точний удар

Представлені найкращі голи 12-го туру УПЛ

української Прем'єр-ліги, в якому традиційно було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках туру було забито 12 голів. Найкращими стали точні удари Марлоса ("Шахтар"), Василя Прийми ("Зоря"), Кирила Ковальця ("Чорноморець"), Юрія Коломойця ("Ворскла") та Івана Брікнера ("Олімпік"). Нагадаємо, кращим футболістом...Зеркало недели (газета)

Ось, що таке удар. Можна володіти гарматної "плюхою", як Кудряшов, але ви бачили, до чого це призводить. Не найсильніший, але точний удар, який нанесений вчасно може вразити суперника і відправити його на підлогу. Так що я не думаю, що Ломаченко є...24boxing

Как форвард Интера в одиночку обыграл Милан.

зустрічались у восьмому турі італійської Серії. Героєм зустрічі став Мауро Ікарді, який зумів тричі вразити ворота Джанлуїджі Доннарумми. Мілан відповів точним ударом Сусо та автоголом Хандановича.Ua-football

Байєр - Вольфсбург 2:2.

футболістів Байєра все ж принесли результат на 29-й хвилині. Захисники Вовків розгубилися під час подачі кутового, і результатом цього став точний удар того ж Ларса Бендера. Помилка Байєра в тому, що, не дивлячись на спроби, йому не вдалося розвинути успіх.Ua-football

"Енергія" перемогла "Ураган" в енергетичному дербі 5:2

А наступну свою нагоду “Енергія” знову реалізувала. На 15 хвилині Андрій Федюк віддав передачу з ауту на Тараса Кузя, який точним ударом у кут воріт з-за меж штрафного майданчика оформив дубль. У другому таймі гра команд стала ще активнішою. “Ураган”...Галичина спортивная

Прем

таймі – спочатку Борзенко після подачі Кобіна і порятунку від Худжамова добив м'яч у ворота, а в кінцівці матчу Тотовицький точним ударом завершив чудову комбінацію маріупольського клубу. Відзначимо, що команда Бабича зрівняла рахунок, граючи в меншості після видалення Яворського. "Верес"...Зеркало недели (газета)

Захисник бразильського "Фламенго" Пара відзначився ідеально точним ударом по своїх воротах...Експрес

Дніпро - Дніпро-1 2:0.

зустрічався з Дніпром-1 та переміг з рахунком 2:0. Під кінець першого тайму відзначився Артем Довбик, для якого це вже девятий точний удар в сезону, а на 80-й хвилині забив Олександр Назаренко, який скористався неузгодженістю дій захисника та воротаря суперника. Друга...Ua-football

Янки сидят дома. США не смогли квалифицироваться на Чемпионат мира в России

цього набрала всього три очки в девяти матчах. Однак янкі зганьбились. Пропустивши в першому таймі двічі (автогол Омара Гонсалеса та точний удар Алвіна Джонса), одразу після перерви Крістіан Пулішич з Боруссії один гол відіграв. Після цього американці просиділи весь тайм...Ua-football

відкрили рахунок на 29-й хвилині після того, як Віктор Коваленко реалізував пенальті. Але на 62-й хвилині гостям вдалося відігратися - точним ударом відмітився Юстін Клюйверт. Таким чином, після трьох матчів в активі підопічних Олександра Головка п'ять очок - вони йдуть...Чемпион

Издевательский гол Швейцарии в ворота Венгрии.

голи до сітки воріт угорців посипались, наче з решета. Угорцям теж вдалося двічі відзначитися, але на фоні голів суперника ці точні удари загубилися. Тим паче, що швейцарці забивали дуже гарно. Чого варті лише постріли Цубера, Ліхтштайнера. Швейцарія не втратила в...Ua-football

Відбір до ЧС-2018.

Збірна Швеції очікувано розгромила команду Люксембургу і закріпилася в лідерах групи А. Спочатку Гранквіст реалізував пенальті. Потім Берг точним ударом завершив комбінаційну атаку, а під кінець тайму і взгалі оформив дубль, вислизнувши із зони уваги люксембурзьких захисників. У другому таймі...Ua-football

перший тайм господарі кілька разів небезпечно помилялися в обороні, однак в більш класному складі валлійців не знайшлося людини, здатної одним-єдиним точним ударом вирішити долю всього поєдинку. Але вона знайшлася після перерви. Попри старання Лорії, мяч все ж залетів у ворота...Ua-football

Відбір до ЧС-2016.

Матч без турнірного значення пройшов під диктовку гостей. Незабаром Барак точним ударом головою після навісу вивів команду гостей вперед і встановив остаточний рахунок в матчі.Ua-football

Сборная Германии поражает статистикой и игрой в отборе.

Збірна Німеччини це, перш за все, команда. В списку найліпших снайперів кваліфікації німців немає серед перших восьми номінантів. Ua-football

7-го жовтня - спаринг "Карпати" U-21 - "Карпати" U-19

У кожному з таймів точними ударами відзначились Роман Лебедь та Роман Дебелко. Щодо юніорської команди «левів», то хлопці наразі займають другу сходинку у турнірній таблиці.Галичина спортивная

Валерій Бондаренко в збірній 11-го туру УПЛ

ж часто буває корисний і в атаці. Наприклад, його удар на 76-й хвилині міг принести перемогу олександрійцям, лише штанга завадила точному удару.   джерело: ua-football.com...Новости Александрии

Представлені найкращі голи 11-го туру УПЛ

української Прем'єр-ліги, в якому традиційно було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках туру було забито 20 голів. Найкращими стали точні удари Андрія Борячука ("Маріуполь"), Юрія Коломойця ("Ворскла"), Євгена Опанасенка ("Зоря"), Дьємерсі Мбокані ("Динамо") і Владислава Кулача ("Ворскла"). Нагадаємо, найкращим...Зеркало недели (газета)

Шевченко забив гол у благодійному поєдинку Каладзе

Шевченко став автором голу на 73 хвилині баталії. Нинішній тренер збірної України технічно прийняв м'яч на груди після чого завдав точного удару в кут воріт супротивників. Проте на останніх хвилинах перемогу вирвала "команда зірок світу" – 6:5. Примітно, що в...Unn.com.ua

День Ярмоленка, битва в Лондоні та тренер для Баварії.

забитих мячів та два вилучення. Команда Санжара повела в рахунку після голу Антона Кравченко, азовці відіграли та вийшли вперед після точних ударів Борячука та Кольцова, однак голи Біленького та Богданова на 78-й та 84-й хвилинах принесли перемогу "Олімпіку". "Олександрія" та...Ua-football