третє місце

Шевченко продовжив контракт із збірною України

чемпіонату Європи-2020. Нагадаємо, Андрій Шевченко очолив збірну України по футболу 15 липня 2016 року. Під його керівництвом Україна (17 очок) посіла третє місце у групі І за Хорватією (20) і Ісландією (22) і не змогла пробитися до фінальної частини ЧС-2018.День

Зменшили споживання газу

одержали майже 23,8 тисячі таких цільових позик. Їх сукупний обсяг становив 341,7 млн грн, і за цим показником Сумщина посіла третє місце в державі. «Теплі кредити» були використані на придбання сучасного опалювального обладнання, модернізацію тепломереж та інші заходи. У закладах...Голос Украины (газета)

Реал прибереже для Азара сьомий номер

збірної Бельгії, зайнята в "Реалі" Лукою Модрічем, так що керівництво мадридців вирішило надати Азару сьомий номер. Нагадаємо, після матчу за третє місце на ЧС-2018 27-річний бельгієць недвозначно натякнув, що хотів би продовжити кар'єру в "Реалі". Потенційна сума трансферу оцінюється в...Ua-football

лідером за кількістю запитів у офіційній базі даних Trade HelpDesk серед країн, які не входять до складу Європейського Союзу та посідає третє місце в світі у загальному рейтингу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє U open EU, передає Національний промисловий портал.Національний Промисловий Портал

Україна потрапила в трійку світових лідерів з експорту м"яса птиці в ЄС

50,1 тис. тоннм'яса птиці в країни ЄС, говориться у повідомленні з посиланням настатистичну звітність Європейської комісії. Таким чином, Україна посіла третє місце в світі з експорту м'ясаптиці в ЄС. При цьому, лише за рік Україні вдалося збільшитипоказники експорту курятини в...Time-UA

ФК "Львів" представив новачків та поділився планами на сезон

зазначити, що капітаном команди було обрано воротаря Олександра Бандуру. Щодо планів на сезон, то амбіції в новачка доволі серйозні — третє місце в УПЛ, відтак єврокубки наступного сезону. При цьому щодо готовності клубу до сезону, то головний тренер Жилмар заявив,...Галичина спортивная

Україна завоювала медаль на командному ЧЄ з дзюдо в Росії

На першому в історії командному чемпіонаті Європи з дзюдо, що проходив у Єкатиренбурзі, збірна команда України посіла третє місце, повідомляє УНН з посиланням на НОК України.Бронзовий склад українців: Марія Скора (до 57 кг), Ірина Хрящевська (до 70 кг), Єлизавета...Unn.com.ua

Опубліковано антирейтинг фільмів 2017 року

отримала віковий рейтинг "15+". Другу позицію в переліку займає стрічка "Конг: Острів черепа", що отримала шість офіційних скарг. А на третьому місці йдуть відразу три картини - "Чужий: Заповіт", "Привид в обладунках" і "Воно". Всі вони мають по п'ять скарг.Online.ua

115 чоловіків змагалися за звання кращого пожежного-рятувальника Прикарпаття.

пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області, другими стали рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №13 м. Городенка, а третє місце посіли працівники Державної пожежно-рятувальної частини №14 м. Косів. Переможців нагороджено грамотами та кубком. Читайте також: У Калуші ліфт...Франківчани

Учасники чемпіонату Європи з дзюдо в Росії не отримають призових від держави - Жданов

Українські дзюдоїсти, які посіли третє місце на командному чемпіонаті Європи в Єкатеринбурзі 18 липня, не отримають ніяких призових від Української держави, заявив міністр молоді та спорту...Интерфакс-Украина

18,2 тисяч вакансій. Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості. Трійку лідерів очолили робітничі професії 62%.Друге місце посіли службовці 20,7%. Третє місце і 17,3% це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації. За розмірами запропонованої заробітної плати, вакансії розподілилися таким...Гречка

які вирішили їхати до Росії, усвідомлюючи всі можливі ризики і наслідки", - написав Жданов на своїй сторінці у фейсбук.Україна посіла третє місце на чемпіонаті.Нагадаємо, щоміністр спорту Жданов схвалив рішення Карпат вигнати голкіпера через підтримку збірної Росії.Раніше Жданов назвав зарплати тренерів...Чемпион

До Кременчука з

У змаганнях брали участь 17 команд з усієї області. Друге місце вибороли ДПРЧ-17 міста Горішні Плавні, третє місце посіли ДПРЧ-14 міста Кременчук.Кременчуг Тудей

більше, ніж в 2016 році. Білоруська «Belavia» здійснила 14 537 польотів в Україну. На 13,6 % більше, ніж тогоріч, і третє місце. Четверту сходинку посіла «LOT Polish Airlines» – 12 756 польотів та плюс 28,8 %. Закриває п’ятірку лоукост «Wizz...Na chasi

Singapore Airlines помінялася місцями з торішнім лідером Qatar Airways. Третє місце отримала японська авіакомпанія All Nippon Airways. Singapore Airlines стала кращою авіакомпанією світу, очоливши світовий рейтинг авіакомпаній World Airline Awards. Про...mResearcher

Новини компаній: Syngenta планує збільшити продажі вп

Ця велика транснаціональна корпорація, посідає третє місце на світовому ринку високоякісного насіння.Агравері

Право та філологія - найпопулярніші спеціальності

це розповіла директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік на учорашній прес-конференції «Вступна кампанія 2018 — Екватор», що відбулася у МОН. «На третьому місці за кількістю поданих заяв абітурієнтів — середня освіта, на четвертому — менеджмент, на п’ятому — медицина», — підсумувала...Голос Украины (газета)

Бадмінтоністки ХПІ здобули перше українське «золото» Європейських студентських ігор

Дуйсбург-Ессен) з рахунком 2:1 (21:10, 15:21, 21:7). Крім того, в одиночній категорії бадмінтоністи Політеху стали бронзовими призерами змагань. Медалями за третє місце нагородили: Марину Ільїнську, Владиславу Лісну та Олександра Шмундяка. Зазначимо, на IV Європейських університетських іграх бадмінтоністів України представляли студенти...ПедПресса

Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка. Про це повідомила директор ДП Інфоресурс Оксана Бєлік, передає Укрінформ. На третьому місці за популярністю серед українських абітурієнтів Національний технічний університет Київська політехніка, на четвертому Львівська політехніка, на пятому Харківський національний...Урядовий Кур'єр

На Житомирщині вперше відбулися змагання «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge»

газодимозахисної служби 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир, другими стали господарі спортивної бази – вогнеборці 3-ї ДПРЧ м. Житомир, на третьому місці – бійці аварійно-рятувальної частини обласного центру. В індивідуальному забігу найсильнішим визнаний пожежний-рятувальник Сергій Пашинський (2 ДПРЧ м. Житомир),...Новини Житомира