третє місце

Офіційно: Луї ван Гаал йде з футболу

серед яких кубок Ліги чемпіонів, який він виграв разом із амстердамським клубом у 1995 році. Зі збірної Нідерландів він посів третє місце на ЧС-2014 в Бразилії.Ua-football

У Тячеві провели міжрайонний дитячий турнір з шахів /ФОТО

призери турніру. Перше місце виборола команда з Великого Бичкова (Рахівський район), на другому команда Рахова. Юні шахісти з Тячева посіли третє місце. Та найголовніше усі учасники змагань отримали заряд бадьорості та позитиву. Організатори та учасники сподіваються, що проведення Тячівського міжрайонного...Голос Карпат

євро. Свого товариша по команді Ліонеля Мессі, який посів друге місце в списку, бразилець обійшов більш ніж на 75 мільйонів. Третє місце укладачі рейтингу віддали французькому півзахиснику "Манчестер Юнайтед" Полю Погба, якого вони оцінили в 155,3 мільйона євро. Нападаючого мадридського...7 днів

У Мошнах відбувся фестиваль «Колядки, щедрівки та зимові пісні»

промайнула як одна мить. Настав час оголошувати переможців. Отже… В молодшій віковій категорії (до 9 років) в номінації «Естрадна пісня» третє місце розділили сімейний дует у складі Ангеліни та Анжеліки Коцелюк з Корсуня-Шевченківського, Варвара Медведєва з Вергунів і Анна Жила...Нова доба

Українська збірна лідирує на Кубку світу з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з інвалідністю

15 км серед жінок в категорії стоячи увесь подіум був українським: золоту нагороду виборола Олександра Кононова, "срібло" здобула Юлія Батенкова, третє місце — Людмила Ляшенко. Серед жінок з порушеннями зору на тій же дистанції українки Оксана Шишкова та Ольга Прилуцька...Галичина спортивная

– маланка «Троянський кінь» із села Горбова Герцаївського району Чернівецької області. Колектив маланкарів отримав грошовий приз розміром 30 тис. грн. Третє місце посів інший колектив із села Горбова. Команда отримала грошову винагороду розміром 20 тис. грн. Загалом у «Маланка-фест» взяли...Українська газета ЧАС

За підсумками перших днів Україна лідирує на паралімпійському Кубку світу з лижних гонок та біатлону

стоячи золото отримав Ігор Рептюх, в гонці на дистанції 15 км серед жінок в категорії стоячи золоту нагороду здобула Олександра Кононова, срібло — Юлія Батенкова, третє місце посіла Людмила Ляшенко. Серед жінок з порушеннями зору на цій дистанції українкам Оксані Шишковій та Ользі Прилуцькій дісталися золото та бронза. В кубку...Ракурс

На «Меморіалі Олексія Дем

продовжувати змагання далі він відмовився. Друге місце із результатом 210 сантиметрів посів представник Києва Владислав Дорофєєв. З таким самим результатом третє місце розділили двоє спортсменів: львівянин Вадим Кравчук та киянин Сергій Спільняк. Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі...Щоденний Львів

15 км серед жінок в категорії стоячи увесь подіум був українським: золоту нагороду виборола Олександра Кононова, срібло у Юлії Батенкової, третє місце у Людмили Ляшенко. Серед жінок з порушеннями зору на тій же дистанції українки Оксана Шишкова та Ольга Прилуцька...Народна Рада

Визначилися переможці ХVIІІ міжнародного турніру зі стрибків у висоту "Меморіал Олексія Дем

через травму далі продовжувати змагання львів'янин відмовився. Друге місце із результатом 210см. посів представник Києва Владислав Дорофєєв. З таким самим результатом третє місце розділили двоє спортсменів:  львів’янин Вадим Кравчук та киянин Сергій Спільняк.    ІСТОРІЯ ЗМАГАНЬ «МЕМОРІАЛ  О. ДЕМ’ЯНЮКА» Змагання «Меморіал О.Дем’янюка» започатковані у 1999 році,...ДеПо

"Севілья" перервала серію "Реала" з 40 матчів без поразок

переможну крапку - 2:1. Таким чином, "Реал" залишився лідером турнірної таблиці, але "Севілья" скоротила відставання до одного очка, а на третьому місці розташувалася "Барселона". У мадридців ще є матч в запасі. Нагадаємо, в рамках туру іспанської першості черговий гол за...Зеркало недели (газета)

В Герцаївському ліцеї пройшов турнір з волейболу серед учнів

участь три команди. Турнір видався цікавим і захоплюючим. Переможцями стали учні Хряцьківського НВК, друге місце посіли учні Байраківського НВК, а третє місце дісталось учням Герцаївського ліцею. Всі команди-призери були нагороджені дипломами та волейбольними мячами. Церемонію нагородження провів директор ДЮСШ Освіта...Погляд

дозволила Севільї скоротити відставання від мадридців до 1 очка, але при цьому у Реала ще є один матч в запасі. Третє місце з 38 балами посідає Барселона. Севілья Реал 2:1 Голи: Серхіо Рамос 85 (авт.), Стеван Йоветіч 90+2 Кріштіану Роналду...Spy-Football

Переможцем Маланка-фест 2017 став колектив Царі Єгипту із села Чагор

Маланок. На сайті malanka.chv.ua відбувалося голосування, по закінченні якого було визначено найкращі маланки цього року. Отож, за підсумками онлайн-голосування глядачів: третє місце конкурсу зайняв колектив із села Горбова. Команда отримала грошову винагороду розміром 20 тисяч гривень; на другому місці -...Бізнес область

Адріана Ліма стала найціннішим "ангелом" Victoria

другому місці в рейтингу виявилася ще одна уродженка Бразилії, Алессандра Амбросіо, яка поповнила ряди "ангелів" VS у 2005 році. На третьому місці розташувалася 20-річна Тейлор Хілл, відносний новачок, яка стала "обличчям" Victoria's Secret зовсім недавно – в 2015 році. Замикають...Bilshe.com

переможців конкурсу на кращий колектив маланкарів. Організатори заходу підбили підсумки конкурсу на основі онлайн-голосування глядачів на офіційному сайті фестивалю. Так, третє місце конкурсу зайняв колектив із села Горбова. Команда отримала грошову винагороду розміром 20 тисяч гривень. На другому місці -...Буковинська правда

Друге місце та 30 тисяч гривень отримала маланка «Троянський кінь». Третє місце конкурсу зайняла маланка з с. Горбова.Чернівці.ТВ

Київ втратив статус найдорожчого міста в Україні

в світовому рейтингу), а ось Київ посів друге місце за цим показником (458 місце в світі).Про це повідомляє портал Numbeo.На третьому місці в рейтингу найдорожчих міст знаходиться Харків (465 місце у світі), на четвертому – Дніпро (472 місце у світі),...Infokava.com

20 авто, що найбільш продаються в Україні

Крім того, в ТОР-3 увійшли бренди Renault і Volkswagen.Продажі нових легкових автомобілів в Україні Create your own infographics, раніше займав третє місце бренд ЗАЗ за рік опустився відразу на десяту позицію в рейтингу серед найбільш продаваних автомобілів.При цьому в ТОР-20...Infokava.com