трофеї

Дніпряни фотографувалися з футбольними трофеями - кубками Ліги чемпіонів

на Фестивальному причалі дніпряни зустріли нагороди для переможців Ліги чемпіонів УЄФА кубки, які отримають чоловічий та жіночий клуби-переможці. Володарів цих трофеїв визначать майже за місяць під час фінальних матчів у Києві. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт...Дніпроград

Кубки передали посли фіналів чоловічої і жіночої Ліги чемпіонів УЄФА Андрій Шевченко та Ія Андрущак. Жіночий футбол України

Венгер оголосив, що йде з "Арсеналу"

Арсен Венгер заявив, що покине команду наприкінці нинішнього сезону.З "канонірами" француз тричі ставав чемпіоном Англії, а також виграв 14 кубкових трофеїв. При цьому завершувати кар'єру Венгер не планує.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем.

Так що у "червоних дияволів" є за що помститися "шпорами". До того ж МЮ в цьому сезоні може залишитися без трофеїв і перемога в одному з найстаріших клубних турнірів Європи може стати своєрідною компенсацією для численних уболівальників клубу. Також і...Ua-football

СМИ: Руководство Арсенала выдвинуло Арсену Венгеру ультиматум

вибрав перший варіант. Нагадаємо, що француз очолював канонірів з 1996-го року. За цей час тренер біля керма клубу виграв 17 трофеїв, включаючи 3 титули чемпіона Англії.Ua-football

Мертезакер: Венгер очень много сделал для меня

сказав футболіст. Нагадаємо, Арсен Венгер очолював Арсенал з 1996 року. За цей час французький наставник біля керма клубу виграв 17 трофеїв, включаючи 3 титулу чемпіона Англії.Ua-football

Конте: Венгер оказал огромное влияние на футбол

Венгер має величезний вплив на футбол. Його команда завжди прагне показувати креативну і атакувальну гру. Заслуговують повагу і те, скільки трофеїв він приніс канонірам, - сказав коуч аристократів. Нагадаємо, Арсен Венгер очолював Арсенал з 1996 року. За цей час французький...Ua-football

Арсенал може сьогодні оголосити ім

після закінчення поточного сезону. Венгер очолював "канонірів" з 1996 року. За цей час французький наставник біля керма клубу виграв 17 трофеїв, включаючи 3 титулу чемпіона Англії.Ua-football

в кінці сезону”, – зазначив Венгер. Венгер очолював канонірів з 1996 року. За 22 роки на чолі команди він виграв 17 трофеїв, у тому числі три титули чемпіона Англії. Читайте: Палаюча форма Ліверпуля, від якої не відвести погляд. Йому належить рекорд...ICTV

Арсен Венгер покинет Арсенал по окончании сезона

68-річний фахівець. Нагадаємо, Арсен Венгер очолював "канонірів" з 1996 року. За цей час французький наставник біля керма клубу виграв 17 трофеїв, включаючи 3 титулу чемпіона Англії. Раніше повідомлялося, що головним фаворитом на тренерське крісло "Арсеналу" є колишній наставник "Барселони" Луїс...Ua-football

Фанати Ліги чемпіонів бесплатно їздитимуть на автобусах та метро Києва

Бориспіль.Нагадаємо, у шести українських містах - Києві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові, відбуватимуться урочистості, протягом яких проходитиме демонстрація чемпіонських трофеїв чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів...Unn.com.ua

Шотландський клуб робить презентацію форми за допомогою оголених моделей.

"Ейр Юнайтед" - унікальний футбольний клуб. Скромна команда може похвалитися кількома Кубками Шотландії в своїй кімнаті трофеїв. Ua-football

Жителі північних районів Рівненщини вже хизуються у соцмережах першими весняними грибами - зморшками. Телеканал Ритм

"МЮ" платить Фергюсону 2 "лями" в рік.

компанії сім'ї Фергюсона за 2017 рік склав 2,3 млн фунтів.За 27 років в якості головного тренера "МЮ" шотландець виграв 37 трофеїв.Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Жиру: Рішення покинути Арсенал далось мені легко

За останній час Челсі виграв трофеїв більше, ніж хто-небудь ще.Ua-football

Зідан: Виграти вісім трофеїв за два роки ... Такого, зізнаюся, я сам не очікував

Але виграти вісім трофеїв за два роки... Такого, зізнаюся, я сам не очікував.Ua-football

кар’єру Фабіо Капелло розпочав у 1987 році. За 31 рік у професії він працював із Міланом, Реалом, Ювентусом і Ромою, виграв 15 трофеїв на клубному рівні, включно з кубком Ліги чемпіонів.ICTV

Тайсон. "У Шахтарі відбулися дуже великі зміни. Мірча Луческу був чудовою людиною, який пережив прекрасні моменти в клубі, вигравши багато трофеїв і титулів, завоювавши повагу і визнання. Містер Фонсека заробляє свій авторитет зараз", - вважає Тайсон. "У нього абсолютно відрізняється...Чемпион

Капелло почалася в 1987 році. За 31 рік у професії він працював з Міланом, Реалом, Ювентусом та Ромою, виграв 15 трофеїв на клубному рівні, включаючи кубок Ліги чемпіонів. Зі збірною Англії Капелло працював на чемпіонаті світу-2010, де три леви завершили...Чемпион

з вихованців ДЮСШ відділу освіти. Наші земляки вибороли ІІІ загальнокомандне місце. В особистому заліку змагань здобуто 10 нагород, скарбничка спортивних трофеїв орієнтувальників ДЮСШ поповнилася на три золоті, три срібні і чотири бронзові медалі. На вищу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Іван...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"