тривала перерва

Сьогодні, 23 червня, вперше після тривалої перерви Скадовський аеродром зустрічав таку кількість гостей. Для урочистого відкриття-відновлення роботи аероклубу на злітно-посадочному майданчику "Скадовськ" здійснили посадку гвинтокрили, на яких...Новини Голої Пристані

найбільший інформаційний телеканал країни — 112. Спочатку мовлення просто зникло, а потім стали показувати старі програми в записі. Лише після тривалої перерви канал знову запрацював в прямому ефірі. Цікаво, що сталося це після заклику депутата Народного фронту Сергія Висоцького знищити...УСБН

У Львові на чемпіонаті України визначають найкращих стрибунів у воду

представники шести областей. Ще років 20 тому казали, що складніше перемогти на першості Львівщини, ніж на чемпіонаті України. Потім була тривала перерва. І ось три роки тому змагання зі стрибків у воду повернулися до Львова. Голова обласної федерації зі стрибків...Галичина спортивная

вправи, повідомляє 24 канал. Ломаченко зазначив, що не хотів би зустрічатися з Майкі Гарсією або з Істером одразу ж після тривалої перерви. Я хочу об’єднувати титули, але з Бельтраном або кимось його рівня. Тому що відразу після травми боксувати з...Новини Полтавщини

Ломаченко назвав ім

рівня. Тому що відразу після травми боксувати з Гарсією або Істером я б не хотів. У мене не було таких тривалих перерв як зараз і я не знаю, як моє тіло буде вести себе в рингу. Тому я хотів би...Sportanalytic

не думав про перемогу, а лише радів тому, що вийшов на ринг. Він викинув кілька джеб і все!Зрозуміло, що після тривалої перерви Фьюрі потрібен був слабкий опонент, але наступний суперник повинен бути іншого рівня. По роботі Сефер складалося враження, що...24boxing

Беллью: Ф

думав про перемогу, а лише радів тому, що вийшов на ринг. Він викинув кілька джеб і все! Зрозуміло, що після тривалої перерви Ф'юрі потрібен був слабкий опонент, але наступний суперник...Ua-football

Суд у серпні продовжить ознайомлюватися з обвинувальним актом Насірова

кореспондент УНН. "У судовому заданні оголошується перерва до 15:30 13 серпня", - йдеться в ухвалі суду. Як вдалося дізнатися, така тривала перерва пов'язана з тим, що судді з колегії зайняті в інших справах. Варто зазначити, що на сьогоднішньому засіданні суд...Unn.com.ua

що Італії ця команда програла лише 1:2. Але ж для італійців, крім напевно Маріо Балотеллі, який повертався у команда після тривалої перерви, та гра абсолютно нічого не значила. Що ж, Росії не варто радіти завчасно: другий матч на ЧС-2018 команда...Чемпион

Вдруге за останні тридцять років на Чернігівщині пройде змагання за Кубок України з мотокросу. Така можливість після тривалої перерви з'явилася минулого року, цьогоріч вирішили повторити.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Сьогодні пошук роботи - це стрес для багатьох людей. А пошук після тривалої перерви - стрес удвічі більший.Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Британський боксер-важковаговик Тайсон Ф'юрі переміг у першому бою після тривалої перерви Молодой буковинец

18 КО) каже, що пишається своїїм сином, який зумів впоратись зі своїми проблемами і вже сьогодні вийде в ринг після тривалої перерви боксуватиме з албанцем Сефером Сефері (23-1, 21 КО) після тривалого простою."Знаєте, я пишаюся тим, що зробив Тайсон. Ми...24boxing

жартівливою і веселою. Ф'юрі навіть намагався підняти Сефері і виконати один з елементів балету.Нагадаємо, вже 9 червня "Циганський король" після тривалої перерви проведе в Манчестері поєдинок проти...24boxing

так само важливо для творчості. У цьому полягає обмін тією енергією Всесвіту, яка дарує хіти артистам та їх слухачам. Після тривалої перерви у виступах "вагоновожатые" зустрінуться із шанувальниками, щоб нагадати, що таке чесний, гостросоціальний текст, покладений на неординарний звук. В...24 канал

в будь-який момент, але сумніваюся, що погодиться він", - сказав Белью.Нагадаємо, цими вихідними в Манчестері Ф'юрі проведе перший бій після тривалої перерви проти албанця Сефера Сефері.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ф'юрі: Не можу спати через Джошуа і...24boxing

перемогти, то я не такий гарний, як вважаю", - сказав Ф'юрі.Нагадаємо, вже на цих вихідних в Манчестері Ф'юріі вперше після тривалої перерви вийде в ринг на бій проти албанця Сефера...24boxing

Неймар: Я відчуваю готовність на 80%

і забити - це велика радість. Я щасливий.Я ще не відчуваю повної впевненості в своїх силах, але це нормально після тривалої перерви, коли ти не міг ходити. Я відчуваю готовність на 80%", - сказав Неймар.Нагадаємо, Неймар відновлювався від травми плеснової...Футбол газета

Виноградівський ФК "Севлюш" вперше виходить на перше місце в турнірній таблиці, обігравши ФК "Ужгород"

Після тривалої перерви повернувся на колись рідний стадіон Олександр Грицкевич. Запасні: Василь Русин, Василь Манжос, Артур Продан, Василь Василинець.Сайт міста Ужгорода

в центрі якої була постать, без якої ще донедавна важко було уявити вітчизняний телеефір. Савік Шустер повернувся в Україну після тривалої перерви і в жанрі публічного інтервю презентував свою книгу Свобода слова против страха и унижения. Вразити київський бомонд (серед...Гречка