турнір

Під час урочистого відкриття заходів очільник області вручив футбольні м'ячі командам-учасницям турніру. Pravda.ks.ua

У Львові вперше відбувся турнір із баскетболу на візках +Відео...zaxid.net

Українська тенісистка Даяна Ястремська увійшла до вісімки найсильніших на турнірі WTA в Стамбул. Українка обіграла в другому колі росіянку Анну Калінскую.1NEWS

Вінничани здобули дві нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

На минулому тижні команда міської дитячо-юнацької спортивної школи Вінниця взяла участь у традиційному Всеукраїнському турнірі з греко- римської боротьби Орлятко- 2017. Вінничанин Віталій Жезмер посів 2 місце, Ігор Качановецький 3 і Даня Демкович 4. 20-22...Новини Вінниці

В турнірі взяли участь 52 команди та 660 спортсменів. На змагання завітали дві команди з Молдови та команда з Румунії.Новости Житомира

юних пожежних. Цього року учасників змагань приймав у своєму закладі колектив районного Центру дитячої та юнацької творчості. За перемогу в турнірі боролися команди юних пожежних Великолепетиської та Рубанівської ЗОШ № 1 та 2, Князегригорівської, Малолепетиської, Миколаївської, Катеринівської, Костянтинівської та Демидівської...Херсон Онлайн

Днями  у ЗНУ відбувся фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на приз ректора Запорізького національного університету. Співорганізатором заходу виступив департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Читайте також...ПедПресса

Олександр Кравець - переможець всеукраїнського турніру з боксу

У м. Білій Церкві впродовж 18-22 квітня 2017р. відбувся ХХХІІ всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті льотчика-космонавта Павла Поповича. У ваговій категорії до 69кг переможцем турніру став студент І курсу Львівського...Галичина спортивная

Народження нової хокейної родини

Ця зворушлива мить назавжди залишиться в історії турніру. Спорт.ua

У Херсонському музеї Дні відкритих дверей

Шовкуненка запрошує приєднатися до відкриття нового туристичного сезону і провести разом святкові та вихідні дні. Херсонцы

У Ладижині відбудеться футбольний турнір пам'яті загиблих на Донбасі ладижинських воїнів.Lada.FM

УГКЦ В ІТАЛІЇ ПРОВЕДЕ ОБ

З 4 травня по 4 червня 2017 р. відбудеться футбольний турнір між українськими командами в Італії. Даний захід проводиться з метою об'єднання української молоді, розкиданої по всьому Апеннінському півострові.Католицький оглядач

Козлова вилетіла у першому колі

Українська тенісистка Катерина Козлова поступилася у першому раунді на турнірі в Туреччині. Стаховський переміг на стартіСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

З 18 по 22 квітня 2017 року у м. Запоріжжі відбувся ХІХ Всеукраїнський турнір юних істориків.Шкварки

Черкащина готується зустрічати гостей Холодноярських вшанувань (програма)

експозиція озброєння й екіпірування сучасного воїна та військово-практичні навчання (ВГО “Сокіл”). 15.00. Околиця с. Івківців біля гори Семидубової (Zernoland). Козацький турнір зі стрільби зі страйкбольних автоматів ім. Василя Чучупака (ЦСТП “Білий вовк”).Участь візьмуть дитячі та юнацькі команди з Одещини, Черкащини,...Про Все

Всеукраїнський турнір з плавання у Березному на Рівненщині організовує учасниця Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні Катерина Дікіджі.Телеканал Ритм

українок виступила стриянка Марія Музичук. Вона набрала 7,5 очок і посіла п’яте підсумкове місце. Її рідна сестра Анна, проваливши кінцівку турніру, набрала 6,5 очок і в підсумку фінішувала на 26 місці.Гал-info

Завершився відкритий чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат

в приміщенні готелю «НТОН» відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 8 років. В турнірі, проведеного за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації шахів, взяли участь 47 юних шахістів.Галичина спортивная

Тендітна вінничанка здобула «бронзу» у Чемпіонаті світу з пауерліфтингу (ФОТО)

А збірна України здобула срібний кубок світового турніру. 22-23 квітня в місті Чикаго (США) відбувся Чемпіонат світу з пауерліфтингу. До збірної України, яка брала участь у змаганні, увійшла...Інформаційна Вінниччина