турнір серії

Юна українка здобула другий трофей

Українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла на турнірі серії ITF в Італії.У парі з росіянкою вони обіграли британо-швейцарський дует Мур - Перрен 6:4, 6:4.Це другий поспіль титул для Ястремської.Sportanalytic

Німеччини. Поєдинками за збірну України Світоліна відкриє швидкоплинний грунтовий сезон. Після Штутгарта харків'янка візьме курс на Стамбул, де зіграє на турнірі серії WTA International (24 квітня - 1 травня) З 8 травня в Мадриді стартує третій у сезоні турнір WTA...Чемпион

Даяна Ястремська виграла парний титул турніру серії ITF, що завершився в Італії. Жіночий турнір у Санта-Маргеріта де Пула, Італія...Чемпион

14-річна українка дійшла до півфіналу дорослого турніру

Переможниця юнацького Australian Open Марта Костюк відмінно виступила на турнірі серії ITF в Туреччини.Sportanalytic

Бондаренко вийшла у другий раунд турніру в Маямі

У Флориді стартував турнір серії WTA Premier Mandatory - Miami Open. У першому раунді у боротьбу від України вступили дві українки - Катерина Бондаренко і...Високий замок

Марченко і Стаховський завершили виступи на турнірі в Ірвінгу

Сергій Стаховський не зміг подолати стартовий раунд на турнірі серії ATP Challenger Tour в американському Ірвінгу. Також завершив свої виступи на турнірі Ілля Марченко.Зеркало недели (газета)

Український тенісист не дограв матч з Кольшрайбером, він бере паузу на тиждень. Український тенісист Олександр Долгополов знявся з турніру серії Мастерс в Індіан-Веллсі. Він не дограв матч другого кола проти Філіпа Кольшрайбера (7:6, 1:1). Про те, що сталося, він розповів...Високий замок

Далі в Харкові пройде турнір серії ЄКВ і етап CEV Youth Beach Volleyball Continental Cup.Чемпион

Цуренко стала фіналісткою турніру в Акапулько

Українська тенісистка знаходиться в кроці від титулу. Друга ракетка України Леся Цуренко вийшла у фінал турніру серії WTA International в мексиканському Акапулько. Її суперниця, хорватка Мірьяна Лучіч-Бароні, відмовилася від продовження боротьби в першому сеті. Зі старту поєдинку...Зеркало недели (газета)

Цуренко вийшла до півфіналу турніру в Акапулько

Українка перемогла 71-ю ракетку світу. Друга ракетка України Леся Цуренко пройшла у півфінал турніру серії WTA International в мексиканському Акапулько, обігравши в двох партіях третю сіяну Олену Остапенко з Латвії - 6:3, 7:6. Матч тривав...Зеркало недели (газета)

WTA- турі. Крім того, Еліна виграла 13-й матч поспіль. Наступним турніром для першої ракетки України стане перший в нинішньому сезоні турнір серії WTA Mandatory в Індіан-Веллсі, пише xsport.ua. Еліна Світоліна...Чемпион

Сестри Надія та Людмила Кіченок не змогли подолати перший раунд парного розряду на турнірі серії WTA, що проходить в Малайзії. У стартовому матчі український дует поступився японсько-таїландській парі Хібіно / Вонгтеанчай. Нагадаємо, у другий раунд...Чемпион

Катаріна Завацька не змогла подолати перший раунд турніру серії WTA, який наразі проходить в Малайзії. У своєму дебютному матчі на дорослому рівні українська тенісистка програла представниці Польщі Магді Лінетт.Чемпион

Е.Світоліна стала першою українкою в топ-10 рейтингу WTA

повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.Завдяки перемозі на змаганнях в Тайвані та Дубаї і свого дебютного титулу на турнірах серії Premier-5 наша тенісистка вперше в історії жіночого тенісу незалежної України посіла десяте місце (+3) у світовій класифікації (3890...Unn.com.ua

Марина Черняк, Анастасія Турчин і Світлана Яремка посіли сьоме місце у своїх категоріях. Раніше повідомлялося, що Кіндзерська завоювала бронзу на турнірі серії Гран-прі у Кореї. Ірина Кіндзерська...Чемпион

Перша ракетка України Еліна Світоліна виступить на турнірі серії WTA International в Куала-Лумпур (Малайзія). Світоліна отримала в Куала-Лумпурі перший номер посіву.Znaj.ua

Українська тенісистка увійшла до ТОП-10 світового жіночого тенісу

Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA Premier у Дубаї. Найсильніша тенісистка України Еліна Світоліна за рахунок чудового виступу на турнірі серії WTA Premier 5 в Дубаї впритул підібралася до довгоочікуваного входження в топ-10 світової класифікації. Остання перемога Світоліної над...Високий замок

Найсильніша тенісистка України Еліна Світоліна за рахунок чудового виступу на турнірі серії WTA Premier 5 в Дубаї впритул підібралася до довгоочікуваного входження в топ-10 світової класифікації. Сьогоднішня перемога Світоліної над Кербер дозволила...Чемпион

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі.Гал-info

Український тенісист виграв престижний турнір у Буенос-Айресі

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі. Це перший титул на турнірах серії АТР для українських тенісистів з 2012 року.Погляд