тривала перерва

бажанням забезпечити безпеку робітників. Головний архітектор парламенту заявив, що люди не можуть працювати біля працюючого дзвона. Багато політиків розкритикували настільки тривалу перерву. Прем'єр-міністр Тереза Мей сказала, що "неправильно змушувати Біг-Бен мовчати чотири роки". Біг-Бен дзвонить кожні 15 хвилин протягом останніх...1NEWS

У Великобританії переглянуть плани щодо ремонту Біг-Бена

агентство Associated Press. За його даними, рішення про перегляд плану реконструкції було прийнято після того, як багато політиків розкритикували настільки тривалу перерву. Зокрема, прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що "неправильно змушувати Біг-Бен мовчати чотири роки". Про плани ремонту оголосили ще...Интерфакс-Украина

Влада Великобританії перегляне плани по ремонту Біг-Бена

чотири роки, повідомляє ВВС, передає УНН. Зазначається, що дане рішення було прийнято на фоні того, як багато політиків розкритикували настільки тривалу перерву.Передбачається, що ремонт вежі пройде окремо від ремонту всієї будівлі парламенту. читайте...1NEWS

Після тривалої перерви, жінці складно приступити до роботи, вона, так мовити, розслабилась, звикла до свого чада. Та й багато жінок мають страх повернутися...Наша мама

переможці і призери обласних і Всеукраїнських змагань, запрошуються до кращих футбольних Академій для подальшого навчання. Доросла команда ФК «Гопри» після тривалої перерви взяла участь в першості Голопристанського району з футболу, що дає змогу молодим футболістам прагнути потрапити до основного складу...Новини Голої Пристані

Неприятности каменского депутата: взрыв на яхте и укус овчарки

Можливо коли разом з командою потрапляєш на яхту перший день після тривалої перерви то завжди так. Було враження що яхта потрапила під термічний удар. З одного люка навіть ручка відпала, мабуть клей розсохся.Кстати+

Неймовірні тріумфи українських тенісистів: Долгополов вслід за Світоліною святкує перемогу

відкрив перемогою, передає «Є!». Боротьбу за основу він розпочав з 18-річним американцем Рейлі Опелькою. Українець проводив свій перший хардовий матч після тривалої перерви і таки вигриз перемогу у господаря кортів – 6:4; 4:6; 7:6 (7:2). Таким чином Олександр Долгополов вийшов до...Єдність

Pink представила перший сингл з майбутнього альбому

Американська співачка, яка зробила тривалу перерву в кар'єрі, нещодавно випустила нову пісню та анонсувала сьомий свій альбом. Новий сингл, який отримав назву "What About Us", є...Ваші новини

Черкаські веслувальники вибороли "бронзові" нагороди на чемпіонаті України

Знані веслувальники Черкащини після тривалої перерви відновили свої виступи на змаганнях національного рівня, повідомляє "ЧЕмпіон".Про Все

Чому вага не хоче знижуватися: 5 причин

- не їсти після 18:00. Однак, по-перше, відмова від вечері часто призводить до переїдання в першій половині дня. По-друге, надто тривала перерва між їжею може порушити гормональний баланс і роботу системи контролю...Країна Здоров'я

КИЇВ, 8 серпня –. Дарницький районний суд Києва у вівторок після тривалої перерви продовжить судове засідання з розгляду кримінальної справи проти викраденого Службою безпеки України (СБУ) на кордоні з Кримом російського військовослужбовця Максима...Повінь

Черкаські веслувальними привезли «бронзу» з чемпіонату

Знані веслувальники Черкащини після тривалої перерви відновили свої виступи на змаганнях національного рівня. «Нова Доба» про це дізналася з сайту «Чемпіон». Сергій Максименко, Олександр Гречка, Володимир...Нова доба

Знані веслувальники Черкащини після тривалої перерви відновили свої виступи на змаганнях національного рівня.Прес-Центр

"Чорноморські Ігри" чекають на зірок

Віталій Дроздов, режисер Олег Бондарчук, Анастасія Каменських, Олексій Потапенко, Надія Доро­фєєва, Олексій Завгородній (Positiff), Тіна Кароль і Михайло Хома (Dzidzio).Після тривалої перерви ''Чорноморські Ігри'' цьогоріч відбудуться за підтримки Херсонської облдержадміністрації і облради. На переконання організаторів, цей дитячий фестиваль стане мистецькою...Херсонцы

Генріх Мхітарян претендує на звання Кращого футболіста минулорічної ЛЄ

УНН. Всі троє внесли відчутний вклад в перемогу "Манчестер Юнайтед" в Лізі Європи УЄФА в минулому сезоні, коли манкуніанці після тривалої перерви знову завоювали єврокубковий трофей. Г.Мхітарян і П.Погба забили "Аяксу" у фіналі (2:0), а З.Ібрагімович по ходу турніру відзначився...Unn.com.ua

Про це повідомляє прес-служба підприємства. Зазначається, що за час тривалої перерви у виробничих підрозділах здійснено низку ремонтних, очисних і відновлюючих робіт, що сприяло ефективному пуску цехів у штатному режимі в назначений...Агравері

або у вигляді стану здоровя працівника потрібно надавати йому не годинну перерву, а дві-три години, то це його право. Нагадаємо, тривала перерва на обід і пообідній сон, поширена у багатьох країнах Південної Європи. Наприклад, греки відпочивають влітку з 14:00 до...Online.ua

Оболонський районний суд Києва в четвер після тривалої перерви продовжить розгляд кримінальної справи проти екс-президента України Віктора Януковича за звинуваченням у державній зраді.Повінь

У храмі Св. Рівноапостольних Костянтина та Олени на Грецькому (Троїцькому центральному) кладовищі Ніжина після тривалої перерви зазвучить слово Боже. Про це повідомив священик Ніжинського Всіхсвятського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Олександр Морозов на...Online.ua

нарешті в одному з них – храмі Святих Рівноапостольних Костянтина та Олени на Грецькому (Троїцькому центральному) кладовищі Ніжина – після тривалої перерви зазвучить слово Боже...Головний портал Ніжина