трійка призерів

Бердичівляни - переможці та призери Чемпіонату України з кіокушинкай-карате

бердичівлян Анатолій Рябушкін, цей турнір є одним із найсильніших турнірів в Україні. Решта бердичівських спортсменів, хоч і не потрапили до трійки призерів, але здобули неоцінений досвід. Бердичівські спортсмени на змаганнях показали найкращий результат серед усіх представників Житомирської області, яких разом...РІО Бердичів

збірна жіноча команда з волейболу “Університет ПНУ” стала переможцем чемпіонату області та нагороджена Кубком. Друге місце посіли волейболістки з Галича, а замкнула трійку призерів команда “Каменяр-КФВ”. Найкращим гравцем різностороннього плану стала Ірина Танчук (“Університет ПНУ”), найкращою зв’язуючою визнано Ірину Пятковську (“Університет ПНУ”), Марта Федик (“Каменяр-КФВ”) виборола звання найкращої нападниці, а Вікторія...Галицький кореспондент

Павло Дроботій: "Хочемо в трійку призерів"

одного очки, залікові бали втрачають навіть фаворити. Керівництво «Юності» з Гійче поставило перед нами завдання — завершити цей сезон у трійці призерів. Тож боротимемося лише за призові місця. — Нещодавно тебе вперше викликали в розташування збірної Львівської області, яка всередині...Галичина спортивная

Відгомін 5-го туру Прем

з «Юності» (Гійче) та Іван Смола зі «Самбора». Після стартових п’яти турів турнірну таблицю Прем’єр-ліги Львівщини очолює «Юність» (Гійче). У трійці призерів також перебувають ременівська «Думна» та спортивно-культурний клуб «Демня». Гіркоти поразок не знають лише Гійче з «Погонню», яка звітного...Галичина спортивная

не було, то перед дівчатами ще на старті стояла амбітна мета — місце в четвірці Суперліги, а то й у трійці призерів – повідомляє rivnepost.  Оскільки місцева жіноча команда «Сузір’я», при всій до неї повазі, була неготовою до таких звершень, довелося...UkrBasket

Борис Баранець найкращий гравець «Руху» у квітні

та журналістів, проведеного офіційним сайтом винниківського клубу, упевнену перемогу в голосуванні за підсумками квітня здобув півзахисник Борис Баранець, який у трійці призерів випередив колег за амплуа Михайла Козака та Максима Грися. Минулого місяця досвідчений півоборонець винниківської команди забив 2 голи,...Винники Plus

Український стрибун потрапив до топ-5 першого етапу "Діамантової ліги"

і очолив світовий топ-лист сезону катарець Мутаз Есса Баршим (2,40 м). Сирієць Махд Еддін Газаль був другим (2,33 м), а трійку призерів замкнув Дональд Томас з Багам (2,30 м). Примітно, що автором рекорду Діамантової ліги і найкращого результату сезону у...Unn.com.ua

Черкаські рятувальники стали четвертими з поліатлону

стабільно високим виступам спортсменів Управління ДСНС Черкаської області, команда за підсумками змагань зуміла зайняти четверте місце зупинившись за крок від трійки призерів. Нажаль свою роль зіграла травма на дистанції нашого бігуна. Проте це безумовний успіх команди яка минулого року була...Про Все

Олександр Чижевський: "Зіграли два абсолютно різних тайми"

серію з трьох домашніх матчів. Якби взяли в цих іграх максимум очок, то я переконаний, що на сьогодні місце у трійці призерів ми б собі фактично забронювали. Але ми не змогли цього зробити, хоча серія для нас почалася з перемоги...Галичина спортивная

Хемілтон став переможцем Гран-Прі "Формули-1" в Азербайджані

за Райкконена з Феррарі. Окрім того, вперше за 2018 рік Серхіо Перес із Форс Індії став пілотом, який пробився до трійки призерів не з команди із топ-3 (+4,024 с). Примітно, що для Хемілтона дана звитяга стала першою у сезоні. До...Unn.com.ua

