точний удар

цій місцевості російський флот і ракети несуть найбільшу небезпеку. Найбільша загроза виходить від ракетних комплексів Іскандер-М, оскільки ті можуть завдати точні удари по військово-морських об’єктів в Польщі […]The post «Озброєний Калінінград»: названо «російський кошмар» для НАТО appeared first on Новини...УСБН

Заспокоїти хулігана вдалося точним ударом у щелепу від перехожого фаната. Нагадаємо, що фанатів Ліверпуля жорстко атакували у Києві.Чемпион

Форвард Мілевський забив черговий гол за ФК "Динамо-Брест"

з посиланням на сайт ФК Динамо-Брест.У зустрічі восьмого туру внутрішнього чемпіонату Мілевський забив гол на 50 хвилині у ворота Слуцька. Точний удар головою після подачі зі штрафного приніс Динамо-Брест нічию 1:1. Таким чином, Мілевський забив 4-й гол в 15 зустрічах...Unn.com.ua

Мілевський забив черговий гол за брестське "Динамо"

"Динамо". Український форвард вийшов у стартовому складі на матч 8-го туру чемпіонату Білорусі проти "Слуцька", а на 50-й хвилині зустрічі точним ударом головою після відмінної подачі зі штрафного з лівого флангу приніс своїй команді нічию – 1:1. У цілому на...Зеркало недели (газета)

Знищена передова позиція бойовиків: волонтери повідомили про успіх ЗСУ на Донбасі

яка входить до складу 54-ї бригади ЗСУ, підняла в повітря безпілотник, визначила конкретну позицію бойовиків, з якої вівся обстріл, і точним ударом у відповідь з трьох різних позицій повністю знищила опорний пункт терористів. Відзначається, що такого успіху ЗСУ досягла на...Online.ua

"Інтер" вирвав у "Лаціо" путівку в Лігу чемпіонів

в падінні заштовхнув мяч у сітку воріт Стракоши. На перерву команди пішли за переваги в один мяч столичного колективу. Контрвипад точним ударом в нижній дальній кут закінчив Феліпе Андерсон 2:1. Розвязка у грі сталася після того, як наставник римлян Сімоне...Unn.com.ua

Представлені найкращі голи 32-го туру УПЛ

в якому традиційно було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках звітного туру було забито 13 голів. Найкращими забитими м'ячами стали точні удари Сергія М'якушка ("Карпати"), Тимура Стецькова ("Олександрія"), Беньяміна Вербича ("Динамо"), Ореста Лебеденка ("Карпати") і Владислава Кулача ("Ворскла"). Головною подією...Зеркало недели (газета)

Кулач. Удар Фаупали на 83-й хвилині блокувала оборона ворсклян, а з ударом Громова майже впритул упорався Шуст. Васін, з’явившись на заміну, точним ударом після пасу Сергійчука закріпив “бронзовий” успіх команди Василя Сачка. Окрім …Запись “Ворскла” виборола “бронзу” УПЛ та напряму потрапила...Трибуна Полтава

Потужний бій на Донбасі: в мережі показали, як бійці ЗСУ дають відсіч бойовикам

Відео потужного бою на Донбасі було знято з висоти пташиного польоту. Автор ролика, офіцер Анатолій Штефан "Штірліц", пояснив, що завдати точного удару по позиціях терористів, в результаті якого бойовики понесли серйозні втрати, вдалося завдяки нової системі розвідки. "Відео, яке можна...Online.ua

воріт метрів з 10-ти, Безбородько головою пробив в руки Сидоренку, а простріл Банасевича заблокував Луценко. Геліос відповів дальнім і не точним ударом Чепурненка. На 22-й хвилині гри Безбородько обіграв опонента, увійшов в штрафний майданчик Геліоса, аде замість удару вирішив віддати...Чернігівський формат

Друга ліга, група Б. Мир теж сильніший за Металург, Таврія зупиняє Енергію

який був забитий у середині першого тайму. На три голи горностаївців (по разу відзначилися Бойко, Доценко і Шестіпалов) запоріжці відповіли точним ударом Попова.Ua-football

"Карпати" перемогли "Сталь" і залишилися в Прем

помилку. Захисник "Сталі" про щось замріявся, Мар'ян Швед відібрав у нього м'яч і викотив зручний пас на Сергія Мякушка, який точним ударом подвоїв рахунок. А на 78-й хвилині вже Мякушко асистував Шведу і той впритул розстріляв ворота Пенькова. 3:0! Це...Ваші новини

сьогодні вночі. "Я б оцінив шанси як 50 на 50. У боксі може статися що завгодно. Часто все вирішує один точний удар. Але про Джека ми знаємо, що він може нанести такий удар і може витримати його. Джек - не...24boxing

Друга ліга.

А на початку другої половини Порохня своїм точним ударом оформив дубль і забив переможний гол. Голи: Бобелюк 13 - Порохня 15, Порохня 54...Ua-football

вперше у профі-кар'єрі побував у нокдауні. У шостому раунді поєдинку проти Хорхе Лінареса (44-4, 27 КО) його збив з ніг точний удар в ніс.24boxing

Ломаченко підвівся і здолав Лінареса

Лінареса титул чемпіона WBA в легкій вазі (до 61,2 кг). До речі, Василеві вручили пояс, спеціально виготовлений для цього поєдинку. Точним ударом у печінку наш чемпіон звалив венесуельця на настил рингу в десятому раунді — нокаут (на знімку)! І в...Голос Украины (газета)

Золота бутса 2018: Повний перевагу Мессі

другий рік поспіль отримати почесний приз і звання кращого бомбардира клубних чемпіонатів Європи. На рахунку у аргентинського форварда "Барселони" 34 точних удари або в перерахунку в боротьбі за "Золоту бутсу" 68 очок. Мессі зіграв у 35 матчах Прімери і має...Ua-football

Гол Селезнева помог Акхисару переиграть Кайсериспор с Кравцом и Кучером

рахунком 2:1 на користь гостей. Варто відзначити, що свій гол на 69-й хвилині забив Селезньов. У свою чергу, за Кайсеріспор точним ударом відзначився Артем Кравець. Олександр Кучер зумів записати на свій рахунок лише жовту картку. Після 33-х турів команда з...Ua-football

Представлені найкращі голи 31-го туру УПЛ

в якому традиційно було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках звітного туру було забито 10 голів. Найкращими забитими м'ячами стали точні удари Андрія Цурікова ("Олександрія"), Сергія Петрова ("Зірка"), Андрія Бацули ("Олександрія), Юрія Коломойця ("Ворскла") і Беньяміна Вербича ("Динамо"). ТОП-5 голів...Зеркало недели (газета)

Аталанта - Мілан 1:1.

вела в рахунку впродовж 30 хвилин зустрічі, проте забезпечити собі переможний результат не зуміла. Уже в компенсований до матчу час точний удар Андреа Масьєлло приніс "Аталанті" нічию в непростому поєдинку з "россонері". "Аталанта" - "Мілан" 1:1 Голи: Масьєлло 90+2 -...Ua-football