тривала перерва

Юніорська збірна України з хокею сенсаційно виграла чемпіонат світу в дивізіоні 1В

столичного Палацу спорту, румунів з рахунком 6:0. Кращим гравцем матчу став Олександр Пересунько, який є першим українським хокеїстом, що після тривалої перерви потрапив у фінальний рейтинг драфту найсильнішої ліги світу НХЛ. Перемога на домашньому чемпіонаті світу дозволить юніорській збірній Україні...Новини Полтавщини

Дівчина виступить у першому півфіналі 8 травня. Франка на Євробаченні 2018 У 2017 році Франка тріумфально повернулася на сцену, після тривалої перерви, з новим синглом S tobom, який відразу очолив чарти. А вже в лютому 2018 року мовник НRT оголосив,...ICTV

1-3 червня у Винниках відбудеться XIV фестиваль дитячої естрадної пісні «На крилах дитинства»

Уже 14-ий раз у Винниках відбудеться Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні На крилах дитинства. Минулого року фестиваль відновився після тривалої перерви і зібрав надзвичайно яскравих учасників з чотирьох областей України. Уже традиційно фестиваль На крилах дитинства є головним дитячим весняним...Винники Plus

На Житомирщині знову скинули 90 тонн сміття зі Львова

На Житомирщині знову після тривалої перерви скинули близько 90 тонн сміття зі Львова. Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації. "Новоград-Волинська райдержадміністрація вже відреагувала на...Єдність

На Житомирщині знову після тривалої перерви скинули близько 90 тонн сміття зі Львова. Про це повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації, - УНІАН.Гал-info

Ярославский посетит матч Шахтер - Динамо

відвідає матч 27-го туру чемпіонату України Шахтар - Динамо, повідомляє Трибуна. Відзначається, що бізнесмен з'явиться на футбольному матчі вперше після тривалої перерви. Раніше стало відомо про те, що новообраний президент УПЛ Томас Грімм також відвідає українське класико. Шахтар і Динамо...Ua-football

Перший після тривалої перерви міжнародний рейс із полтавського аеропорту перенесли на тиждень - усього за 18 днів до анонсованого польоту з обласного центру до...Полтава 365

Фоторепортаж з оглядового майданчика Батьківщини-матері

У Києві на монументі Батьківщина-мати після тривалої перерви знову відкрили оглядовий майданчик.Радіо Свобода

Оглядовий майданчик на "Батьківщини-матері": Київ видно як на долоні

У Києві на щиті монумента "Батьківщина-мати" після тривалої перерви знову відкрили оглядовий майданчик. Піднятися на висоту 91 метра може не кожен. Щоб побачити Київ з висоти пташиного польоту треба...Topnews

Захід. Ми наче помінялися місцями. Сьогоднішній вечір Страсної пятниці я спробую знову провести в одній з тих далеких весен. Після тривалої перерви творці Суперзірки відновили виставу з іншими виконавцями, іншою сценографією, оновленими віршами й незмінною музикою. Телевізійна премєра відбулася минулої...Бліц-інфо

її коханий втрачав від неї розум. Слова “Ти мені потрібна” зроблять з вашою коханою чудеса. Особливо ефективно це працює після тривалої перерви або відрядження. Гроші Деякі жінки збуджуються при вигляді чи відчутті багатства. Вчені пояснюють це стародавніми інстинктами, коли жінка...ICTV

Ярмоленко повернувся в стрій "Боруссії"

Український вінгер дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко повернувся в загальну групу гравців після тривалої перерви. Футбольні трансфери

«Місток до Криму словом проросте!»

«Ми — діти твої, Україно!», біля витоків якого стояв і Данило Кононенко. Його успішно проводили впродовж десяти літ, потім була тривала перерва, а після смерті Данила Кононенка його колеги, котрі після анексії Криму відмовилися від бездумного переведення газети до Києва...Голос Украины (газета)

до неї «Джерельце» -- постійними творчими майданчиками для юних літераторів.   Конкурс успішно проводився впродовж десяти років, згодом -- була тривала перерва, а після смерті Данила Кононенка його колеги, котрі після анексії Криму відмовилися від бездумного переведення газети до Києва...Голос Украины (газета)

Гурт «Океан Ельзи» після тривалої перерви випустив новий кліп...zaxid.net

Павлов: Когда сборная собирается после длительной паузы, первый матч всегда носит сумбурный характер

корисними для нашої національної команди вийшли ці два контрольні матчі? - Найголовніше завдання, вважаю, було вирішено - збірна зібралася після тривалої перерви і провела певну роботу. З боку було помітно, що в команді як і раніше панує прекрасна і поважна...Ua-football

і часте харчування, а не голодування. Це пояснюється тим, що шлунок краще засвоює їжу, коли знаходиться в «бойовій готовності», тобто тривалі перерви Читати далі Корисні перекушування?Versal

Ось побачите!

у Франції і друга за значимістю в Європі літературна подія — Книжковий салон.  Цього року Салон проходив 15—19 березня. Після тривалої перерви — завдяки зусиллям Посольства України у Франції та ентузіазмові українських митців і громади — на Салоні був Український...Зеркало недели (газета)

до першості м. Києва. Варто зазначити, що для житомирян це був перший матч на футбольному полі у форматі 1111 після тривалої перерви. Команда Юрія Воловня відкрила рахунок після реалізованого Батютою пенальті і тримала переможний рахунок аж до кінця гри. Втім,...Спортивний Житомир