третє місце

Майже чверть сімей на Франківщині складається тільки з двох людей

області провели дослідження, в якому показали скільки та які саме сім`ї проживають на Прикарпатті. Зокрема виявилось, що наша область посідає третє місце в Україні за кількістю сімей, в яких є четверо і більше осіб. Загалом на Франківщині проживає 450,4 тис...Телерадіокомпанія РАІ

Виявилось, що наша область посідає третє місце в Україні за кількістю сімей, в яких є четверо і більше осіб...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Гранд-ліга Львова: "Галицька Здоба" - поза конкуренцією

рахунок в зустрічі до мінімуму. На більше цій команді просто не вистачило часу. 4:3 перемога «Альтернативи», яка продовжує боротьбу за третє місце в турнірній таблиці. «Альтернатива» - «Нові імена» - 4:3 (2:1) «Альтернатива»: Шандра, Музика, Абрамчук, Бей, Адам, Селюк, Лясковський,...Галичина спортивная

3-5 інших спортсменів. Слава Путятін після того, як відкотився в кінець пелетону, починає прориватися і в неймовірній боротьбі виходить на третє місце, але буквально майже відразу його знову обходять два пілоти. Здається, гонка для нього втрачена, але на передостанньому колі...NewsOboz

23 липня в місті Бровари відбувся відбірковий етап змагань Української стрітбольної ліги 3х3 FIBA Endorsed в чоловічій та жіночій категоріях Головний портал Ніжина

Львів

На фініші Олег зумів випередити бельгійця Фабі Ван ден Боске та представника Швейцарії Мауро Шміда, які посіли друге і третє місця відповідно.Галичина спортивная

?У Львові завершились два масштабних змагання з автоперегонів

Національної серії з ралі, абсолютну перемогу здобув Козлов Олександр із м. Києва, за ним - Ганджа Борис - теж киянин. Третє місце посів Лохман Ігор із Київської області. У абсолютному заліку змагань з міні-ралі перемогти Топор Руслан та Петрова Марина,...Львівські

посиланням на xsport.ua. Наразі 35-річний українець, який довший час тренувався в Івано-Франківську та захищав честь Прикарпаття на Олімпійських іграх-2004, посідає третє місце у рейтингу кращих напівважковаговиків України, поступаючись лише Олександру Гвоздику (13-0, 11 КО) та Вячеславу Шабранському (18-1, 15 КО).Online.ua

з рахунком 8:1. У поєдинку двох ковельських команд перемогу над Сантехбудом здобув Аперкот - 6:5. Команда з міста Камінь-Каширський виборола третє місце, перемігши Сантехбуд (м. Ковель) 3:2. Фінал розпочався з конфлікту між футболістами команди Аперкот ( м. Ковель) та організаторами...Online.ua

Збірна України у медальному заліку посіла третє місце. Дівчата вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць.Online.ua

них і команда з Пирятина. Учасники чемпіонату у ритмі скандинавської ходи долали 3,5 км. Як результат, пирятинська команда посіла призове третє місце. Варто зазначити, що серед учасників була головний спеціаліст відділу економічного прогнозування виконкому міської ради Наталія Троян, повідомляють у...Online.ua

Днями в Києві відбувся Чемпіонат України зі скандинавської ходи. Як результат, пирятинська команда посіла призове третє місце. Online.ua

За результатами участі у змаганнях Єлизавета Каланіна у ваговій категорії +78 кг посіла третє місце. Online.ua

Друге місце у конкурсі посів білорус Єгор Шаранков, а третє - сербка Невена Божович. Дійшов до фіналу, де за результатами глядацького голосування посів третє місце. Український Інтерес

отримала росіянка Світлана Колесніченко (96,1333 балів), срібло в активі іспанки Они Карбонель (95,0333). Так, у перший день змагань українська плавчиня посіла третє місце у сольних виступах технічної програми, після чого разом з Єлизаветою Яхно завоювала бронзу в змаганнях дуетів. За свій...Український Інтерес

до 2011 року Джон Хатсман був послом США в Китаї. Згодом у 2012 році балотувався в президенти від республіканців. Отримав третє місце та підтримав Мітта Ромні. Відносини з Трампом були досить складними. Під час останніх виборів Хантсман спочатку підтримував Трампа, а потім...Український Інтерес

велоспорту-трек серед юніорів. У складі української збірної брали участь і тернополяни Тарас Шевчук та Віталій Гринів. Віталію Гриніву вдалося посісти третє місце та здобути бронзову нагороду в гонці "Медісон", у якій він разом з вихідцем із Львова Романом Гладишем набрав...Бізнес область

11-й рядок, Дмитро Ткаченко 12-й. Обєднавшись в парному розряді, хлопці стали бронзовими призерами турніру. Олександр Височенко в одиночному розряді посів третє місце, в парному з Олександром Тодікою з Ізмаїлу стали переможцями змагань. Валерія Федоренко в парному розряді з Валерією Грянною...Херсон Daily

боротьбі перемогу та звання чемпіона району з індивідуальних шахів вирвав Юрій Дорошенко. Юрій Стальніченко та Олександр Мозирко посіли друге та третє місця, відповідно. А взагалі ідея відродження шахового клубу виникла рік тому. Більше 20 років тому перестав існувати шаховий клуб,...Online.ua