трійка призерів

Член національної спілки письменників України Григорій Єлишевич із збіркою «Гумористичний літопис» увійшов до трійки призерів (переможців) Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського. «Гумористичний літопис» є своєрідним підсумком чотирьох десятиліть творчого шляху Григорія Єлишевича. У байках...SumyToday

Цими вихідними у Вінниці пройдуть перші в Україні національні змагання із зимового дріфту

На сцену вийде трійка призерів першого етапу національної зимової серії з дріфтингу.Новини Вінниці

Українки не впоралися зі стрільбою в індивідуальній гонці Антхольца

В італійському Антхольці розпочався 6-й етап біатлонного кубку світу Сектор, сьогодні відбулася жіноча індивідуальна гонка. Перемогу в гонці здобула німкеня Лаура Дальмайєр, а от українські учасниці не дуже потішили своїх прихильників. ДеПо

Погана стрільба Підручного, прогрес Прими та інші результати гонки переслідування

В німецькому Рупольдингу завершилася чоловіча гонка перслідування в рамках 5 етапу Кубку світу з біатлону Сектор. Перемогу в гонці здобув лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад. Кращим серед українських учасників змагань став Дмитро Підручний, який фінішував в кінці...ДеПо

Джима - краща серед українок та інші результати спринту

В німецькому Рупольдингу завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках Кубка світу з біатлону Серед українок краще за всіх виступила Юлія Джима. Відзначимо також повернення після тривалої паузи Валентини Семеренко. ДеПо

Перші в Україні національні змагання із зимового дріфту пройдуть у Вінниці

День змагань (22 січня) подарує вболівальникам масу адреналіну, непередбачені суддівські рішення та незабутні враження. Але головне - на сцену зійде трійка призерів першого етапу національної зимової серії з дріфтингу. Чи будуть серед них новачки? На чиєму боці опиниться удача? Хто...Перегони.інфо

від бронзових призерів гонки становило 4 секунди. Перемога у жіночій естафеті дісталася збірній Німеччини, на другій позиції Франція і замикає трійку призерів Норвегія. У складі збірної України в жіночій естафеті...Галас

Як українські біатлоністи подарували надію на медаль

розквіт, то принаймні період підйому, і в естафетній гонці на трасі німецького Рупольдинга наша команда мала чудові шанси фінішувати в трійці призерів. Нажаль, ми зупинилися лише за крок від подіуму. Легше всього відповісти на питання "Чому українці не в трійці?".ДеПо

Підсумки обласних футбольних чемпіонатів Івано-Франківщини 2016

територіальним принципом. За підсумками двоколового турніру відбулися стикові матчі, які і визначили остаточний розподіл місць у короткому чемпіонаті. Цікаво, що трійка призерів чемпіонату Івано-Франківщини у порівнянні з 2015 роком абсолютно не змінилася: 1-2 місця: “Карпати” (Брошнів-Осада) — “Оскар” (Підгір’я) —...Галичина спортивная

Захід

територіальним принципом. За підсумками двоколового турніру відбулися стикові матчі, які і визначили остаточний розподіл місць у короткому чемпіонаті. Цікаво, що трійка призерів чемпіонату Івано-Франківщини у порівнянні з 2015 роком абсолютно не змінилася: 1-2 місця: "Карпати" (Брошнів-Осада) — "Оскар" (Підгір'я) —...Галичина спортивная

Підсумки обласних чемпіонатів України 2016.

територіальним принципом. За підсумками двоколового турніру відбулися стикові матчі, які і визначили остаточний розподіл місць у короткому чемпіонаті. Цікаво, що трійка призерів чемпіонату Івано-Франківщини у порівнянні з 2015 роком абсолютно не змінилася: 1-2 місця: "Карпати" (Брошнів-Осада) "Оскар" (Підгір'я) 1:1 (перша...Ua-football

НАЗАРОВА-НІКІТІН: «Прагнемо викликати у глядачів позитивні емоції»

то були спантеличені: як, 45 хвилин з Ігорем? А виявилося, що ці 45 хвилин заміняють місяць роботи. Між іншим, вся трійка призерів у спортивних танцях на льоду останнього чемпіонату світу працює саме за такою системою. - У вас цікавий довільний...Спорт.ua

"Карпати-2005" виграли міжнародний турнір "Na rzece 2016"

перше місце. «Мотор» з Любліна, який завдав карпатівцям єдиної поразки, посів друге місце, відставши від «зелено-білих левів» на три пункти. Трійку призерів замкнув «Беньямінек» з Кросно — 11 очок. СКЛАД ПЕРЕМОЖЦЯ ТУРНІРУ — «КАРПАТИ-2005»: ВОРОТАРІ: Максим Набит, Орест Кулій; ЗАХИСНИКИ:...Галичина спортивная

Алтідор - гравець року в США, Пулишич - другий

разів його ставили на перше місце) — 111 очок.Капітан національної команди Майкл Бредлі (Торонто), який виграв титул у 2015-му, замкнув трійку призерів (15 разів його визнавали кращим) — 84...Новини футболу

У Львові завершився міжнародний турнір з водного поло пам

18 грудня 2016 року тривав третій за порядком міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера України Вадима Мартинчика. Трійку призерів доповнила команда «Полонія» з Битому.Галичина спортивная

Команда голови Виноградівської РДА втретє завоювала волейбольний кубок району / ФОТО

й першим номером міського волейбольного клубу Севлюш. Саме ця команда, вже втретє поспіль стала володарем кубка району в Карачині. У трійці призерів також волейболісти Виноградівського ВПУ-34 і села Букове. > Знімки з волейбольних змагань на своїй сторінці у Фейсбук розмістив...Голос Карпат

Визначилися лауреати ХIІІ шахового фестивалю пам

зі Львова. Друге місце у Владислава Колпакова, третє у Вадима Ковальського. Одинадцятирічні Роман Дмитрів і Ігор Федак були найближчими до трійки призерів і показали кращий результат з поміж юнаків. Довідково Михайло Василишин (11 квітня 1938 — 26 грудня 2002) -...Галичина спортивная

Так виглядає кращий японський автомобіль (фото)

В Японії оголошено результати конкурсу "Автомобіль року" (JCOTY). На другому місці Toyota Prius, а замкнув трійку призерів Audi A4.Bilshe.com