тріумфатор

Офіційно: КОНМЕБОЛ присвоїв Шапекоенсе звання переможця Копа Судамерикана-2016

Бразильський Шапекоенсе, перша команда якого майже в повному складі загинула в авіакатастрофі, оголошений тріумфатором другого за значущістю клубного турніру Південної Америки. Нагадаємо, що 29 листопада Шапекоенсе відправився в Колумбію на перший фінальний матч Копа...Новини футболу

в прямому ефірі на телеканалі "Showtime", оскільки в цьому поєдинку буде розіграний титул світового чемпіона WBC Silver, пише boxingplanet.ru. Тобто, тріумфатор бою Хитров-Алеєм матиме можливість вийти в ринг проти нинішнього володаря пояса "звичайного" чемпіона Всесвітньої Боксерської Ради - казахстанця Геннадія...Чемпион

"Легка прогулянка" для "Шахтаря"

перемоги над "Коньяспором" з рахунком 4:0, "Шахтар" гарантував собі не просто вихід до плей-офф Ліги Європи, а й передчасно став тріумфатором групи Н. Непереможні гірники чи ілюзія, викликана низьким рівнем суперниківПри всій повазі до "Коньяспору", "Браги" та "Генту" - жодна...Sportgid

Чемпионский этап

що перед стартом останнього Гран Прі цього чемпіонату ми й досі не знаємо (навіть якщо подумки і промовляємо) ім’я головного тріумфатора року. Інтрига жива досі і це насправді чудово, адже далеко не щороку вона доживає до...Sportgid

Мукачівські спортсмени тріумфували на чемпіонаті світу з хортингу

та бронзу у розділі Двобій серед юніорів Кугал Анатолій (45-50 кг) здобув срібло у розділі Двобій серед кадетів. А беззаперечним тріумфатором світової першості з хортингу став Ігор Няговський (70-75 кг), який виборов дві золоті нагороди у розділах Сутичка та Двобій.Голос Карпат

Золотий грамофон 2016: Українська співачка Ані Лорак отримала відразу дві нагороди

38-річна артистка стала справжнім тріумфатором шоу.UkrMedia

візьмуть участь у фінальній частині чемпіонату Європи-2017 серед молодіжних збірних. Нагадаємо, що путівки на турнір отримали господарі, команда Польщі, дев'ять тріумфатора кваліфікаційних груп, а також два переможці стикових матчів. Список учасників Євро-2017 U-21 Польща (господарі) Англія (переможець відбіркової групи) Македонія...Ua-football

Ужгородець став найкращим арбітром чемпіонату Закарпаття з футболу

Кожен наставник вищої ліги за підсумками роботи суддів у чемпіонаті області назвав і свою версію першої трійки арбітрів. Головного тріумфатора було визначено за тим же принципом, що й кращого футболіста. Тренери команд виокремили 11 представників із 3 міст Ужгорода (5)...Голос Карпат

На Закарпатті визначили найкращого футболіста сезону

Кожен наставник вищої ліги назвав свою версію першої трійки кращих футболістів. Відповідно до цього й було визначено головного тріумфатора. Сайт міста Ужгорода

На Черкащині пойшов турнір із футболу Кубок Esviva

Тріумфатором змагань серед восьмирічних футболістів став київський «Восход-1?. Про це інформує сайт новн «Черкаський спорт». Вчасно (Черкаси)

Тріумф Бібера та Леді Гаги.

дефіле червоною доріжкою. Зара Ларсон, яка стала найкращим новим артистом Bebe Rexha - співачка, яка цього року була хазяйкою вечора Тріумфатором вечора став Джастін Бібер. Він отримав одразу три нагороди. Біберу дісталися перемоги у номінаціях "Найкраща пісня", "Найкращий канадський виконавець"...Еспресо TV

у цій дисципліні. Понад 42 км дистанції він подолав за 2 години 7 хвилин та 51 секунду. Він став наймолодшим тріумфатором в історії Нью-йоркського марафону. Відзначимо і третє місце 39-річного уродженця Сомалі, який є чотириразовим учасником Олімпійських ігор від Сполучених...Урядовий Кур'єр

Канадець Джастін Бібер став найбільшим тріумфатором цьогорічної церемонії "MTV Europe Music Awards". Фото з Twitter Бібера, з Instagram Lady Gaga та "Fifth Harmony"...ТаблоID

У понеділок стартує Кубок НФК "Ураган"

розіграш Кубку об'єднає 29 шкіл Івано-Франківська. Матчі проходитимуть з листопада по квітень, а завершаться змагання Лігою Шкільних Чемпіонів, яка визначить тріумфатора області. Зазначимо, що цьогоріч на Кубку НФК "Ураган" після попереднього етапу школярі в рамках Золотої, Срібної та Бронзової ліг...Галичина спортивная

Олег Верняєв переможець міжнародного турніру «Memorial Arturo Gander»

Тріумфатор Ігор в Ріо працівник Збройних Сил України Олег Верняєв третій рік поспіль здобуває впевнену перемогу на 33-ому міжнародному турнірі «Меморіал Артуро Гандер» (Memorial Arturo Gander) 2016, який цього року проходив в м. К’яссо (Швейцарія). Загальний результат спортсмена — 60.800. Зазвичай, в цьому турнірі беруть...Seo-top-news

Клозе завершив кар

З Лаціо Мирославу у 2013 році вдалося стати тріумфатором Кубка Італії.Новини футболу

групі (50-59 років) визначався переможець в абсолютній ваговій категорії за формулою Вілкса. Цього разу ним став Олексій Жаворонков з Рівного. Тріумфатором третьої вікової групи (60-69 років) з результатом 115 кг став Василь Крамарчук (м.Сарни). В четвертій віковій групі (понад 70...Все

Три медалі Чемпіонату України привезли спортсмени у Кропивницький

обласної федерації, вихованці ОКДЮСШ «Ніка» входили до призової трійки у заключний день чемпіонату. Кропивничанин Вадим Велков (тренер Сергій Нечмоня) став тріумфатором вагової категорії до 90 кг, а Діана Зборошенко (тренер Олександр Шалько) з Олександрівки поступилася лише у фінальній сутичці та...Fakel

обласної федерації, вихованці ОКДЮСШ «Ніка» входили до призової трійки у заключний день чемпіонату. Кропивничанин Вадим Велков (тренер Сергій Нечмоня) став тріумфатором вагової категорії до 90 кг, а Діана Зборошенко (тренер Олександр Шалько) з Олександрівки поступилася лише у фінальній сутичці та...Рідний Кіровоград

Розпочалась реєстрація на «Полтава Нова пошта Напівмарафон» на 2017 рік. А переможцем цьогорічного напівмарафону у Полтаві став тріумфатор сумського забігу Юрій Грицак.Vpoltave.info