турнір серії

Українанка Білодід отримала "золото" на гран-прі з дзюдо у Гаазі

17-річна українська дзюдоїстка Дарина Білодід досягла максимального результату на заключному в сезоні турнірі серії Гран-прі з дзюдо, який відбувся в Гаазі (Нідерланди). Про це повідомляє Sport Arena. Україну на турнірі Sportcampus Zuiderpark представляла тільки...Еспресо TV

Дарія Білодід виграла останній турнір сезону

Українська дзюдоїста Дарія Білодід - переможець Grand Prix в Гаазі. Свою першу золоту нагороду на турнірі серії Grand Prix юна киянка виборола у наднапруженій боротьбі, на п'ятій хвилині додаткового часу з казахською спортсменкою монгольського походження Отгонцецег Галбадрах...Спорт.ua

Українка Білодід виграла турнір з дзюдо в Голландії

Українська дзюдоїстка показала максимальний результат під час заключного в сезоні турнірі серії Гран-прі з дзюдо, який пройшов у Гаазі (Нідерланди). Від України на першості Sportcampus Zuiderpark виступала тільки Білодід. Її вагова категорія...Ваші новини

Світоліна потрапила в топ-10 найбільш високооплачуваних тенісисток року

на те, що Світоліна виграла відразу п'ять титулів, вона займає лише дев'яте місце. Українка вийшла у чвертьфінал лише на одному турнірі серії Великого Шолома, а два трофеї, виграних Світоліної – в Тайбеї і Стамбулі, були з "бюджетної" серії WTA International.Зеркало недели (газета)

В поєдинку 1-го кола українка перемогла француженку Манону Арканьолі. Нагадаємо, що Ангеліна Калініна стала переможницею турніру серії ITF, який проходив у Німеччині.Чемпион

входили до топ-10 рейтингу WTA. Це був третій поспіль виграш Еліни на турнірі цієї категорії, що стало абсолютним рекордом на турнірах серії Premier 5 - до цього жодна тенісистка не вигравала три такі титули навіть у довільній послідовності. Еліна Світоліна...Чемпион

Дзюдоїстка Анастасія Турчин виграла турнір серії "Гран-Прі"...Експрес

корт, але ніхто не постраждав, передає “Народна Правда”. Італійський тенісист Маттео Берреттіні пошкодив дах стадіону під час матчу першого кола турніру серії “Челленджер” у французькому Бресті з росіянином Костянтином Кравчуком. Берретіні невдало прийняв м’яч, той злетів вгору і потрапив в...Народна Правда

Українські тріумфаторки Australian Open вперше за 6 років провели парний матч

Среботнік, які в підсумку дійшли до чвертьфіналу змагань. Зауважимо, що на рахунку сестер чотири парних титули, серед яких два на турнірах серії WTA (Париж-2008, Прага-2009) і один на рівні "мейджорів" – у 2008 році уродженки Кривого Рогу стали переможницями Australian...Unn.com.ua

Долгополов поступився Хенрі Лааксонену на турнірі в Антверпені. Як відомо, раніше Сергій Стаховський вийшов у друге коло турніру. European Open Турнір серії АТР 250 Перше коло 17 жовтня Хенрі Лааксонен (Швейцарія) - Олександр Догополов (Україна) 6:2, 7:6 #ATP Antwerp -...Чемпион

другої партії. У другому раунді турніру Стах зустрінеться із переможцем пари Бенуа Пер (Франція) - Жоау Соуза (Португалія). European Open Турнір серії АТР 250 Перше коло 16 жовтня Сергій Стаховський - Джаред Дональдсон - 7:6 (4), 6:4 Раніше повідомлялося, що...Чемпион

Український Ілля Марченко вийшов у фінал кваліфікації турніру серії АТР 250 у столиці Швеції Стокгольмі.Чемпион

Дзюдоїстка Турчин стала тріумфаторкою Гран-Прі Узбекистану

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Українська дзюдоїстка Анастасія Турчин, яка виступає у ваговій категорії до 78 кг, стала переможницею турніру серії "Гран-прі", що проходив в столиці Узбекистану – Ташкенті, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію дзюдо України.   На шляху до...Unn.com.ua

У третьому колі турнірі серії АТР 1000 в Шанхаї. Роджер Федерер у двох сетах обіграв Олександра Долгополова. Раніше повідомлялося, що в попередньому колі пройшов 34-у...Чемпион

зустрінеться з іспанцем Гільєрмо Гарсія-Лопесом, який має четвертий номер посіву. Раніше повідомлялося, що українець Олександр Долгополов вийшов у друге коло турніру серії Мастерс в Шанхаї...Чемпион

турніру Гран-Прі з дзюдо в Ташкенті. Нагадаємо, 6 – 8 жовтня на татамі “Uzbekistan Tennis Courts” в Ташкенті (Узбекистан) відбувся турнір серії  Гран-прі із дзюдо з призовим фондом 100.000 доларів. Золото у вазі до 78 кг завоювала наша дзюдоїстка Анастасія...Телеканал Ритм

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов продовжує перемагати на турнірі серії АТР 1000 в Шанхаї.Гал-info

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов продовжує перемагати на турнірі серії АТР 1000 в Шанхаї. У наступному раунді Долгополов зустрінеться з представником Іспанії Фелісіано Лопесом. Нагадаємо, що перед цим Долгополов здолав...Чемпион

подолав півмарафонську дистанцію у Кошице (Словаччина). Студентка сумського вишу стала кращою в Ташкенті (Узбекистан). На татамі «Uzbekistan Tennis Courts» відбувся турнір серії Гран-прі з дзюдо. У вазі до 78 кг у жінок «золоту» медаль здобула студентка СумДУ Анастасія Турчин. 17...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Чеська тенісистка Петра Квітова (18-й номер світового рейтингу) стала півфіналісткою турніру серії WTA Premier у Пекіні (Китай), здобувши в двох сетах перемогу над своєю співвітчизницею Барбарою Стрицовою. Поєдинок Квітова – Стрицова тривав...1NEWS