третя сходинка

Як відомо, після першого дня Шух йшла на третій сходинці. Підсумковий результат Аліни Шух - 6381 очко - це новий національний юніорський рекорд...1NEWS

каті - Катерина Шепелюк та Владислав Мозирєв. Також Владислав замкнув трійку лідерів і в індивідуальних змаганнях. Ксенія Довбищук піднялася на третю сходинку п'єдесталу у ваговій категорії 48 кг. Перші нагороди представники "синьо-жовтої" збірної мають у водних видах. Срібло до медального...Чемпион

у дуеті. А в синхронних стрибках з триметрового трампліна наш дует Ілля Кваша Олег Колодій з результатом 429,99 також посів третю сходинку пєдесталу пошани. За два кроки від нагород зупинилися українці Максим Долгов і Олександр Горшковозов, які посіли пяте місце...Урядовий Кур'єр

Черкаські триатлоністи вкотре здобули нагороди чемпіонату України

(чоловіки) виборов «срібло», а на дистанції 1,5 км плавання – 40,0 км велосипедна гонка – 10,0 км біг (чоловіки) посів третю сходинку. Каріна Євтушенко здобула третє місце на дистанції 1,5 км плавання – 40,0 км велосипедна гонка – 10,0 км...Нова доба

Черкаські триатлоністи вибороли нагороди на чемпіонаті України (фото)

(чоловіки) виборов "срібло", а на дистанції 1,5 км плавання – 40,0 км велосипедна гонка –  10,0 км біг (чоловіки) посів третю сходинку. - Сьогодні посів 3 місце на Кубку України у м. Біла Церква. Хотілося і четвертий раз вибороти тут...Про Все

Збірна України поступилася Ізраїлю на молодіжному Євробаскеті

Таким чином, у групі C команда Максима Міхельсона програла на старті Литві, потім перемогла Латвію і завершила цю стадію на третій сходинці, вийшовши до 1/8 фіналу на другу команди від квартету D – Сербію. Варто відзначити, що сербсько-українське протистояння стартуватиме...Unn.com.ua

вже підбивають сезон. Харківські вікінги у принциповій грі програли своїм головним опонентам із Полтави з рахунком 7:8 та зупинилися на третій сходинці таблиці. Із харківянами сумчани розправилися з рахунком 19:0. А потім, вигравши у полтавчан, остаточно закріпилися на першому місці...Online.ua

Українська птаха - «бронзова»!

програмі солісток (до цього часу українки на світових першостях не могли похвалитися медальними успіхами в індивідуальних змаганнях), вона піднялася на третю сходинку пєдесталу уже разом з молодшою подругою по команді Єлизаветою Яхно. Ще одну бронзу поклали до української скарбнички стрибуни...Високий замок

км біг (чоловіки) виборов срібло, а на дистанції 1,5 км плавання 40,0 км велосипедна гонка 10,0 км біг (чоловіки) посів третю сходинку. Сегодня занял 3 место на Кубке Украины в г.Белая Церковь! Хотелось и четвертый раз одержать здесь победу,но ребятки...Online.ua

сторінці у Фейсбук. За даними від НОК, в останній змагальний день на чемпіонаті Європи U-23 наша Марина Бех піднялась на третю сходинку пєдесталу після змагань зі стрибків у довжину! Ще одну бронзу нам принесла жіноча естафетна команда 4х400 метрів у...Online.ua

Чернівецький університет потрапив на 9 сходинку рейтингу найкращих ВНЗ України

місце в рейтингу виборов Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Другу позицію посів Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. А третю сходинку - Харківський національний університет імені В. Каразіна. Красу ЧНУ показали на відео Далі місця в рейтингу розподілилися так:...Погляд

жюрі обрало найкрасивішу дівчину, а головний герой історичного бойовика Король Данило, Сашко Алексєєв надягав корону переможниці. Відтак, Маряна Сінявська посіла третю сходинку пєдестала, ставши другою віце-леді, а Лілія Дмитрик стала першою віце-леді. Ну а головну корону вечора виборола учасниця під...Online.ua

В оперативному командуванні «Північ» визначили кращий танковий взвод

підбили 13 липня. За кількістю набраних балів кращим став танковий взвод 30-ї окремої механізованої бригади. Друге місце посіли танкісти з 1-ї отбр. Відповідно третю сходинку зайняли військовослужбовці з 72-ї бригади. Крім того, за старанність та самовіддачу в індивідуальних номінаціях грамоти отримали окремі військовослужбовці. Привітав команди та вручив грамоти...Народна Рада

місце в рейтингу виборов Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Другу позицію посів Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. А третю сходинку - Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Далі місця в рейтингу розподілилися так: 4. Львівський національний університет...7 днів

На Монастирищині відбувся Кубок України з піраміди серед сеньйорів і ветеранів (фото)

Подільського, Кропивницького, Шаргорода. За результатами  змагань перемогу у турнірі здобув Олександр Климов (Вінниця), друге місце - за Айратом Маскуловим (Житомир), третю сходинку посів Юрій Тарасюк (Київ). Під час нагородження переможців голова райдержадміністрації Олег Недогода за вагомий внесок у популяризацію та...Про Все

с. Таганча с. Келеберда 3:0; с. Ліпляве с. Межиріч 0:3; с. Степанці с. Степанецьке 7:4. Отже, по завершенню першого кола третю сходинку турнірної таблиці посіла команда Нива с. Таганча, 2 місце у команди Межиріцька с. Межиріч, 1 місце займає футболісти...Online.ua

техніки. Друге місце присуджено Мерешорському та Стригальнянському НВК, керівниками яких є, відповідно, Г. М. Ігнатишин і О. Ф. Білак, а третю сходинку розділили між собою Лозянський НВК (дир. В. Й. Дурневич), Майданський ДНЗ (зав. М. В. Форос), Тюшківський ДНЗ (в.Online.ua

У Монастирищі відбувся традиційний Кубок України з піраміди

Монастирища,Знамянки, Могилева Подольского, Камянця- Подільського, Кропивницького, Шаргорода. Перемогу у турнірі здобув Олександр Климов (Вінниця), друге місце за Айратом Маскуловим (Житомир), третю сходинку посів Юрій Тарасюк (Київ). Під час нагородження переможців голова райдержадміністрації Олег Недогода за вагомий внесок у популяризацію та...Нова доба

Визначили найкращий дошкільний навчальний заклад Міжгірщини

техніки. Друге місце присуджено Мерешорському та Стригальнянському НВК, керівниками яких є, відповідно, Г. М. Ігнатишин і О. Ф. Білак, а третю сходинку розділили між собою Лозянський НВК (дир. В. Й. Дурневич), Майданський ДНЗ (зав. М. В. Форос), Тюшківський ДНЗ (в.Голос Карпат

техніки. Друге місце присуджено Мерешорському та Стригальнянському НВК, керівниками яких є, відповідно, Г. М. Ігнатишин і О. Ф. Білак, а третю сходинку розділили між собою Лозянський НВК (дир. В. Й. Дурневич), Майданський ДНЗ (зав. М. В. Форос), Тюшківський ДНЗ (в.Освітній портал Закарпаття