точний удар

Херсонський "Продексім" став чемпіоном України з футзалу

Херсоні 20 і 21 травня. У першому матчі команда Ігоря Москвичова поступилася з рахунком 1:3, хоча першою відзначилася в матчі точним ударом. Однак наступного дня "Продексім" був сильнішим за львів'ян, здолавши гостей з рахунком...Мост

туру української Прем'єр-ліги, в якому традиційно було зіграно шість поєдинків. Всього в рамках туру було забито 9 голів. Найкращими стали точні удари Олексія Гуцуляка ("Карпати"), Андрія Ярмоленка ("Динамо"), Алана Патріка ("Шахтар"), В'ячеслава Шарпара ("Ворскла") і Дениса Васіна ("Сталь"). Нагадаємо, найкращим...Зеркало недели (газета)

Ярмоленко. Український футболіст вийшов на заміну у другому таймі під 11-м номером на позиції нападника, а на 56-й хвилині відзначився точним ударом головою і забив третій гол своєї команди. Варто відзначити, що це був останній поєдинок в історії стадіону "Вісенте...Зеркало недели (газета)

Як Ярмоленко за збірну Світу забивав

У товариському матчі за збірну Світу український нападник відзначився точним ударом, переправивши сферу в ворота "Атлетіко" і збільшивши рахунок у поєдинку до 1:3. Нагадаємо, що матч Легенд проходить в Мадриді на...Ua-football

Спенс активізувався та захопив ініціативу, а у Брука обаразовалась серйозна гематома біля правого ока. У десятому раунді Спенс завдав кілька точних ударів, після чого Брук став на коліно, і йому був відрахував нокдаун. Британець зміг продовжити бій, але у наступній...Чемпион

Мойзе Кін став першим гравцем 2000 року народження, який забив гол в Серії А

Перемогу "Ювентусу" над "Болоньєю" в останньому турі Серії А приніс точний удар 17-річного Мойзе Кіна. Тим самим, італійський форвард івуарійського походження став першим гравцем 2000 року народження, який забив гол в Серії...Ua-football

14 голів в 27 зіграних матчах. Це на один більше, ніж у форварда Шахтаря Факундо Феррейри, на рахунку якого 13 точних ударів в 20 матчах. Третім йде Густаво Бланко-Лещук з 11-у голами, пише ua-football.com. Варто також зазначити, що Ярмоленко зрівнявся...Чемпион

Гра проходила в рівній боротьбі, але відчувалося, що гравцям "Шахтаря" не вистачає зіграності. Донеччани двічі відігравалися по ходу зустрічі (на точні удари Гармаша і Ярмоленка "гірники" відповіли голами Патріка і Дентіньо), але пропустивши втретє, звести матч до нічиєї вже не...Зеркало недели (газета)

"Динамо" вперше в сезоні здобуло перемогу над "Шахтарем"

Танковський з Коваленко влаштували перепасовку перед своєю штрафною, втратили м'яч і після передачі від Ярмоленка м'яч отримав Гармаш, який завдав точний удар 0:1. Згодом "Шахтар" зрівняли рахунок на 22-й хвилині. Алан Патрік наблизився до штрафного "Динамо" і точно пробив низом...5 канал

«Волинь» прийматиме «Карпати» у Львові

львівяни мінімально поступились гостям. Помилка у захисті зелено-білих вартувала трьох очок підопічним Олега Дулуба: на 57-ій хвилині гри Вячеслав Шарпар точним ударом переправив мяча у ворота Боровика. Щодо готовності Карпат, то, за словами капітана львівян Ігоря Худобяка, мотивація та бажання...Щоденний Львів

Чорноморець - Зоря 0:1.

У матчі з "Чорноморцем" підопічні Вернидуба оформляють третє місце в чемпіонаті і відповідно бронзові медалі УПЛ. Успіх "Зорі" приніс точний удар Пауліньо в дебюті зустрічі. "Чорноморець" (Одеса) - "Зоря" (Луганськ) 0:1...Ua-football

Ярмоленко очолив гонку бомбардирів чемпіонату України

14 голів в 27 зіграних матчів. Це на один більше, аніж у форварда "Шахтаря" Факундо Феррейри, на рахунку якого 13 точних ударів в 20 матчах. Третім йде Густаво Бланко-Лещук з 11-ма голами. Дивіться також: Шахтар - Динамо 2:3. Відеоогляд матчу...Ua-football

"Динамо" перемогли другий склад "Шахтаря"

не змогли втримати перевагу і через 5 хвилин інтригу повернув Дентіньо. Вирішальним став гол Ярмоленка на 71-й хвилині. Лідер "Динамо" точним ударом відправив м'яч у кут воріт та оформив дубль у цьому...Ваші новини

ФК "Тернопіль-Педліцей" святкує чергову перемогу в чемпіонаті області

оборонців кременецької команди. Пішла проперчена передача біля штрафного майданчика «Трьох валетів». М’яча перехопив Роман Волохатий і не зближуючись з воротарем точний ударом поцілив у нижній кут воріт (1:0). Друге взяття воріт сталося після красивої позиційної атаки ліцеїстів. Денис Параїл п’ятою...Галичина спортивная

Група А. Третій тур Англійці перемогла завдяки точному удару гравця "Евертона" Кіран Доувела на старті другого тайму.Ua-football

Борці із шести країн битимуться у Вінниці в техніці тхеквондо

для глядачів за рахунок електронної системи нарахування балів: всі матимуть змогу спостерігати на великому екрані бали, які виставляються при нанесенні точних ударів, час поєдинку та раунди, зазначила президентка Вінницької міської федерації тхеквондо Аліна Новинюк. Також під час змагань глядачі матимуть...Інформаційна Вінниччина

ФК "Тернопіль-ТНПУ" - у фіналі студліги

Вирішальний гол тернопільські студенти забили на 53-й хвилині. Відзначився форвард Артур Дорі, який вийшов віч-на-віч з голкіпером суперника і завдав точного удару у кут воріт. Фінальний поєдинок відбудеться у Чернівцях 25 травня. *** «УДФСУ» (Ірпінь) — ФК «Тернопіль-Педуніверситет» — 0:1...Галичина спортивная

Команда з Виноградівщини обіграла «Сокола»

пробив поруч із ближньою лівою стійкою. Через сім хвилин новий наступ правим флангом за участю Деяка, Лемака та Куцика, завершився точним ударом Федора з 40-ка метрів у ближній кут. Воротар змістився й зреагував. На 51-й хвилині на удар-навіс із 45-ти...Голос Карпат

Золота бутса 2017: Втішний приз для Мессі

збіг обставин може перешкодити Ліонелю Мессі завоювати титул кращого голеодора поточного сезону у Європі. У нападника "Барселони" в активі 37 точних ударів або 74 очка, в перерахунку на коефіцієнт чемпіонату Іспанії. Для порівняння нагадаємо, що Мессі в минулому сезоні в...Ua-football