третя сходинка

Ребров вирвав вольову перемогу з Аль-Ахлі

Після семи турів змагання, команда Реброва займає третю сходинку в турнірній таблиці. Нагадаємо, що Сергій Ребров очолив аравійську команду влітку..Ua-football

Ще одна спортсменка з Прикарпаття - калушанка Христина Береза у вазі 53 кілограми зайняла третю сходинку змагань.Дзеркало Коломиї

Grand Prix Singapore 2017: переможці та невдахи заїзду

зайвих 28 очок та перевагу над найближчим суперником - Себастьяном Феттелем. Водночас фін Валттері Боттас виправдав усі сподівання тренерів, зайнявши третю сходинку п'єдесталу.Ще одним щасливчиком сінгапурської гонитви став мексиканець Карлос Сайнс-молодший, пілот Renault. Він виявив спритність, хоча й зберігав самовладання...CARONIT.club

На старті дошкільнята із «Веселки»

Малинський міський центр фізичного здоровя населення Спорт для всіх став організатором ще одних змагань з дошкільнятами міста Малина. На цей раз на старти бігу на 30 метрів вийшли вихованці старших груп Дошкільного навчального закладу №5 Веселка. Серед хлопчиків переможцем став...ІнфоМалин

16-річний іршавець тріумфував на обласному турнірі з більярду

іршавець Олександр Фірка, який у фінальному двобої з рахунком 5:2 переміг ужгородця Миколу Шикитку. Обидва спортсмени відзначилися високим рівнем техніки. Третю сходинку розділили потужні гравці, які показали високий рівень підготовки, а саме мукачівець Олександр Шаховський та ужгородець Сергій Король. Олег...Голос Карпат

Черкаські фехтувальники повернулись з чемпіонату України

до вісімки найсильніших. На жаль, до четвірки вдалося пройти лише Роману Куксенку, поступившись представнику Миколаєва Євгену Тріфанову, який і посів третю сходинку чемпіонату. Серед дівчат успішно виступила Аліна Псюріченко, яка впевнено пройшла груповий тур і посіла 7 сходинку, але вже...Нова доба

«Альтаїр» виграв у «Росави»

м’яча. Нервовий компенсований час не змінив рахунок на табло, відтак «Альтаїр» здобуває мінімальну домашню перемогу 1:0, яка дозволила закріпитися на третій сходинці турнірної таблиці. Попереду на підопічних Романа Поліщука чекають три поспіль важкі вирішальних матчі проти лідерів обласного чемпіонату.Нова доба

Маріуполь - Зірка.

команди показує турнірна таблиця, а в ній "Маріуполь" йде на четвертому місці та вже цього туру теоретично може піднятись на третю сходинку. Для цього потрібно, щоб "Ворскла" втратила очки у поєдинку з "Вересом", а самі азовці перемогли "Зірку". Обидві команди...Ua-football

Інфекцією, яка вбиває найбільше людей на планеті, вчені назвали вірусний гепатит: щорічно від нього... Експрес

Маверік Віньялес не втрачає впевненості

Віньялес розпочав з поул-позиції після того, як завершив кваліфікаційний заїзд четвертим. Недільні перегони мали стати видовищною боротьбою - іспанець посів третю сходинку п'єдесталу, відставши на 16 очок від лідера заїзду Марка Маркеса. При цьому пілот Yamaha залишається оптимістом, заявивши про...CARONIT.club

Збірна України піднялася в рейтингу ФІФА на три позиції

Збірна України піднялася на 3 позиції і розташувалася на 24-му місці. Збірна Німеччини змістила з першого місця команду Бразилії. На третю сходинку піднялася Португалія, а на п'яту - Бельгія. 1. (2) Німеччина – 1606 очок 2. (1) Бразилія – 1590 3.Зеркало недели (газета)

Тернопільські рятувальники перемогли у боротьбі з самбо (ФОТОРЕПОРТАЖ)

служби цивільного захисту Олександра Федьківа. У підсумку, Збірна Управління ДСНС України у Тернопільській області посіла перше загальнокомандне місце. Другу та третю сходинки п’єдесталу зайняли представники Головного управління Національної поліції та Тернопільського міського відділу Національної поліції. Переможців та призерів нагородили кубками,...Газета "Наш ДЕНЬ"

Три олександрійські школи потрапили до топ-5 області за результатами ЗНО

міста Олександрії. Усі його випускники подолали мінімальну планку для успішної здачі тесту, а середній бал серед них становить 157,6. На третій сходинці рейтингу опинилося НВО "Олександрі...Новости Александрии

Команда Добропілля перемогла в обласному турнірі з міні -футболу серед юнаків 2004-2005 років

перемоги. В результаті проведених ігор найкращий результат показала добропільська команда. Підопічні Телендія Олександра Олександровича здобули перемогу у всіх зіграних поєдинках. Третю сходинку посіла команда Білицьке. Переможці та призери були нагороджені медалями і кубками. Кращим гравцем обласного турніру признано Грішина Олексія...Сайт города Доброполье

категорії до 63,5 кг у розділі К-1 (місто Павлоград, тренер Єрьомін Володимир). Піднімалися представники національної молодіжної команди України й на третю сходинку призового подіуму. З бронзовими нагородами змагання завершили Данило Кедюлич у розділі лоу-кік у ваговій категорії до 51 кг...Спортивний Житомир

посідає ТзОВ «Даноша», що відкрило для себе цей напрямок збуту минулої осені, а цьогоріч забезпечило майже п’яту частину експортованого поголів’я. Третю сходинку зайняло ПрАТ «Агропромислова компанія» (14%). А замикає четвірку найактивніших експортерів живця свиней ТОВ «Агропрайм Холдинг», яке за сім місяців...Агравері

чемпіонату Полтавщини відбувся дев’ятнадцятий тур, в центральному матчі якого ФК Рокита, з рахунком 3:1, перемогла решетилівське Динамо й піднялася на третю сходинку. Інші матчі два матчі туру завершилися з однаковим рахунком 3:0, лідер першості Олімпія з Савинців на виїзді перемогла...Футбол Полтавщини