайєр, а третій час у Доротеї Вірер. Серед українок кращою стала Юлія Джима, яка піднялась з 21-го місця на 9-те.Sportanalytic

Джима - найкраща з українок у спринті

Українські біатлоністки продовжують показувати низький рівень готовності на трасах у шведському Остерсунді. У сьогоднішній спринтерській гонці кращою з наших була Юлія Джима, котра посіла аж 21-е місце. Перемогла ж у гонці француженка Марі Дорен, також у чільній трійці опинилися Кайса...Sportanalytic

Британське видання опублікувало фотографії красунь-українок, які воюють в АТО (ФОТО)

Британське видання Daily Mail присвятило публікацію українкам, які воюють на Донбасі. Європейці у захваті від краси та сміливості українських захисниць, повідомляють Патріоти Укра...Press-Центр

Нещодавно Олена повернулася з Всеукраїнських змагань зі стрітворкауту, де опинилася в трійці найсильніших українок. Моя Вінниця

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував результати жіночої індивідуальної гонки в Естурсунді "Мене порадував хід Юлії Джими, стрільба Юлії Журавок. ДеПо

Підгрушна лише тринадцята у індивідуальній гонці на Кубку світу

30 листопада, у шведському Остерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка у рамках першого етапу Кубка світу. Найкращою серед українок у гонці стала Юлія Журавок, яка фінішувала 11-ю. Лише 13-те місце у активі тернопілської чемпіонки – Олени Підгрушної. А ще...Галичина спортивная

Першу особисту гонку Кубку світу з біатлону дві тернопільські біатлоністки завершили без призів. Найкращою серед українок несподівано стала 22-річна спортсменка Юлія Журавок, яка...Галас

Молода біатлоністка показала найкращий результат серед українок в індивідуальній гонці...zaxid.net

Кубок світу з біатлону.

першому етапі Кубку світу з біатлону Як повідомляє Depo.Сектор, українські учасниці не змогли поборотися за призові місця, проте деякі з українок показали досить пристойні результати, а Юлія Журавок - взагалі встановила особистий рекорд на Кубку світу, фінішувавши 11-ю. Перемогу здобула...ДеПо

Як українські красуні тренувалися перед індивідуальною гонкою в Естерсунді

Сьогодні на Кубку світу з біатлону відбудеться індивідуальна гонка серед жінок Стали відомі стартові номери українок на індивідальну гонку на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді.ДеПо

Стали відомо стартові номери українок на індивідальну гонку на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді. Стартові номери українок: 7. Ірина Варвинець 35. Нагадаємо, що в змішаних перегонах в Естерсунді українці зайняли 9 та 10 місця.Чемпион

відбору до ЧС-2017 збірна України в словацькому місті Шаля розгромила Грецію. Вже після першого тайму рахунок був 14:7 на користь українок, а завершилася гра 24:17.Ukrainianwall

Як Україна перемогла Словаччину

У матчі відбору до чемпіонату світу проти Словаччини голкіпер українок Юдіт Балог відбила 52% кидків (14/27)!Новини Закарпаття

Женская сборная Украины пробилась на Евробаскет!

Хід гри У дебюті зустрічі українкам не вдалося обійтися без традиційного в таких випадках мандражу – далася взнаки ціна поєдинку. Фікель довела стартову атаку до влучного...Sportgid

Жіноча збірна України з баскетболу достроково вийшла на Євро-2017

Вихід українкам забезпечила перемога над німкенями Про це у Facebook повідомляє Національний олімпійський комітет. Жіноча збірна України обіграла команду Німеччини з рахунком 85:61. Чемпіонат Європи...Ракурс