турнір серії

Наслідуючи павелкоґейт.

Незалежна комісія у Флориді визнала 25-річного аргентинця Ніколаса Кікера винним в організації двох договірних матчів на турнірах серії Челленджер і в небажанні співпрацювати зі слідством. Рішення про покарання буде винесено пізніше, а поки Кікер відсторонений від виступу на...Ua-football

Українська тенісистка Марта Костюк успішно стартувала у кваліфікації турніру серії Великого шолому Roland Garros. У першому колі кваліфікації Костюк переграла Ері Ходзумі з Японії. Гра тривала понад дві години. Перший...24 канал

Днями у Харкові відбувся турнір всеукраїнської серії Гран-Прі "Атака" з тхеквондо. Новини Полтавщини

Українцю Іллі Марченку не вдалося подолати перше коло кваліфікації другого у сезоні турніру серії Grand Slam – Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Ролан Гаррос у Парижі з призовим фондом €18,232 млн., інформує 1NEWS. На...1NEWS

Еліна Світоліна Еліна Світоліна вважається одним із фаворитів другого у сезоні турніру серії Grand Slam - Відкритої першості Франції. Про це говорять котирування букмекерів за тиждень до старту Roland Garros. Так, на перемогу...Чемпион

2018 в 4:03 PDT Нагадаємо, Марта Костюк гратиме у кваліфікації Ролан Гаррос. Це буде її другий старт у сезоні на турнірах серії Grand Slam. Раніше стало відомо, що у оновленому рейтингу WTA Костюк опустилася на 12 сходинок. Також Костюк зізналася,...Чемпион

Хелеп - першу ракетку світу. 19 травня українка Еліна Світоліна перемогла тенісистку з Естонії Анетт Контавейт і вийшла до фіналу турніру серії WTA у Римі.Волинська правда

Рафаель Надаль - Александр Звєрєв: дивитись онлайн, пряма відеотрансляція

ATP. Це підтверджують і останні результати. Тиждень тому він виграв Відкритий чемпіонат Іспанії, а тепер дійшов до фіналу іншого грунтового турніру серії Masters. Втім, з Рафаелем Надалем у Звєрєва, який в рейтингу посідає третє місце, відносини поки не складаються. Іспанець...Ua-football

Четверта ракетка світу українка Еліна Світоліна перемогла у фіналі турніру серії WTA Premier 5 в Римі з призовим фондом 2,7 мільйона доларів.УСБН

"Четверта ракетка світу Еліна Світоліна 20-го травня зіграє у фіналі турніру серії WTA Premier 5 у Римі. Суперницею українки стане перша ракетка світу Сімона Халеп.UATV

Рим, Італія). Четверта ракетка світу Еліна Світоліна стала першою фіналісткою турніру серії WTA Premier 5. Призовий фонд – 3 351 720, покриття – ґрунт. Українка у двох сетах обіграла Анетт Контавейт із...Голос Украины (газета)

WTA: Світоліна стала першою фіналісткою турніру в Римі

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна стала першою фіналісткою турніру серії WTA Premier 5 в Римі. Нагадаємо, у минулому році українка стала чемпіонкою римських змагань.День

Світоліна вийшла у фінал турніру у Римі

Фото Укрінформ-UATV Четверта ракетка світу, українка Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру серії WTA Premier в Римі, на стадії півфіналу обігравши естонку Анетт Контавейт з рахунком 6:4, 6:3. Як пише сайт btu.org.ua, для...ICTV

Джоковіч вийшов у півфінал турніру в Римі і зіграє з Надалем

Новак Джоковіч виграв путівку в півфінал турніру серії Мастерс-1000, який проходить в Римі. Уродженець Манакора може повернути звання першої ракетки світу в разі перемоги на турнірі.Ua-football

Світоліна пробилася у півфінал турніру в Римі

Перша ракетка українського тенісу Еліна Світоліна, що представляє Харків, вийшла в півфінал турніру серії WTA Premier 5 в столиці Італії.Новини Харкова

Четверта ракетка світу Еліна Свитолина (на знімку) продовжує захищати титули чемпіонки турніру серії WTA Premier-5 в Римі (Італія). Українська теннисистка пробилася до півфіналу. У четвертому колі вона обіграла німкеню Ангелік Кербер, котра посідає...Голос Украины (газета)

Українська тенісистка Світоліна вийшла до півфіналу турніру WTA у Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла німкеню Анжеліку Кербер у чвертьфіналі ґрунтового турніру серії WTA Premier 5 у Римі.Громадське телебачення

Українська тенісистка Еліна Світоліна у чвертьфіналі грунтового турніру серії Premier 5 в Римі впоралася з німкенею Анжелікою Кербер. Матч тривав 1 годину 26 хвилин і завершився з рахунком 6...АСПІ

Сьогодні на турнірі серії Premier 5 відбудуться поєдинки ¼ фіналу. Голос Украины (газета)

Світоліна: Касаткіна грала в неймовірний теніс

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу над росіянкою Дариною Касаткиной в 1/8 фіналу турніру серії Premier 5 в Римі. Слова українки наводить прес-служба WTA: Касаткіна грала в неймовірний теніс. Я не могла знайти свій ритм...Ua-football