триразовий чемпіон

до всіх, хто підтримував мене, щоб ця мрія стала реальністю», – написав Ніко. Росберґ особисто повідомив партнера по команді Mercedes триразового чемпіона «Формула-1» Льюїса Гамільтона про те, що йде з команди. У німця та британця був тривалий конфлікт усередині команди.Високий замок

Триразовий чемпіон Формули-1 Джекі Стюарт розкритикував дії Льюїса Хемілтона в Абу-Дабі. "Я думаю, що Хемілтон повів себе як маленька балерина. Тото Вольфф, Нікі Лауда і керівництво Mercedes - не дурні люди. Вони повинні розуміти, що одна людина не може загрожувати...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Триразовий чемпіон "Формули-1" Хемілтон перервав тести через погане самопочуття

Хемілтон приєднався до тестів шин Pirelli для сезону-2017 в останній момент. УНИАН (ИА)

Под микроскопом: Гран При Абу-Даби

місце. > Багато хто вважає, що така боротьба Льюіса була брудною, але відкинувши емоції та власні симпатії/антипатії варто визнати, що триразовий чемпіон мав право так робити, адже він не порушив жодного правила. Забороняти ж йому пробувати відстояти титул за допомогою...Спорт.ua

Гран При Абу-Даби: Росберг - чемпион!

мета яких — стримувати напарника так, щоб пілоти Ред Булл і Феррарі були близько та загрожували місцю Ніко на подіумі. Триразовий чемпіон ще у четвер на прес-конференції заперечував проти цього, пояснюючи, що таким чином і сам може не втримати першого...Спорт.ua

У Формули-1 з

Німецький гонщик команди «Мерседес» Ніко Росберг став новим чемпіоном Формули-1 Раніше, в 1982 році, переможцем ставав його батько, Кеке Росберг. Ракурс

до 81 кілограма, став срібним призером. Антон у фіналі поступився боксеру з Горішніх Плавнів, котрий є діючим майстром спорту і триразовим чемпіоном України. А разом кобеляцькі хлопці зайняли перше загальнокомандне місце в області, випередивши колективи з Полтави та Кременчука, які...Тижневик «ЕХО

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Лондоні Ігор Радівілов став найкращим у вправах на кільцях. Уродженець Маріуполя отримав оцінку 15,433, обійшовши триразового чемпіона Азіатських ігор Юйю Камото з Японії і німця Ніка Клессінга. Дружина Радівілова Ангеліна Кисла також не залишилася без...Чемпион

Под микроскопом: Гран При Бразилии

сумнів його можливий титул, адже на тлі перемог Льюіса та з урахуванням низки технічних проблем, з якими протягом сезону стикався триразовий чемпіон, тріумф Росберга виглядатиме неповноцінним. При цьому більшість забуває, що німець діє виходячи з чинного регламенту, а не побажань...Спорт.ua

У віковій категорії М85 українець Іван Пушкін був єдиним, хто змагався зі спортивної ходьби на 20 000 м. Він став триразовим чемпіоном світу-2016. До цього Пушкін виграв золоті медалі на дистанціях 5000 і 10 000 метрів. До двох золотих медалей...Урядовий Кур'єр

М65. У віковій категорії М85 українець Іван Пушкін був єдиним, хто змагався зі спортивної ходьби на 20000 м. Він став триразовим чемпіоном світу-2016. До цього Пушкін виграв золоті медалі на дистанціях 5000 і 10000 метрів. До двох золотих медалей -...Чемпион

2016 року приймав Перт (Австралія). З 13 медалей українців на чемпіонаті світу – шість золотих, п’ять срібних і дві бронзових. Триразовим чемпіоном світу у віковій категорії М85 став Іван Пушкін. Він перемагав зі спортивної ходьби на 5000 м, 10000 м...Спорт.ua

Даша Малахова заручилася з бойфрендом

Українська акторка, ресторатор та ведуча Даша Малахова заручилася зі своїм коханим Обранець Малахової - спортсмен, триразовий чемпіон України з важкої атлетики, персональний тренер Сергій Сулим зробив їй пропозицію, передає Depo.ua. На своїй сторінці у Facebook Малахова опублікувала фото...ДеПо

У США застрелили доньку триразового чемпіона світу з легкої атлетики у...Експрес

Дівчина була єдиною дочкою 34-річного спринтера. Тайсон Гей - триразовий чемпіон світу-2007, срібний призер чемпіонату світу-2009.7 днів

У США застрелили дочку легендарного легкоатлета Тайсона Гея

Дочка триразового чемпіона світу з легкої атлетики у спринтерському бігу Тайсона Гея Трініті Гей убита в перестрілці у місті Лексінгтон в американському штаті...Ukrainianwall

Дочка триразового чемпіона світу з легкої атлетики у спринтерському бігу Тайсона Гея Трініті Гей убита в перестрілці у місті Лексінгтон в американському штаті...Чемпион

У США застрелили дочку відомого на весь світ спортсмена

Дочку триразового чемпіона світу з легкої атлетики в спринтерському бігу Тайсона Гея Трініті Гей вбито в перестрілці в США. Про це повідомляє Infokava.com...Infokava.com

Пілот Mercedes Люїс Хемілтон визнав, що дуже поважає нападника Реала Кріштіану Роналду. Триразовий чемпіон світу у "Формулі-1" відзначив не лише спортивні досягнення португальця. "Кріштіану Роналду - це суперзірка, - цитує...Ukrainianwall

Боксер Віктор Петров ще один олімпійський цикл буде в любителях

наші співвітчизники набоксували. ДОВІДКА Віктор Петров народився 16 травня 1996 року в Микулинцях Теребовлянського району. Майстер спорту України міжнародного класу. Триразовий чемпіон Європи серед юніорів, срібний призер чемпіонату світу серед молоді (2014 р.). У 2015 році на I-х Європейських іграх...Галичина спортивная