триразовий чемпіон

Гороскоп від «Доби»

маніпулятор «миша». 1970 - обігравши у фіналі чемпіонату світу з футболу в Мехіко збірну Італії з рахунком 4:1, Бразилія стала триразовим чемпіоном світу з футболу і отримала Кубок світу на довічне зберігання. 1971 - розкопуючи курган Товста Могила, український археолог...Нова доба

Пішов з життя Олімпійський чемпіон Сергій Мильніков

На 59 році життя помер відомий радянський голкіпер, олімпійський чемпіон і триразовий чемпіон світу Сергій Олександрович Мильніков, повідомляє сайт КХЛ, передає УНН. С.Мильніков народився в Челябінську, тут же починав займатися хокеєм і практично...Unn.com.ua

С.Ребров може очолити клуб з Саудівський Аравії - ЗМІ

зазначає, що помічниками С.Реброва можуть стануть іспанські фахівці, до недавнього часу працювали в Динамо. Довідка: ФК Аль-Ахлі з Джидди - триразовий чемпіон своєї країни і 13-разовий володар Кубка короля СА. Свого часу його очолювали такі відомі фахівці, як Карел Яролім,...Unn.com.ua

У Кропивницькому провели Олімпійський день: не всі чиновники добігли до фінішу (ФОТО)

року народження). Також відзначили спортивні сім’ї: Демидових, Репалових та Яницьких. Нагороди вручив срібний призер Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї, триразовий чемпіон світу та рекордсмен світу Олександр Симоненко. Всі, хто дістався фінішу, отримали посвідчення учасників пробігу. Участь у пробігу також...Україна-Центр

собі, у кожному дні. Для дітей це насамперед мотивація, щоб вони теж долучались, ставили собі високі цілі та досягали їх, триразовий чемпіон світу з кікбоксингу Михайло Єрко. Аби діти зрозуміли всю серйозність цього виду спорту, для них провели конкурси, перевірили...Online.ua

гай на відкритій альтанці відбувся Чемпіонат Ладижина з класичного жиму лежачи на приз депутата обласної Ради Ігоря Лещенка, який є триразовим чемпіоном світу та абсолютний чемпіон Європи з жиму лежачи. Він пропагує спорт та здоровий спосіб життя серед молоді, проводить...Online.ua

Сумоїсти з Полтавщини стали чемпіонами України

Пирятина. Усі спортсмени здобули призові місця. Чемпіонами України серед дорослих стали: чемпіон Європи серед юнаків, майстер спорту Дмитро Бровар та триразовий чемпіон Європи Руслан Русанов. Срібло отримала Вероніка Бужуля, яка виконала норматив кандидата в майстри спорту. Аня Головня, Владислава Мартиненко...0532.ua

Ветерани «Динамо» зіграли в футбол із дітьми переселенців

діти з «Лісової Застави», так те, що цього дня зіграли у футбол із легендарними ветеранами «Динамо» - членами Аграрної партії: триразовим чемпіоном СРСР, головою Асоціації ветеранів футболу Віктором Хлусом і заслуженим майстром спорту (1986) Іваном Яремчуком. «Ростіть великі і щасливі!...Час.ua

з лондонським "Арсеналом" Про це повідомляє офіційний сайт англійської команди. Француз очолює "Арсенал" з 1996 року. Він став з "канонірами" триразовим чемпіоном Англії, 7 разів перемагав в Кубку країни, 6 разів вигравав Суперкубок Англії. У 2006 році Венгер дійшов з...Еспресо TV

Новим головним тренером іспанської "Барселони" став Ернесто Вальверде Футболісти "Барселони" одностайно підтримали кандидатуру Ернесто Вальверде. Еспресо TV

Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валентин Хмільовий став триразовим чемпіоном світу з гирьового спорту. Чемпіонат світу та чемпіонат Європи з цього виду спорту традиційно відбувся днями в місті Печ (Угорщина).Рідна Черкащина

Студент факультету фізвиховання УДПУ ім. П.Тичини Валентин Хмільовий втретє став чемпіоном світу з гирьового спорту. Прес-Центр

два м’ячі».   головний тренер ФК «АЛЬЯНС», Олександр Мурашкін говорить: «Я думаю, сьогодні вийшла гарна гра. Переміг сильніший. Все таки триразовий чемпіон останніх років. Найголовніше – сьогодні зібралися глядачі. Для кого футбол – для глядача. Трішки не вийшло, будем працювати...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Ібрагімович - другий серед найбагатших спортсменів Великобританії

Жозе Моуріньо – 110 млн фунтів проти всього лише 61. З таким показником швед зайняв друге місце, поступившись пальмою першості триразовому чемпіону світу з перегонів Формули-1 Льюїсу Хемілтону.Третім став ще один форвард МЮ Уейн Руні. Варто відзначити, що 5 з...Новини футболу

Під мікроскопом: Гран Прі Росії

розуміючи, що розраховувати більше ніж на четверте місце не доводиться. Хемілтон протягом всього уїк-енду поступався напарнику, перебуваючи в його тіні. Триразовий чемпіон не зумів підібрати оптимальні налаштування машини, при цьому не приховував після гонки, що суттєвих відмінностей між обома Мерседес,...Спорт.ua

В англійському Шеффілді завершився щорічний чемпіонат світу зі снукеру. Гал-info

Гран Прі Росії: дебютна перемога Боттаса!

в цей час Хемілтон перестав претендувати як на перемогу, так і на подіум. Попри проблеми на його W08 гоночний темп триразового чемпіона був достатнім, аби від’їжджати від Ферстаппена і спокійно гарантувати собі четверте місце. Якщо на перших трьох етапах гоночний...Спорт.ua

Триразовий чемпіон світу в надважкій вазі 45-річний українець Віталій Кличко хотів би провести бій проти британця Ленокса Льюїса. Про це Кличко-старший заявив у коментарі SecondsOut. Кличко заявив, що він може подумати про повернення в ринг тільки в одному випадку -...Чемпион

"Галичанка" у статусі чемпіона України мінімально поступилася "Карпатам"

цей результат нічого не змінив в турнірній таблиці. Нагадаємо, перемога «Галичанки» над херсонською «Дніпрянкою» з рахунком 33:16 автоматично зробила «Галичанку» триразовим чемпіоном України. Заключний тур фінального етапу чемпіонату України відбудеться у Львові з 11 по 13 травня. Галичанка (Львів) —...Галичина спортивная