тріумфатор

Зідана визнано тренером року ФІФА

Тріумфатором в номінації кращий тренер 2017 року став коуч мадридського "Реалу" Зінедін Зідан. Unn.com.ua

Українська шахістка Анна Музичук стала тріумфатором чемпіонату Європи. Українка не програла жодної па...Експрес

Аїда Ніколайчук, відома своїм надзвичайним голосом та перемогою у Х-факторі, зуміла вибороти приз в японському шоу. Аїда Ніколайчук стала тріумфатором одного з найбільш популярних телевізійних вокальних конкурсів в Японії- карооке-конкурсу Mozart-show. Переможниця українського шоу “Х-Фактор” взяла участь у вокальному шоу...Галас

Англійська Прем

орудою іспанця "Міщани" обіграли "Крістал Пелас", "Ліверпуль", "Челсі" та "Вотфорд" із загальним рахунком 17:0. 24-річний футболіст "Тотенхема" Гаррі Кейн став тріумфатором у номінації "Гравець місяця". У вересні бомбардир відіграв 4 матчі в рамках турніру, відзначившись у них 6 голами. Примітно,...Unn.com.ua

Тенісист Долгополов в Шанхаї обіграв минулорічного переможця "Ролан Гаррос"

до позитивного результату. Враховуючи кваліфікацію Долгополов виграв вже четверту зустріч на цьогорічних змаганнях. Зауважимо, що Лопес у попередньому році ставав тріумфатором "Ролан Гаррос", а у нинішньому сезоні доходив до фіналу Відкритого чемпіонату США. Додамо також,  наступним візаві українця може стати...1NEWS

Аїда Ніколайчук стала тріумфатором одного з найпопулярніших телевізійних вокальних конкурсів в Японі...Експрес

боксерського союзу). Де і коли відбудеться двобій, поки невідомо, але у WBC визначили, що переможець поєдинку зможе провести зустріч із тріумфатором матчу Карлос Рамірес - Амір Імам. У разі перемоги в двох боях, 33 -річний Постол зможе посперечатися за чемпіонський...Чемпион

з них 8 золотих та по 3 срібних та бронзових. Це друге місце у командному заліку, після господарів змагань. Абсолютним тріумфатором змагань у Торонто став 28-річний Павло Будаєвський, він виборов 4 золотих медалі з плавання.ТРК Львівська хвиля

в серії булітів мінімальну перемогу здобули наші земляки. Але вже у наступному колі турніру сумчани програли 3:7 «Тернополю» - майбутньому тріумфатору турніру. Бейсбольний клуб «Ворони» зійшов із «кубкових перегонів». На своєму полі в чвертьфіналі кубку України сумчани двічі поступились команді...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ФК «Львів» не зумів «дотиснути» житомирян

Кисленко (після контратаки), але перший лише розім'яв Міхєєва, а другий в боротьбі з Жовтюк не зміг вийти переможцем. А справжнім тріумфатором захисник став у кінцівці. Коли здалося, що атака гостей припинилася, Зайнчковський все ж зміг подати з правого флангу, а...Щоденний Львів

Тріумфатором змагань у найвищому дивізіоні стала «Галицька Здоба», яка значно випередила своїх переслідувачів за кількістю набраних очок. Гал-info

Серіал "Розповідь служниці" став тріумфатором церемонії нагородження премії "Еммі", забравши п'ять статуеток, у тому числі в категорії "Кращий драматичний серіал"...Молодой буковинец

Серіал "Розповідь служниці" отримав основні нагороди премії "Еммі"

Серіал "Розповідь служниці" став тріумфатором церемонії нагородження премії "Еммі", забравши п'ять статуеток, у тому числі в категорії "Кращий драматичний серіал", повідомляє Associated Press.Зеркало недели (газета)

Кременця. Рекорд, який поставив збаражчанин приємно здивував усіх прихильників важко атлетики, адже попередній становив 95,5 кілограма. Віталій Гуголь став справжнім тріумфатором цьогорічного турніру, ставши найкращим у двох категоріях: Підйом штанги на біцепс вільним стилем та Гирьовий спорт понад 90...Бізнес область

Львівські ветерани - призери Кубка та чемпіонату України з футзалу

Окрім вищезгаданих змагань, в Одесі відбулися вирішальні матчі серед ветеранів і у першій лізі. Приємно, що у змаганнях категорії «50+» тріумфатором став представник Львівщини збірна Яворівського району, яка у вирішальному матчі була сильнішою за команду з Вінничини -...Галичина спортивная

здобув і золоту медаль елітного Чемпіонату України 2016 року, який проходив у Харкові. А вже у 2017 році Хижняк став тріумфатором ряду найпрестижніших міжнародних стартів. Спочатку Олександр виборов титул найсильнішого боксера Європи у віковій групі до 22 років, після чого...Тижневик «ЕХО

Боксер Хижняк став автором національного рекорду України

здобув і золоту медаль елітного чемпіонату України 2016 року, який проходив у Харкові, а вже у 2017 році Хижняк став тріумфатором ряду найпрестижніших міжнародних стартів. Спочатку українець виборов титул найсильнішого боксера Європи у віковій групі до 22 років, після чого...1NEWS

Федерер зазнав першої поразки на цьогорічних турнірах Великого шолому

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Тріумфатор 19 турнірів категорії Великого шолому швейцарець Роджер Федерер не зумів вийти до півфіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу, повідомляє УНН...Unn.com.ua

ХК "Донбас" став чотирикратним тріумфатором "Donbass Open Cup"