турнір серії

Маррей став першою ракеткою світу

- протягом 122 тижнів. У Маррея тепер 11185 очок, у Джоковича - 10780. 29-річний Маррей в поточному сезоні виграв Вімблдон, турніри серії "Мастерс" у Римі, Шанхаї та Парижі, а також грав у фіналах Australian Open і "Ролан Гаррос". Крім того,...Зеркало недели (газета)

Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру серії WTA Elite Trophy, який проходить в Китаї Призовий фонд турніру - 2 214 500 доларів.ДеПо

Еліна Світоліна продовжує вдало виступати на турнірі серії WTA Elite Trophy, який наразі проходить в Китаї. У півфіналі наша спортсменка виграла у британки Йоханни Конти і тепер в...Ukrainianwall

Дзюдоїстка з Рівного Анастасія Турчин завоювала бронзову медаль у вазі до 78 кг на представницькому турнірі серії Grand Slam в Абу-Дабі (ОАЕ). 21-річна призерка є вихованкою спортивного клубу «Олімпійські надії» та навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті.«Поступившись...Новини по-рівненськи

Еліна Світоліна продовжує вдало виступати на турнірі серії WTA Elite Trophy в Китаї Сектор, Світоліна не залишила жодних шансів росіянці Єлені Весніній - 6:4, 6:2 і гарантувала собі...ДеПо

Еліна Світоліна продовжує вдало виступати на турнірі серії WTA Elite Trophy., який наразі проходить в Китаї.Ukrainianwall

це повідомляє ВСЕ про СПОРТ з посиланням на прес-службу НОК України. Наша спортсменка виграла медалі у вазі 78 кг у турнірі серії  «Grand Slam». Анастасія Турчин є вихованкою рівненського спортивного клубу «Олімпійські надії"та навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті.  ...Все

На турнірі з дзюдо серії Grand Slam, який відбувся в Абу-Дабі (ОАЕ), рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин поповнила скарбничку української збірної бронзовою медаллю. Сайт міста Рівне

Ілля Марченко завершив виступи на турнірі серії ATP, який наразі проходить у Парижі. У стартовому матчі український тенісист поступився представнику Німеччини Яну-Леннарду Штруфу. BNВ Paribas Masters ATP...Ukrainianwall

Олександра Корашвілі виборола одиночний титул на турнірі серії ITF, який завершився в Тунісі. У фіналі українська тенісистка перемогла представницю Аргентини Гваделупе-Перес Рохас. Це третій одиночний титул ITF у...Ukrainianwall

Стаховський вийшов до чвертьфіналу на турнірі в Сучжоу

Українець продовжує виступати на турнірах серії "Челленджер". Нагадаємо, раніше Стаховський виграв парний турнір у Нінбо.Зеркало недели (газета)

Альона Фоміна виборола парний титул турніру серії ITF, який завершився в Єгипті. ITF Жіночий турнір у Шарм-ель-Шейху Призовий фонд - $ 100 000 Парний розряд Фінал Альона...Ukrainianwall

Британський тенісист Енді Маррей обіграв Роберто Баутісту-Агута в фіналі турніру серії Мастерс Сектор, загальний призовий фонд турніру складає $7,655,640.ДеПо

Стаховський не пройшов до півфіналу "Челленджера" у В

Український тенісист у напруженому поєдинку програв супернику з Австралії. Сергій Стаховський не зумів пройти в півфінал на турнірі серії "Челленджер" у В'єтнамі. У чвертьфінальному матчі українець програв австралійцю Джордану Томпсону. Матч тривав 2 години 42 хвилини. Стаховський тричі подав...Зеркало недели (газета)

"Лестер", Роналду, Чех і Джокович потрапили в Книгу рекордів Гіннесса

за кількістю призових за один сезон - 21 мільйон 646 тисяч 145 доларів. А екс-перша ракетка світу Серена Вільямс вигравала турніри серії "Великого шолома" з 1999 по 2016 рік, що є рекордом за тривалістю між першим і останнім титулами. Також...Зеркало недели (газета)

Стаховський з перемоги стартував на "Челленджері" у В

Український тенісист у стартовому раунді обіграв представника Німеччини. Сергій Стаховський успішно стартував на турнірі серії "Челленджер" у в'єтнамському Хошиміні. У першому колі украинець впорався з німцем Яніком Ханфманном. Стаховський, який посіяний на турнірі під п'ятим...Зеркало недели (газета)

поле у серпні 2015 року. Вудс є найвідомішим гольфістом у світі та знаходиться на другому місці за кількістю перемог на турнірах серії "Мейджор" - 14 (рекордсменом є Джек Ніклаус з 18 перемогами). Американець займав перше місце у рейтингу гольфістів протягом...Чемпион

Еліна Світоліна продовжує вдалі виступи на турнірі серії WTA, який наразі проходить в Пекіні.Ukrainianwall

Шарапова вже скоро з’явиться на корті: CAS на 9 місяців скорив термін дискваліфікації

на змаганнях. Спортивний арбітражний суд (CAS) скорив на 9 місяців термін дискваліфікації. Довідка. Марія Шарапова – російська тенісистка, 5-разова переможниця турнірів серії "Великого шолому". У складі збірної Росії вона перемогла в Кубку Федерації й завоювала срібну медаль Олімпіади-2012 у Лондоні...Епізод.ua

Перша ракетка України Еліна Світоліна дізналася ім'я першої суперниці на турнірі серії WTA Premier Mandatory в Китаї з призовим фондом понад 6 млн доларів. Перша ракетка України Еліна Світоліна...Sportanalytic