трійка призерів

спринтерська гонка на етапі Кубку світу з біатлону в Естерсунді. Француженка привезла Кайсі Мякяряйнен, яка стала другою, 11 секунд. Замкнула трійку призерів Габріела Коукалова (у дівоцтві - Соукалова). Причому чешка ходом програла Марі майже 20 секунд. Кубок світу-2016/17 з біатлону...Чемпион

Вадим ТКАЧУК: «Стати «залізною людиною» може кожен»

на одному з канадських етапів уже через тиждень після попереднього повного марафону. На першому з цих стартів Пристайко увійшла до трійки призерів. — Який власний старт згадуєте з найбільшим задоволенням? — Свої заключні змагання, чемпіонат світу-2010 серед військовослужбовців у Празі.Високий замок

українським уже був увесь п’єдестал. Матвійчук виграв виграв 6 км (18:04 хв), десятьма секундами поступився Павло Верецький, а Оксенюк замкнув трійку призерів з результатом 18:26 хв. Кілярська пробігла обидві дистанції найшвидше серед жінок - за 37:02 хв і 22:49 хв...Чемпион

Украинцы удачно выступили на соревнованиях в Словакии

українським уже був увесь п’єдестал. Матвійчук виграв виграв 6 км (18.04 хв), десятьма секундами поступився Павло Верецький, а Оксенюк замкнув трійку призерів з результатом 18.26 хв. Кілярська пробігла обидві дистанції найшвидше серед жінок — за 37.02 хв і 22.49 хв...Спорт.ua

Колектив «Тернопільгазу» зібрався на фінальному гала-концерті мистецького фестивалю «Блакитний вогник»

було  колективу головного підприємства «Тернопільгаз» (керівник Олег Караванський). Другу сходинку почесного п’єдесталу пошани посіли аматори Бережанського УЕГГ (Марія Ватраль), а трійку призерів замкнули митці Шумського УЕГГ з підпорядкованими  Лановецькою (Володимир Коцюбко) та Кременецькою (Віктор Копачук) дільницями (Олександр Григоренко) та Збаразького...Газета "Наш ДЕНЬ"

Українські метальники молота метнули його далі за всіх у Білорусі

м стала другою серед дівчат 2003-2004 років народження. Спортсменки цього віку метали молот вагою 3 кг. У змаганнях серед дорослих трійку призерів замкнула учасниця Олімпійських ігор Ірина Климець (64,06...Infokava.com

Українка Дідоводюк увійшла до трійки призерів на змаганнях з кросу у Франції

Укаїнка Олеся Дідоводюк увійшла до трійки призерів на міжнародних змаганнях з кросу Cross International Hubert Andre (Кармо, Франція, 27 листопада). У Кармо жінки долали дистанцію 3810 метрів.Ukrainianwall

закінчення першості чемпіонство здобула команда Відродження (Петракіївка). Другу сходинку посіла Зоря (Староаврамівка), яка забезпечила собі срібні нагороди в минулому турі. Трійку призерів замкнула Зірка (Новоаврамівка) випередивши «Стандарт» (Березняки) лише за кращою різницею забитих та пропущених мячів. 19.11.2016 18 тур. Еліта...Футбол Полтавщини

Андрій Маркович: "Наше завдання - бути в трійці"

кожній грі, заробляти очки та підніматись все вище у турнірній таблиці. Перед нами стоїть завдання піти на міжсезоння знаходячись у трійці призерів. Особисто я вважаю, що це дійсно можливо і команда теж надзвичайно прагне цього.— А замахнутися на «золото», обійшовши...Галичина спортивная

Чемпіоном області з футболу став «ЛНЗ-Лебедин» зі Шполянщини

того, яке буде прийнято рішення ФФЧО по матчу «Базис» – «Росава-Наша Ряба», значний крок з попереднім роком і вперше до трійки призерів цього турніру потрапив молодий колектив на чолі з граючим тренером Сергієм Янчуком кочубіївський «Базис». Найбільшою несподіванкою став виступ...Нова доба

Українські спортсмени увійшли до трійок призерів на легкоатлетичних змаганнях у Франції і в Австрії

Українці увійшли до трійок призерів міжнародних змагань. Швидше дистанцію подолала лише кенійка Гатоні Куріа (21.03 хв).Infokava.com

Матвійчук - серед призерів на змаганнях в Австрії

Тиждень тому Олександр Матвійчук фінішував другим на півмарафоні в Ріва-дель-Гарда в Італії, а 19 листопада замкнув трійку призерів на міжнародних змаганнях у старовинному австрійському місті Штайр.В Австрії Матвійчук брав участь...Ukrainianwall

Українка - серед трійки найкращих на міжнародних змаганнях з кросу

бігла у Франції 5,49 км. Час, показаний Олесею, - 21.15 хв. Швидше дистанцію подолала лише кенійка Гатоні Куріа (21.03 хв). Трійку призерів замкнула Сумайя Дурі з Тунісу (21.26 хв). Основний старт року для майстрів кросу з нашого континенту, чемпіонат Європи,...Ukrainianwall

Львівські курсанти перемогли на турнірі воїнів АТО

Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. А кращим бомбардиром турніру став її гравець Олександр Кіщук із ФК Західний Кордон. Трійка призерів турніру продовжить у грудні боротьбу за почесний трофей уже на зелених майданчиках Київщини. Усіх учасників турніру привітали заслужений...Щоденний Львів

Матвійчук зайняв друге місце на напівмарафоні в Італії

Українець Олександр Матвійчук увійшов до трійки призерів напівмарафоні Garda Trentino Half Marathon Сектор з посиланням на uaf.org.ua.ДеПо

Українець Глива увійшов до трійки призерів екстремальної багатоденки в Омані

Один з найсильніших ультрамарафонців України Євген Глива фінішував другим за підсумками екстремальної багатоденки Oman Desert Marathon. Ukrainianwall

Новини Закарпаття, Берегова, Ужгорода та Виноградова 10 листопада 2016 року

легіонер Золоті медалі районної першості в четвертий раз поспіль виграла команда ФК Тісоуйлок. На другому місці ФК Фанчиково, і замикає трійку призерів ФК Егреш. У Виноградові створили власний Центр інвестицій і розвитку Відповідне рішеннясьогодні на пленарному засіданні сесії прийняла Виноградівська...Голос Карпат

У футбольному чемпіонаті на Виноградівщині виступав нігерійський легіонер / ВІДЕО

Золоті медалі районної першості в четвертий раз поспіль виграла команда ФК «Тісоуйлок». На другому місці – ФК «Фанчиково», і замикає трійку призерів ФК «Егреш». У районній федерації футболу наразі ще не визначилися з датою вручення нагород переможцям. Керівник цієї спортивної...Голос Карпат

"Тепловик" - "Інгулець-2" Петрове: анонс матчу

момент посідає четверту сходинку в турнірній таблиці. Звичайно відставання від лідера уже досить таки суттєве (складає 11 очок), а до трійки призерів аж цілих вісім очок, однак сезон однозначно складається вдало. У останніх п’яти матчах команда здобула дві перемоги та...Галичина спортивная