точний удар

в серії пенальті перемогу здобула команда Малиновського - 4:2. Екс-хавбек Зорі та Шахтаря відкрив рахунок на 9-й хвилині. Цікаво, що точний удар українця на 90-й хвилині міг поставити переможну крапку у матчі, проте за мить суперник відновив рівновагу, перевівши гру...Чемпион

Гарет Бейл забив переможний матч Реала. На гол Ромаріньо на 41-й хвилині вершкові відповіли точними ударами Криштіану Роналду та Гарета Бейла.Чемпион

Арум. Нагадаємо, Василь Ломаченко переміг кубинця Гільєрмо Рігондо за рахунок шаленої переваги в атаці. За весь бій він наніс 55 точних ударів по супернику, який вважався одним із найкращих у захисті. Раніше повідомлялося, що Ломаченко дотепно пожартував щодо своїх суперників.Чемпион

Фото: ФК Малага У рамках 15-го туру чемпіонату Ла Ліги Малага на виїзді здолала Реал Сосьєдад 2:0. Перемогу біло-блакитним принесли точні удари Борхи Бастона та Чорі Кастро. Звитяга дозволили Малазі залишити останню сходинку турнірної таблиці. FINAL| #RealSociedad, 0 - #MlagaCF,...Чемпион

PST Нагадаємо, Василь Ломаченко переміг кубинця Гільєрмо Рігондо за рахунок шаленої переваги в атаці. За весь бій він наніс 55 точних ударів по супернику, який вважався одним із найкращих у захисті. Раніше повідомлялося, що Ломаченко дотепно пожартував щодо своїх суперників.Чемпион

Ломаченко. Нагадаємо, Василь Ломаченко переміг кубинця Гільєрмо Рігондо за рахунок шаленої переваги в атаці. За весь бій він наніс 55 точних ударів по супернику, який вважався одним із найкращих у захисті. Раніше повідомлялося, що Ломаченко дотепно пожартував щодо своїх суперників.Чемпион

...boxingnews24. Нагадаємо, Василь Ломаченко переміг кубинця Гільєрмо Рігондо за рахунок шаленої переваги в атаці. За весь бій він наніс 55 точних ударів по супернику, який вважався одним із найкращих у захисті. Раніше повідомлялося, що Ломаченко дотепно пожартував щодо своїх суперників.Чемпион

Rank. Нагадаємо, Василь Ломаченко переміг кубинця Гільєрмо Рігондо за рахунок шаленої переваги в атаці. За весь бій він наніс 55 точних ударів по супернику, який вважався одним із найкращих у захисті. Раніше повідомлялося, що Ломаченко дотепно пожартував щодо своїх суперників.Чемпион

Роман Зозуля сделал первый дубль за четыре года.

Для українського форварда ці точні удари стали шостими і сьомими за "Альбасете". Також варто, що 28-річний форвард вже дуже довгий час не робив дублі.Ua-football

"Ворскла" розгромила "Олімпік"

впевнено обігравши донецький "Олімпік" з рахунком 1:4. На голи Кобахідзе, Чижова та Кулача у першому таймі підопічні Санжара відповіли тільки точним ударом Прийомова. Наприкінці поєдинку добив номінальних господарів Шарпар, який і встановив остаточний рахунок матчу.Чемпіонат України19 тур"Олімпік" - "Ворскла" -...Sportanalytic

Боруссія Д - Вердер 1:2.

в ворота разом з м'ячем. Практично кожна атака Вердера в першому таймі несла воротам Бюркі серйозну загрозу. Одну з них точним ударом з кута штрафного завершив Егештайн після передачі з флангу від Крузе. Але на початку другої половини гри травмувався...Ua-football

"Шахтар" - "Манчестер Сіті": найкращі фото матчу

Вже в першому таймі Бернард і Ісмаїлі завершили дві атаки господарів поля точними ударами. Зеркало недели (газета)

Господарі поля вже на перших хвилинах загрожувати воротам суперника. Високий замок

Стали відомими усі учасники 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

голу забили Ясін Брахімі, Алекс Теллес і Франсіско Соарес. "Севільї" вистачило гостьової нічиї з "Марібором" для продовження боротьби в змаганнях. Точний удар Маркоса Тавареса на 10-й хвилині вивів "Марібор" вперед, але в кінці другого тайму Гансо приніс "Севільї" нічию, якої...Unn.com.ua

Стримав слово.

На голи Бернарда та Ісмаїлі британський клуб відповів лише точним ударом Серхіо Агуеро.Ua-football

Порту снова разгромил Монако и вышел в 1/8 Лиги чемпионов

французька приказка, "Jamais deux sans trois" (де двоє, там і третій). Протягом 15 хвилин і сьогодні тримався рахунок 3:0, але точний удар Гліка з пенальті зруйнував послідовність. Потім "Порту" забив четвертий, відзначився і Фалькао, а поставив крапку в матчі Соарес.Ua-football

"Карпати" і "Олімпік" можуть дограти матч в наступному році

Про це повідомив виконавчий директор УПЛ Євген Дикий у коментарі Sport Arena. На гол Сергія Мякушка гості відповіли точним ударом Антона Кравченка.Зеркало недели (газета)

Супергол з 50-ти метрів у Бундеслізі (ВІДЕО)

Екс-"канонір" зумів покарати кіпера точним ударом з 50 метрів. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Динамо" розгромило "Маріуполь" в домашньому матчі УПЛ

в гру, рятуючи команду від гола. Активними були Гармаш, Циганков, Мбокані, Хачеріді. Але результативною стала контратака від гостей, що завершилася точним ударом Болбата з кута воротарського. Вели в рахунку в цей день маріупольці близько хвилини. Мбокані віддав передачу на Гармаша,...Unn.com.ua

Вратарь Беневенто рассказал об историческом голе в ворота Милана

Кіпер "Беневенто" Альберто Бріньолі став першим за 16 років воротарем, якому вдалося забити гол у Серії А. Більш того, точний удар 26-річного воротаря в матчі з "Міланом" (2:2) приніс його клубу перше в історії очко в Серії А. "Це складно...Ua-football