трійка призерів

Медик ризикнули, пішли всією командою вперед, натомість отримали гол у власні ворота. 5:2 перемога Євробуду і ця команда наблизилася до трійки призерів. ЛМІ Медик - Євробуд-КМ - 2:5 (2:3) ЛМІ Медик: Мичка, Гасюк, Якимов, Лопушанський, А. Коваль, Іванишин, Палиг, Чурко,...Online.ua

В Буковелі стартував чемпіонат України з велоспорту (фото)

індивідуальної гонки з роздільного старту на 25 кілометрів вийшли жінки. Головні фаворитки стартували в самому кінці, і так вийшло, що трійка призерів вийшла абсолютно такий же, як і рік тому: Висоцька, Соловей, Рябченко. Окремо зазначаємо Євгену Висоцьку, яка прекрасно почуває...Франківчани

30 метрів «Олімпійського літа» в малинській «Веселці»

Серед старших, хоча ще в травні вони були середніми, в трійку призерів попали Захар Гаєвський (перше місце), Женя Рафальський (друге) і Артем Іржицький...Online.ua

Львівська ДЮСШ 3 - чемпіон України з водного поло

ніж впевнено здобули вихованці львівської ДЮСШ №3 (тренери — Віктор Момот і Олександр Богданов). Срібний комплект нагород виборов ВК «Ужгород». Трійку призерів доповнила ще одна команда з міста Лева — СОК «Євроспорт», яка стала бронзовим медалістом. Результати матчів плей-оф Матчі...Галичина спортивная

багато користі команді. Які завдання ставите перед Миром на новий сезон? На цей чемпіонат ставимо завдання увійти не тільки у трійку призерів, а й посісти перше місце. Нагадаємо, Мир в 2011-13 і з 2015-го виступає в Другій лізі і при...Новости Херсонщины

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв завоював "золото" регати у Києві

регати тривала між Владиславом та тернопільським спортсменом Мар’яном Воловцем. І лише одного очка не вистачило нашому землякові, щоб увійти до трійки призерів. Відтак, Мар’ян Воловець (студент ТНЕУ) посів четверте місце. Додамо, що наступні старти чекають тернопільських віндсерфінгістів уже кілька днів:...Галичина спортивная

відібрати кращі команди для участі в чемпіонаті України у віковій категорії до 10 років, який відбудеться 15 червня. В підсумку трійку призерів у групі А склали Сумчаночка, Торнадо та Смайли (вихованки тренерів Наталії Ткач, Вікторії Стеценко та Олени Свістюр). Вони...Online.ua

регати тривала між Владиславом та тернопільським спортсменом Мар’яном Воловцем. І лише одного очка не вистачило нашому землякові, щоб увійти до трійки призерів. Відтак, Мар’ян Воловець (студент ТНЕУ) посів четверте місце. Додамо, що наступні старти чекають тернопільських віндсерфінгістів уже кілька днів:...Газета "Наш ДЕНЬ"

дорослих виявилися: 1 місце –місто Трускавець 2 місце –місто Новий Розділ 3 місце –місто Червоноград У командному заліку серед ветеранівспорту, трійка призерів розподілилась таким чином: 1 місце –місто Новий Розділ 2 місце –місто Трускавець 3 місце –Сокальський район. Запеклою боротьбою...MediaStar

Лідерство серед віндсерфінгістів захопив тернопільський олімпієць

регати тривала між Владиславом та тернопільським спортсменом Маряном Воловцем. І лише одного очка не вистачило нашому землякові, щоб увійти до трійки призерів. Відтак, Марян Воловець (студент ТНЕУ) посів четверте місце. Додамо, що тернопільських віндсерфінгістів з 18 червня знову прийматиме столиця,...Online.ua

триразові переможці суперфіналів сімя Вавуліч з м. Рівне. На другу сходинку пєдесталу здійнялася сімя Веряненкових з м. Сарни, а замкнула трійку призерів і здобула бронзові нагороди сімя Серко з села Озерськ Дубровицького району. Окрім командних спортивних естафет, організатори підготували для...Online.ua

Гранд-ліга Львова: нестримна "Галицька Здоба"

першому матчі ігрового дня Гранд-ліги між собою зустрілися команди, які перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. «Здвиг» намагається потрапити в трійку призерів, а «Гранд Галичина» пробує піднятися з низів турнірної таблиці. Забігаючи наперед, варто відзначити, що саме підопічні Ігоря Піха...Галичина спортивная

метрів за перемогу боролася і наша Наталія Прищепа, яка і перемогла  з часом 2.02,68 хв, Також, екс-рівнянка Олена Колесниченко замкнула трійку призерів з бігу на 400 метрів з бар’єрами з часом 56,09...Все

П

Прищепа (2:02,68 хв), а Ольга Ляхова фінішувала другою, у трьох сотих секунди позаду (2:02,71 хв). Окрім того, Олена Колесниченко замкнула трійку призерів з бігу на 400 метрів з барєрами (56,09 с), Вікторія Ткачук була шостою (57,08 с). Зазначається, що не...Unn.com.ua

була Наталія Прищепа (2.02,68 хв), а Ольга Ляхова фінішувала другою, у трьох сотих секунди позаду (2.02,71 хв). Олена Колесниченко замкнула трійку призерів з бігу на 400 метрів з бар’єрами (56,09 с), Вікторія Ткачук була шостою (57,08 с). Не обійшлося без...Чемпион

метрів. Наш спортсмен виграв кваліфікацію і переміг у фіналі з результатом 230,4 очки, випередивши на 1,9 очки турка Юсуфа Дікеча. Трійку призерів замкнув серб Дамір Мікеч (205,5). Ми ще можемо очікувати перемог від Олега Омельчук, оскільки етап Кубку Світу продовжуиться...Все

(1:1). Спортсменок із Черкас розромили представниці нашого краю розгромили (6:2). І фінальним акордом була перемога над харків'янками (2:1). У підсумку трійка призерів виглядає настпним чином: 1 місце - Рівненський МРЦ, 2 місце - Миколаївський МРЦ, 3 місце - Харківський МРЦ...Все

і представляли Дубенську гімназію №2. Зрештою, саме вони зуміли посісти почесне друге місце, поступившись лише декількома балами переможцям. А замкнули трійку призерів молоді «Орли» з Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Окрім цього, за хорошою традицією, відбулося й визначення найкращих спортсменів...Все

Трійку призерів замкнув серб Дамір Мікеч (205,5). Раніше повідомлялося, що Омельчук виграв «срібло» ЧЄ у складі чоловічої... 1NEWS