турнір серії

Як Надаль та Стівенс взяли титули

Іспанець Рафаель Надаль та американка Слоан Стівенс перемогли на останньому у сезоні турнірі серії Великого Шолома. Медісон Кіз - Слоан Стівенс - 0:2 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open.Sportanalytic

Фінал. Рафаель Надаль - Кевін Андерсон - 3:0

До вашої уваги найкращі моменти фіналу останнього в році турніру серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Українська тенісистка Катерина Козлова виграла турнір серії WTA Challenger, який проходив в китайському Даляні. Це перша перемога Козлової на турнірах WTA.Високий замок

Стівенс сенсаційно виграла US Open

Американка Слоан Стівенс здобула першу перемогу на турнірах серії Великого шолому. У фіналі домашнього US Open вона впевнено обіграла кривдницю Еліни Світоліної Медісон Кіз. Тепер ж їй вручили чек...Sportanalytic

Кременчук дізнався імена володарів «Спортивного Оскара»

дзюдо Василь Волошин отримав оскар у номінації «Найкращий тренер» Волошин Василь Васильович — особистий тренер Каланіної Єлизавети - бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай),...Кременчугский Телеграф

Надаль йде далі, Федерер та Плішкова вилітають

В Америці визначились всі півфіналісти останнього в сезоні турніру серії Великого Шолома.Sportanalytic

Еліна Світоліна - Медісон Кіз.

Дорогі любителі тенісу, запрошуємо вас на трансляцію матчу 1/8 фіналу американського турніру серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні вночі наша Еліна Світоліна схрестить ракетки з 16-ю ракеткою світу американкою Медісон Кіз. Гра...Sportanalytic

Олександр Долгополов - Віктор Троїцкі - 6:1, 6:0, 6:4

Так Сашко вийшов до 1/8 фіналу американського турніру серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

— 6:1, 6:0, 6:4, повідомляє сайт змагань. Таким чином, український тенісист лише втретє в кар'єрі пробився до четвертого кола на турнірі серії Великого шолома. Два попередні успіхи українця...1NEWS

Долгополов пробився у четвертий раунд US Open

Олександр Долгополов лише втретє в кар'єрі пробився до четвертого кола на турнірі серії Великого шолома. Раніше Олександр Долгополов програв у фіналі турніру в Швеції.Зеркало недели (газета)

Еліна Світоліна - Шелбі Роджерс.

Дорогі шанувальники тенісу, запрошуємо вас на матч 1/16 фіналу американського турніру серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сьогодні українка Еліна Світоліна схрестить ракетки з американкою Шелбі Роджерс, 62-ою ракеткою світу.Гра розпочнеться не...Sportanalytic

Світоліна і Долгополов вийшли у третій раунд US Open

3:6, 6:1, 7:6 (5), 6:2 Зазначимо, що Олександр Долгополов вперше з 2012 року зіграє у третьому раунді US Open. На турнірах серії Великого шолома два матчі поспіль українець не вигравав з моменту потрапляння в третє коло на Вімблдоні-2014. Раніше українка...Зеркало недели (газета)

Козлова з боями програла у другому колі

Українська тенісистка Катерина Козлова завершила виступи на американському турнірі серії Великого Шолома. Сьогодні вночі Козлова у двох партіях поступилась своїй латвійській суперниці.Sportanalytic

та чемпіонату світу з городкового спорту. 6. «Найкращий тренер» Волошин Василь Васильович — особистий тренер Каланіної Єлизавети - бронзової призерки турніру серії Grand Slam в м. Баку (Азербайджан) з дзюдо, срібної призерки турніру серії Grand Prix в м. Хоххот (Китай),...Кременчугский Телеграф

Світоліна зберегла четверту позицію в оновленому рейтингу WTA

Четверта "ракетка" світу українська тенісистка Еліна Світоліна зберегла свою позицію в оновленому 21-го серпня рейтингу WTA за підсумками четвертого турніру серії Premier 5. Також зберегла свою позицію і Леся Цуренко, яка програла Світоліній на Прем'єрі в Цинциннаті в українському дербі...Високий замок

Четверта "ракетка" світу українська тенісистка Еліна Світоліна зберігла свої позиції в оновленому 21-го серпня рейтингу WTA за підсумками четвертого турніру серії Premier 5. Також зберігла свої позиції і Леся Цуренко, яка програла Світоліній на Прем'єрі в Цинциннаті в українському дербі...1NEWS

Світоліна програла в матчі третього кола турніру в Цинциннаті

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла матч третього кола турніру серії Premier 5 в Цинциннаті Юлії Гергес. Раніше Еліна Світоліна стала чемпіонкою турніру в канадському Торонто.Зеркало недели (газета)

Світоліна обіграла Цуренко на турнірі WTA

на турнірах Жіночої тенісної асоціації. Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла свою співвітчизницю Лесю Цуренко і вийшла в третій раунд турніру серії Premier 5 в Цинциннаті (США).Про це повідомляється на сайті змагань. Зазначається, що матч тривав 1 годину 41 хвилину.Високий замок

Список перших 15-ти учасників турніру виглядає так: Нагадаємо, що у минулому... 1NEWS

Світоліна виграла український матч на турнірі в Цинциннаті

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна віддала лише п'ять геймів співвітчизниці Лесі Цуренко і вийшла у третій раунд турніру серії Premier 5 в Цинциннаті. Еліна Світоліна перемогла Лесю Цуренко з рахунком– 6:1, 6:4. До цього вони грали один проти одного...Зеркало недели (газета)