тріумфатор

але й той прийшовся у стінку. Загалом, Юнайтед дуже впевнено довів матч до перемоги і вперше в своїй історії став тріумфатором Ліги Європи. Таким чином, в наступному сезоні Манчестер зіграє в груповому етапі Ліги чемпіонів. Ліга Європи Фінал “Аякс” –...Spy-Football

Моуріньо-тріумфатор, вирок Мессі та стадіон для Зорі.

Ліонелю Мессі не вдалось уникнути покарання за свої махінації з податками. Ua-football

Цьогорічний тріумфатор і рекордсмен Billboard Music Awards, репер Дрейк збирається зробити собі татуювання на честь співачки Селін Діон. Виявляється, він палкий її...ТаблоID

Чотири причини.

Сьогодні визначиться переможець 46-го розіграшу Кубка УЄФА/Ліги Європи. У фінальному матчі зустрінуться амстердамський Аякс тріумфатор турніру в 1992 році - та Манчестер Юнайтед, який виграв усі можливі трофеї на євроарені окрім цього. UA-Футбол пропонує ознайомитись...Ua-football

Слідом за святкуваннями на «Стемфорд Брідж», присвяченими завоюванню чемпіонського титулу, наставник «Челсі» став тріумфатором...1NEWS

журналом " Billboard ". Одна з трьох найбільших музичних нагород у США, поряд з Grammy Awards і American Music Awards. Тріумфатором вечора став репер Drake, який побив рекорд за кількістю отриманих премій за вечір, повідомляє Billboard. Всього музикант зібрав 13...Зеркало недели (газета)

"Інтер" запросить головного тріумфатора цього сезону

Нагадаємо, раніше "Інтер" звільнив з поста головного тренера команди Стефано Піолі. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Реал вперше за п

стадіоні "Малаги" чемпіонство оформляла лише "Валенсія". Зінедін Зідан став першим французьким тренером-переможцем чемпіонату Іспанії на чолі "Реала" і другим французьким тріумфатором чемпіонату Іспанії загалом...Ua-football

Зірка 90-х виконала хіт переможця Євробачення українською

Dois українською.Акомпанував співачці на гітарі музикант Алекс Бортніков.Як повідомляв ONLINE.UA, днями норвезько-білоруський співак Олександр Рибак, переможець Євробачення-2009, записав кавер-версію напісню тріумфатора конкурсу цього року Сальвадора...Online.ua

Переможець Євробачення заспівав пісню бельгійки Бланш

Замість нього на генеральних репетиціях співала Луїза.Як повідомляв ONLINE.UA, днями норвезько-білоруський співак Олександр Рибак, переможець Євробачення-2009, записав кавер-версію на пісню тріумфатора конкурсу цього року Сальвадора...Online.ua

Завершився регулярний сезон чемпіонату Нідерландів

Матчами 34 туру був підведений підсумок основній сітці чемпіонату Нідерландів. Тріумфатором сезону став "Фейєноорд", який повернув собі чемпіонське звання 18 років потому. Команда з Роттердама цією перемогою також завоювала путівку до...Ua-football

Олександр Рибак записав кавер на пісню переможця Євробачення-2017

до кінця, і ми знаємо, хто переміг в цьому році. Перемогу здобув представник Португалії талановитий співак Сальвадор Зобрал. А ось тріумфатор 2009-го року Олександр Рибак вирішив виконати кавер на хіт португальця.UkrMedia

Українці виграли п

Третій змагальний день українська збірна завершила з пятьма нагородами та двома рекордами. Тріумфатором першості серед юніорів став Олександр Рубець(105 кг).1NEWS

«Кубок федерації». На футбольному полі в Ромнах зустрілись два чемпіони – переможець чемпіонату області 2016-ть - роменський «Агробізнес TSK» і тріумфатор першості Сумщини «Альянс» із Липової Долини. Андрій Прохорович, президент ФФС, говорить: «Ми вирішили влаштувати цей матч, бо у нас...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Словенець підкорив гору Етна, Юнгельс очолив гонку

Словенський гонщик Ян Поланц став тріумфатором гірського етапу, котрий фінішував на горі Етна. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він випередив своїх переслідувачів на 19 секунд, завоювавши перемогу для...Sportanalytic

Офіційно. Головкін та Альварес битимуться вже цього року (ВІДЕО)

Відразу після перемоги Сауля Альвареса (49-1-1, 33 КО) над Хуліо Сесаром Чавесом-молодшим, в ринг до тріумфатора піднявся казахстанець Геннадій Головкін (37-0, 33 КО), щоб офіційно підтвердити в інтерв'ю оглядачеві телеканалу НВО Максу Келлерману, що його поєдинок...Sportgid

Екс-гравець "Динамо" М.Нінкович став кращим футболістом чемпіонату Австралії

(чемпіонат Австралії з футболу), повідомляє УНН з посиланням на сайт ФК "Сідней". Серб набрав 44 голоси, на 7 обійшовши минулорічного тріумфатора Дієго Кастро. Зазначимо, що М.Нінкович в 27 матчах нинішнього сезону забив 9 м'ячів і віддав 10 гольових передач у...Unn.com.ua

Режисер "Ла-ла-ленду" зніме драму про музикантів в Парижі

участь у створенні п'єси "Гаррі Поттер і прокляте дитя". Нагадаємо, що в США завершилася церемонія вручення престижної кінопремії "Золотий Глобус". Тріумфатором став мюзикл Деміена Шазелла "Ла-Ла-Ленд", який отримав нагороди відразу в 7 номінаціях - у всіх категоріях, на які він...Ваші новини

Концерт ALEKSEEV відбудеться у Полтаві 13 травня у Палаці дозвілля «Листопад». Vpoltave.info