тридцятка

Про це пише "The Mirror". Mannequin challenge Відео, опубліковане @adele Лис 7, 2016 о 4:48 PST Друге місце в цьогорічній тридцятці найбагатших зірок до 30 років посів актор Деніел Редкліфф. Він "коштує" приблизно 74 мільйони. За ним іде співак Ед...ТаблоID

Україна потрапила у топ-30 найсильніших військових держав світу

Україна потрапила у тридцятку найсильніших військових держав світу у рейтингу складеному Global Fire...Експрес

Сьогодні, 29 вересня, прокурор Львівської області Юрій Квятківський здійснив особистий прийом засуджених, які відбувають покарання у Личаківській виправній колонії №30, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області. (...)Read the rest of В'язні «тридцятки» не скаржились прокуророві на умови утримання (100 words) vitad...lviv.tv

Папа Франциск: Прощення - це серце милосердя

– спочатку в залі імені Павла VІ Святіший Отець мав зустріч з хворими, а потім на площі святого Петра з тридцяткою тисяч паломників з усього світу.Католицький оглядач

Збірна України піднялася на 29 місце в рейтингу ФІФА

своє становище у світовій класифікації на один рядок. Українська команда у світовій класифікації піднялася на одну позицію і залишається в тридцятці найкращих. Збірна України тепер займає 29-е місце. Німеччина повернула собі третю сходинку, тоді як Колумбія опустилася на четверту.Зеркало недели (газета)

Володимир Бринзак прокоментував "бронзу" біатлоніста Сергія Семенова у спринті на ЧС-2016 Дивіться, один з медаллю, троє в тридцятці. ДеПо

Ass Гонтарєвої 52-го розміру та чому дочка Путіна написала "Идиопатическую низкорослость"

з останніх - 162 місце у світі, в той час як при мені Грузія була в цьому рейтингу у першій тридцятці. Кілька днів тому Прем'єр, обізвавши мене трюкачем, заявив, що в якихось рейтингах Україна просунулася вперед. Я ніколи не чув...ДеПо

одне з останніх 162 місце у світі, в той час як при мені Грузія була в цьому рейтингу у першій тридцятці. Кілька днів тому Премєр, обізвавши мене трюкачем, заявив, що в якихось рейтингах Україна просунулася вперед. Я ніколи не чув...Vse media

В Україні не дають розвиватися бізнесу, - Саакашвілі

з останніх - 162 місце у світі, в той час як при мені Грузія була в цьому рейтингу у першій тридцятці. Кілька днів тому Прем'єр, обізвавши мене трюкачем, заявив, що в якихось рейтингах Україна просунулася вперед. Я ніколи не чув про...ДеПо

Також у тридцятці кращих фінішували українки Сніжана Тисеєва і Марія Кручова.Урядовий Кур'єр

Сумчанка принесла Україні першу медаль на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

дистанції билась за «золото», але у підсумку поступилася 8,6 секунди переможниці. «Бронза» у ще однієї австрійської спортсменки Юлії ШВАЙГЕР. У тридцятці кращих фінішували ще дві українки – Сніжана ТІСЄЄВА та Марія КРУЧОВА, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.RegioNews-Суми

Анастасія Меркушина – срібна призерка чемпіонату світу з біатлону серед юніорів та юнаків

8,6 секунди поступилася Сюзанні Кюртцхалер з Австрії, але друга представниця австрійської команди, Юлія Швайгер, не змогла наздогнати Меркушину. Також у тридцятці кращих фінішували Сніжана Тисеєва і Марія Кручова. Міністерство молоді та спорту вітає спортсменку і тренерів із вдалим...Галичина спортивная

Першу медаль збірної України на юніорському чемпіонаті світу у Чейле-Градістей завоювала Анастасія Меркушина в індивідуальній гонці у юніорок. У тридцятці кращих фінішували ще дві українки - Сніжана Тісєєва та Марія Кручова, інформує офіційний сайт Федерації біатлону України.Чемпион

Юний спортсмен стрибнув 111 метрів на лижах із трампліну Івано-франківський портал новин "Репортер"

Підгрушна зайняла шосте місце на етапі Кубка світу і закінчує рік в десятці кращих

Чотири українські біатлоністки на мас-старті опинилися в тридцятці найкращих. Олена Підгрушна посіла шосте місце в гонці з масовим стартом на третьому етапі Кубка світу в словенській Поклюці. Підгрушна...Зеркало недели (газета)

Сьогодні у Львові стартувала перша відкрита дискусія щодо розумного міста

освіченими й мудрими. Власне, для цього місто і повинне робити все можливе і неможливе. Очільник міста також розповів: Українці в тридцятці найбільш освічених у світі, за рівнем IQ в десятці. Водночас за рівнем корупції ми 146-і майже лідери. І, власне,...Щоденний Львів

РФ не дотягнула і до тридцятки Експрес

Нове опитування показало, що Росія не являється впливовою країною Еспресо TV

Україна піднялася в рейтингу ФІФА, обійшовши росіян

очолила Аргентина.Україна у ньому піднялася на вісім позицій на загальне 27 місце, залишивши позаду росіян, які на 28 позиції.У першій тридцятці найбільший підйом здійснили збірні Уельсу 12 позицій(загальне 10) та Ісландія - 14(загальне 23).Французи втратили аж 13 місць, опустившись на...Футбольні трансфери

Закарпатці, бережіть свої голови! (відео)

Літо щойно почалось, а стовпчик термометру вже за «тридцяткою». Новини Закарпаття