триборство

ужгородець Максим Офіцинський. У 105-кілограмових атлетів боротьба за нагороди тривала до останнього підходу і у підсумку срібним призером з сумою триборства 850 кг став Богдан Міговк з Хуста. У ваговій категорії до 120 кг з результатом 837,5 кг впевнено переміг...Zaholovok

Команда ЛДУФК чемпіони України з пауерліфтингу серед студентів

областей України. У ваговій категорії до 52 кг серед жінок змагалася представниця факультету фізичної реабілітації Герило Руслана, яка зібравши суму триборства 235 кг (87,5 кг+37,5 кг+110 кг) посіла четверте місце. У ваговій категорії до 59 кг майстер спорту Дорохін Ігор...Галичина спортивная

Студент з Коломиї став призером чемпіонату України з пауерліфтингу

Стефаника Олександр Лесько став срібним призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів з результатом у сумі триборства 595 кг (присідання 210 кг, жим лежачи 135 кг, станова тяга 250 кг). Тренер - викладач кафедри педагогіки та...Телерадіокомпанія РАІ

Пауерліфтери УжНУ посіли 9-те місце серед 28-ми вишів України

74 кг. Через день хлопцям довелося знову виходити на поміст, щоб поборотися за нагороди студентського чемпіонату України. Валерій із сумою триборства 480 кг став віце-чемпіоном країни, а Максим з результатом 552,5 кг бронзовим призером, тобто, обом вдалося зробити медальний дубль.Голос Карпат

Тернопільська область пишається своїми спортсменами-гирьовиками, адже саме в Львів Тернопіль щоДенно

й встановила три світових рекорди. Микола Бараннік став срібним срібний призером чемпіонату у ваговій категорії до 74 кг. У сумі триборства сумі наш атлет зібрав 837,5 кг За результатами боротьби у сумі зібраних 910,5 кг. Андрій Наньєв став другим у...ДеПо

Українка Соловйова встановила новий світовий рекорд у присіданні зі штангою

Сергій Білий. У ваговій категорії до 93 кг він став дворазовим чемпіоном світу за версією IPF, зібравши в сумі триборства 1012,5 кілограмів. Нагадаємо, раніше українська важкоатлетка Ольга Коробка була позбавлена "срібла" Олімпіади-2008...Зеркало недели (газета)

Полтавка завоювала "золото" чемпіонату світу з пауерліфтингу

світу Вшосте поспіль Лариса Соловйова стала чемпіонкою світу у ваговій категорії до 63 кг. В Орландо спортсменка перемогла у сумі триборства з результатом - 641,0 кг, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтава365. На змаганнях Лариса покращила три своїх же рекорди...ДеПо

Українська важкоатлетка стала світовою рекордсменкою з присідання зі штангою

змаганнях здобув перемогу український важкоатлет Сергій Білий. У ваговій категорії до 93 кг він став став дворазовим чемпіоном світу за версією IPF, зібравши у сумі триборства 1012,5 кг.Ракурс

Сергій Білий. У ваговій категорії до 93 кілограмів він став став дворазовим чемпіоном світу за версією IPF, зібравши в сумі триборства 1012,5 кілограмів, пише xsport.ua. Раніше була інформація, що українська важкоатлетка Коробка позбавлена медалі Олімпіади в Пекіні...Чемпион

Пауерліфтинг на Універсіаді Львівщини

В перший змагальний день у ваговій категорії до 59 кг беззаперечним лідером змагань став Білаш Павло (21 ФФР) з сумою триборства 362,5 кг. У ваговій категорії до 66 кг Куклишин Іван (42 ФС) виборов перше місце у сумі триборства з...Галичина спортивная

Чотири золоті та дві бронзові медалі здобули представники тернопільського інваспорту з пауерліфтингу

областей. Щодо результатів представників тернопільської команди, то серед жінок у ваговій категорії 82,5 кг Наталя Олійник стала чемпіонкою у сумі триборства та у жимі лежачи і, здобувши два «золота», встановила чотири рекорди України. Серед чоловіків у ваговій категорії до 90...Галичина спортивная

Дитячі клуби позмагаються на Осінній Спартакіаді

З вітальним словом до вихованців виступить Андрій Демчук, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор-2016 у фехтуванні на шаблях. «Міні-футбол, волейбол, легкоатлетичне триборство, спортивний каламбур, веселі старти - такі види змагань відбудуться для команд кожної установи району», - зазначають організатори. Захід, присвяченій...Галичина спортивная

з Буковини з пауерліфтингу, у якому прийняли участь сто силачів. За словами головного суді турніру Сергія Ізосімова, серед чоловіків у триборстві тріумфував Олександр Новак. У дисципліні жим лежачі золото виборов Михайло Московчук. У жіночій групі не було рівних Аліні Семенчук,...0372.ua

Надія Попадюк: "Коли щиро любиш коня, то він повертає тобі любов сторицею". Кінний спорт є елітним видом і в нашій Україні не є занадто поширеним. Тим не менш, в нашому обласному центрі є кілька приватних кінно-спортивних клубів та навіть дівчина...Ужгород.net.ua

Ужгородський кінь Дайміо - срібний призер змагань з манежної їзді на Кубку України. У Жашкові на Чернівеччині відбувався Кубок України з кінного триборства. Ужгород.net.ua

Закарпаття отримало срібну медаль з манежної їзди на Кубку України (ВІДЕО)

своїм тренером прийняли участь у престижному турнірі і стали срібними призерами. У Жашкові на Чернівеччині відбувався Кубок України з кінного триборства. Участь у турнірі взяв і ужгородський кінь Дайміо разом із тренером - вершником Юрієм Дулею. Детальніше - у сюжеті...Закарпатський Кореспондент

сьоме місце.У змаганнях юніорів, не старших за 23 роки, у ваговій категорії до 74 кг з рекордною для себе сумою триборства 562,5 кг шосте місце з 15 учасників посів 19-річний студент економічного факультету Максим Офіцинський, котрий до того ж подолав...Zaholovok

Студент ЧНУ виконав норматив майстра спорту України з пауерліфтингу

здоров’я людини ЧНУ Святослав Татарин у ваговій категорії до 74 кілограм виконав норматив майстра спорту України з пауерліфтингу. Зібравши суму триборства 570 кг (присідання зі штангою на плечах – 190 кг, жим лежачи – 140 кг та тяга станова – 240 кг), він...Погляд