точний удар

сприяв проведенню операцій, націлених на країн Заходу. Інший терорист, Абд аль-Джаліл аль-Муслімі був координатором Аль-Каїди. Американські ВПС нанесли по ньому точний удар 12 січня поблизу населеного пункту Серакіб, Сирія. Муслімі, який також мав туніське походження, розпочав свій шлях терору наприкінці...ДеПо

Девіч продовжить кар

Раніше Марко Девіч залишив казанський "Рубін". У поточному сезоні російської Прем'єр-ліги 33-річний ветеран зіграв у десяти матчах і відзначився двома точними ударами. Нападник виступав за "Рубін" з лютого 2014 року. Минулими клубами футболіста були сербські "Звездара", "Железнік", "Раднічкі" і "Вождовац",...Зеркало недели (газета)

«Зірка» у товариському матчі розгромила кропивницький «Олімпік» (ФОТО)

забили шостий та сьомий мячі. Спочатку до взяття воріт призвела класна комбінація з переведенням мяча з флангу на фланг та точним ударом низом у дальній кут. Крапку ж у цій зустрічі поставив черговий реалізований вихід сам на сам з голкіпером.Отож,...Гречка

Фіорентина - Ювентус 2:1.

Нікола Калініч, а на початку другої половини зустрічі перевагу флорентійського клубу подвоїв Мілан Бадель, на що туринці змогли відповісти лише точним ударом Гонсало Ігуаїна. Серія А. 20-й тур "Фіорентина" - "Ювентус" 2:1 Голи: Калініч 37, Бадель 54 - Ігуаїн 58...Ua-football

Сьогодні відбувся 18-й тур Примери, в якому "Гранада" приймала "Осасуну". Відзначимо, що Кравець забив свій 5-й гол в матчах за "Гранаду". Ua-football

Рома мінімально здолала Удінезе

Точний удар Раджі Наингголана на початку зустрічі приніс римській команді виїзну перемогу над Удінезе (1:0). Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Удінезе — Рома 0:1Гол: Наингголан, 12Удінезе: Карнезис — Фараоні, Данило, Феліпе, Самір — Фофана, Кумс (Эвандро, 73), Янкто...Новини футболу

«Кальяри» на своем поле разгромил «Дженоа» в матче 20-го тура чемпионата Италии.Гости первыми открыли счет благодаря точному удару Джованни Симеоне, который является сыном главного тренера мадридского «Атлетико» Диего. Однако еще до перерыва сицилийцы вышли вперед, а во втором тайме забили еще...FootballTop

Прімера. 18-й тур.

Попереду перевагу "Валенсії" забезпечили голи Мартіна Монтойї та Саньяго Міни. "Еспаньол" зумів відповісти лише одним точним ударом. Ua-football

Барселона - Лас-Пальмас 5:0.

скористався Луїс Суарес. У першому таймі Барселона могла забити ще не один раз, але інші голи відклала на другий тайм. Точні удари Мессі, Турана, Суареса і Відаля оформили розгром, завдяки якому Барселона повернулася на друге місце, поки свій матч не...Ua-football

Мілан - Торіно 2:1.

туринського клубу в першому таймі, у середині другої половини зустрічі "россонері" протягом трьох хвилин зуміли відігратися і вийти вперед завдяки точним ударам Юрая Куцки та Джакомо Бонавентури, встановивши тим самим остаточний результат зустрічі. Кубок Італії. 1/8 фіналу "Мілан" - "Торіно"...Ua-football

домашній поєдинок проти Валенсії. За господарів забитими мячами відзначилися Джузеппе Россі і Яго аспасиев, тоді як левантійці зуміли відповісти лише точним ударом Араухо. Відзначимо, що команда з Віго грала не основним складом, а цей матч продовжив переможну серію Сельти, яка...Spy-Football

рахунком 3: 1, але спочатку Рамос реалізував пенальті, а вже в компенсований арбітром час Бензема зробив слаломний прохід, який завершив точним ударом. Незважаючи на виліт з кубку, андалузці можуть записати цей матч собі в актив. Крім того це була...Spy-Football

Севілья - Реал 3: 3. Відео голів та огляд матчу

з рахунком 3:1, але спочатку Рамос реалізував пенальті, а вже в компенсований арбітром час Бензема зробив слаломний прохід, який завершив точним ударом. Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. матч-відповідь Севілья - Реал 3:3 Голи: Даніло 10 аг, Йоветіч 53, Іборра 77 -...Ua-football

Кубок Іспанії.

Лінеля Мессі, забитого в першому матчі протистояння "Барселони" та "Атлетіка", переоцінити важко. "Гранатові" звели відставання до мінімуму, розуміючи, що один точний удар на домашньому полі і вони в чвертьфіналі. Віри було достатньою. Тим паче, що "Атлетік" поганенько грає на виїзді...Ua-football

Костевич на тестах в Познані

до атакуючих дій своєї команди. Гра Костевича характеризується дуже високою динамікою. Він прихильник наступальних дій. На високій швидкості може завдавати точних ударів по м'ячу з різних з дистанцій та віддати партнеру точні передачі, - продовжує пан віце-президент. У поточному сезоні...Галичина спортивная

себе ініціативи на правому фланзі, наблизився до воріт і пробив повз Мойя. "Матрацники" знову вийшли вперед, - тепер уже завдяки точному ударові Корреа. Анхель прийняв м'яча після передачі Коке, обіграв опонента і вчасно пробив повз голкіпера. То був...Ua-football

таймі створили потужний заділ для перемоги, спокійно оформивши її після перерви. Французький форвард у підсумку фофрмив хет-трик, а ще один точний удар записав в актив Пабло Сарабія. Завдяки цій впевненій перемозі Севілья набрала 26 очок і піднялася на другу сходинку...Spy-Football

Герой футбольного дня.

Адуріс в силу досвіду чудово розуміє, бачить, читає гри. Точного удару Адуріс завдав з близької відстані головою після навісу Рауля Гарсії.Ua-football

"Віза Вторма" перемагає "Ураган-2 КФВ"

і роль простої помилки вийшла на перший план. І першими у середині тайму помилилися молоді фізкультурники, яких відразу двічі "покарав" точними ударами Руслан Уграк. А другий тайм взагалі складався з нереалізованих моментів "мануфактурників" і поодиноких атак "ураганівців". Лише наприкінці матчу...Галичина спортивная

Борнмут - Арсенал - 3:3 відео голів і огляд матчу

0:3, підопічні Арсена Венгера протягом п'яти хвилин відквитали два м'ячі, а на останніх хвилинах вже в більшості вирвали нічию завдяки точному удару нападаючого Олів'є Жиру. АПЛ. 20-й тур "Борнмут" - "Арсенал" 3:3 Голи: Деніелс 17, Вілсон 20 (пен.), Фрейзер 58...Галичина спортивная