турнірна таблиця

Citro?n достроково завершує сезон WRC 2017

французькому автогіганту 17 світових титулів за десятиліття панування на треках ралійних перегонів світової першості. Замість цього Citro?n опинився на дні турнірної таблиці та на 142 пункти відстає від лідера серії M-Sport. Очікуваного злету не сталось…Директор Citro?n-3 WRC Ів Маттон вже...CARONIT.club

(середа) відбудуться матчі 1/8 Кубка району з футболу. Зустрічатимуться такі пари команд: Дрижина Придніпрянське, Лан Дашківка, Сокіл Урожай, Іванівка Дніпро. Турнірна таблиця чемпіонату та першості району з футболу станом на 24 липня І ліга № Назва команди І В Н...Тижневик «ЕХО

Hungarian Grand Prix 2017: усім бути напоготові!

Пілоти Scuderia Ferrari взяли 3 перемоги з моменту відкриття цьогорічного сезону, щоб очолити турнірну таблицю. Однак гонщики Mercedes-AMG Petronas не втрачають хватку і поступово відновлюють свій потенціал. На нашу думку, саме Hungarian Grand Prix стане...CARONIT.club

перше коло, але ще лишився один перенесений поєдинок між Соколом та ФК Корсунівкою, результат якого не змінить розташування команд у турнірній таблиці. Отже, лідером на перерву відправився ФК Озничі з Вирішального. Сокіл другий, ФК Дружба та ФК Погарщина з однаковою кількістю набраних очок...Футбол Полтавщини

Українські шахісти стали срібними призерами турнірів у Франції та Вірменії

український шахіст виборов "срібло" у 75-му відкритому чемпіонаті Парижа. Багаторазовий переможець цього турніру гросмейстер Сергій Федорчук посів друге місце у турнірній таблиці, набравши 6,5 очок. Зазначимо, що переміг українця з відривом в 1 очко міжнародний майстер Б.Беллансена (Франція). Як повідомлялося...Unn.com.ua

Черкаський Дніпро дозаявив чотирьох гравців

півзахисника Герасима Резесідзе, який раніше виступав за аматорський клуб Джуніорс. Після 2-х турів у Першій лізі Черкаський Дніпро займає в турнірній таблиці 10-е місце з 3-ма очками в активі.Ua-football

Наступний суперник України по відбору ЧС-2018 залишився без тренера

проведе наступний відбірковий матч чемпіонату світу-2018. Перед цією грою обидві команди мають по 11 очок та ділять 3-4 місця. Очолюють турнірну таблицю Хорватія та Ісландія, у яких по 13 очок. У першому матчі проти Туреччини збірна України досягла нічиєї 2:2.Еспресо TV

Гранд-ліга Львова: "Галицька Здоба" - поза конкуренцією

до мінімуму. На більше цій команді просто не вистачило часу. 4:3 перемога «Альтернативи», яка продовжує боротьбу за третє місце в турнірній таблиці. «Альтернатива» - «Нові імена» - 4:3 (2:1) «Альтернатива»: Шандра, Музика, Абрамчук, Бей, Адам, Селюк, Лясковський, Емері «Нові імена»:...Галичина спортивная

виграли у збірної Казахстану - 45:32. Шлях до медалей світової першості Герею, Нікішину, Станкевичу та Хворосту перегородили росіяни. В 1/4 турнірній таблиці українці програли російським шпажистам з рахунком 36:45. Зазначається, що саме команда Росії на чемпіонаті Європи відібрала у наших...Чемпион

Гнатів визнаний найкращим тренером 2-го туру Другої ліги

дісталося наставникові "Скали" Роману Гнатіву, команда якого перемогла "Буковину" з рахунком 3:1. Відзначимо, що ця перемога дозволила команді Гнатіва очолити турнірну таблицю в своїй групі.Галичина спортивная

ФК «Львів» прийматиме в 1/32 Кубка України «Волинь»

зустрінеться в галицько-волинському дербі з першоліговим представником луцьким ФК Волинь. За підсумками минулого сезону Волинь посіла останнє, 12-те місце в турнірній таблиці української премєр-ліги й вилетіла в першу лігу. ФК Львів завершив аматорський чемпіонат на 10-му місці з 11-ти команд,...Щоденний Львів

Закарпаття - серед кращих в Україні за кількістю футбольних аматорських команд

так сказати на основі кількості аматорських команд, котрі беруть участь у регулярних чемпіонатах і першостях. До уваги взято дані з турнірних таблиць офіційних сайтів обласних федерацій за 2017 рік у разі поточних змагань і за 2016-й, якщо нові з них...Голос Карпат

Відзначимо, що ця перемога дозволила команді Гнатіва очолити турнірну таблицю в своїй групі.Ua-football

Олена Кривицька - бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах

вона перемогла фінку Анну Салмінен з рахунком 15:11, далі з таким же рахунком обіграла американку Келлі Херлі, а в 1/8 турнірної таблиці вибила з боротьби другий номер світового рейтингу Івен Сунь з Китаю, завершивши поєдинок з рахунком 15:13. Потім українська...Галичина спортивная

Формула 1 - пів сезону 2017 р. вже позаду

1 подолав свій екватор і чимдуж наближається до свого завершення. Саме тому ми вирішили розглянути, яка ж ситуація нині в турнірній таблиці гоночного чемпіонату, і спрогнозувати найближче майбутнє. Старт давно позаду, до фінішу - подати рукоюМіжсезоння 2017 р. Формули 1...CARONIT.club

Ужгородські «Лісоруби» отримали відзнаки від міської ради / ФОТО

честь перемоги команди в Чемпіонаті України з американського футболу. Ужгородці у фіналі перемогли Бандитів і забезпечили собі першу сходинку у турнірній таблиці. До слова, це вже третє чемпіонство Лісорубів у вищому дивізіоні за свою неповну 20-річну історію (золоті нагороди ужгородці...Голос Карпат

Матч 7 туру між лідерами турнірної таблиці Епіцентр Бізнес-ліга виявив переможця...Online.ua

чемпіоном світу-2013, - 14:15. Ще одним представником від України був Андрій Погребняк, який, як і Чучукало, склав зброю в 1/32 турнірної таблиці. Погребняк програв мексиканцю Даніелю Гомесу з рахунком 13:15. Нагадаємо, Кривицька - бронзова призерка чемпіонату світу.Чемпион

Програма ПФЛ Україна футбольна - о 21:30 на каналі Xsport

- Інгулець "всуху" виграв другий матч поспіль; - Полтава несподівано очолила турнірну таблицю Першої ліги; - сенсаційна Скала, яка зібралася напередодні початку сезону, виграла другий матч поспіль...Ua-football

Прем

Юрчишин. Найкращим футболістом 1-го туру чемпіонату України було визнано півзахисника "Шахтаря" Марлоса. Результати усіх матчів 2-го туру Прем'єр-ліги Як виглядає турнірна таблиця чемпіонату України з футболу Читайте також: Як "Динамо" помстилося "Шахтарю" за старі образи...Еспресо TV