арештовують та карають дітей. Права та свободи дорослих також обмежені. Приміром, у 2015-му за "образу Ісламу електронними засобами" блогеру присудили 1000 ударів батогом і 10 років тюрми. А нещодавно за заборонений танцювальний рух на концерті заарештували співака. Нагадаємо, влада Саудівської Аравії...Ваші новини

БЕЙРУТ, 23 серпня —, Михайло Алаеддин. Літаки ВПС САР нанесли удари по позиціях і місцях скупчення бойовиків терористичної угруповання “Ісламська держава”* на прикордонній з Ліваном території, повідомив джерело в ліванському руху...Повінь

до нього звернулися двоє чоловіків з питанням, чи він мусульманин. Після чого один з нападників вихопив ніж і наніс кілька ударів. Зазначається, […]Запись У Фінляндії на мусульманина напали через його віросповідання впервые появилась Публичные Люди.Публичные люди

На очах у цілого району: У Запоріжжі по-звірячому зарізали голову ОСББ. Там творилось щось страшне

мешканців будинку зарізали голови ОСББ. Так, в ході сварки, що виникла між двома чоловіками, один вихопив ніж і наніс кілька ударів голові ОСББ. Від отриманих травм той помер на місці, передає "Разом".The post На очах у цілого району: У Запоріжжі...Корупція

Трамп схвалив відправку ще 4 тисяч військових до Афганістану - ЗМІ

Авганістані складає 8400 осіб. Цього року США вже наростили кількість авіаударів в Афганістані з січня по липень було завдано 1984 удари, що майже втричі більше ніж в аналогічний період минулого року.Новости Сумм

Jason ЕррегѕопТрамп назвав швидке виведення американських військ з Афганістану неприйнятним"Ми розширимо повноваження американських Збройних сил, щоб наносити удари по терористах...?Повінь

Д.Трамп пообіцяв розширити повноваження американських військових в Афганістані

боротьби з терористами в цій країні, передає УНН з посиланням на РІА "Новини". "Ми розширимо повноваження американських Збройних сил, щоб завдавати ударів по терористах і кримінальних мережах, які сіють насильство і хаос по всьому Афганістану", - заявив Д.Трамп. Як повідомляв УНН,...Unn.com.ua

На Тернопільщині корова вбила пенсіонера

грудної клітки. Медики викликали поліцейських. Виявилось, що травмувала пенсіонера корова. Про це розповіли свідки події. Свійська тварина завдала старенькому непоправних ударів. Через два дні у лікарні він помер. За матеріалами відділу комунікації ГУНП в Тернопільській...TeNews

Макгрегор-Мейвезер: Кличко зробив прогноз на бій

Проте за словами екс-чемпіона світу у надважкій вазі Мейвезеру слід бути обережним та не вступати із суперникам у відвертий обмін ударами. "Мейвезер ніколи не вважався видатним панчером. На мій погляд, він зробить помилку, якщо вступить в рубку з Макгрегором. Він...Еспресо TV

Наші в збірній 6-го туру УПЛ

надійно, неодноразово рятуючи свою команду. Вже на перших хвилинах він вступив в гру, відбиваючи неприємний кікс. Потім впорався з прицільними ударами Худоб'яка і Тіссоне, а в кінцівці по-справжньому виручив, коли перед ним о...Новости Александрии

Тренер "Карпат" бачить позитив у нічиї з учасником Ліги Європи

"Карпат" Серхіо Наварро вважає, що його команда не заслужила на нічию з "Олександрією. Нам не вистачало точності під час заключних ударів, але і в нічиї потрібно шукати позитивні моменти. Ми грали проти сильної команди, що грає в Лізі Європи".Sportgid

"Я природжений бодіпанчер і намагаюся приголомшувати суперників ударами по корпусу.1NEWS

Хацкевич незадоволений грою "Динамо"

Олександр Хацкевич поділився емоціями після перемоги над "Сталлю". Перехід з оборони в атаку затримується і не всі моменти доводимо до ударів. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Хацкевич не повністю задоволений перемогою "Динамо"

розслаблено діяли, особливо в другому таймі. А переходячи з оборони в атаку, ми все ж маємо доводити свої моменти до ударів. Як воно складеться в підсумку – вже зовсім інше питання", - сказав білорусНагадаємо, "Динамо" обіграло "Сталь" в 6 турі...Sportgid

можливий бій Конора Макгрегора і Хабіба Нурмагомедова."Якщо Хабіб і далі буде простоювати - його навички краще не стануть. Він пропускав удари в першому раунді в бою з Майклом Джонсоном. Що я можу сказати про бій Конора і Хабіба? Ну, якщо...24boxing

Дубль Неймара допоміг "ПСЖ" розгромити "Тулузу"

яких на 18 хвилині забив Градель, але на велику перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь "ПСЖ", завдяки результативним ударам Неймара і Рабьо. На 69 хвилині господарі залишились у меншості через вилучення Верратті. Проте це не зупинило парижан, які...Unn.com.ua

Ворскла - Маріуполь 1:0.

моментом і перемогла. З чим я її і вітаю. А все інше, це лірика. - Здалося, що "Маріуполю" не вистачало ударів. - Дуже щільна гра. "Ворскла" нам практично нічого не дала створити. Був у нас на перших хвилинах один гольовий...Ua-football

О.Хацкевич залишився незадоволеним обороною "Динамо" в матчі проти "Сталі"

зверхньо діяли, особливо в другому таймі. А, переходячи з оборони в атаку, ми все ж маємо доводити свої моменти до ударів. Як воно складеться в підсумку – вже зовсім інше питання", – заявив О.Хацкевич. Щодо травми Й.Піварича А.Хацкевич повідомив, що...Unn.com.ua

Динамо - Сталь 4:1.

зверхньо діяли, особливо в другому таймі. А переходячи з оборони в атаку, ми все ж маємо доводити свої моменти до ударів. Як воно складеться в підсумку вже зовсім інше питання. - Чи зможе Піварич відновитися до матчу з "Марітіму"? -...Ua-football