трійка призерів

спорту України і 4 майстра спорту міжнародного класу. Загалом, першими в універсіаді стали студенти СумДУ, «срібло» у глухівських «педагогів», замкнули трійку призерів студенти сумського...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Колос, на другому Черняхівська РО ВФСТ Колос, на першому Пулинська РО ВФСТ Колос. Після трьох видів розгорнулась інтригуюча боротьба за трійку призерів, на попадання в трійку претендують одразу вісім команд. На третій сходинці розмістились зразу дві команди які набрали по...Спортивний Житомир

Олег Самченко: Оновили склад на 95%, завдання потрапити до трійки призерів

Незабаром FootBoom презентує свій спецпроект, який повністю присвячений аматорському футболу України. Sportgid

призових місць не вплинули. У підсумку Кубок виграє Юрій Тонкошкур (10 очок), друга позиція у Ігоря Пилипенка (9,5), а замикає трійку призерів Олексій Хребто (8,5). Призери нагороджені грамотами Царичанського ФСТ Колос.Тижневик «ЕХО

стала команда фізико-технічного ліцею, друге - природничо-математичного ліцею, а третє місце здобула команда коледжу Прикарпатського національного університету. В особистій першості трійка призерів виглядає наступним чином: 1 - Зварич Михайло, фізико-технічний ліцей; 2 - Юрас Андрій, фізико-технічний ліцей; 3 - Базів...Бліц-інфо

Українська синхроністка Волошина виграла престижний турнір у Парижі

виступила в командних змаганнях і виборола "срібло" у технічній програмі з результатом 89,4177. Перше місце дісталося Японії (91,9006), а до трійки призерів увійшла збірна Китаю (86,7723). Нагадаємо, в минулому році українські синхроністки успішно виступили на чемпіонаті Європи...Зеркало недели (газета)

особистій зустрічі. Її виграв Олександр Третяк. Він і стає переможцем турніру. Друге місце займає Григорій Галета з Магдалинівки, а замикає трійку призерів Володимир Продан з Перещепиного (5 очок). Із царичанських шахістів найкраще виступив Юрій Тонкошкур, який набрав 4,5 очок і...Тижневик «ЕХО

П.Обамеянга визнано найкращим гравцем тижня у Лізі чемпіонів

відсоток підтримки респондентів та випередив у номінації трьох конкурентів. Друге місце зайняв півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста 26 відсотків, а замкнув трійку призерів захисник "Реала" Серхіо Рамос, який відзначився голом у матчі з "Наполі" (3:1). Іспанець набрав 22 відсотки голосів. На...Unn.com.ua

Українка стала найшвидшою на півмарафоні в Італії

року у Польщі. Другою на цій дистанції стала господарка траси Тереза Монтроне, яку українська легкоатлетка випередила на понад шість хвилин Трійку призерів замкнула Петра Тратнік зі Словенії з результатом 1:22.07 год. Серед чоловіків найшвидше півмарафонську дистанцію подолав Канда Джоната Косгей з Кенії.Єдність

Українка виграла напівмарафон в Італії з новим рекордом траси

Українська легкоатлетка Ольга Котовська виграла напівмарафон "Maratonina di Gorizia", який проходив в Італії. Трійку призерів замкнула Петра Тратник зі Словенії.Ваші новини

Українка тріумфувала на півмарафоні в Італії

УНН.О.Котовська перемогла з новим рекордом траси 1:13,18 год. Італійку Терезу Монтроне О.Котовська випередила більше, ніж на шість хвилин (1:19,33 год). Трійку призерів замкнула Петра Тратнік зі Словенії (1:22,07 год). Зазначимо, що особистий рекорд українки 1:12.14 год. За такий час вона...Unn.com.ua

вона подолала дистанцію 9 листопада 2014 в Польщі. Італійку Терезу Монтроне Котовська випередила більш ніж на шість хвилин (1:19.33 год). Трійку призерів замкнула Петра Тратнік із Словенії (1:22.07 год), пише xsport.ua.Чемпион

7 цікавих фактів про перший матч в історії чемпіонату України

Розповідаємо про матч між "Чорноморцем" і "Карпатами", яким рівно 25 років тому взяла старт Вища ліга епохи Незалежності. 1. Останній чемпіонат СРСР завершився восени 1991 року. Щоб синхронізувати український календар із європейськими турнірами, у ФФУ прийняли рішення про те, що...Галичина спортивная

Корольова МФК Житомир - 4:1 (4:0)голи: Сичевський 1; Гусак 11, 13; Борисюк 15; Чорновіл 38;попередження: Дзюба Станішевський, Розпотнюк, Бланк, Чорновіл Трійка призерів Другої ліги Житомира з футзалу 2016/2017: 1. ЖВІ ім. Корольова 2. МФК "Житомир"3. "Lamtransfer" Спортивний...Спортивний Житомир

Верняєв став другим у багатоборстві на Кубку Америки

посиланням на НОК України.Разом з українцем на п'єдестал пошани піднялись два американські гімнасти. Переможцем змагань став Юл Молдауер (85,931), а трійку призерів замкнув Акаш Моді (84,398). Як повідомляв УНН, О.Верняєв завоював сім медалей на змаганнях в...Unn.com.ua

заключному матчі турніру впоралися з Буд-Студією 5:2. На одну перемогу менше й підсумкове друге місце у іншої житомирської команди Іоланти, трійку призерів замкнула Буд-Студія, яка зуміли захистити своє призове місце від зазіхань Коростеня. Іоланта Зоря 3:1 (0:0) Голи: Чорновол 22;...Спортивний Житомир

Басова и Климченко выиграли медали этапа Кубка мира

цього, за підсумками чотирьох етапів світового Кубка визначилися найсильніші спортсмени у загальних заліках. Так, одразу 5 українців посіли місця в трійках призерів. Любов Басова стала першою у жіночому кейріні. Андрій Винокуров посів 1 та 3 місце в загальному заліку індивідуального...Спорт.ua

Українці взяли дві медалі на етапі Кубка світу з велотреку у США

За підсумками чотирьох етапів світового кубка визначені найсильніші спортсмени в загальних заліках. Андрій Винокуров - перший в загальному заліку індивідуального спринту і третій у кейріні. Ракурс

початку нового спортивного сезону. Могла Віра зійти на п’єдестал і у «класиці». На протязі всього турніру юна спортсменка знаходилася у трійці призерів, але останній тур все змінив – В.Попруга поділила місця з другого по п’яте. Додаткові показники були нещадні, спустивши...Днепродзержинский спорт