турнір серії

Даяна Ястремська вийшла у другий раунд турніру серії ITF, який наразі проходить у Празі. У стартовому матчі 17-річна українська тенісистка переграла представницю Чехії Люсі Градецьки.1NEWS

Олександр Долгополов не зміг пробитися у другий раунд турніру серії ATP, який розпочався у Швейцарії. У стартовому матчі український тенісист у трьох сетах поступився представнику Бразилії Тьягу Монтейрі. Тьягу Монтейра...1NEWS

Катерина Козлова вийшла у другий раунд турніру серії WTA, який розпочався у Швеції. У стартовому матчі українська тенісистка перемогла представницю Швеції Мірьям Бйорклунд. Жіночий турнір у Бостаді, Швеція...Чемпион

Поєдинок завершився з рахунком 6:4, 6:4, передає офіційний сайт змагань. 1NEWS

Долгополов програв матч за титул

Український тенісист Олександр Долгополов поступився у фіналі турніру серії ATP 250.Sportanalytic

Перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у фінал турніру серії ATP у шведському Бостаді (грунт), здолавши у півфіналі росіянина Андрія Кузнєцова у двох сетах. Матч завершився з рахунком 6:3, 6:2...1NEWS

Доголополов вийшов до 1/2 фіналу на турнірі в Швеції, обігравши росіянина

Український тенісист Олександр Долгополов пробився в півфінал грунтового турніру серії ATP-500 в шведському Бостаді.iPress

Жіноча збірна команда України з пляжного волейболу у складі Ірини Махно та Інни Махно здобула «бронзу» на турнірі серії «Satellite», який проходив в угорському місті Шіофок. Про це повідомляє Мінмолодьспорту України. У півфінальному протистоянні киянки поступилися нідерландській парі Меертенс/Дріессен...1NEWS

Українська пара здобула медалі на турнірі з пляжного волейболу в Угорщині

18 липня. УНН. Жіноча збірна команда України з пляжного волейболу у складі Ірини Махно та Інни Махно здобула "бронзу" на турнірі серії "Satellite", який проходив в угорському місті Шіофок. Про це повідомляє Мінмолодьспорту України, передає УНН. На турнірі минулорічні володарки...Unn.com.ua

Федерер став восьмиразовим переможцем "Вімблдону"

Швейцарський тенісист Роджер Федерер завоював звання переможця турніру серії "Великого шолома" "Вімблдон" -2017 в чоловічому одиночному розряді. У фіналі змагання він завдав поразки представнику Хорватії Марину Чилічу. Результат зустрічі...Интерфакс-Украина

Іспанка Мугуруса вперше в кар

Іспанська тенісистка Гарбінє Мугуруса стала переможницею турніру серії "Великого шолома" "Вімблдон" в жіночому одиночному розряді. У другому раунді змагання вона з таким же рахунком виграла у бельгійки Яніни...Интерфакс-Украина

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна планує виступити на двох турнірах серії WTA Premier 5. Турніри пройдуть з 7 по 21 серпня.Чемпион

Катерина Козлова не змогла вийти у фінал турніру серії ITF, який наразі проходиь у Будапешті. У півфіналі українська тенісистка поступилася представниці Словаччини Яні Чепеловій.Чемпион

Вімблдон. Кіченок і Костюк перемагають, Маррей і Джоковіч вилетіли

Попри те, що всі українці завершили змагання в одиночному розряді, наші представниці ще є на англійському турнірі серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наша Людмила Кіченок пробилася до чвертьфіналу у міксті зі своїм хорватським партнером.Людмила Кіченок (Україна) /...Sportanalytic

Вімблдон. Світоліна прикро вилетіла з турніру

Українська тенісистка Еліна Світоліна завершила змагання на англійському турнірі серії Великого Шолома. Козлова красиво здобуває титулСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Ангеліна Калініна стала переможницею турніру серії ITF, який проходив у Німеччині. У фіналі українська тенісистка переграла представницю США Бернарду Перу.1NEWS

Леся Цуренко та Людмила Кіченок у першому колі переграли хорватсько-китайську пару Юрак / Ван Цян. 1NEWS

Російський тенісист Данило Медведєв заплатить $14,5 тис. штрафу за свою поведінку в матчі другого кола турніру серії «Великого шолома» «Вімблдон» з бельгійцем Рубеном Бемельмансом. Про це повідомив відомий тенісний експерт Бен Ротенберг. Росіянин напередодні поступився бельгійцю. У...Новости Чернигова

Р.Федерер встановив рекорд Вімблдону

Швейцарський тенісист Роджер Федерер став автором нового рекорду турніру серії категорії Великого шолома Вімблдону, інформує УНН з посиланням на сайт АТР.У матчі першого кола Р.Федерер здобув перемогу над українським тенісистом...Unn.com.ua

Сергій Стаховський вийшов у друге коло турніру серії Grand Slam Вімблдон-2017. У стартовому матчі український тенісист переграв представника Франції Жюльєна Беннето.1NEWS