тріумфувати

Ужгородський "Недотепа із Вертепа" тріумфує в Києві. Для Закарпатського академічного обласного театру ляльок жовтень видався напрочуд гарячим...Ужгород.net.ua

Юні київські футболісти тріумфували на турнірі «Дитячі мрії»

Протягом трьох днів, 21-23 жовтня, у спорткомплексі «ZINEDINE» відбувались змагання серед юних футболістів 2009 року народження Новини Закарпаття

Третя ракетка України Сергій Стаховський виграв парний турнір в китайському Нінбо. Експрес

Український тенісист Артем Смирнов тріумфував на турнірі в Туреччині з призовим фондом в 10 тис дол.Sportanalytic

Сім золотих да дві срібні нагороди здобули представники Федерації кікбоксингу Тернопільщини на чемпіонаті України Спорт Тернопільщини

«Спортлідер+» тріумфував на всеукраїнському футзальному турнірі

Команди з різних куточків України змагалися за трофеї дитячого турніру «KHMELNYTSKY OPEN CUP». Vsim.ua

Український прапор на грузинському татамі. Наш юний борець Андрій Джелеп тріумфував на чемпіонаті...Галичина

Світові рекорди та три золоті медалі: успішний виступ представників Волині на чемпіонаті світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами слуху доводить, що порушення слуху - не причина ставити на людині хрест. Invak.info

Центральний матч усієї шахової Олімпіади завершився блискучою перемогою нашої збірної. Експрес

Друге місце посіла збірна Болгарії, третє США, повідомляє Укрінформ. У змаганнях юніорів перше місце завоювала Словаччина, друге Польща, третє Китай. Newsru.ua

Бейонсе тріумфувала на церемонії вручення MTV Video Music Awards

У цьому році вона здобула перемогу у 8 номінаціях, що дозволило їй встановити новий рекорд за кількістю нагород престижної музичної премії Молодой буковинец

"На Олімпіаді у боксі виступить чотири чоловіки та одна жінка, -- сказав Михайло Зав"ялов... Експрес

«Газпром» тріумфує: Україна купуватиме у нього газ протягом наступних 9 місяців zaxid.net

Хмельничанка Марина Бех тріумфувала на турнірі в Литві

Хмельничанка виграла «золото» на легкоатлетичному Кубку Риги. Вона отримала право виступити на чемпіонаті Європи. Vsim.ua

У Римі завершився етап Діамантової ліги, в якій взяли участь кращі легкоатлети світу. Sportanalytic

The post Британський фільм тріумфував на Канському кінофестивалі appeared first on Выбор 2014.Выбор 2014

Боксер з Шепетівки тріумфував на міжнародному турнірі

Тарас Бондарчук став найкращим на «Кубку Гейдара Алієва» в Баку. Vsim.ua

Хмельничани тріумфували на міжнародному турнірі з боксу

Вихованці спорт школи «Авангард» впевнено перемогли суперників у фінальних поєдинках. Vsim.ua

Спортсмени Срібної Землі тріумфували у місті Лева. Відкритий Кубок Львівської області з бодібілдингу та фітнесу відбувся минулими вихідними - 3 та 4 квітня.Ужгород.net.ua

Український тенісист Денис Молчанов тріумфував на другому за півмісяця турнірі.Sportanalytic