тріумфатор

Футболісти "Минаю" здобули першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорів

кожному з таймів. Постаралися лідери команди. Зокрема, до перерви відзначився Михайло Кополовець, котрий відновився після травми, а в другому таймі тріумфатором став Роберт Гегедош. Господарі теж були активні в нападі, та на останньому рубежі Дмитро Бабенко не підвів. Це перша...Голос Карпат

Перша ліга Львова з міні-футболу: п

стане чемпіоном та призерами змагань. Чемпіонат настільки рівний, що перед трьома останніми турами аж п’ять (!) команд зберігають шанси на тріумфатора першості. На даний момент лідирує команда «Інстал-Плаза», яка має у своєму активі 28 очок після 13-ти зіграних поєдинків. Лише...Галичина спортивная

УЄФА оприлюднив схему розподілу прибутку в новому розіграші Ліги Європи УЄФА, інформує сайт УЄФА, передає УНН. Кожна перемога на груповій стадії принесе додатково 360... 1NEWS

студентської родини спортивних успіхів зичив ректор КУФВС, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас. Українська футбольна команда двічі поспіль ставала тріумфатором Універсіади, тож  народний депутат, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Іван Крулько та перший віце-президент  федерації футболу України Вадим Костюченко,...Народна Рада

У Львові нагородили чемпіона Європи із велотреку зі Львова

У Львові нагородили тріумфатора юніорської першості Європи з велоперегонів на треку Олега Канаку. Олег Канака став чемпіоном Старого континенту у груповій гонці на 25...Галичина спортивная

В.Піддубченко у Парижі переміг чемпіона світу за слем-данками

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Український данкер та бронзовий призер чемпіонату Світу  - Вадим "Miller" Піддубченко став тріумфатором турніру в Парижі, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.   Наш співвітчизник у фіналі був знову сильніший за...Unn.com.ua

"Реал" - "Манчестер Юнайтед": найкращі фото матчу

сезоні. Вчора, 8 серпня, в македонському Скоп'є відбувся матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрілися переможець Ліги чемпіонів "Реал" і тріумфатор Ліги Європи "Манчестер Юнайтед". З початку і до 60-ї хвилини грою повністю володів "Реал", забивши двічі - відзначилися...Зеркало недели (газета)

"Реал" обіграв "Манчестер Юнайтед" і виграв Суперкубок УЄФА

перший титул у сезоні. У македонському Скоп'є відбувся матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрілися переможець Ліги чемпіонів "Реал" і тріумфатор Ліги Європи "Манчестер Юнайтед". Поєдинок поділився на дві різні частини. З початку і до 60-ї хвилини грою повністю...Зеркало недели (газета)

Сьогодні відбудеться матч за Суперкубок УЄФА

Тріумфатор Ліги чемпіонів мадридський "Реал" зіграє проти переможця Ліги Європи "Манчестер Юнайтед". Матч о 21:30 почне транслювати телеканал "Футбол 1". Сьогодні, у вівторок, 8 серпня, о 21:45 відбудеться поєдинок Суперкубка УЄФА між переможцями найпрестижніших європейських футбольних турнірів. Матч обіцяє бути...Ваші новини

Ігор Петрович Вакуленко), на 2-му місці — об’єднана команда Баланівки та Військового містечка (куратори Олег Миколайович Ступак, Юлія Іванівна Новіченко), тріумфатором футбольного турніру стала футбольна команда Кімерки […]The post Команда Кімерки — тріумфатор футбольного турніру appeared first on Ірпінь онлайн.Новини Ірпеня

ній. Срібна медаль у забігу на 200 метрів стала другою для Дмитра Вишинського на Дефлімпіаді-2017. Нагадаємо, що луцький атлет став тріумфатором змагань на дистанції 100 метрів. А уже завтра він має усі шанси здобути третю нагороду Дефлімпійських ігор у естафеті...Online.ua

М.Кохан приніс Україні перше "золото" ЄЮОФ-2017

золота медаль на міжнародних стартах, перша була у Кенії на чемпіонаті світу, а друга – тут в Дьорі", - заявив тріумфатор. Зауважимо, що в української збірної тепер стало 4 медалі – "золота", 2 "срібні" і 1 бронзова. Нагадаємо, шостий змагальний...Unn.com.ua

Олександр Колодій здобув золоту медаль з кульової стрільби на іграх, що відбуваються у Туреччині. Луцький стрілець став тріумфатором змагань у дисципліні Швидкострільний пістолет з дистанції 25 метрів. У нелегкій боротьбі наш спортсмен здолав представника Південної Кореї. Приємно, що...Online.ua

Міжнародний кубок чемпіонів.

О 14:35 за київським часом на Національному стадіоні в Сингапурі розпочнеться чемпіонська битва - переможець АПЛ Челсі проти тріумфатора Бундесліги Баварії. Востаннє ці команди зустрічались між собою в серпні 2013 року. Тоді в матчі за Суперкубок УЄФА мюнхенці обіграли...Ua-football

Мугуруса принизила Вільямс

Іспанська тенісистка Гарбінья Мугуруса та американка Вінус Вільямс боролись за звання тріумфатора Вімблдону-2017 у жінок.Sportanalytic

Серіал "Світ Дикого заходу" отримав 22 номінації на премію "Еммі"

Кіммі Шмідт" і "Віце-президент". Церемонія вручення премії відбудеться 17 вересня в Лос-Анджелесі. Варто відзначити, що серіал "Гра престолів", який був тріумфатором двох останніх церемоній вручення премії, в цьому році в списку номінантів відсутній. Це пов'язано з тим, що на...Зеркало недели (газета)

мене надзвичайно тішить той факт, що ми, українські читачі, йдемо майже в ногу з часом у літературному всесвіті. В квітні цього року було названо ім’я тріумфатора Пулітцерівської премії за художню книгу, а вже в травні ми маємо змогу прочитати текст переможця. Це саме той випадок, коли український видавець «відчув» перемогу...Друг читача

Михайло Захарчук: "Загалом ми провели хороший сезон"

Команда стала переможцем першого кола та довгий час боролась із майбутнім тріумфатором змагань за першість в групі. Тоді може команда виступатиме у першій обласній лізі.Галичина спортивная

Рафаель Надаль не пройшов до чвертьфіналу Вімблдону

Дворазовий переможець Вімблдону і 15-разовий тріумфатор турнірів Великого Шолома іспанець Рафаель Надаль не пройшов до чвертьфіналу Вімблдонського турніру 2017 року.iPress

Порошенко на брифінгу з Держсекретарем США Тиллерсоном: «Ми впевнені, що Росія повинна проявити добру волю і …припинить вбивства, припинить війну, припинить гібридні атаки не тільки на сході нашої держави, не тільки в Криму, але і поліпшить ситуацію з кіберзлочинністю, зупинить...Новости Чернигова