точний удар

третього туру чемпіонату Чехії проти ФК «Височина» і провів на полі усі 90 хвилин. «Славія» у підсумку перемогла 2:0 завдяки точним ударам Хусбауера та Данні. Крім того,...1NEWS

Перехоплення албанця Даллку завершилося точним ударом...1NEWS

"Карпати" U-19 - "Чорноморець" U-19 - 1:0

лише одну заміну — замість Івана Желізка, якого було викликано до збірної України (U-17), у старті з’явився Остап Малашевський. Саме точний удар останнього приніс господарям перемогу. Однак першу небезпечну нагоду втратили саме «моряки». Євген Решетняк отримав хороший пас з глибини,...Галичина спортивная

Представлені найкращі голи 5-го туру УПЛ

сезону української Прем'єр-ліги, в якому було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках туру було забито 12 голів. Кращими стали точні удари Андрія Ярмоленка ("Динамо"), Сергія Болбата ("Маріуполь"), Фреда ("Шахтар"), Мохі ("Олімпік") і Ардіна Даллку ("Ворскла"). Нагадаємо, найкращим гравцем 5-го...Зеркало недели (газета)

Чесна гра в Першій лізі, капітуляція Барселони та поразка Ювентуса.

Пятий тур в українській Премєр-лізі закінчували два матчі. Точний удар Мохи дозволив команді Романа Санжара закріпитись на третьому місці.Ua-football

"Лаціо" вирвав перемогу у "Ювентуса" у грі за Суперкубок Італії

На початку другого тайму Іммобіле оформив дубль завдяки точному удару головою практично у верхній кут Буффона.Unn.com.ua

чемпіонаті УПЛ. На “Арені Львів” рівняни, домінуючи на полі, поступилися луганській “Зорі” – 0:1. Гості використали практично єдиний свій шанс. Точний удар на рахунку Владислава Калитвинцева.В кулуарах

Повернення Зорі, вольова перемога Шахтаря та феєрична АПЛ.

разу команда Василя Сачка грала на виїзді зі "Сталлю". Глядачі, здавалось, вже змирились з нульовою нічиєю, проте на останніх хвилинах точний удар Ардіна Даллку приніс перемогу зелено-білим. "Ворскла" має в своєму активі десять очок та займає третє місце. "Шахтар" грав...Ua-football

Гол Даллку приніс "Ворсклі" перемогу на "Сталлю"

Перехоплення албанця Даллку завершилося точним ударом після результативної передачі Шарпара - 1:0. Чим складніше погода, тим більше команда проявляє характер.Unn.com.ua

"Шахтар" мінімально обіграв "Олександрію"

туру УПЛ, передає УНН з посиланням на сайт "гірників".   На гол Банади на 38 хвилині під завершення гості відповіли точним ударом Фреда, а перемогу "помаранчево-чорним" приніс гол Факундо Феррейри на 60 хвилині. Відзначимо, що "Шахтар" мав трохи кращий відсоток...Unn.com.ua

та агресивніше володіли м’ячем на чужій половині поля. Згодом прострільна передача Євгена Пасіча з правого флангу ледь не перетворилася на точний удар у дальній кут воріт. М’яч та стійка розминулися усього кількома сантиметрами. Ще один шанс відкрити рахунок у матчі...Все

Герой футбольного дня.

голами. Ці голи підвели Андрія до порогу позначки в сто голів у рамках чемпіонату України. Зараз на рахунку Андрія 99 точних ударів. Найчастіше Андрій забиває "Чорноморцю" тринадцять голів. Далі за показником "пропущених від Ярмоленка голів" ідуть "Волинь", донецький "Металург", "Ворскла"...Ua-football

Е.Соболь дебютував за празьку "Славію"

"Славія" у підсумку перемогла 2:0 завдяки точним ударам Хусбауера та Данні. Нагадаємо, що Е.Соболь виступає за "Славію" на правах оренди.Unn.com.ua

Динамо - Зірка 3:0.

туру української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" та кропивницькою "Зіркою". Нагадаємо, що перший тайм завершився без голів, але у другій половині точний удар Дьємерси Мбокані і два голи Андрія Ярмоленка принесли столичній команді впевнену перемогу. Після п'яти ігор кияни очолюють таблицю...Ua-football

Українські военносулжащие, скориставшись квадрокоптером, в...? Повінь

Реал обіграв Манчестер Юнайтед і став володарем Суперкубка УЄФА 2017 року. Точні удари Каземіро та Іско допомогли переможцю Ліги чемпіонів Реалу впоратися з переможцем Ліги Європи МЮ. У складі Червоних дияволів вже при...Spy-Football

Як "Реал" переміг "Манчестер Юнайтед" у Суперкубку УЄФА.

матчі за Суперкубок УЄФА іспанський "Реал" виграв у англійського "Манчестер Юнайтед" На голи півзахисників мадридців Каземіро та Іско манчестреці відповіли точним ударом Ромелу Лукаку. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь "Реалу", який здобув Суперкубок УЄФА вдруге поспіль. Читайте також:...Еспресо TV

Наші в збірній 4-го туру УПЛ

на полі в другому таймі Грицука дозволила підопічним Шарана перехопити ініціативу, додав Василь агресивності своїй команді і швидко зміг відзначитися точним ударом, реалізувавши пенальті. Другий гол "городян" також "зробив" Грицук, його пасом не мав права не скористатися Сітало. Не забагато...Новости Александрии

Прорив Карпат, пересічна перемога Шахтаря та трофей для Баварії.

Бернард забив на початку, Марлос перед перервою. В другій половині гри Кривцов забив ще й третій мяч, проте азовцям завдяки точному удару Тищенка вдалось уникнути розгрому. В Першій лізі несподіваної поразки на власному полі зазнав "Геліо", який поступився "Арсеналу-Київ" (0:1).Ua-football

Друга ліга.

відзначившись у дебюті другого тайму. інша "Нива" - вінницька - виявилася сильнішою за білоцерківський "Арсенал". Тут результат поєдинку вирішив один точний удар. Щоправда, відбувся він на початку зустрічі. Вінничани йдуть замикаючими в пелотоні: найближчий переслідувач від них вже на відстані...Ua-football