третє місце

Кропивницькі важкоатлети здобули вісім нагород на всеукраїнських змаганнях

вагових і вікових категоріях здобули Вікторія Петрова, Валерія Марущак, Микола П’ятишев, Ярослав Єлецький, Вікторія Агаметова, Дар’я Мещерякова та Анастасія Савенко. Третє місце посіла Катерина Боревич, а Данила Вільшаков став четвертим. Тренують спортсменів Юлія Кондратенко, ЗТУ Вячеслав Жуков та ЗТУ Володимир...Центральноукраїнське бюро новин

Андрій Гринченко: Оцінив би виступ ДСО-Поділля у 2018 році на четвірку з плюсом

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2018 року. На черзі команда, яка посіла третє місце у вищій лізі – ДСО-Поділля (Тернопільський район). До розмови ми запросили головного тренера команди Андрія Вікторовича Гринченка. – Пане Андрію...HP i B LIFE

Буковинців відряджають до війська

які бажають продовжити службу за контрактом, то наразі наша область виконала план на 76%. Із західного регіону ми опинилися на третьому місці за призовом за контрактом. Після сусідніх Хмельницької та Львівської. Водночас, кажуть у військовому комісаріаті, є проблеми із призовом...Погляд

2001-2002 рр. н. Боксер Черкаської області Юрій Майдаков (вагова категорія 69 кг) провів чотири бої, отримав 3 перемоги та виборов третє місце чемпіонату. Підготував спортсмена тренер до змагань О. В. Піскун.Нова доба

Андрій Гордєєв: Нехай розквітає село, а праця аграріїв належно оцінюється

Також на заході підбили підсумки конкурсу найкращий район за результатами сільськогосподарського року. Третє місце розділили - Генічеський та Великолепетиський райони.Херсонцы

санкцій за порушення правил ФФП. Зазначимо, що ПСЖ в поточному розіграші Ліги чемпіонів після чотирьох турів з однією перемогою займає третє місце в груповому етапі. У чемпіонаті Франції команда Унаї Емері в 13 матчах не втратила жодного очка. Більше новин...24 канал

На Прикарпатті обрали кращу бібліотеку

дорослих с-ща Ланчин селищної ради ОТГ Марія Попович та завідувач бібліотеки села Гаврилівка Переріслянської сільської ради ОТГ Марія Мельник; за третє місце завідувач бібліотеки-філії села Кропивник Калуської ЦБС Наталія Русановська та завідувач масової бібліотеки с-ща Гвіздець Коломийської ЦБС Леся Палійчук.Бліц-інфо

Що про нас думають британці: 25 цікавих фактів про Україну

вона вперше була приготовлена у Франції в 19 столітті 8. Тут люблять McDonalds заклад, розташований неподалік від київського вокзалу, займає третє місце по завантаженості в світі 9. На території країни відбувалися важливі історичні події Україна не один раз була центром...Znaj.ua

Підсумковий турнір АТР.

у світовій класифікації, один раз узяв подачу опонента, зробив 17 ейсів і шість подвійних помилок. Таким чином, Чиліч піднявся на третє місце в своїй групі. Нагадаємо, що Підсумковий чемпіонат ATP в Лондоні завершиться 18 листопада. У торішньому фіналі болгарин Григор...Ua-football

Боксер з Черкащини увійшов до трійки найсильніших на чемпіонаті України

2001-2002 років народження. Боксер Черкаської області Юрій Майдаков (вагова категорія 69 кг) провів чотири бої, отримав три перемоги та виборов третє місце чемпіонату. Підготував спортсмена тренер до змагань Піскун О. В. За інформацією Управління у справах сім'ї, молоді та спорту...Про Все

Львів посів третє місце у рейтингу українських обласних центрів за кількістю водіїв, що пристібаються пасками безпеки. 38,2% пристебнутих водіїв у Львові – такі результати...СТС

Черкаські Мавпи програли в Данії матч Кубка Європи ФІБА

В останньому турі українська команда буде боротися лише за третє місце «Черкаські Мавпи» програли на виїзді данському «Баккен Беарс» у матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА — 89:121. Господарі очікувано потужно...Ua-football

п’яти матчах. У заключному поєдинку єврокубкового сезону українці зіграють у Румунії проти "Стяуа" 21 листопада. То буде втішний поєдинок за третє місце в групі. Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24...24 канал

завершилась з рахунком 3:3. Команди знову били пенальті - цього разу перемогу святкували сумчани – 4:2. Завтра  у матчі за третє місце о 10:30 зустрінуться команди «СНАУ» та «КНТЕУ-Меркурій», о 12:30 у фінальному матчі «КПУ-Спартак» та «СумДУ».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Туск назвав «лідером пропутінського табору» в Європі, не довіряють 59,8% громадян.  Друге місце зайняв очільник опозиційної  «Громадянської платформ軥жеґож Схетина, якому не довіряють 57,6% респондентів.Третє місце з точки зору недовіри посіла віце-прем’єрка з PiS Беата Шидло (55,8%), а четверте –  міністр юстиції Збігнєв Зьобро...Волинська правда

Книги видавництва «Українське Народознавство» - серед кращих видань Полтавщини

АСМІ, яке здійснює друк досконалих дизайн-макетів Опішного. ХІІ Обласний конкурс Краща книга Полтавщини відзначив цей плідний творчий тандем високими нагородами. Третє місце в номінації Краще історико-краєзнавче видання здобула книга Леоніда Сморжа Розповіді про незабутнє і незабутніх (спогади). Це посмертне видання...Музейное пространство Украины

Львів посів третє місце у рейтингу українських обласних центрів за кількістю водіїв, що пристібаються пасками безпеки.Ужгород.net.ua

На Херсонщині визначили кращі райони за результатами сільськогосподарського року

визнані кращими за результатами сільськогосподарського року, - йдеться у повідомленні. Перше місце - Новотроїцький район, друге місце - Білозерський район. Третє місце поділили два райони Генічеський та Великолепетиський, - повідомляють у департаменті.ПІК-Південна Інформаційна Компанія

місцеві команди. Так, в запеклій боротьбі перемогу у турніру виборола команда «Golden Eagle», друге місце посіла команда «ПДЮСШ Ворскла», на третьому місці опинилася команда «ПДЮСШ Молодь 2016». Приз глядацьких симпатій завоювала команда «ПДЮСШ ім. Горпинка»....Новини Полтавщини