трійка призерів

Юні футболістки з Шумська - у трійці призерів (ФОТО)

Перше місце виборола команда Бережанської ДЮСШ, друге - вихованки Тернопільського міжрегіонального центру. Газета "Наш ДЕНЬ"

Орест Лебеденко: "Збори - приємний період для мене"

за чемпіонський титул. Команда демонструє хороший, якісний футбол. Я впевнений, що цього року молодіжка зможе зайняти місце не тільки у трійці призерів, а й стати...Галичина спортивная

Орест ЛЕБЕДЕНКО: «У відпустці намагався привести себе в форму»

за чемпіонський титул. Команда демонструє хороший, якісний футбол. Я впевнений, що цього року молодіжка зможе зайняти місце не тільки у трійці призерів, а й стати...Спорт.ua

(Яна Вихованець та Ірина Цибрій). Вінницька команда достойно змагалася. Але ми були здивовані під час нагородження, коли організатори почали називати трійки призерів, а чемпіонами за одностайним рішенням суддів було визнано наші команди і дуети, розказує тренер Яна Вихованець.Винницкий Бизнес Портал

Фелтінс-Арена. Перемогу ж святкували росіяни Алєксєй Волков та Єкатєріна Юрлова. Друге місце посіли чехи Єва Пускарчикова та Онджей Моравец. Замкнули трійку призерів французи Анаїс Бескон і Емільєн Жаклін. 1. Єкатєріна Юрлова / Алєксєйй Волков (1) 33:21,4 2. Єва Пускарчикова /...Чемпион

Юні черлідерки з Вінниці здобули «золото» у всеукраїнському чемпіонаті (ФОТО)

Кульбіт під керівництвом Яни Вихованець. - Вінницька команда достойно змагалася. Але ми здивувалися, коли під час нагородження організатори почали називати трійки призерів, а чемпіонами, за одностайним рішенням суддів, було визнано наші команди і дуети, розповіла тренерка Яна Вихованець. Змагання судили...Інформаційна Вінниччина

«Приємно, що «Хімік» наостанок гримнув дверима. Мене дивує, що команда посіла останнє місце. Спорт.ua

було вдвічі менше учасників, ніж у господарів змагань, які посіли друге місце. У попередні роки збаражчанам вдавалось увійти лише до трійки призерів. «Боротьбою збаразьких борців, - розповів тренер, - були захоплені глядачі, які приїхали на змагання з різних населених пунктів.Газета "Наш ДЕНЬ"

ТОП-10 головних ялинок в містах Закарпаття

Як бачимо, головна ялинка Виноградова розташована на центральній площі міста. Новорічну ялинку в Мукачеві запалили увечері 18-го грудня. Сайт міста Ужгорода

Житомирські плавці стали другими в командній першості на Всеукраїнському турнірі

міста Рівного, оскільки була укомплектована дуже сильними спортсменами – майстрами та кандидатами у майстри спорту, друге місце в активі житомирян, трійку призерів замкнули плавці зі столичного клубу "Наука-Спорт". В особистому заліку Микола Крук відзначив виступ таких наших земляків. "Я би...Новини Житомира

путівку до чвертьфіналу. Але це буде трохи згодом. А поки ж обидві команди, які мають на мені завдання-мінімум потрапити до трійки призерів, зустрілися у рамках чемпіонату України. І вже на 8-й хвилині ХІТ зробив заявку на те, щоб вивезти з...Спортивний Житомир

Сестри Семеренко - в ТОП-10 пасьюту, успіх Дальмайєр

в Ансі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Віта Семеренко не змогла здобути ще одну медаль, хоча до останнього вогенвого рубежу йшла в трійці призерів. Три промахи відкотили її на 7-е місце, тоді як сестра Валентина прийшла 9-ю.Анастасія Меркушина та Олекса Підгуршна покращили...Sportanalytic

та шість поразок, з двадцятьма очками рівнки посідають третє місце турнірної таблиці. Дві перемоги над харків’янками дозволять команді закріпитися в трійці призерів та продовжити далі упевно рухатись вперед. На сьогоднішній день, якщо рахувати ігри чемпіонату та кубку, переможна серія рівнянок...Телеканал Ритм

Черкаський боксер - у трійці призерів всеукраїнського турніру

Всеукраїнський турнір найсильніших боксерів (юніорів) на призи Сергія Данильченка приймав Харків з 4 по 9 грудня. За нагороди турніру змагались 85 найсильніших спортсменів країни. Нова доба

її на третю позицію. Німкеня виграла в Семеренко вісім секунд. Виграла гонку Анастасія Кузьміна зі Словаччини. Варто зазначити, що уся трійка призерів стрільбу пройшла без промахів. Валя Семеренко фінішувала на сьомій позиції також "чисто" відстрілявшись на вогневих рубежах. Юля Джима...Високий замок

Мистецький фестиваль «Блакитний вогник» відкриває таланти серед працівників «Тернопільгазу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

рівних не було  колективу головного підприємства «Тернопільгаз» (керівник Олег Караванський). Другу сходинку почесного п’єдесталу пошани посіли аматори Збаразького УЕГГ, а трійку призерів замкнули митці Теребовлянського УЕГГ.  Усіх їх нагородили Почесними відзнаками, грамотами та грошовими преміями.Газета "Наш ДЕНЬ"

Український біатлоніст потрапив до топ-15 спринту на етапі Кубку світу

один українець Руслан Ткаленко, а Сергій Семенов та Олександр Жирний посіли нижчі місця 55 і 69 відповідно. Відзначимо, що до трійки призерів також потрапив зірковий француз Мартен Фуркад (0) +12,1 с і словенець Яков Фак (0) +35,4. Зауважимо, що 12...Unn.com.ua

Львівська шпажистка Ксенія Пантелєєва здобула "срібло" на першому етапі Кубка України-17/18

складі якої виступали вище згадані представниці ЛДУФК Ксенія Пантелєєва і Юлія Свистіль, а також Катерина Мазепа і Дарина Садова. Доповнив трійку призерів ще один квартет з Києва — команда столичної ШВСМ у складі Алли Грищук, Інни Бровко, Анастасії Самко та...Галичина спортивная

На Закарпатті відбулася відкрита першість Ужгородської районної ДЮСШ з дзюдо

другим - Стас Скворцов. У ваговій категорії 38 кг переміг Максим Ковач, за крок до перемоги опинився Владислав Кулібаба, а трійку призерів завершив Богдан Сухай. У ваговій категорії 46 кг "золото" здобув Олександр Остріков, срібну нагороду виборов Ілля Федикович, а...Голос Карпат

Перемогу ж святкував фаворит сезону Мартен Фуркад. Словенець Яков Фак посів друге місце, а інший француз Кантен Фійон Майє замкнув трійку призерів. 1. Мартен Фуркад ( Франція, 1+0+0+0) 30:12.2 2. Яков Фак (Словенія, 1+0+0+1) +40.8 3. Кантен Фійон Майє (Франція,...Чемпион