туринський

Серія А. Синхронні перемоги "Ювентуса" та "Наполі", поразка "Роми"

Туринський "Ювентус" на виїзді повеселився з "Беневенто", "Наполі" здобув вольову перемогу у грі з "К'єво", а от "Рома" програла "Фіорентині". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

"Реал" розгромив на виїзді "Ювентус" у чвертьфіналі ЛЧ

Мадридський "Реал" обіграв туринський "Ювентус" з рахунком 3:0 на його полі в чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА.Интерфакс-Украина

Шевченко звів у чвертьфіналі Ліги чемпіонів торішніх фіналістів "Реал" і "Ювентус"

Мадридський "Реал" і туринський "Ювентус" зустрінуться у чвертьфіналі Ліги чемпіонів УЄФА цього сезону.Интерфакс-Украина

Голкіпер туринського "Ювентуса" і збірної Італії Джанлуїджі Буффон ухвалив рішення завершити кар'єру після закінчення цього сезону...Молодой буковинец

Про це поінформувала офіційна Фейсбук-сторінка туринського клубу.Гал-info

"Спортинг" - "Ювентус" - 1:1

Туринський "Ювентус" не зміг на виїзді здолати лісабонський "Спортинг". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Головний воротар туринського "Ювентуса" та збірної Італії Джанлуїджі Буффон поділився планами по завершенню сезону, повідомляє УНН з посиланням на Sky Sport Italia.Гал-info

Буффон розповів, що змусить його передумати завершувати кар

Легендарний тренер туринського "Ювентуса" Джанлуїджі Буффон розповів, що може змусити його залишитися у великому футболі на наступний сезон. Повідомляє Футбол газета. "Це мій...Футбол газета

Ювентус близький до підписання Матюїді

Повідомляється, що туринський клуб заплатить за 30-річного півзахисника 15 мільйонів євро. Очікується, що про трансфер буде оголошено найближчим часом.Ua-football

Найціннішою реліквією людства й водночас найцікавішою загадкою для дослідників є Туринська плащаниця...Експрес

Бразильський захисник Дані Алвес перейшов в ПСЖ. Про це повідомляє прес-служба французького клубу. Останнім клубом Дані Алвеса був туринський Ювентус.1NEWS

Челсі може підписати Толіссо замість Бакайоко

Відзначимо, що іншим претендентом на "Толіссо" вважається туринський "Ювентус".Ua-football

Про це після перемоги над Монако заявив воротар туринського клубу Джанлуїджі Буффон, якого цитує офіційний сайт УЄФА. У кожному матчі я хочу показати, що гідний грати на такому рівні...1NEWS

В першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" здолав "Монако" - 2:0.MediaStar

У туринського Ювентуса є все, щоб виграти Лігу чемпіонів. Про це заявив наставник Барселони Луїс Енріке після матчу на Камп Ноу.1NEWS

В першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів туринський "Ювентус" переміг "Барселону" - 3:0. Дублем відзначився Дибала, один гол провів К'єлліні.Гал-info

Ліга чемпіонів. "Ювентус" - "Порту" 1:0

Туринський "Ювентус" впевнено пробився у чвертьфінал Ліги чемпіонів. "Бьянконері" виграли і другий матч 1/8 фіналу у португальського "Порту". Sportanalytic