точний удар

Всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ і гол-красень Юрченка.

Юрченко відзначився забитим голом у поєдинку шостого туру групового етапу Ліги Чемпіонів проти "Монако". На 30-й хвилині матчу хавбек завдав точного удару по воротах Моргана Де Санктіса з-за меж штрафного метрів з 22-х. Гол вийшов дуже видовищним і одним з...Ua-football

«Дніпро» обіграв «Зорю», а «Сталь» поступилася «Шахтарю»: як це було

перших хвилин пішов в атаку, могли забивати Бернард і Олександр Кучер. Забити «гірники» змогли на 31-й хвилині і зробив це точним ударом з пенальті Марлос, який сам і заробив право на одинадцятиметровий. Після перерви гра не змінилася, господарі атакували, а...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

боксер, який виконав серйозну роботу і виклався на всі сто під час бою. Але, на мою думку, Денис завдав більше точних ударів, він чітко вів велику частину бою і був гідний перемоги.Денис впорався зі своїм завданням, вибрав правильну тактику, працював...24boxing

Прем

"Олександрії". Коли здавалося, що все йде до перемоги підопічних Шарана, "Зірка" забила. Несподівана передача з кутового на 93-й хвилині завершилася точним ударом Бацули з-за меж штрафної площі. "Зірка" – "Олександрія" - 1:1 Голи: Бацула, 90+3 - Шендрик, 26 "Зірка": Паст,...Зеркало недели (газета)

"Епіцентр К10" не зумів пробитись в 1/8 фіналу Кубка України

Часу для того щоб виграти було достатньо але гравці «Епіцентру» не змогли провести бодай одну осмислену атаку, яка б завершилась точним ударом. Матч так і завершився нічиєю 5:5, яка вивела в наступну стадію «СумДУ». Кубок України. 1/16 фіналу. Другий матч.Галичина спортивная

Арсенал розгромив Вест Хем

Підопічні Арсена Венгера відзначилися п'ятьма забитими м'ячами у воротах Вест Хема, на що Молотобійці відповіли лише одним точним ударом. Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Вест Хем — Арсенал 1:5Голи: Керролл, 83 — Езіл, 24, Санчес, 72, 80...Новини футболу

Кравець допоміг "Гранаді" перемогти "Севілью"

перших хвилин і взяв участь у переможній атаці команди, коли скинув м'яч після подачі з кутового на дальню штангу, де точним ударом її завершив Ломбан. У результаті зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1, а українець був замінений на 86-й...Зеркало недели (газета)

Кубок Іспанії.

Справу вирішили точні удари Бакамбю, Кастільєхо і автогол Адріана Хіменеса.Ua-football

«Дніпро» і «Сталь» знову програють в чемпіонаті України: турнірна таблиця

карток. І у «Сталі» і особливо у гостей було достатньо моментів, щоб відкрити рахунок. Але єдиний гол на 89-й хвилині точним ударом в кут воріт Паньківа забив Павло Ребенок, який вийшов на заміну. 0-1. Наступний свій матч в чемпіонаті України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

"Карпати" Львів - "Зоря" Луганськ - 2:2

у сітку. Львівські захисники дозволили провести супернику успішну атаку, а Підківка виявився не готовим до такої несподіванки. Отак, противники обмінялись точними ударами. Кравець рвався в атаку, з думкою скупити свою провину, і Василь долучився до того, що «Карпати» вдруге змусили...Галичина спортивная

Карпати - Зоря 2:2.

Знеможена Лігою Європи луганська команда двічі опинялася в ролі наздоганяючого. Спочатку після голу Худоб'яка відігратися вдалося після точного удару Сухоцького. Голи: Худоб'як 12, Бланко Лещук 29 - Сухоцький 22, Любенович 90...Ua-football

Барселона з працею відвезла нічию з Аноети

На гол Вілліана Хосе каталонці відповіли точним ударом Лео Мессі, який допоміг Барселоні відвезти один бал з Сан-Себастьяна (1:1). Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Реал Сосьєдад...Новини футболу

Доля матчу була вирішена наприкінці гри завдяки точному удару Павла Ребенка.Футбол Полтавщини

Ередивізії. Зінченко допоміг ПСВ перемогти Ден Хааг

де Йонга, який майстерно обробив м'яч і пробив повз голкіпера. Ден Хааг відіграв всього один м'яч: Бюгельсдейк реабілітувався за автогол точним ударом з пенальті; але перемогу господарі не втратили, хоча на 78-й хвилині Хавенар міг відродити інтригу, якщо б його...Новини футболу

"Баварією" та "Байєром" наразі не має лідера у рахунку Сектор, команди обмінялися голами у матчі в Мюнхені. На гол Алькантари точним ударом відповів Чалханоглу.ДеПо

Сталь - Ворскла.

святкували полтавці з рахунком 2:1. Тоді в другому таймі в складі "Ворскли" відзначились Чеснаков і Бартуловіч, тоді як "Сталь" відповіла точним ударом Бабенка. Після 15-ти зіграних турів камянська команда відстає від "Ворскли" на два очки. Полтавці все ще намагаються потрапити...Ua-football

Павелко привітав команду Динамо з виходом до плей-офф Юнацької ліги УЄФА

академії і подарували уболівальникам надію на продовження славних переможних традицій ФК Динамо Київ. Особливо приємно, що вирішальну перемогу команді принесли точні удари гравців юнацьких збірних футбольної федерації України - Богдана Ледньова і Дениса Янакова. У головної команди країни росте гідне...Ukrainianwall

внічию з Боруссією та вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів На гол Раффаеля в середині першого тайму гості змогли відповісти точним ударом Давида Сілви.Телеканал Ритм

До 31-й хвилині португальська команда зуміла забити тричі. Точними ударами відзначилися Гонсалу Гуедеш, Нелсон Семеду і Любомир Фейса.Телеканал Ритм

Ліонель Мессі потрапив до списку претендентів на Премію Пушкаша, яка вручається автору найкращого голу минулого року. ФІФА відзначила красивий і точний удар аргентинського форварда зі штрафного в матчі за свою національну команду проти США (4:0) у півфіналі Копа Америка-2016. На...Ua-football