точний удар

Успіх гостям принесли точні удари Давіда Сілви з пенальті і Жерара Деулофеу. Гравці Фурії Рохі звично багато контролювали мяч і створили багато гольових нагод.Spy-Football

Успіх Бразилії у матчі з Парагваєм принесли точні удари Коутіньо, НЕймара та Марсело.Spy-Football

до 19 років. У заключному матчі еліт-раунду турніру українці програли фінам з рахунком 1:2. На дубль нападника господарів Лассі Лаппалайнена точним ударом на 93-й хвилині відповів динамівець Денис Янаков. Проте це не врятувало підопічних Володимира Єзерського. Таким чином, юнацька збірна...Znaj.ua

який у повній самотності забивав у порожні ворота – 2:4. Цього разу вже "зелено-жовтим" знадобилося дев’ять секунд (!), аби відповісти власним точним ударом. Сергій Журба на правому фланзі не допрацював проти Олександра Басича і капітан рівнян застав зненацька Владислава Лисенка –...Все

ФК "Дніпро" завдав мінімальної поразки "Олександрії"

Дніпро у товариському поєдинку приймав Олександрію в рамках підготовки до другого етапу УПЛ, передає УНН з посиланням на сайт дніпрян.Єдиний точний удар Володимира Адамюка виявився переможним. На 15-й хвилині він при подачі кутового перестрибнув Андрія Гітченко і головою пробив під...Unn.com.ua

"Нива" обіграла "ДСО-Поділля"

у товариському матчі футбольний клуб "Нива" Тернопіль переграв з рахунком 2:0 "ДСО-Поділля" з Тернопільського району. Перемогу підопічним Петра Бадла принесли точні удари нападників – Юрія Головачука та Немо Шелії, які відзначалися у кожному з таймів. Ще ряд моментів "Нива" не...Галичина спортивная

Як Бразилія розтрощила Уругвай у відборі ЧС-2018

ЧС-2018 Уругвай з рахунком 4:1 На гол Едінсона Кавані, забитий на 9-й хвилині з пенальті, бразильці відповіли хет-триком Паулінью та точним ударом Неймара. Завдяки перемозі 4:1 Бразилія зміцнила лідерство у південномериканському відборі чемпіонату світу-2018 та фактично гарантувала собі потрапляння до...Еспресо TV

Анонс матчу

Перший візит стався в 1993-му, коли команди зіграли товариський матч. На голи Шукера, Аджича та Бічаніча українці змогли відповісти лише точним ударом Андрія Гусіна. Востаннє команди грали між собою в столиці Хорватії в 2009-му. Той поєдинок закінчився нічиєю 2:2, при...Галичина спортивная

Перемога, поразка і перенесення матчу: результати херсонських клубів у 21 турі другої ліги

"Кремінь" з рахунком 3:1.У складі "аграріїв" забивали лише дебютанти команди: Боровик, Хорольський та Шміголь. Кременчужани на це зуміли відповісти лише точним ударом Горвата. Новкаховська "Енергія" поступилася на виїзді ФК "Тепловик-Прикарпаття" з Івано-Франківська. Рахунок зустрічі 3:1 на користь господарів. Матч "Кристал"...Мост

Представлені найкращі голи 22-го туру УПЛ

туру української Прем'єр-ліги, в якому традиційно було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках туру було забито 11 голів. Найкращими стали точні удари Ярмоленка і Хочолави у поєдинку "Динамо" - "Чорноморець" (2:1), Карікарі і Старенького в протистоянні "Сталі" та "Олександрії" (4:1),...Зеркало недели (газета)

Чик! І три очки в кишені

віддати перевагу – важке завдання!Втім, Педро міг би й повернути перевагу «Челсі» — якщо б, обігравши двох захисників, перейнявся більш точним ударом.Другий тайм деякий час являв собою повне рівновагу – атакуючої навіть не мощі (це проти Шоукросса і Бардслі-то?!), а...Новини футболу

і сам іноді непогано відповідав. Але в п'ятому раунді бразилець потряс Сергія знову-таки ударом справа, після чого провів ще кілька точних ударів, змусивши рефері втрутитися і зупинити бій - технічний нокаут, пише boxingnews.com.ua.Чемпион

Як Ярмоленко забив дивовижний гол п

На 7-й хвилині Ярмоленко своїм точним ударом вивів "Динамо" вперед. 22-й тур стане завершальним на першому етапі чемпіонату України з футболу...Еспресо TV

В середині першого тайму Фабіньо точним ударом з десяти метрів збільшив різницю в рахунку.Znaj.ua

Лестер на домашньому Кінг Пауер Стайдиум зумів здобути перемогу над Севільєю, відігравши гостьову поразку. Успіх господарям сьогодні принесли точні удари Уеса Моргана і Марка Олбрайтона.Spy-Football

Представлені найкращі голи 21-го туру УПЛ

туру української Прем'єр-ліги, в якому було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках туру було забито 14 голів. Найкращими стали точні удари Дмитра Хльобаса та Івана Матяжа у матчі "Олімпік" - "Ворскла" (3:2), а також гол гравця "Зірки" Андрія Бацули...Зеркало недели (газета)

і пенальті чітко реалізував Ребрик, оформивши таким чином хет-трик. У Середньому господарі намагались загострювати ситуацію з допомогою стандартів, але до точних ударів не доходило. Перший гострий момент виник на 28-ій хвилині, однак Качур не зумів скористатися націленою передачею Бака. У...Голос Карпат

Київське "Динамо" програло "Зірці" в чемпіонаті України

у матчі ударом зі штрафного на 34-й хвилині відкрив захисник господарів поля Андрій Бацула. А на 71-й хвилині ще один точний удар зі штрафного виконав півзахисник Павло Полегенько. У разі перемоги "Шахтаря" в останньому матчі туру над "Зорею" відрив між...Интерфакс-Украина

Прем

режимі, а у "Динамо" знову не виникало загроз біля воріт Паста. А от "Зірка" знову знайшла свій шанс, коли Полегенько точним ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок у поєдинку. "Зірка" – "Динамо" - 2:0 Голи: Бацула, 33, Полегенько, 71 "Зірка":...Зеркало недели (газета)