трійка призерів

по Олімпійській системі без обмежень по часу. Через багаточасову боротьбу все-таки був виявлений переможець турніру, друге та третє місця. Уся трійка призерів була заохочена солодкими призами. В цілому хотілося б відмітити ту атмосферу та завзяття, з якими засуджені поставились до...Pr.meta.ua

«Найголовніше - не засмутити тренера»

як привела учениць до спортивних перемог. - На чемпіонаті України у нас із Юлею Левченко було одне завдання: потрапити до трійки призерів і так відібратися на чемпіонат світу. А перед Лондоном ще й посперечатися за медальки молодіжного чемпіонату Європи у...Високий замок

ціла низка поспіль поразок не лише відкинули бердичівлян на недосяжну до першого місця відстань, але й навіть посунули подалі від трійки призерів. Здавалося, що сезон завершиться крахом, та диво і неймовірна доля везіння у останньому турі тогорічного чемпіонату дозволили фінішувати...Online.ua

Українки Кічасова і Горлова виграли чемпіонат Європи з веслування

байдарок-двійок на дистанції 200 м. Друге місце посіла Португалія, третє - Польща. Крім того, збірна України завоювала ще три "бронзи". Трійки призерів замкнули каное-двійка Дмитра Янчука і Тараса Мищука, байдарка-двійка Ігоря Трунова та Івана Семикіна, а також байдарка-четвірка на дистанції...Зеркало недели (газета)

В.Боттас тріумфував на етапі Формули-1 в Австрії

в Австрії, передає УНН з посиланням на сайт змагань. Фінський пілот лише на 0,658 с обіграв представника «Феррарі» Себастьяна Феттеля. Трійку призерів замкнув спортсмен з «Ред Буллу» Даніель Ріккардо (+6,012 с). До очкової зони також увійшли:  4 місце...1NEWS

проходження дистанції 39 хвилин 17 секунд. До слова, попередній рекорд належав саме Івану Лосєву, який цього разу став другим. Замкнув трійку призерів Луцької десятки цьогорічний чемпіон Європи зі спортивної ходьби Іван Банзерук. У жіночих змаганнях із самого початку дистанції та...Online.ua

Літній чемпіонат Львова з міні-футболу: розклад матчів дев

між «Здвигом» та «Альтернативою». Команди на даний момент розділяють лише два пункти. Якщо останні знову програють, то суттєво віддаляться від трійки призерів. У битві аутсайдерів зустрінуться «Спільнота» та «Гранд Галичина». «Нові імена» та «ЛМІ Медик» визначать команду, яка ще зможе...Галичина спортивная

юніорський чемпіонат Європи, що відбудеться 20-23 липня у італійському Гроссето, а на цих змаганнях йому просто потрібно було потрапити до трійки призерів. Тягнути кота за хвоста наш спортсмен не став та вже у першій спробі показав результат 68, 81 м.Online.ua

заїздів участь у яких візьмуть 13 гонщиків, кожен з яких стартує по 4 рази. За підсумками основної сітки заїздів визначиться трійка призерів турніру на Авто-Мото-Ревю. В результаті основної сітки заїздів 8 найкращих гонщиків виходять до 2-х півфіналів. З півфіналів до...Online.ua

Гранд-ліга Львова: "Фуджікура" переслідує "Галицьку Здобу"

Медик» ризикнули, пішли всією командою вперед, натомість отримали гол у власні ворота. 5:2 перемога «Євробуду» і ця команда наблизилася до трійки призерів. «ЛМІ Медик» - «Євробуд-КМ» - 2:5 (2:3) «ЛМІ Медик»: Мичка, Гасюк, Якимов, Лопушанський, А. Коваль, Іванишин, Палиг, Чурко,...Галичина спортивная

Медик ризикнули, пішли всією командою вперед, натомість отримали гол у власні ворота. 5:2 перемога Євробуду і ця команда наблизилася до трійки призерів. ЛМІ Медик - Євробуд-КМ - 2:5 (2:3) ЛМІ Медик: Мичка, Гасюк, Якимов, Лопушанський, А. Коваль, Іванишин, Палиг, Чурко,...Online.ua

В Буковелі стартував чемпіонат України з велоспорту (фото)

індивідуальної гонки з роздільного старту на 25 кілометрів вийшли жінки. Головні фаворитки стартували в самому кінці, і так вийшло, що трійка призерів вийшла абсолютно такий же, як і рік тому: Висоцька, Соловей, Рябченко. Окремо зазначаємо Євгену Висоцьку, яка прекрасно почуває...Франківчани

30 метрів «Олімпійського літа» в малинській «Веселці»

Серед старших, хоча ще в травні вони були середніми, в трійку призерів попали Захар Гаєвський (перше місце), Женя Рафальський (друге) і Артем Іржицький...Online.ua

Львівська ДЮСШ 3 - чемпіон України з водного поло

ніж впевнено здобули вихованці львівської ДЮСШ №3 (тренери — Віктор Момот і Олександр Богданов). Срібний комплект нагород виборов ВК «Ужгород». Трійку призерів доповнила ще одна команда з міста Лева — СОК «Євроспорт», яка стала бронзовим медалістом. Результати матчів плей-оф Матчі...Галичина спортивная

багато користі команді. Які завдання ставите перед Миром на новий сезон? На цей чемпіонат ставимо завдання увійти не тільки у трійку призерів, а й посісти перше місце. Нагадаємо, Мир в 2011-13 і з 2015-го виступає в Другій лізі і при...Новости Херсонщины

Тернопільський віндсерфінгіст Олександр Тугарєв завоював "золото" регати у Києві

регати тривала між Владиславом та тернопільським спортсменом Мар’яном Воловцем. І лише одного очка не вистачило нашому землякові, щоб увійти до трійки призерів. Відтак, Мар’ян Воловець (студент ТНЕУ) посів четверте місце. Додамо, що наступні старти чекають тернопільських віндсерфінгістів уже кілька днів:...Галичина спортивная

відібрати кращі команди для участі в чемпіонаті України у віковій категорії до 10 років, який відбудеться 15 червня. В підсумку трійку призерів у групі А склали Сумчаночка, Торнадо та Смайли (вихованки тренерів Наталії Ткач, Вікторії Стеценко та Олени Свістюр). Вони...Online.ua

регати тривала між Владиславом та тернопільським спортсменом Мар’яном Воловцем. І лише одного очка не вистачило нашому землякові, щоб увійти до трійки призерів. Відтак, Мар’ян Воловець (студент ТНЕУ) посів четверте місце. Додамо, що наступні старти чекають тернопільських віндсерфінгістів уже кілька днів:...Газета "Наш ДЕНЬ"

дорослих виявилися: 1 місце –місто Трускавець 2 місце –місто Новий Розділ 3 місце –місто Червоноград У командному заліку серед ветеранівспорту, трійка призерів розподілилась таким чином: 1 місце –місто Новий Розділ 2 місце –місто Трускавець 3 місце –Сокальський район. Запеклою боротьбою...MediaStar