У Тернополі завершився Чемпіонат ДСНС України з поліатлону (ФОТО, ВІДЕО)

на центральному стадіоні міста – найсильніших в спринті та з бігу на витривалість. За підсумками змагань, визначили переможців. У загальнокомандному заліку трійку призерів замкнули учасники з Національного університету цивільного захисту України, другими стали спортсмени з Івано-Франківської області. Перше місце вибороли представники...Газета "Наш ДЕНЬ"

Одна з найефектніших українських дзюдоїсток вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи

дві медалі. Першу нагороду для нашої команди в стартовий день здобула представниця найлегшої ваги Марина Черняк. Зараз шанси увійти до трійки призерів зберігають ще троє спортсменів. Найуспішніше наразі виступає представниця найважчої категорії (понад 78 кг) Єлизавета Каланіна з Горішніх Плавнів...Ua-football

традицією міський голова відкрив змагання й побажав спортсменам пройти свою дистанцію без травм. А далі розпочалися тренувальні заїзди. 21 квітня трійку призерів у класі «Новачок» у порядку переліку склали: Черней Федір (м.Вознесенськ), Носик Віталій (м.Миколаїв), Диханов Павло (м.Вознесенськ). Клас 65 куб. см розіграли Ніколаєв...Вознесенск Онлайн

посиланням на Укрінформ. Чемпіоном ABAF зі спортивної ходьби на 20 км став Дмитро Собчук (1:26.27 год), а срібну нагороду виграв Олексій Казанін (1:26.56 год). Трійку призерів замкнув Серкан Доган з Туреччини (1:27.05 год). Олег Свистун показав час 1:29.05 год і перетнув фінішну лінію четвертим.1NEWS

За ФК «Легіон» (Березівка) виступатимуть африканські футболісти

тільки формується, тому занадто високих цілей ставити не будемо. Успіхом для нашої команди, у сезоні 2018 року, буде потрапляння в трійку призерів Першої ліги. Звичайно, що спробуємо здобути перемогу в домашньому «Кубку з футболу, присвяченому Дню Конституції» і, при вдалому...Сільске життя

У турнірі серед дорослих участь брали 12 найкращих шахістів міста. Трійку призерів замкнув Петро Григоренко, повідомляють у міській раді.Новини Полтавщини

Волинської області. 23-річний Дмитро Собчук фінішував із часом 1:26.27 год. Срібну медаль виграв ще один українець Олексій Казанін (1:26.56 год). Трійку призерів замкнув Серкан Доган з Туреччини (1:27.05 год). Українці взяли участь у чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби вперше в...Волинська правда

Перша ліга: "Калуш-ПНУ" у чвертьфіналі плей-офф зіграє з БК "Миколаїв-2"

боротьбу за медалі. До речі, два учасники чвертьфінальних серій, Золотий Вєк-2 і Калуш-ПНУ, у своїх групах взагалі не пробилися до трійки призерів, тим не менш вони залишаються повноправними учасниками чемпіонських перегонів. Боротьба на чвертьфінальній стадії розпочнеться 13 квітня. Перша Ліга...Галичина спортивная

боротьбу за медалі. До речі, два учасники чвертьфінальних серій, Золотий Вєк-2 і Калуш-ПНУ, у своїх групах взагалі не пробилися до трійки призерів, тим не менш вони залишаються повноправними учасниками чемпіонських перегонів. Боротьба на чвертьфінальній стадії розпочнеться 13 квітня. Перша Ліга...UkrBasket

Спорт

дівчат стала Яна Шиндер, друге місце – в Олени Князєвої, третє – в Олесі Паламарчук. Серед хлопців (учні молодших класів) трійка призерів така: Артур Мошул, Артем Данько, Сергій Менюк. Серед дівчат першими стали Поліна Романчук, Ауріка Дрибас, Вікторія Магдич. Переможці...Бершадь