третє місце

представлений на міській Дошці пошани. Бібліотеки реалізували проект Життя в стилі вело. Фільм, знятий в рамках цього проекту, посів почесне третє місце в конкурсі БібліоКіноФест2.0. У Кропивницькому також підбили підсумки цьогорічного конкурсу Один день з життя бібліотеки. Кожна філія продемонструвала...Гречка

організації (WBO). Про це повідомляється на сайті організації. Українець змістив з вершини росіянина Сергія Ковальова (30-2-1, 26 КО), зсунувши на третє місце кубинця Саллівана Барреру. Таким чином, Гвоздик став офіційним претендентом на бій за чемпіонство проти американця Андре Уорда (32-0,...1NEWS

УЄФА офіційно оголосив про створення Національної Ліги для збірних

- в С, 16 - в D. Переможці групи А потраплять в плей-офф, в якому відбудуться два півфінали, матч за третє місце і фінал. По чотири переможці груп B, C і D піднімуться в класі, а чотири останні команди в...Ua-football

Капітан "Ворскли": Нам заборгували річну зарплатню

Команда і тренери зараз живуть завдяки преміальним, хоча почесний президент Костянтин Жеваго обіцяв усе виплатити раніше.Нагадаємо, "Ворскла" зараз йде на третьому місці УПЛ з 17 очками в активі.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

млн тонн). У тому числі, з виробництва пшениці по степовій зоні — друге місце після Одеської (2,339 млн тонн) та третє місце в цілому по Україні після Одеської та Харківської (2,250 млн тонн) області. Як свідчать дані Держпродспоживслужби в Запорізькій...Агравері

Депутата Сергія Мартиняка підловили із годинником вартістю в 21 тисячу доларів (фото)

Фото нардепа з дорогим годинником зробив кореспондент видання "Апостроф". Згідно декларацій за 2014 рік Мартиняк посів третє місце серед найбагатших депутатів.7 днів

У Херсоні завершився Всеукраїнський турнір «Крим - це Україна»

28 серпня, на третьому традиційному Всеукраїнському турнірі Крим це Україна, який проходить на Херсонщині, відбувся фінал та матч за третє місце. За підсумками турніру, переможцем змагань стала команда ДЮСШ Чорноморець, яка у фінальній серії післяматчевих пенальті переграла Торпедо. Бронза у...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

авторинку України присутні. Автомобільні новини вибрали три найдешевші на сьогодні японські моделі, які можна купити у нас в країні. На третє місце ми поставили кросовер Suzuki Vitara. Його передньопривідний варіант виконання в початковій комплектації GL з...Автомобильные новости

Це ж скільком дітям можна допомогти за ці гроші?

Згідно декларацій за 2014 рік Мартиняк посів третє місце серед найбагатших депутатів.Корупція

Icelandmonitor. Партію Незалежності на чолі з чинним прем’єром Б’ярні Бенедіктссоном підтримують 23% виборців. Такий же рівень підтримки має “Ліво-зелений рух”. Третє місце прогнозують Піратській партії, яка може отримати 13,7% голосів. За нею йде …...За Киев

5:2. У іншій підгрупі минулорічний чемпіон, команда Полтавського району, легко переграла з рахунком 7:0 ветеранів Машівського району. У грі за третє місце між командами Гадяцького і Машівського районів перемогу з рахунком 4:1 здобули гадячани. Як і очікувалось фінальний поєдинок між...Тижневик «ЕХО

В Житомирі відкритий турнір з волейболу виграв господар змагання - клуб "Житичі"

стали переможницями турніру і були нагороджені дипломом та кубком. Друге місце серед жіночих команд зайняла ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква, третє місце - команда ДВК «Полісянка» м. Житомир. Серед чоловічих команд перше місце зайняла команда ВК «Житичі» м. Житомир, друге...Новини Житомира

Житомиряни ввійшли до складу Молодіжної збірної України з карате

у м. Тенеріфе (Іспанія) наприкінці жовтня. Катерина Мазарчук та Олег Мельник завоювали срібло турніру Budapest Open 2017. Єгор Корягін здобув третє місце серед чоловіків у ваговій категорії 67 кг. Житомиряни Олег Мельник та Нікіта Денисов пройшли відбір та ввійшли до...Новини Житомира

Чернівчанку під час Чемпіонату світу покусав рій диких бджіл

Викладач БДМУ Валентина Бевзо разом зі своїм напарником підприємцем із Чернівців Володимиром Липкою постійно беруть участь у міжнародних змаганнях із рогейну (спортивне орієнтування), зазвичай потрапляючи до числа переможців у своїй віковій категорії. Зважаючи, що для максимального ускладнення траси її прокладають...0372.ua

За звання кращого спортивного села України боротиметься Хрестителеве

відколи проводяться змагання на найспортивніше село, Хрестителеве 8 разів виходило переможцем (торішній переможець — село Кочубіївка Уманського району зайняло тепер третє місце, а на другому — Руська Поляна Черкаського району). А 19 вересня команда з Хрестителевого їде у Ворохту Івано-Франківської...Про Все

Музикант із Вінниччини заспівав Шевченкову «Катерину» (АУДІО)

Хлопець виборов третє місце на фестивалі Червона рута. Музику на поетичні рядки Кобзаря хлопець написав сам.Інформаційна Вінниччина

що стартуватимуть у 25 класах човнів. Другою за чисельністю, 67 спортсменів, заявлених у 20 класах, є команда Великої Британії. На третьому місці з 60 спортсменами у 21 класі човнів - команда Італії. Українська заявка нараховує 29 спортсменів, серед яких є...Любимый Херсон

На Прикарпатті обрали краще спортивне село області

кращих у змаганнях з волейболу, футзалу, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування канату, шахів та шашок. У загальнокомандному заліку друге та третє місця відповідно зайняли команди села Підвербці та селища Вигода. А переможцями обласних змагань ВФСТ «Колос» АПК України серед сільських...Франківчани

Львівський дзюдоїст Олег Овчаренко став бронзовим призером молодіжного Євро-2017

культури, майстер спорту Олег Овчаренко. Продемонструвавши надзвичайно технічну, ефектну та ефективну боротьбу (чотири іппони та три вазарі) наш дзюдоїст посів третє місце. На шляху до медалі Олег за 1хвилину і 28 секунд чистим кидком переміг представника Словенії Дукаріца Анея. У...Галичина спортивная

Більше половини законопроектів у Раді виявилися неякісними

На першому місці в рейтингу голова фракції БПП – Артур Герасимов, на другому – голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, третє місце розділили Олег Березюк ("Самопоміч") та Олег Ляшко (Радикальна партія). Антилідерами рейтингу стали Юрій Бойко ("Опозиційний блок") та Юлія...Зеркало недели (газета)