удесятьох

Ліга Європи: "Шахтар" незважаючи на вилучення здолав "Брагу"

"Гірники виграли другий матч в групі ЛЄ. "Гірники" виграли другий матч в групі ЛЄ.Проти "Браги" команді вдалось швидко забити, однак через вилучення Фреда майже увесь другий тайм вона грала удесятьох....Молодой буковинец

досвід отримала молодь Металіста. Про це після поєдинку розповів головний тренер харківського клубу Ігор Рахаєв. "Хочу привітати Трабзонспор, проявили характер, удесятьох забили два м'ячі. Ну, в принципі і все", - сказав він. "Сьогодні хороший досвід отримала наша молодь на такому...Чемпион

"Дніпро" здобуває вольову перемогу в меншості

Гравці "Дніпра", тільки залишившись удесятьох зуміли зібратись і забили чотири м'ячі у ворота "Ворскли".Sportanalytic

Для Моурінью сильніший програв

як сильніша команда програла. Вони домінували на полі протягом 15-ти хвилин другого тайму, ми ж постійно контролювали хід зустрічі. Навіть удесятьох ми грали фантастично. Так, ми можемо пишатися собою, але ми програли.Uafan.net

Полтавська «Ворскла» з розгромним рахунком програла «Металісту» з Харкова, який півтора тайму грав у меншості - 1:4 (1:3) Черновцы.comments.ua

"Шахтар" удесятьох рогромив тунісців на "Кубку світу"

Донецький "Шахтар" зробив все від себе залежне, аби вийти у фінал міжнародного турніру Dubai Match World Cup. Відголос.com

"Металіст" удесятьох вирвав перемогу у Львові ВІДЕО

Харківський "Металіст" вирвав перемогу у львівських "Карпат" у матчі восьмого туру чемпіонату України.Відголос.com

Експериментальний склад збірної Росії не впорався з камерунцями

Під час товариського матчу проти збірної Камеруну підопічні Діка Адвоката не знайшли в собі сил для перемоги, хоча через курйоз команда Самуеля Ето'О кілька хвилин грала удесятьох. Відголос.com

рахунок. Однак фортуна була не на їх боці - після удару Мілевського м'яч потрапив у стійку. А догравали обидві команди удесятьох. На 76-й хвилині Едуардо пробив по воротах після свистка арбітра і побачив перед собою другий гірчичник. А Бетао...Публичные люди

Назаренко: "Шахтар" не зможе нас легко обіграти"

якості. Дана обставина, зрозуміло, нічого доброго для нас не віщувала. Втім, як і для "Зорі". По-друге, сімдесят хвилин "Дніпро" грав удесятьох, що також ускладнювало нам завдання. У першому таймі нам і справді було важко: "Зоря" мала декілька гольових моментів, проте...Чемпион

Євгеній ЧЕПУРНЕНКО: "Львів" для мене став рідною командою!"

дивує після зимової паузи кардинально оновлений "Львів". На виїзді переміг "Закарпаття", а тепер от із "Дністром" домігся нічиєї 1-1, граючи удесятьох. Голом за "синьо-золотих" відзначився Євген Чепурненко. - Пропустивши гол, ми трохи засмутилися. Та ще й вилучення Яворського вплинуло на...Галичина спортивная

Чех:  Челсі  грав на рівних з  Манчестер Юнайтед

команди у поєдинку з "Манчестер Юнайтед" та у сезоні, вцілому."Ми провели непоганий матч. Гра йшла досить рівна, але навіть залишившись удесятьох, ми змогли забити гол. Я думаю, ми б влаштували справжню облогу воріт суперника в заключні хвилини зустрічі. Напевно, ми...Sportanalytic

Тим більше, дуже самовіддано грав "Металург", добре оборонявся удесятьох перед своїм штрафним майданчиком. Нагадаємо, вчора матч 24-го туру Прем'єр-Ліги "Металург" З. - "Динамо" завершився з рахунком 1:1.forUm

"Львів" удесятьох рятується від поразки

У попередньому турі "леви" на виїзді зняли скальп із ужгородського "Закарпаття" (3:2), відправивши у відставку одіозного наставника закарпатців Ігоря Гамулу. Галичина спортивная

Шевченко запевняє, що не чув свистка

Напевно у Вас на душі кішки скребуть - Ви залишили команду удесятьох і не гратимете у Бразі. Коли мені пред'явили першу жовту картку, ми обоє пішли у боротьбу - ні він ні...Радио Эра

пішло. Перед самим початком матчу стало ясно, що нам не допоможе Аарон Леннон, він погано себе почував. Потім ми залишилися удесятьох. Коли ви граєте на "Сантьяго Бернабеу" в меншості, вам потрібне диво. Це завдання виявилося нам не по плечу. Вважаю,...Чемпион

Після четвертого гола суперника нам вже складно було щось придумати, особливо коли ми залишилися удесятьох", - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.Чемпион

Але дав зрозуміти, що "Королівський клуб" поки ще не гарантував собі місця в півфіналі, оскільки має відбутися матч-відповідь. "На такому високому рівні будь-якій команді надзвичайно складно грати так довго удесятьох. Чемпион

Реднапп: Крауч взагалі не здатна на грубість людина

могло статись таки сталося. Леннон сказав за декілька хвилин до матчу, що не може грати. Потім вилучення. Грати 80 хвилин удесятьох це муки. Ми не витримали. Зрозуміло, коли нас стало 10, на Адебайора не вистачило голови і він забив двічі.Sportanalytic

Моурінью: Вдесятьох у Лізі чемпіонів нереально грати

бажаного результату. Але чесно кажучи матч міг бути цікавішим. Просто практика показує мені, що грати на виїзді у Лізі чемпіонів удесятьох це смерть. Я грав із "Челсі" проти "Барси" - без шансів, я грав із "Інтером" проти "Барси" - без...Sportanalytic