трофеї

Легіонер "Динамо" має сумніви щодо тренера

команді. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "У "Динамо" якісні гравці, які можуть досягати хороших результатів. В цьому році ми не залишилися без трофеїв і тепер повинні дивитися в майбутнє. Однак ми не знаємо, хто буде нашим тренером, тому що контракт Реброва з...Sportanalytic

У послугах Реброва зацікавлені європейські команди

сезон - так... Але мені не зрозуміти всього того потоку критики, який ллється зараз на адресу тренера. Товариші, схаменіться! Стільки трофеїв за три роки роботи, вперше після Валерія Лобановського команда вийшла в плей-офф Ліги чемпіонів, вперше взагалі з'явилася якась стабільність!...Sportanalytic

Прибуткова професія - нирець за мu0027ячами для гольфу

До речі, підробляють на грі аристократії не тільки нирці. Infokava.com

Динамо завершується 30 травня. Раніше Ігор Суркіс наголосив, що підпише нову угоду з Сергієм Ребровим, якщо отримає гарантії про здобуття трофеїв. У поточному сезоні кияни програли чемпіонську гонку Шахтарю, а також поступились у фіналі Кубку України. Одним із кандидатів на...Чемпион

Луческу вперше з 2007 року залишиться без трофеїв

Головний тренер "Зеніту" Мірча Луческу вперше з 2007 року залишиться без трофеїв. У минулому році Мірча завоював з "Зенітом" Суперкубок Росії.Ua-football

"Ювентус" виявив готовність підписати А.Іньєсту - ЗМІ

каталонців, 55 голів і 108 результативних передач. Додамо також, футболіст "Барселони" є найбільш титулованим іспанським гравцем на клубному рівні 29 трофеїв у кар'єрі. Як повідомляв УНН, "Ювентус" шостий раз підряд виборов чемпіонство Серії...Unn.com.ua

позиціонує себе людина у чорній масці. Свої особисті дані цей користувач приховує. Дописують до "Клондайку" переважно копачі-нелегали, які хизуються своїми "трофеями" або ж обмінюються інформацією про нові родовища, технічні знаряддя, дії правоохоронців тощо. Також там зявляються оголошення про купівлю-продаж видобутої...Еспресо TV

Герой футбольного дня.

Проблема "Динамо" не у тому, що команда залишилася без трофеїв (врешті решт, є виграний Суперкубок, про який чомусь мало хто згадує). Проблема в тому, що кияни за грою виглядають спустошено.Ua-football

ФК "Львів": Ми пішли, щоб повернутися!

і б’ється серце “синьо-золотих левів”. А команді футбольного клубу “Львів” бажаємо творити нову велику історію, наповнену яскравими перемогами, медалями і трофеями, та ставати чемпіонами в улюбленій справі. Інформаційна служба ФК...Галичина спортивная

Ребров назвав головну умову для якісних змін в "Динамо"

коли ми з Ігорем Михайловичем зустрінемося, ви все дізнаєтеся", - пояснив Ребров.Нагадаємо, що "Динамо"вперше з 2013 року завершує сезон без трофеїв. У чемпіонаті кияни програють "Шахтарю" 18 очок, а вфіналі Кубка такожпоступилися...Online.ua

сезоні поступилося "Шахтарю" в чемпіонській гонці Прем'єр-ліги і програло "гірникам" фінал Кубка України. Клуб у рік свого 90-річчя залишився без трофеїв. Президент киян Ігор Суркіс заявив, що проведе зустріч з Сергієм Ребровим щодо його майбутнього в найближчі дні. Контракт головного...Зеркало недели (газета)

Е.Світоліна побила рекорд України за кількістю трофеїв за сезон

Нагадаємо, 21 травня українка Еліна Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA серії в Римі. Unn.com.ua

нас чекає далі і отримати якісь гарантії від головного тренера, адже "Динамо" не влаштовує місце нижче першого і сезон без трофеїв". Варто відзначити, що "Динамо" в поточному сезоні поступилося "Шахтарю" в чемпіонській гонці Прем'єр-ліги і програло "гірникам" фінал Кубка України.Зеркало недели (газета)

Террі зіграв свій останній матч за Челсі в АПЛ, його замінили на 26-й хвилині

тому заявив про свій відхід із команди по закінченні цього сезону. За часи виступів у складі лондонців Джон виграв 17 трофеїв, серед яких 5 титулів...Ua-football

Іван Банзерук виграв Кубок Європи зі спортивної ходьби

Подебрадах, і гарна погода, і його титанічна підготовка. Тепер чекаємо на виступ Івана на чемпіонаті світу в Лондоні. До цього трофеями Банзерука були: Переможець Всесвітньої Універсіади: 2015 (на 20 км) Бронзовий призер Кубка Європи: 2015 (командна першість) Срібний призер командного...Спорт.ua

Альпіністка підкорила найвищу будівлю в Південній Кореї без спецспорядження

що К.Джейн є відмінним атлетом. Вона вже більше десяти років бере участь у різних змаганнях і є власницею великої кількості трофеїв світового...Unn.com.ua

"Баварія" увійшла до Книги рекордів Гіннеса

підставою для включення її до Книги рекордів Гіннеса."Не так часто ми отримуємо подібні нагороди. Для мене це вперше, а ось трофеїв у мене достатньо", - пожартував капітан "Ротен" Філіпп Лам.Похід за рекордом почався ще 17 вересня 2014 року з перемоги...Футбол газета

Ребров не знає, чи залишиться в "Динамо"

все дізнаєтесь. Завтра післязавтра", - сказав Ребров.Нагадаємо, "Динамо" програло матч за Кубок України та в цьому сезоні остаточно залишилось без трофеїв.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

Додамо, що «Шахтар» зрівнявся із «Динамо» за кількістю виграних Кубків України - по 11 трофеїв. Чернівці.ТВ

"Шахтар" виграв у "Динамо" Кубок України

Максима Коваля. "Шахтар" переміг 1:0 та зрівнявся за кількістю здобутих Кубків України з "Динамо" у обох клубів стало по 11 трофеїв. Джерело...Високий замок