тхеквонда

Фестиваль «Битва в Фортеці» 2018, Кам

26 травня серед стін Старої фортеці зустрінуться у баталіях лучники, лицарі, козаки-характерники. Igotoworld

Сообщение Одесситы выиграли 7 медалей на чемпионате Украины по тхеквондо появились сначала на Телеканал "Репортер". ТРК Репортёр

Чемпіонка Європи з тхеквондо отримала путівку у табір "Артек-Буковель"

Карина Ткачук із села Загвіздя стала чемпіонкою Європи з тхеквондо. Аби взяти участь у змаганнях, Карині потрібні було щонайменше 800 євро. Франківчани

Днями у Харкові відбувся турнір всеукраїнської серії Гран-Прі "Атака" з тхеквондо. Новини Полтавщини

Спортсмени чоловічої національної команди виклали в Інтернет фотографії оргії, яку влаштували прямо в готелі. ICTV

Потому учасників та гостей змагань привітав заступник міського голови Костянтин Петрочук. Волинь Гід

Наше місто представляли 7 спортсменів Полтавської ДЮСШ №4 під керівництвом тренера Юрія Шавиро. Трибуна Полтава

Відкритий всеукраїнський турнір «Lviv Open Cup» з тхеквондо відбувся в місті Львів. Полтаву представляли 7 спортсменів Полтавської ДЮСШ №4 під керівництвом тренера Юрія Шавиро. Новини Полтавщини

Українська спортсменка Ірина Ромолданова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з тхеквондо. Сообщение Українка завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з тхеквондо появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Запись У Сумах розіграли нагороди Всеукраїнського турніру з тхеквондо впервые появилась Останні новини Сум. Новости Сумм

Приїхали спортсмени з різних областей України. Дуже подобається, тут хороша організація, красиві медалі та кубки. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тхеквондистка Ірина Ромолданова (на фото) посіла третю сходинку п'єдесталу пошани європейської першості-2018. Западная информационная корпорация

Українка виборола медаль чемпіонату Європи з тхеквондо

Також Ірина Ромолданова стала першою представницею тхеквондо, яку визнали кращою спортсменкою місяця в Україні. UATV

Українська спортсменка Ірина Ромолданова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті Європи з тхеквондо. Гал-info

На цьому ж змаганні житомирянка Євгенія Недзвецька здобула третє місце зі спортивної аеробіки Спортивний Житомир