триборство

у ваговій категорії до 105 кг і виборов 4 бронзові медалі: в присіданні, жимі лежачи, становій тязі та в сумі триборства. Це вже треті міжнародні змагання світової першості за останні два місяці, на яких Ігор отримує призові місця. До слова: Коломиянин...Галицький кореспондент

новосанжарські пауерліфтери. 16 червня в Полтаві, на базі технічного університету, проходив чемпіонат Полтавської області з класичного пауерліфтингу. У цьому силовому триборстві спортсмен має підіймати штангу. До змагальних дисциплін входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги, лежачи на...Тижневик «ЕХО

18-річний пауерліфтер з Прикарпаття став чемпіоном світу

кг, він здобув звання абсолютного чемпіона світу серед юнаків до 20 років у дисципліні «Пауерліфтинг» із загальним результатом у сумі триборства 512, 5 кг. Також Назарій посів перше місце в дисципліні «Станова тяга», піднявши штангу вагою 200 кг. Нагадаємо, спортсменка...Галичина спортивная

змаганні серед чоловіків із пауерліфтингу у ваговій категорії до 74 кг. Андрій став кращим із результатом 492, 5 кг у сумі триборства (присідання зі штангою, жим лежачи та станова тяга). Для довідки. Андрій Бойко вже два роки займається пауерліфтингом і на...ПедПресса

ваговій категорії до 105 кг. Ігор завоював чотири бронзові нагороди - в присіданні, жимі лежачи, становій тязі та в сумі триборства. Це вже треті міжнародні змагання світової першості за останні два місяці, на яких Ігор отримує призові місця. Тренується спортсмен...Бліц-інфо

ваговій категорії до 105 кг. Ігор завоював чотири бронзові нагороди – в присіданні, жимі лежачи, становій тязі та в сумі триборства. Це вже треті міжнародні змагання світової першості за останні два місяці, на яких Ігор отримує призові місця. Тренується спортсмен...Галицький кореспондент

Спортсмени Черкащини вибороли нагороди чемпіонату України з кінного спорту

Чемпіонат України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків (кінний спорт) приймала кінно-спортивна база м. Жашків (Черкаська область) з 15 по 17 червня 2018...Нова доба

Жашків прийме чемпіонат України з кінного спорту

14-16 червня 2018 року у м. Жашків відбудуться змагання чемпіонату України  з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків (кінний спорт). Про це повідомляє Чемпіон. Адреса: м. Жашків (Черкаська обл.), вул. В Лисака, 6, “Жашківська...Вичерпно

Завтра у Жашкові розпочнуться змагання із кінного спорту

14-16 червня у Жашкові відбудуться змагання чемпіонату України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків (кінний спорт). Про це «Новій Добі» стало відомо з сайту «Чемпіон». Адреса: м. Жашків (Черкаська...Нова доба

Українка виборола звання чемпіонки світу з пауерліфтингу

першою у тязі 142,5 кг та третьою у присіданні 112,5 кг серед спортсменок у ваговій категорії до 47. У сумі триборства юна українка оновила рекорд європейського континенту серед юніорок 338 кг та піднялася на найвищу сходинку пєдесталу світової першості. Нагадаємо,...Unn.com.ua

У Вінниці завершився Чемпіонат України з більярду в триборстві серед юніорів, юнаків і дівчат, який приніс вихованцям кропивницького клубу Біток дві нагороди. Золото чемпіонату розіграли одразу двоє кропивничан, яких...Гречка

У Києві пройшов чемпіонат України з морського багатоборства (жінки, юніори (13-15 р.) та чемпіонат з морського триборства (юнаки 16-18 р.).Прес-Центр

Морські багатоборці змагалися у Черкасах

Чемпіонат України з морського багатоборства серед жінок, та юніорів середньої вікової групи (13-15 років) та чемпіонат України з морського триборства серед юнаків 16-18 років приймав Київ з 18 по 22 травня 2018 року. Про це «Новій Добі» стало відомо з...Нова доба

Успіхи генічеських спортсменів з морських багатоборств

відбувся Відкритий Чемпіонат України серед школярів з морських багатоборств (акватлон ) і Чемпіонат України серед юнаків з морських багатоборств ( триборство ). Учасники змагань з акватлону повинні були проплити 50м,та пробігти 400м. У змаганнях брали участь учні 8-9,...Херсон Daily

Українські пауерліфтери вибороли майже 30 медалей чемпіонату Європи

здобути золоту нагороду чемпіонату з впевненим відривом від найближчих суперниць. Заслужений майстер спорту Інна Оробець з міста Коломия, з сумою триборства 622,5 кг у категорії понад 84 кг стала срібною призеркою європейського чемпіонату. Катерина Клименко (до 52 кг) чітко відпрацювавши...Unn.com.ua

Студентка з Прикарпаття здобула срібло на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

ПНУ імені Стефаника. За результатами змагань Іванна Іванюк стала срібною призеркою чемпіонату у ваговій категорії до 43 кг з сумою триборства 227,5 кілограмів.Галичина спортивная

інформує прес-служба ПНУ. За результатами змагань Іванна Іванюк стала срібної призеркою чемпіонату у ваговій категорії до 43 кг з сумою триборства- 227,5 кілограмів.Бліц-інфо

багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів Європи і світу Інна Оробець з Коломиї, пише СТИК з посиланням на sport.if.ua. У сумі триборства вона підняла 622,5 кг та виборола срібну нагороду Чемпіонату Європи. А також у присіданні завоювала бронзу з результатом 182,5...Стик

усіх областей України. Бердичів на змаганнях представляли вихованці спортивного клубу Рось (тренер Ірина Данилюк). Бердичівлянин Сергій Зименко успішно виступив, у триборстві показавши результат 810 кілограм, та зайняв перше місце, виконавши норматив майстра спорту України. Для дебютанта Євгенія Львовича змагання склалися...20 хвилин

Горбатий «Запорожець» отримав «бронзу» Європейського чемпіонату тюнінгу

У турнірі брали участь 400 машин з 28 європейських країн. Машина, що одержала 1 400 оновлень, посіла третє місце в найбільш складній категорії - триборство. Автомобільний портал Auto-motive.info