турнір

На базі Полтавського кооперативного коледжу проходила ХІV Універсіада Полтавщини з шахів. У турнірі брали участь представники всіх ЗВО Полтавщини. Команда Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка посіла третє місце, повідомили у ПНПУ.Новини Полтавщини

Сумські лучники непогано відстрілялися у Харкові на двох турнірах, здобувши 7 медалей.СТС

Визначилися 15 із 16 учасників плей-оф Ліги чемпіонів

Визначилися 15 із 16 учасників плей-оф Ліги чемпіонів. Наразі участь в 1/8 фіналу турніру гарантували німецькі «Боруссія Дортмунд», «Шальке-04» та «Баварія», іспанські «Атлетіко», «Барселона» та «Реал Мадрид», англійські «Манчестер Сіті», «Тоттенг...Новости ФК "Металлист"

Запись Сьогодні у Полтаві відбудеться благодійний турнір з волейболу впервые появилась Трибуна.Трибуна Полтава

Виставковий турнір Open de Caen. Вирішальний поєдинок тривав годину і 49 хвилин. До речі, Світоліна вдруге виграла Open de Caen. Торік уродженка...Голос Украины (газета)

11 грудня у Києві розпочалися чоловічий та жіночий чемпіонати України-2018 з шахів. У кожному турнірі грають по 10 учасників. У чоловіків 1-й тур видався не дуже результативним – лише одна результативна партія і чотири нічиїх.24 канал

Юні кропивницькі дзюдоїсти привезли нагороди з Запоріжжя (ФОТО)

Борці обласної комплексної ДЮСШ Ніка стали володарями 10 медалей Всеукраїнського турніру з дзюдо на призи президента запорізької обласної федерації дзюдо Еріха Барца. Змагання проводилися 8 грудня у Запоріжжі та зібрали 700...Гречка

Визначилися 15 із 16 учасників плей-оф Ліги чемпіонів, останнім може стати Шахтар

Визначилися 15 із 16 учасників плей-оф Ліги чемпіонів. Наразі участь в 1/8 фіналу турніру гарантували німецькі Боруссія Дортмунд, Шальке-04 та Баварія, іспанські Атлетіко, Барселона та Реал Мадрид, англійські Манчестер Сіті, Тоттенгем, Ліверпуль та Манчестер...Радіо Свобода

"Ліверпуль" і "Наполі" в очному матчі визначили володаря путівки в плей-оф ЛЧ

В центральному протистоянні змагального вечора 6-го туру групового раунду Ліги чемпіонів між "Ліверпулем" та "Наполі" визначився учасник 1/8 фіналу турніру, передає кореспондент УНН. Команди в першому таймі продемонстрували високі швидкості та запальну гру, але забити вдалося тільки господарям "Енфілду". На...Unn.com.ua

Фонсека перед грою з "Ліоном" назвав великим український народ

наша країна і наші люди дуже благосердечні. Потрібен тільки мир", - розпочав португалець. Про слабкі місця команди: "в такому складному турнірі проти найкращих клубів Європи певні слабкі місця нашої команди виходили на перший план. Суперникам вдавалося протистояти нашій грі. Намагаємося...Unn.com.ua

Українська збірна виборола п

Серед спортсменів вагової категорії 57 кг наш співвітчизник Владислав Микитась став срібним призером турніру. Unn.com.ua

Брюгге - Атлетико 0:0.

шляхів до воріт "Брюгге". Тому з першого місця групи в плей-офф посіється "Боруссія", а "Атлетико" спробує пройти якнайдалі іншою сіткою турніру. 11 грудня. Брюгге. Стадіон Я"н Брейдель" "Брюгге" "Атлетико" 0:0...Ua-football

Після закінчення матчів першого ігрового дня шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19, що відбулися напередодні, 11 грудня, відомі вже 15 команд, які гарантували собі вихід у весняну стадію турніру. Западная информационная корпорация

Ливерпуль - Наполи 1:0.

туру Ліги чемпіонів, у якому "Ліверпуль" вдома мінімально переміг "Наполі", що дозволило йому пройти в останній момент в наступний раунд турніру. Вирішальний м'яч за "червоних" забив, звісно ж, Мохамед Салах. Ліверпуль - Наполі 1:0 Голи: Салах (34)...Ua-football

Ліга чемпіонів: результати всіх матчів 11 грудня

Завершується груповий етап найпрестижнішого турніру Європи. 11 грудня відбулися матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Поєдинки пройшли у групах A, B, C і...Зеркало недели (газета)

ігрового дня. Збірна України переконливо переграла команду Японії – 6:2 (1:0, 1:0, 4:2). На жаль, наші хокеїсти невдало стартували в турнірі, поступившись одноліткам з Польщі (2:4) і Угорщини (3:9). І от з третьої спроби перемогли. Турнірне становище: 1. Угорщина –...Голос Украины (газета)

Еліна Світоліна перемогла на виставковому турнірі у Франції

У фіналі виставкових змагань, харківська тенісистка. Еліна Світоліна обіграла Александру Саснович. Титульний матч жіночої сітки в рамках виставкового турніру Open de Caen у місті Кан, Франція українка святкувала перемогу з рахунком 3:6, 6:3, 6:4 над білорускою...Новини Харкова

Воротар Порту Ікер Касільяс став другим футболістом в історії Ліги чемпіонів, який здобув 100 перемог в головному європейському турнірі Європи.Про це повідомляє Sportarena, з посиланням на Gracenote Live.Єдиним гравцем, якому вдавалося досягнути цієї позначки, до сьогодні залишався нападник Ювентуса...Чемпион

Україна U-21 дізналась суперників по відбору Євро

Словенії.Підопічні Олександра Головка потрапили в групу 8, де їхніми суперниками виявились Данія, Румунія, Фінляндія, Північна Ірландія та Мальта.До фінальної стадії турніру проходять дев'ять переможців груп та краща друга команда після плей-офф.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол...Football-ukraine.com