триборство

бути 100 кілограм. Команда - 10 чоловік, допускається плюс мінус 1 кілограм", - пояснює суддя Іван Сакевич. Змагання з силового триборства та армійського кросфіту серед нацгвардійців проводять уже вдруге. Випробування суворі, тому пройти їх нелегко. Два ящики боєприпасів, пораненого побратима...5 канал

Львів

вправі. У жимі лежачи Іван Король продемонстрував результат 225 кг, а в становій тязі — 270 кг. Таким чином, сума триборства Івана Короля склала 835 кг, що на 20 кг перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу. Іван Король розпочав...Галичина спортивная

Малазі (Іспанія). 14 травня в суперважкій вазі понад 120 кг серед чоловіків виступив Володимир Свистунов. "Золотий" результат Свистунова в сумі триборства склав 1147,5 кг: присідання - 445 кг (1 місце), жим лежачи - 362,5 кг (1 місце), тяга - 340...Чемпион

вправі. У жимі лежачи І. Король продемонстрував результат 225 кг, а в становій тязі - 270 кг. Таким чином, сума триборства Івана Короля склала 835 кг, що на 20 кг перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу. Іван Король розпочав...MediaStar

дитячо-юнацької спортивної школи №2. У турнірі взяли участь близько 40 спортсменів із Полтавської, Кіровоградської й Сумської областей. Пауерліфтинг це силове триборство, яке складається з присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві і тяга штанги. Сума трьох...Тижневик «ЕХО

Наталія Олійник завоювала титул віце-чемпіонки у триборстві та жимі штанги лежачи

завжди, без нагород не залишилися. В турнірі жінок тернопілька Наталія Олійник у своїй ваговій категорії завоювала титул віце-чемпіонки як у триборстві, так і в жимі штанги лежачи. Аналогічного успіху домігся також неодноразовий лауреат цих змагань Василь Горобець із Залізців Зборівського...Галичина спортивная

Найсильніші багатоборці країни змагалися у Черкасах

На три дні Черкаси перетворилися на спортивну столицю. Наше місто прийняло перший у цьому році чемпіонат України з морського триборства. За перемогу боролися як атлети-початківці, так й імениті спортсмени. Вік учасників від 8-ми до 22-х років. Честь Черкас на цих...ВIККА

Коломиянин Ігор Оробець став чемпіоном Європи з пауерліфтингу

У своїй ваговій категорії Ігор здобув перемогу, завоювавши всі золоті нагороди: в присіданні, в жимі лежачи, в тязі. У сумі триборства, таким чином став Чемпіоном Європи. Це вже другий чемпіонат Європи, де Ігор Оробець отримав звання Чемпіона Європи. Збірна юнацька...Галичина спортивная

Коломийський школяр став чемпіоном Європи з пауерліфтингу

своїй ваговій категорії Ігор здобув перемогу, завоювавши всі золоті нагороди: в присіданні, в жимі лежачи, в тязі, пише НТК.У сумі триборства, таким чином став Чемпіоном Європи. Це вже другий чемпіонат Європи, де Ігор Оробець отримав звання Чемпіона Європи.докладніше...Стик

Спортсмени Львівщини успішно змагаються на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

представник Львівщини - майстер спорту України, переможець чемпіонату світу серед студентів, член збірної команди України Павло Наконечний. Зібравши у сумі триборства 802,5 кг у ваговій категорії понад 120 кг, Павло здобув срібну нагороду серед юніорів. У першій змагальній вправі Павлу...Галичина спортивная

представник Львівщини - майстер спорту України, переможець чемпіонату світу серед студентів, член збірної команди України Павло Наконечний. Зібравши у сумі триборства 802,5 кг у ваговій категорії понад 120 кг, Павло здобув срібну нагороду серед юніорів. У першій змагальній вправі Павлу...MediaStar

Руслана Война стала чемпіонкою України у триборстві

Чемпіонкою України у триборстві в особистому заліку стала Руслана Война.Галичина спортивная

Збірна Львівщини успішно виступила в чемпіонаті України з пауерліфтингу та жиму лежачи

на коломийському помості срібну нагороду виборола майстер спорту України Юлія Чикаліна, яка у ваговій категорії до 57 кг продемонструвала суму триборства 392,5 кг (присідання 135кг, жим лежачи 90кг та тяга станова 167,5кг). В другий змагальний день майстер спорту Іван Король...Галичина спортивная

Українка Оксана Гронович завоювала золоту нагороду у сумі триборства у ваговій категорії 52 кілограми на Третьому чемпіонаті Європи серед юніорів з класичного пауерліфтингу, що зараз відбувається у місті Тістед...Чемпион

У Черкасах визначали кращих легкоатлетів

Сто сорок юних спортсменів із двох областей виборювали нагороди у легкоатлетичному триборстві. Змагання відбулися в рамках відкритого чемпіонату Черкаської обласної школи олімпійського резерву.ВIККА

На Черкащині стартував сезон морського багатоборства

На Черкащині стартував сезон морського багатоборства. Вже традиційно він розпочався чемпіонатом області з морського триборства та акватлону. Учасники розігрували нагороди в різних вікових категоріях. Змагання стали відбором найкращих спортсменів для участі в чемпіонаті...ВIККА

У Черкасах відбудеться чемпіонат області з морського багатоборства

У Черкасах відбудеться відкритий чемпіонат області з морського багатоборства (триборства) та акватлону. Вчасно (Черкаси)

з пауерліфтингу силачі встановили 13 рекордів області. Загалом, штангу тягали понад 100 спортсменів. Серед них, зокрема, вирізнялися, Олександр Тищенко (сума триборства – 702,5 кілограми, перше місце у категорії до 93 кг) і Денис Гангур (700 кг, перший у групі 105...Буковинська правда

У Черкасах змагатимуться з морського багатоборства і акватлону

У Черкасах відбудеться відкритий чемпіонат області з морського багатоборства (триборства) та акватлону. Урочисте відкриття змагань відбудеться 23 лютого о 16:30. Нова доба

Відкритий чемпіонат Черкаської області з морського багатоборства (триборства) та акватлону пройде у Черкасах з 22 по 24 лютого. Прес-Центр