тхеквонда

У загальному заліку вінницька команда посіла 5-е місце серед 15 команд. Зокрема, мобільні телефони, планшети, спортивну форму тощо. Моя Вінниця

Життя за принципами тхеквондо

22-річна Ірина Ромолданова - найбільш титулована спортсменка України з Тхеквондо ВТФ.. Спорт.ua

Понад 250 спортсменів виборювали нагороди у своїй ваговій категорії. Нашу країну на цих змаганнях представляли 6 спортсменів Ужгородської міської федерації тхеквондо. Голос Карпат

Каменчан ждет насыщенная спортивная неделя

Аношкіна, 109)Чемпіонат області з художньої гімнастики в групових вправах23-24.05.201710.00Палац тенісу спортивного комбінату «Прометей»(просп. Кстати+

Корейское «золото» едет в Каменское

Поздравляю! - отмечает директор ДЮСШ № 4 Александр Кирпа. Каменское Тхеквондо Кубок Корея Победа ДЮСШ 4 Кстати+

Програма заходів, які пройдуть в Миколаєві 8 і 9 травня

Миколаївська облдержадміністрація запрошує жителів та гостей регіону взяти участь у таких заходах: Миколаївська правда

До речі ранкові тренування з волейболу на піску (спеціально завезеним) проводяться босоніж. Vежа

Українці здобули 4 медалі на престижному турнірі з тхеквондо у Греції

З 27 по 30 квітня у столиці Греції пройшов Кубок президента Всесвітньої федерації тхеквондо, де українські спортсмени завоювали чотири медалі. 1NEWS

Ірина Ромолданова завоювала срібло у змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 46 кг. Чемпион

Названы лучшие тхеквондисты Каменского

Каменское Тхеквондо Кубок Прометей Итоги Кстати+

Каменские тхеквондисты боролись за Кубок "Прометея"

Победителей соревнований наградили памятными грамотами, медалями и призовыми статуэтками. Сайт города Днепродзержинска

На татами вышли лучшие бойцы Каменского

суббота, 29 апреля, 2017 - 12:06 Сегодня в Каменском проходит открытый Кубок города по тхеквондо ВТФ. Кстати+

Номінація: Найгероїчніша дитина 1 премія Фесюн Роман, 6 років, село Рогізки, обл. Paralleli.if.ua

В Каменском пройдет «Прометей»

Приглашаются все жалающие поддержать каменских бойцов. Онлайн трансляция на dnepro.net/cams/sports. Кстати+

Кадетський чемпіонат України зібрав в Одесі понад 300 спортсменів з 21 регіона України. Гречка