триатлет

Житомирський триатлет виграв бронзу на чемпіонаті України з кросового дуатлону

Житомирянин, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності Сергій Кохан виграв бронзу на чемпіонаті України з кросового дуатлону, який 24 вересня 2016 року відбувся в м. Києві. Житомир.info

Житомирський триатлет і учасник трьох Олімпіад Данило Сапунов потрапив на п'єдестал пошани на турнірі серії IRONMAN, який проходив у Польщі.Новости Житомира

в Іспанію на збір. А всі спортсмени, які тренуються під моїм керівництвом, приєднаються до мене за тиждень, - розповів житомирський триатлет Данило Сапунов.0412.in.ua — сайт города Житомира

Сьомий етап світової серії в Будапешті виграв британець Елістейр Браунлі, одначе це не завадило Хав'єрові Гомесу здобути загальну перемогу в світовій серії. Чемпион

Український триатлет Данило Сапунов з часом 1:48:38 замкнув чільну трійку змагань відкритого Кубка Азії, що відбувся у китайському місті Фуджоу. Перемогу тут...Чемпион