трійка призерів

Бердичівлянин Юрій Кузінський - срібний призер Чемпіонату України з легкої атлетики

кілограми вихованка Ігоря Лонського – Юлія Шатохіна, яка зараз представляє Київську область, зайняла шосте місце. На жаль, не потрапили до трійки призерів стрибуни у висоту. Серед юнаків вихованець Сергія Шеремета – Нікіта Анчис – завершив змагання з тринадцятим результатом, стрибнувши...РІО Бердичів

Друга позиція дістається шахісту з Перещепиного Михайлу Гнатушу. Замкнув трійку призерів Микола Петюренко з Дніпропетровського району.Тижневик «ЕХО

жінок - 57.08, ефіопка Хелен Тола - третя (57.59). Серед чоловіків другим фінішував кенієць Сильвестер Кіпчірчір - 49.34 і замкнув трійку призерів ерітреец Симон Тесфай - 50.27, повідомляє mir-la.com. Вікторія Погорєльска...Чемпион

Студенти ЛДУФК - призери Універсіади України з легкої атлетики

Юрія (33 ФВ) в естафеті 4х400 виборола 5-те місце. Низка студентів також продемонструвала високі результати, хоч і не потрапила до трійки призерів змагань. Серед них: Євдокимова Тамара (41 ФС) — 4-те місце у метанні списа, Дем’янчук Степан (32 ФВ) —...Галичина спортивная

Лунін - найкращий молодий футболіст УПЛ у квітні

квітня став воротар «Дніпра» Андрій Лунін. Лунін набрав 30 балів і на 3 пункти випередив форварда «Динамо» Артема Бєсєдіна. Замкнув трійку призерів ще один одноклубник переможця — Артем Довбик (18 балів). У голосуванні брали участь головні тренери команд та...Спорт.ua

У цьому році регіональні змагання V Всеукраїнської спартакіади Дзержинский шахтер

нагороджений грамотою та бронзовою медаллю. У змаганнях серед шашкістів царичанин Олександр Кудін зайняв 4 місце. У командному заліку ми до трійки призерів, на жаль, не потрапили. На фото: бронзовий призер шахового турніру Роман Куценко.Тижневик «ЕХО

Літній чемпіонат Львова: розклад матчів другого туру

після поразки в минулому турі від «Галицької Здоби», а от у підопічних Назарія Войтика завдання у цьому чемпіонаті потрапити у трійку призерів. То ж, втрачати очок ця команда не повинна. «Галицька Здоба» - ЛМІ «Медик»» - це поєдинок в якому...Галичина спортивная

В Ужгороді відбувся міжнародний волейбольний турнір серед ветеранів

"Ельдорадо" (Чернівці). Лише трохи не вистачило до п'єдестала пошани нашим гостям зі Словаччини команді міста Кошице. У номінації "Чоловіки 60+" трійку призерів склали команди ветеранів "Закарпаття", "Толео" (Київ) та Ужгородського району. Призери змагань нагороджені кубками, дипломами та медалями організаторів. Їх...Голос Карпат

Олімпік - Зоря.

Арбітр — Євген Арановський. Пряма трансляція на телеканалі Футбол 1. Спочатку склад верхньої шістки не залишав великої інтриги. Здавалося, що трійка призерів ясна заздалегідь і лише за 4-5 місце буде боротьба. Тим не менш, все виявилося куди заплутаніше і кожен...Новини футболу

способу життя. Перемогу в найдовшій дистанції здобув львівянин Тарас Сало його результат 1 година 10 хвилин і 46 секунд. До трійки призерів також потрапили Володимир Юрчук із Івано-Франківська (він подолав 21-кілометрову дистанцію за 01:13:18) і Анатолій Демида з міста Тульчин...Урядовий Кур'єр

Манчестер Юнайтед впевнено переміг Бернлі

здійснив безліч сейвів. Якби той матч не закінчився внічию, зараз у МЮ було б куди більше шансів на фініш в трійці призерів. Очікувано, на матч другого кола з Бернлі МЮ був гранично мотивований і не хотів допустити повторення історії. Старт...Новини футболу

У Львові пройшов Чемпіонат Збройних Сил України серед ВВНЗ з поліатлону

Нізова, поліатлон є видом спорту, який є надзвичайно корисним та необхідним для військовослужбовців, адже розвиває у них силу, витривалість, спритність, влучність та наполегливість. За підсумками змагань, трійку призерів замкнули представники Житомирського військового інституту, другими стали одеські курсанти. Перше місце серед військово-навчальних закладів вибороли майбутні офіцери зі Львова —...Народна Рада

інформаційних технологій Данііл Агарков, Андрій Блоха та Кирило Братусь (двох останніх тренує Губарєв І.В., ДЮСШ №2), яким вдалося увійти до трійки призерів чемпіонату, випередивши досить велику кількість досвідчених спортсменів України. У блискавичній грі серед спортсменів до 13 років кам’янчанам також...Днепродзержинский спорт

медаль у чоловічому катанні виборов японець Юдзуру Ханю (321.59). На другому місці опинився його співвітчизник - Шома Уно (319.31). А трійку призерів замкнув китаєць Боян Цзинь (303.58). Ханю, до речі, встановив світовий рекорд за набраними очками у довільній програмі -...Чемпион

Не до жартів: анонс 1-го туру чемпіонату Київської області

У перший день квітня стартує 82-й за ліком чемпіонат Київської області з футболу. Цього сезону боротьбу за титул найсильнішої аматорської команди Київщини поведуть 15 колективів, з яких щонайменше половина ставить перед собою мету потрапити до трійки призерів. Sportgid

спорту України і 4 майстра спорту міжнародного класу. Загалом, першими в універсіаді стали студенти СумДУ, «срібло» у глухівських «педагогів», замкнули трійку призерів студенти сумського...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Колос, на другому Черняхівська РО ВФСТ Колос, на першому Пулинська РО ВФСТ Колос. Після трьох видів розгорнулась інтригуюча боротьба за трійку призерів, на попадання в трійку претендують одразу вісім команд. На третій сходинці розмістились зразу дві команди які набрали по...Спортивний Житомир

Олег Самченко: Оновили склад на 95%, завдання  потрапити до трійки призерів

Незабаром FootBoom презентує свій спецпроект, який повністю присвячений аматорському футболу України. Sportgid