українець

Вже екс-захисник полтавської Ворскли Олексій Дітятьєв незабаром може знайти собі новий клуб. Про це повідомляють Футбольні трансфери. Зараз українець перебуває на перегляді у львівських Карпатах та навіть встиг зіграти за них у спарингу проти Дунайської Стреди (1:1). Відзначимо, що...Чемпион

Хавбек збірної України феєрить у Європі (ВІДЕО)

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Малиновський забив неймовірний гол у Кубку Бельгії (ВІДЕО)У матчі чемпіонату проти "Ейпена" саме з передачі українця був забитий переможний гол.Нагадаємо, Малиновський належить "Шахтарю", а у Бельгії грає на правах оренди.Mbwana Samata Goal HD - Eupen...Sportanalytic

Стало відомо, скільки українці витрачають на алкоголь і цигарки

Близько 13 000 гривень за рік українці витрачають на шкідливі звички. Потім порівнюють річні доходи і витрати на цю шкідливу продукцію.Ваші новини

Чоловік, навчений гірким досвідом, перестав залишати свій автомобіль під будинком, і знайшов інше, не таке віддалене, але набагато безпечніше, місце. Autotheme.info

Малиновський віддав гольову передачу за Генк

На 82-й хвилині матчу після подачі українця з кутового єдиний гол у матчі забив Саматта. Відзначимо, що цей матч став для Малиновського першим в поточному сезоні чемпіонату...Sportgid

Дебютний гол Селезньова в Туреччині

Євген Селезньов вдало дебютував у Туреччині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В рамках 18-го туру чемпіонату його "Карабюкспор" переміг "Галатасарай", а сам українець відзначився голом з пенальті. Він для Селезньова став першим.Seleznev (Penalty) Goal HD - Kardemir Karabuk 1... Goals_onlineСайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

"Генк" з Русланом Маліновським здолав "Ейпен" у 22 турі чемпіонату Бельгії Про це повідомляє Depo.Сектор. Українець провів на полі усі 90 хвилин. Руслан віддав гольову передачу на партнера по команді Самата на 82-ій хвилині зустрічі. Півзахисник...ДеПо

Баррера битиметься з Бетербієвим

Нагадаємо, востаннє Баррера виходив в ринг з українцем В'ячеславом Шабранським, якого переміг достроково. Бетербієв в своєму останньому бою нокаутував аргентинця Ісідро Прієто ( 26-2-3, 22 КО).Sportgid

В активіста Володимира Балуха, який перебуває в сімферопольському СІЗО, сталося загострення ниркової хвороби. Politic.kiev.ua

"Шахтар" віддасть українця в Серію A

донецького "Шахтаря" Максим Малишев може продовжити кар'єру в одному із топ-чемпіонатів. Повідомляють Футбольні трансфери.За інформацією італійського телеканалу RAI2, у послугах українця зацікавлена італійська "Рома". Хоче бачити Малишева у своїй команді особисто головний тренер "вовків" Лучано Спалетті.Авторитетний німецький портал Transfermarkt, до...Футбольні трансфери

Нападник "Карабюкспора" Євген Селезньов двічі забив у матчі з "Галатасараєм", та арбітр вирішив відмінити другий гол українця Про це повідомляє Depo.Сектор. Другий м'яч не було зараховано через офсайд. Крім того, Селезньов ще й грубо зіграв проти Муслери.ДеПо

Селезньов забив дебютний гол за "Карабюкспор"

у поєдинку. Екс-форвард "Шахтаря" вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 79-й хвилині гри, а ще один українець у складі "Карабюкспора" Андрій Близниченко залишився в запасі, з'явившись на полі лише на 76-й хвилині. Варто відзначити, що українець...Зеркало недели (газета)

Селезньов забив "Галатасараю" дебютний гол за "Карабюкспор"

Повідомляють Футбольні трансфери.Форвард зрівняв рахунок в матчі проти "Галатасарая", реалізувавши пенальті на 31 хвилині.Сам матч, до слова, закінчився перемогою команди українця з рахунком 2:1.Seleznev (Penalty) Goal HD - Kardemir Karabuk 1... Goals_onlineСайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

В матчі іспанської Прімери між "Реалом" та "Малагою" рахунок став 2:1 Сектор, інтригу в матч повернув гравець "Малаги" Хуанпі. Нагадаємо, українець Денис Бойко спостерігає за цим матчем з лави для запасних команди гостей.ДеПо

"Реал" відкрив рахунок у матчі проти "Малаги" Про це повідомляє Depo. Наприкінці першого тайму ворота "анчоусів" розпечатав Серхіо Рамос. ДеПо

Торік боргові зобов'язання кожного працездатного українця зросли на 20,5 тисяч.Газета "Наш ДЕНЬ"

Португальський футболіст мадридського "Реалу" Криштіану Роналду готується провести ювілейну гру за команду Нагадаємо, що в запасі на цю гру опинився український воротар "Малаги" Денис Бойко. ДеПо

Скоїти замах на депутата росіянину допомагати два українця, - СБУ

Служба безпеки України розповіла про деталі організованого з території РФ замаху на життя державного діяча - одного з народних депутатів України. iPress

Українець Бойко не зіграє проти "Реалу" з перших хвилин

Український голкіпер "Малаги" Денис Бойко опинився в запасі на матч чемпіонату Іспанії проти мадридського "Реалу" Сектор з посиланням на твітер "Малаги". Матч "Реал" - "Малага" розпочнеться о 17:15 за київським часом. ДеПо