третє місце

Учень 10 класу Олександрійської гімназії Артем Самсонов завоював третє місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті малої академії наук за бронежилет на основі неньютоновской рідини.Конкурс пройшов у Києві 25-28 квітня, передає «Моя Олександрія».Гімназист...Новини Кіровоградщини

Бронзовий призер гонки в Сочі Кімі Райкконен розглядає третє місце позитивно. Програли старт, а потім вже мало що можна було зробити", - зізнався Райкконен.Формула 1 - новости чемпионата 2011

Анонс матчу

заключній грі попереднього етапу у гостях одноліток ФК «Дніпро» з рахунком 2:0, підопічні Олександра Чижевського та Михайла Дячука-Ставицького закріпилися на третьому місці турнірної таблиці, збільшивши свій відрив до п’яти очок від найближчого переслідувача «Олімпіка», який в останньому турі у донецькому...Галичина спортивная

3-тє вікно навчальної вежі. У цих забігах було визначено відразу двох переможців, ними стали спортсмени з Івано-Франківської та Волинської областей, третє місце посіла команда Миколаївської області. Також юнаки змагалися у 100 метровій смузі перешкод. За результатами забігів, у молодшій групі...Бліц-інфо

три команди хлопців. Серед учасників – дві команди білоруського Мінська. В підсумку юнацька команда білоруської столиці посіли на сумському турнірі третє місце. «Срібло» здобули вихованці шосткінської КДЮСШ «Барса». Головний трофей турніру у сумських «Козачат» - це вихованці тренера Діани Тагієвої,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

і боролась за «бронзові» нагороди  зі столичним «ДЮСШ-2». Сильнішими в цьому поєдинки виявились представники Сумщини. Перемога з рахунком 22-19 і третє місце в змаганнях. У фінальному ж матчі на паркет вийшли чинні чемпіони: гандбольний клуб «Стрімкий м’яч» з Києва та...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Буковинський силач відзначився у США

Посів третє місце в армреслінгу...Молодой буковинец

справи.  У ньому взяли участь волонтери зі всієї України. 29 березня у прямому ефірі The post «Заставнівська волонтерська сотня» посіла третє місце на національному конкурсі «Благодійна Україна» appeared first on ТРК "Буковина".ТРК "Буковина"

Медики назвали найшкідливіші спиртні напої

напій бореться з онкологічними клітинами. Однак у ньому дуже висока концентрація етанолу, тому організму буде дуже погано, особливо на ранок. Третє місце – у горілки. Вона вважається "екологічно чистою" з усього спиртного, якщо звичайно це не підробка. Мінуси – викликає...Закарпатський Кореспондент

ІІ Міжнародний орфографічний конкурс з української мови ім.

України в Кракові. Переможцями конкурсу стали: перше місце - Агнешка Жинда (м.Краків, РП); друге місце - Даниїл Фьодоров (м.Москва, РФ); третє місце - Саня Сабляк (Загреб, Хорватія). Загалом конкурсантів налічувалося понад 30 осіб. В урочистій церемонії закриття конкурсу взяли участь...Народна Рада

Житомирська організація ФСТ «Україна» - на третьому місці в загальнодержавному рейтингу

Житомирська обласна організація ФСТ «Україна» посіла ІІІ місце в рейтингу роботи обласних організацій зі спортивної майстерності. Житомир.info

Українська борчиня здобула срібло на чемпіонаті Європи

Чемпіонка світу-2015 українка Оксана Гергель (категорія до 60 кг) у півфіналі програла майбутній чемпіонці Європи Любові Овчаровій. А своє почесне третє місце Гергель отримала без боротьби - Вікторія Фельхо, представниця Угорщини, не вийшла на бій через травму. Змагання зі спортивної...Ваші новини

туризму. Культура допомагає поліпшити умови життя, як для місцевих мешканців, так і для відвідувачів, у парках, кав’ярнях, бізнес-центрах, житлових районах, третіх місцях, на вулицях. Типові пострадянські міста створюють почуття, що найважливіше в них не люди, а машини. Люди виштовхані вбік,...Time-UA

Мала академія наук: Школярі з Кіровоградщини повертаються зі столиці з призовими місцями

Амброс у секції «Теоретична фізика» та Ольга Сухоярська у секції «Економічна теорія та історія економічної думки». Також двоє школярів посіли треті місця – Анастасія Кондаурова у секції «Астрономія та астрофізика» і Катерина Шмуратова у секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит».Кіровоградська правда

У Рахові розцвіли писанкові дерева: презентовано кращі роботи з усього району (ФОТО)

ДНЗ с. Богдан, ДНЗ №3 смт. Великий Бичків, ДНЗ №1 с. Косівська Поляна, яких відповідно нагороджено за перше, друге та третє місце. Кілька дитсадків отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту РДА за оригінальність Великодніх композицій, зокрема ДНЗ с. Костилівка,...Закарпатський Кореспондент

Дмитро Хльобас у рейтинг coachworldranking.com займає третє місце серед гравців з українським паспортом та 404 загалом. Згідно з даними «Вікіпедії», Дмитро Вікторович Хльобас (нар.Vpoltave.info

хлопчиків 2006-2007 р. н. Чемпіоном України у віковій категорії U-11 стала харківська команда КДЮСШ-9-Перша столиця. Другою фінішувала чернівецька ДЮСШ-1-Освіта. На третьому місці опинився представник Полтавщини Лідер (Кобеляки). Команда житомирського ІнБев-Полісся в підсумку стала п'ятою. У двох завершальнх матчах наші футзалісти...Спортивний Житомир

Тарабара, Богдан Білошніченко та Антон Бушля забили по-одному м’ячу. Крім того команди обмінялися автоголами. У турнірній таблиці «Барса» йде на третьому місці на одне та чотири очки відстає від харківського «УФК Олімпіка» та «Черкаського Дніпра». № Команда І О 1...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Дев'ять чоловічих команд ведуть боротьбу за медалі чемпіонату міста Суми з волейболу. Третє місце посідає команда «МНС».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини