турнір

Збірна США перемогла Швецію у фіналі ОІ/USA Today Нагадаємо, раніше у змішаних змаганнях золото Пхенчхана завоювали канадці, які перемогли у фіналі Швейцарію. Чемпион

Еліна Світоліна - Дарія Касаткіна.

Сьогодні краща українська тенісистка Еліна Світоліна захищатиме титул чемпіонки турніру в ОАЕ. Пряму трансляцію матчу дивіться за наступним посиланням. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Олімпійська збірна Норвегії встановила новий рекорд в історії Зимових Олімпійських ігор.

у Німеччини така ж кількість золотих нагород і хороші шанси на перемогу в бобслеї, а також фінал в чоловічому хокейному турнірі. У норвежців є ще шанси на перемогу в жіночому лижному марафоні.Високий замок

В спортивному залі Богородчанського професійно-будівельного ліцею відбулося урочисте відкриття турніру з футзалу серед учнів 5-х класів «Кубок «Ураган». Юних учасників привітали перший заступник голови райдержадміністрації Іван Загірняк та голова оргкомітету...Бліц-інфо

17-річна українка Дарина Білодід виграла престижний дорослий турнір із дзюдо у німецькому Дюссельдорфі.Украинская Правда

Турнір організований Рівненською міською федерацією футболу. запасне поле біля стадіону "Авангард", вул. Замкова 34 Все

Світоліна розповіла про план на гру проти росіянки у фіналі турніру в Дубаї

Також українка прокоментувала майбутнє протистояння за титул із росіянкою Дариною Касаткіною. У Касаткіної був дуже непростий шлях до фіналу. Unn.com.ua

Канадка виграла останнє "золото" з фрістайлу на Олімпійських іграх-2018

У Пхьончхані (Південна Корея) відбувся розіграш заключного комплекту медалей Олімпійських ігор-2018 у фрістайлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.У дисципліні скі-кросс перемогу святкувала уродженка Канади Келсі Серва, яка на попередній Олімпіаді в скі-кроссі виборола срібну нагороду. Інша канадка Бріттані...Unn.com.ua

Дзюдо. Українець Зантарая став другим на турнірі в Німеччині.

Сьогодні в Дюссельдорфі (Німеччина) чемпіон світу-2009, дворазовий чемпіон Європи з дзюдо Георгій Зантарая посів друге місце на турнірі з серії Grand Slam. Почав свій виступ у ваговій категорії до 66 кг киянин з перемоги над узбеком Достонжоном Холікуловим...Ua-football

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася у фінал представницького турніру в Дубаї категорії WTA Premier з призовим фондом у $2 млн.Украинская Правда

Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу і вийшла у фінал турніру в Дубаї

Зазначимо, що Світоліна є діючою переможницею турніру. Раніше Еліна Світоліна відмовилася від захисту титулу в Тайбеї.Зеркало недели (газета)

Легенда Баварии пожелал немцам удачи в финальном поединке Олимпиады по хоккею

Півзахисник "Баварії" Томас Мюллер привітав збірну Німеччини з виходом фінал хокейного турніру Олімпійських ігор і побажав удачі команді у фінальному матчі турніру проти ОАР. "Фінал! Мої найтепліші вітання збірної Німеччини з хокею.Ua-football

Світоліна у фіналі турніру в Дубаї зіграє з росіянкою

Початок другої партії ознаменувався розміном подачами в третьому та четвертому геймах. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світоліна з перемоги розпочала захист титулу на турнірі в Дубаї...Unn.com.ua

Еліна Світоліна вийшла до фіналу турніру в ОАЕ

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до фіналу турніру Dubai Tennis Champs в ОАЕ серії WTA Premier.Громадське телебачення

Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA у Дубаї (ВІДЕО)

У фіналі українка змагатиметься за титул чемпіонки з росіянкою Громадське радіо

Турнір "Кубок пам

Громадська організація «Українське об»єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» в Івано-Франківській області провела перший змагання в рамках щорічного футбольного турніру «Кубок пам`яті Романа Фурика». Захід проходить у Коломиї, рідному місті героя. За перемогу уу фізкультурно-оздоровчому спортивному комплексі «Прикарпаття» змагалися...Телерадіокомпанія РАІ

Світоліна обіграла Кербер і виступить у финалі турніру WTA в Дубаї

Фінальний матч турніру у Дубаї пройде у неділю, 25 лютого.Високий замок

УЄФА заборонить уболівальникам Спартака відвідувати виїзні матчі єврокубків?

помер іспанський поліцейський. Незважаючи на те, що Спартак переміг Атлетик (2:1) в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи, в наступну стадію турніру пройшла іспанська команда завдяки перемозі в Москві 3:1.Чемпион

Світоліна вийшла у фінал турніру з призовим фондом в 2 млн доларів

Додамо, що призовий фонд турніру складає 2 млн доларів. В минулому році Еліна виграла турнір у Дубаї, перемігши у фіналі Каролін Возняцкі.Ua-football

Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна вдруге поспіль вийшла до фіналу турніру в Дубаї. Цього разу їй протистояла німкеня Анжелік Кербер. Нагадаємо, що Світоліна втратила одну позицію в рейтингу WTA.Чемпион