точний удар

наступним чином. "…Обидва українці провели один з кращих матчів за свій клуб з початку сезону. Хомченовський не тільки забив більярдним точним ударом у правий від голкіпера кут, а й був активним учасником багатьох атак на ворота суперника… На перший погляд,...Чемпион

Тоттенхем і Ман Юнайтед зробили крок в 1/4 фіналу Кубка Англії

На гол Грема манкуніанці відповіли точними ударами Рашфорда і Ібрагімовича.Новини футболу

Ліга чемпіонів: "Баварія" розгромила "Арсенал", "Реал" впевнено здолав "Наполі"

На 11-й хвилині господарів поля вивів вперед Роббен точним ударом у верхній кут воріт. Після перерви практично відразу Левандовськи вивів "Баварію" вперед, вигравши верхову боротьбу у Мустафі.Зеркало недели (газета)

"Зоря" поступилася у контрольному матчі ФК "Астана"

і мяч пролетів повз ворота. А на 55-й хвилині номінальні господарі вийшли вперед. Мужиков отримав мяч в штрафній і завдав точний удар в дальній кут. Мяч від штанги влетів у сітку 1:0 на користь Астани. Пропустивши гол, луганчани активізувалися, більше...Unn.com.ua

Артполк у Дрогобичі отримав систему залпового вогню «Смерч»

України Андрій Парубій передав 15-му реактивному артилерійському полку в Дрогобичі найпотужнішу серед бойових машин систему залпового вогню «Смерч», здатну завдавати точного удару на відстані до 70 кілометрів. Андрій Парубій пояснив: Цей полк має дуже важливе значення для обороноздатності країни. Нам...Щоденний Львів

Саме точний удар 28-річного українця не дозволив супернику святкувати перемогу.Sportanalytic

Меморіал Юста-17: СДЮШОР "Карпати" U-17 - "Карпати" СС - 5:1

до самого фінального свистка. Лише на 80-й хвилині, коли Задерецький отримав передачу і справа увірвався в штрафний майданчик та наніс точний удар, стало зрозуміло — два м’ячі відіграти старосельчанам не вдасться. Схоже, в це не вірили й самі гравці команди...Галичина спортивная

хвилини й був замінений. Але перш, ніж піти з поля уродженець Макіївки розписався у воротах Фабрісіо на 73-й хвилині. Своїм точним ударом Євген зробив рахунок 2:0, але гості зі Стамбула змогли відіграти один м'яч завдяки голу престижу камерунця Абубакара. У...Znaj.ua

випустив на поле головну зірку - італійця Граціано Пелле. Колишній нападник "Саутгемптона" відзначився голом на 30-й хвилині. Підопічні Реброва відповіли точним ударом на початку другу тайму. Гол на свій рахунок записав Роман Яремчук. Фінальний рахунок матчу 1:1. Читайте також: ФК...Znaj.ua

«Карпати» провели два спаринги зі «Шахтарем»

оборони так і не дозволили круглому влетіти у ворота. Кінцівка тайму була однозначно за Карпатами. Небезпечний штрафний та сильний і точний удар потенційного новачка все ж не обдурили Садовського, який у стрибку перевів мяча на кутовий. Другу половину гри карпатівці...Щоденний Львів

Карпаты обыграли солигорский Шахтер

оборони так і не дозволили круглому влетіти у ворота. Кінцівка тайму була однозначно за «Карпатами». Небезпечний штрафний та сильний і точний удар потенційного новачка все ж не обдурили Садовського, який у стрибку перевів м’яча на кутовий. Другу половину гри карпатівці...Спорт.ua

Карпаты в контрольном поединке обыграли чемпиона Грузии

і свій шанс на вдалу атаку, та до забитого голу все ж справа не доходила. Не щастило супернику і з точними ударами, Мисак спокійно та впевнено контролював кожен постріл опонентів.Гра тривала на зустрічних курсах, з моментами в обох команд. Варто...Галичина спортивная

Гол "Бешикташа" визнаний найкращим на груповому етапі Ліги чемпіонів

Twitter турніру. "Бешикташ" поступався з рахунком 0:3, але в підсумку зумів зрівняти рахунок і розділити з португальцями очки. Один з точних ударів "ножицями" у падінні здійснив Тосун після навісу від партнера. За цей гол проголосували 39% уболівальників. На другому місці...Зеркало недели (газета)

Александрия разгромила Олимпик из Кропивницкого

правда цього разу вже після розіграшу стандарту. Євген Дрозд, отримавши чудову розрізну передачу від партнера, вийшов віч-на-віч з голкіпером і точним ударом збільшив перевагу власної команди. Під завісу першого тайму після подачі кутового, Назарій Калинчук, опинившись першим на м'ячі, оформив...Спорт.ua

Наполі знищив Болонью

Підопічні Мауріціо Саррі познущалися над Болоньєю, відвантаживши у ворота суперника сім, на що Фелсинеи відповіли лише одним точним ударом (7:1). Наполі приїхав в Болонью дуже злим – у минулий уїк-енд Партенопеї втратили можливість наздогнати Рому, зігравши вдома внічию з...Новини футболу

Зимова пауза в УПЛ: "Шахтар" розгромив "Ольборг"

Донецький "Шахтар" зустрічався з данським "Ольборгом" і здобув розгромну перемогу - дубль на свій рахунок записав Марлос, а ще один точний удар в активі Борячука. "Зірка" зустрічалася з кіпрською "Карміотіссою" і також перемогла. "Шахтар" - "Ольборг" (Данія) - 3:0 Голи:...Зеркало недели (газета)

Мілевський забив за російський "Тосно" у другому матчі поспіль

проти вірменського "Алашкерта" (2:0). Мілевський вийшов на поле в основному складі і вже на 4-й хвилині вивів свою команду вперед точним ударом з меж штрафного. Це вже другий гол українця в товариських зустрічах під час зимової паузи. У минулому поєдинку...Зеркало недели (газета)

гравці ПФК «Суми» змусили команду футбольного центру перейти в оборону, а на останніх секундах першої половини матчу з-за меж штрафної точним ударом в дальню дев'ятку відзначився потенційний новачок команди. Другий тайм обидві команди грали іншими складами. У «Сум» одинадцятку склали...SumyToday

Лемпард оголосив про завершення ігрової кар

626 матчів, в яких забив 208 м'ячів, віддав 150 гольових передач. За "Вест Хем" хавбек відіграв 157 поєдинків, завдавши 25 точних ударів і зробивши 20 результативних передач. У "Ман Сіті" півзахисник провів 38 зустрічей, в яких відзначився 8 голами і...Зеркало недели (газета)

Безславна осічка команди Венгера.

в першому таймі гості провели ударний період зустрічі і забили два м'ячі, на що "Арсенал" після перерви відповів тільки одним точним ударом.. АПЛ. 23-й тур "Арсенал" - "Уотфорд" 1:2 Голи: Айуобі 58 - Кабул 11, Діні 14...Ua-football