тріумф

Декілька днів Київ жив у атмосфері, яку “футбольні атеїсти” могли б назвати психозом, а їхні опоненти – яскравим тріумфом “літньої релігії”, як іноді  називають  футбол. А фінальний матч Ліги чемпіонів між “Реалом” і “Ліверпулем” став  справжньою “вишенькою на торті”. ...УСБН

Динамо, 4 – Зорі, 2 – Олександрії, 0,5 – Олімпіка. Реал не міг не перемогти – 5 причин, через які тріумф мадридців в ЛЧ був невідворотним Нагадаємо, Шахтар дійшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, Динамо – до 1/8 фіналу Ліги...24 канал

Вперше за 11 років їхня команда знову у фіналі Ліги чемпіонів. Цей кубок був на фіналах ліги Чемпіонів з Реалом з 1998 року в Амстердамі. 24 канал

футбольний талант, а його гра іноді була геніальною, а ще й відомий дебошир і забіяка. Пол двічі був близький до тріумфу зі збірною Англії: на Мундіалі-1990 та Євро-1996, але не судилося... Хоча головний свій матч у житті Гаскойн програв не...Чемпион

Ліверпуля. Усі вже знають, що Клопп програв 6 із семи фіналів, до яких виходив зі своїми клубами. При цьому, єдиний тріумф датується ще 2012 роком. Чи відчули ті, хто уважно слідкує за керманичем Ліверпуля, щоб він щось змінив у своїй...24 канал

Эриксен и другие.

до того, як ФІФА включила олімпійський футбольний турнір в офіційний перелік змагань, данці перемогли на Олімпіаді-1906 в Греції. Але цей тріумф не увійшов до статистики головної футбольної організації світу. Заради справедливості варто додати, що до включення в список ФІФА в...Ua-football

Футбол на Закарпатті: СДЮСШОР U-14 став перемагає в групі 4, а МФА готується до стикових матчів

Завершальний 18-й тур у чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги приніс тріумф ужгородській команді СДЮСШОР U-14. Команда в цьому турі в рідних стінах зійшлася з прямим своїм конкурентом однолітками УФК Карпати (Львів),повідомляє...Голос Карпат

Після завершення матчу знаменитість привітав спортсменів з перемогою, додавши фото тріумфу "Реалу". Зірка палко вболівала за "Реал" разом зі своїми друзями.24 канал

Порожній трон Мадриду: Роналду уп

іспанськими податківцями. У суботу Роналду з Реалом у третій раз поспіль виграв Лігу чемпіонів. Для самого португальця це вже пятий тріумф в турнірі (чотири з Реалом та один із Манчестер Юнайтед).Ракурс

Тріумф Бейла та трагедія Салаха.

Бейл став героєм матчу та був визнаний найкращим гравцем зустрічі. Після фінального свистка на голкіпера було шкода дивитися. Еспресо TV

7:1 2001/02: "Умео" (SWE) - "Франкфурт" (GER) заг. Жіночий футбол України

Президент Франції прагнув певного тріумфу, хотів відзначитися в історії, однак Володимир Путін його обіграв Французький лідер Еммануель Макрон поїхав до Володимира Путіна, щоб привезти якийсь...5 канал

Реал - Ливерпуль.

статусі зустрічі. У цього протистояння немає запеклої історії стосунків, але історія кожного із суперників у рамках Кубка/Ліги чемпіонів велична і тріумфальна. Мерсисайдці - найуспішніша англійська команда турніру, мадридці - найуспішніша загалом, рекордсмен і король змагання. "Бланкос" - це втілення успіху,...Ua-football

Сообщение Міноборони РФ таємно випробувало новітню ракету появились сначала на 1NEWS. 1NEWS

Житник Калганова на меду" посіла перше місце з результатом 98,0 та отримала номінацію "Інноваційний напій року! " Справжній тріумф викликала горілка особлива "Др.24 канал

молоді. Майбутня еліта нашої держави, цвіт нації – прекрасна учнівська молодь Лубенщини і саме на їх честь було влаштовано свято тріумфу, ерудиції й таланту. Саме тут цього дня звучали імена найкращих учнів і вчителів, які гідно представили наш район на...Громадсько-політична газета "Лубенщина"

Президент Італії схвалив кандидатуру Джузеппе Конте на посаду прем

згоди глави держави новий італійський уряд повинен бути схвалений у парламенті. Як очікується, голосування може відбутися наступного тижня. Читайте також: Тріумф радикалів. Вибори в Італії виграли євроскептики та популісти Як відомо, Конте працював як адвокатом, так і академічним професором, і...Еспресо TV

Альба: Бажаю перемоги Ліверпулю, не хочу знову вітати гравців Реала

гравцями "Реала", особливо з Серхіо Рамосом, з яким я давно знайомий. Проте, я хочу, щоб вони завжди програвали. Після минулого тріумфу "Реала" в Лізі чемпіонів я привітав всіх гравців, але сказав, що бажав їм поразки. Сподіваюся, в суботу "Ліверпуль" виграє,...Ua-football

з більярдного спорту у "Вільній піраміді", за підсумками якого у жіночій першості (68 учасниць) кременчужанка Анастасія Ковальчук була близькою до тріумфу, але взяла "срібло". Протягом турніру наша землячка перемагала: Наталію Кирпичникову (Самара, Росія) - 4:2, Євгенію Желдіну (Санкт-Петербург, Росія) -...Тижневик «ЕХО