третє місце

місця вирішувалася на тай-брейку. У результаті переможцем став майстер спорту житомирянин Олішевський Андрій. Друге місце - КМС Охріменко Сергій (Житомир) Третє місце - Осадчук Дмитро (Малин) Серед жінок кращий результат показала Ткачук Оксана (Новоград-Волинський) Друге місце - МС Кручак Леся...Спортивний Житомир

Українці розповіли, де найбільше хабарників

вищих навчальних закладах. Про це заявили 52,1% опитаних. На другому місці судова система, де з хабарництвом зіткнулися 46,8% респондентів. На третьому місці по вимаганню органи, що надають дозволи (44,6%), національна поліція (43,5%), сервісні центри МВС (42,3%), державні медичні установи (40,6%)...Znaj.ua

Cвій перший День народження святкував родинний клуб бігу «Family Run Club»

на старт вийшли діти 10-16 років на дистанцію 1000 метрів. Серед дівчат першою фінішувала Юлія Цегельник, другою була Вікторія Вітюк, третє місце зайняла Вероніка Сідухіна. Серед хлопців першим подолав дистанцію Сергій Козлов, другим – Денис Кравчук, третім – Арсеній Куценко.РІО Бердичів

Серия А. Интер продолжает выход из кризиса

Міральяс Попередження: Асамоа 72 - К'єза 19, Едімілсон 45+1, Міральяс 84 "Фіорентина" розпочала сезон значно краще, ніж "Інтер", розташувавшись на третьому місці з десятьма очками і відмінною різницею м'ячів. Не в останню чергу - завдяки вимогам головного тренера Стефано Піолі...Ua-football

Квашук: Ворскла буде грати з Карабахом з позиції сили

я їх гру з "Арсеналом" (2:4). "Ворскла" - досить збалансована команда, що має в наявності сильних виконавців. Ця команда посіла третє місце в чемпіонаті України і безпосередньо вийшла в групову стадію Ліги Європи. Це вже про щось говорить. Вони гідно...Ua-football

Випускник Херсонського училища здобув бронзу на Чемпіонаті світу

Випускник Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради Ерік Арушунян привіз третє місце з Чемпіонату Світу з боротьби вільної, що проходив у Словакії. Зустрічали спортсмена всією дружньою сім'єю відділення боротьби вільної. Ерік ділився...Херсонцы

Українці назвали місця, де найчастіше вимагають хабарі

вищих навчальних закладах. Про це заявили 52,1% опитаних. На другому місці судова система, де з хабарництвом зіткнулися 46,8% респондентів. На третьому місці з хабарництва органи, що надають дозволи (44,6%), національна поліція (43,5%), сервісні центри МВС (42,3%), державні медичні установи (40,6%)...Зеркало недели (газета)

Українці найчастіше просять притулку в трьох країнах ЄС

Польщі за перші 8 місяців 2018 року звернулися 180 громадян України. Таким чином, у другому кварталі року Україна опинилась на третьому місці за кількістю таких звернень до цієї країни.Главком

не важчих за 66 кг, бронзова нагорода з результатом 487,5 кг у його земляка Михайла Когута, а також друге і третє місце відповідно у жимі лежачи й присіданні. Залікові очки Закарпаттю принесли мукачівці Ілля Ковач, Олександр Белко і Руслан Меліков,...Ужгород.net.ua

Серед юнаків факультету фізичного виховання на дистанції 1000 метрів перше місце посів – Максим Сушко, друге – Дмитро Керстенюк, на третьому місці – Роман Рижик. У змаганнях з легкоатлетичного кросу серед дівчат неспортивного профілю перемогла студентка педагогічного факультету Тетяна Бовсунівська.ПедПресса

перше місце у конкурсі стройової підготовки, посіли другі місця у номінаціях «Стрільба з пістолета Макарова», «Снайперська підготовка», «Знищення об’єкта» і третє місце у розбиранні та збиранні автомата Калашникова. За підсумками змагань «Несамовиті орли» посіли шосте загальнокомандне...Сайт міста Шепетівка

Ужгородські студенти влаштували День здоров

баскетбольна, естафета “змійка” та перетягування канату. Перше місце посіли студенти другого курсу спеціальності “Харчові технології” (академнаставник Гречин М.І.). Друге та третє місця зайняли студенти перших курсів спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (академнаставник Сливканич Л.І.) та спеціальності “Фінанси та банківська...Час Закарпаття

За обсягами боргу Харківщина посіла третє місце після Донецької та Луганської областей.Kharkiv Today

ФК "Львів-Янтарочка" уникнув поразки у Плисках

була справжня команда! Вважаю, що рахунок є закономірним. Все-таки «Єдність», як і ми та «Ладомир», є одним з претендентів на третє місце у фінальному становищі чемпіонату», — зазначив після матчу наставник «синьо-золотих левиць» Сергій Сапронов. 7-й тур Вищої ліги серед...Галичина спортивная

Стало відомо, яким авто віддають перевагу кияни

в активі якого 571 реєстрація. Другий за популярністю – кросовер TOYOTA RAV-4, свій вибір на якому зупинили 563 киянина. На третьому місці AUDI A3, який місяцем раніше очолював рейтинг столичних симпатій. З початку року цю модель обрали 553 автомобілісти. Четвертий...HP i B LIFE

Її обрали 571 жителів столиці. Другий за популярністю – кросовер Toyota RAV-4, свій вибір на якому зупинили 563 киянина. На третьому місці Audi A3, який місяцем раніше очолював рейтинг столичних симпатій. З початку року цю модель обрали 553 автомобілісти. Дана...24 канал

Серед центрів надання адміністративних послуг, утворених при райдержадміністраціях, на першому місці ЦНАП при Новоодеській РДА – 9 089 послуг. Друге та третє місце посіли відповідно ЦНАП у Миколаївському районі (6 933 послуги) та ЦНАП у Вознесенському районі (5 500 послуг).БлинКом

місце на дистанції 400 м., Анастасія Горобець - друге місце - 400 м. 2003-2004 р. н. - Назар Парадовський - третє місце -1500 м. 2005 р. н. і молодші - Владислав Степчук - друге місце - штовхання ядра; Володимир Пасєка...Газета "Наш ДЕНЬ"

Модрич, 2. Роналду, 3. ГрізманнАндрій Пятов - 1. Модрич, 2. Роналду, 3. СалахНагадаємо, що за Кріштіану Роналду проголосували 19,08% опитаних. Третє місце дісталося нападаючому Ліверпуля Мохамеду Салаху (11,23%), який не набагато випередив гравця ПСЖ Киліана Мбаппе (10,52%). За Ліонеля Мессі...Чемпион

Кополовець забиває, Полісся наздоганяє Минай та відставка Шумського

несподівано здобув три очки у матчі проти «Кристалу». Херсонці доволі впевнено провели минулу гру, але цього разу спіткнулися і втратили третє місце у турнірній таблиці. Миколаївці забили два м’ячі у перші чотири хвилини поєдинку, і, незважаючи на те, що «Кристал»...Спорт.ua