турнір серії

Ольга Савчук не змогла кваліфікуватися в основну сітку турніру серії WTA, який незабаром розпочнеться у Бірмінгемі. Вже у стартовому матчі відбору українська тенісистка поступилася представниці Туреччини Іпек Сойлу. Як відомо...1NEWS

Українки Людмила і Надія Кіченок не змогли вийти у фінал парного розряду турніру серії WTA, що наразі проходить в Гертогенбосі.1NEWS

Ольга Савчук завершила свої виступи на турнірі серії WTA, що наразі проходить у Ноттінгемі.u003c/pu003e У першому раунді парного розряду українка разом з представницею Канади Габріелою Добровськи поступилася австралійкам Монік...1NEWS

Ольга Савчук завершила свої виступи на турнірі серії WTA, що наразі проходить у Ноттінгемі. У першому раунді парного розряду українка разом з представницею Канади Габріелою Добровськи поступилася австралійкам...Чемпион

Леся Цуренко вийшла у другий раунд турніру серії WTA, який розпочався у Нідерландах. У стартовому матчі одиночного розряду українська тенісистка у двох сетах здолала представницю Бельгії Еліс Мертенс.1NEWS

Сестри Надія та Людмила Кіченок вийшли у чвртьфінал турніру серії WTA, який наразі проходить у Ноттінгемі. У стартовому матчі парного розряду український дует завдав поразки німецько-чеській парі Гойєр / Кунчікова.1NEWS

Ілля Марченко вийшов у другий раунд турніру серії Челленджер, який наразі проходить у Ноттінгемі. У стартовому матчі український тенісист переграв представника Великобританії Ліама Броді.1NEWS

(Ролан Гаррос) визнав, що його суперник був на корті неймовірним, і подякував своїм уболівальникам. У вирішальному поєдинку другого у сезоні турніру серії Великого Шлема у неділю, 11 червня, Ваврінці вдалося взяти лише шість геймів (2:6, 3:6, 1:6). Швейцарець у дебюті...1NEWS

Перша перемога Остапенко і 10-й успіх Надаля

Іспанська легенда Рафаель Надаль та латвійський сюрприз Єлена Остапенко стали переможцями французького турніру серії Великого Шолома.Sportanalytic

один ейс, 19 віннерсів. Свій єдиний брейк-пойнт швейцарець змарнував. Рафаель Надаль вийшов на чисте друге місце за кількістю титулів на турнірах серії Великого Шолому за всю історію чоловічого тенісу. Це його 15-й титул на турнірах найпрестижнішій категорії на один трофей...Урядовий Кур'єр

Даяна Ястремська пробилася в основну сітку турніру серії WTA, який незабаром стартує в Ноттінгемі. У фіналі кваліфікації 17-річна українська тенісистка перемогла представницю США Ешлі Вайнхолд.1NEWS

Іспанський тенісист Рафаель Надаль вдесяте виграв Відкритий чемпіонат Франції, турнір серії "Великого шолома" "Ролан Гаррос" в чоловічому одиночному розряді. У фіналі "Ролан Гаррос" - 2017 Надаль, який займає четверте місце в...Интерфакс-Украина

Російська тенісистка Марія Шарапова не зможе в нинішньому році взяти участь на турнірі серії "Великого шолома" "Вімблдон". На своїй сторінці в Фейсбуці спортсменка написала, що за станом здоров'я змушена в цьому році пропустити всі...Интерфакс-Украина

Перша ракетка світу Е.Маррей не зумів пробитися у фінал "Ролан Гаррос"

чемпіонату Франції. У 2015 році він у фіналі обіграв серба Новака Джоковича. Загалом для швейцарського спортсмена це буде четвертий фінал турнірів серії "Великого Шолома", в попередніх трьох він здобув три перемоги. Додамо, що у фіналі швейцарець зіграє із переможцем матчу...Unn.com.ua

Ангеліна Калініна не змогла пробитися у півфінал турніру серії ITF, який наразі проходить у Марселі. У чвертьфіналі 20-річна українська тенісистка поступилася представниці Італії Жасмін Паоліні. Жасмін Паоліні (Італія) —...1NEWS

Третя ракетка України, тенісистка Катерина Бондаренко, вийшла у чвертьфінал на турнірі серії WTA, який проходить в хорватському місті Бол. Про це повідомляє XSport. Гра українки проти хорватки Тени Лукас тривала 1 годину...Online.ua

Тенісистка Бондаренко вийшла в ? фіналу турніру серії WTA в Хорватії

Третя «ракетка» України, тенісистка Катерина Бондаренко, вийшла у чвертьфінал на турнірі серії WTA, який проходить в хорватському місті Бол...Громадське телебачення

Латвійська тенісистка Олена Остапенко пробилася в фінал Відкритого чемпіонату Франції - турніру серії "Великого шолома" "Ролан Гаррос". У півфіналі змагання вона здобула перемогу над представницею Швейцарії Тімея Бачинський. Результат протистояння - 7: 6...Интерфакс-Украина

Маррей вийшов у півфінал "Ролан Гаррос"

Лідер світового рейтингу британський тенісист Енді Маррей завоював путівку до півфіналу Відкритого чемпіонату Франції - турніру серії "Великого шолома" "Ролан Гаррос". У чвертьфіналі він взяв верх над представником Японії Кеї Нісікорі - 2:6, 6:1, 7:6(7:0), 6: 1.Интерфакс-Украина

Світоліна з важкими боями вийшла у чвертьфінал

Українська тенісистка Еліна Світоліна з великою напругою пробилася до чвертьфіналу французького турніру серії Великого Шолома. Сьогодні Еліна програла перший сет 290-й ракетці світу Петрі Мартіч.Sportanalytic