трійка призерів

підсумку переможцем турніру стали юні футзалісти з Васильківки, які не програли жодної зустрічі. Друге місце дісталося юним царичанам, а замкнули трійку призерів господарі команда з Верходніпровська. Усі призери нагороджені кубками, а гравці медалями обласної організації ВФСТ Колос АПК України. Голи...Тижневик «ЕХО

Срібна призерка ЄЮОФ А.Гожва залишилась незадоволеною своїм виступом

"Дуже рада, що увійшла до трійки призерів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці завоювали три медалі на старті Європейського юнацького олімпійського фестивалю...Unn.com.ua

місце (127.18) і виборола для України другу нагороду! Про це повідомляє прес-служба Національного Олімпійського комітету України. Дуже рада, що увійшла до трійки призерів. Однак своїм прокатом дуже незадоволена. Зробила...ПедПресса

А ось на другому місці йде Toyota Corolla - 952 576 машин. Замикає ж трійку призерів Volkswagen Golf (найпопулярніша модель в Європі).AutoDriving

8 найкращих, які будуть змагатися за титул найкращого бармена України. За словами організаторів, призовий фонд турніру складає 10 тисяч гривень. Трійка призерів отримає від 1500 до 2700 гривень разом з трофеями, а інша п’ятірка з кращої вісімки – від 500...0372.ua

виступ на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться з 17 по 19 лютого у Сумах. Потрапляння до трійки призерів гарантує бердичівському спортсмену участь у Чемпіонаті Європи у приміщенні, що пройде на початку березня у місті Белград (Сербія).Спортивний Житомир

40 кращих барменів з різних міст України приїдуть до Чернівців

заходу буде обрано 8 фіналістів, які будуть змагатися за титул кращого бармена України. Призовий фонд чемпіонату становить 10 000 гривень. Трійка призерів отримає від 2700 до 1500 гривень та трофеї, наступна п’ятірка з вісімки фіналістів – від 1100 до 500...Буковинська правда

барменів з різних міст України. Під час заходу буде обрано 8 фіналістів, які будуть змагатися за титул кращого бармена України. Трійка призерів отримає від 2700 до 1500 гривень та трофеї, наступна п’ятірка з вісімки фіналістів – від 1100 до 500...Чернівці.ТВ

Франції, Швеції і Чехії. На всіх них вони посіли призові місця. Рекордсменка України зі стрибків з жердиною Марина Килипко замкнула трійку призерів на змаганнях серії Perche Elite Tour Premium (28 січня, Руан, Франція). Вона, як і німкеня Анніка Ролофф, з...Спорт.ua

На Рахівщині змагалися юні лижники і сноубордисти

найкращими виявилися: М. Онуфрак, Н. Суховія і В. Жураковська, а серед хлопців Р. Петращук, І. Могош та В. Лисак. До трійки призерів серед дівчат 2007-2008 р. н. увійшли С. Новоселюк, А. Могош і К. Жураківська, а серед хлопців цього віку...Голос Карпат

Рекордсменка України зі стрибків з жердиною Марина Килипко замкнула трійку призерів на змаганнях серії Perche Elite Tour Premium, які 28 січня приймав Руан. У Франції українка, як і німкеня Анніка Ролофф...Чемпион

Член національної спілки письменників України Григорій Єлишевич із збіркою «Гумористичний літопис» увійшов до трійки призерів (переможців) Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського. «Гумористичний літопис» є своєрідним підсумком чотирьох десятиліть творчого шляху Григорія Єлишевича. У байках...SumyToday

Цими вихідними у Вінниці пройдуть перші в Україні національні змагання із зимового дріфту

На сцену вийде трійка призерів першого етапу національної зимової серії з дріфтингу.Новини Вінниці

Українки не впоралися зі стрільбою в індивідуальній гонці Антхольца

В італійському Антхольці розпочався 6-й етап біатлонного кубку світу Сектор, сьогодні відбулася жіноча індивідуальна гонка. Перемогу в гонці здобула німкеня Лаура Дальмайєр, а от українські учасниці не дуже потішили своїх прихильників. ДеПо

Погана стрільба Підручного, прогрес Прими та інші результати гонки переслідування

В німецькому Рупольдингу завершилася чоловіча гонка перслідування в рамках 5 етапу Кубку світу з біатлону Сектор. Перемогу в гонці здобув лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад. Кращим серед українських учасників змагань став Дмитро Підручний, який фінішував в кінці...ДеПо

Джима - краща серед українок та інші результати спринту

В німецькому Рупольдингу завершилася жіноча спринтерська гонка в рамках Кубка світу з біатлону Серед українок краще за всіх виступила Юлія Джима. Відзначимо також повернення після тривалої паузи Валентини Семеренко. ДеПо

Перші в Україні національні змагання із зимового дріфту пройдуть у Вінниці

День змагань (22 січня) подарує вболівальникам масу адреналіну, непередбачені суддівські рішення та незабутні враження. Але головне - на сцену зійде трійка призерів першого етапу національної зимової серії з дріфтингу. Чи будуть серед них новачки? На чиєму боці опиниться удача? Хто...Перегони.інфо

від бронзових призерів гонки становило 4 секунди. Перемога у жіночій естафеті дісталася збірній Німеччини, на другій позиції Франція і замикає трійку призерів Норвегія. У складі збірної України в жіночій естафеті...Галас

Як українські біатлоністи подарували надію на медаль

розквіт, то принаймні період підйому, і в естафетній гонці на трасі німецького Рупольдинга наша команда мала чудові шанси фінішувати в трійці призерів. Нажаль, ми зупинилися лише за крок від подіуму. Легше всього відповісти на питання "Чому українці не в трійці?".ДеПо