точний удар

збірна області все-таки одного разу пробила захисні редути Зірки невпевнена гра на фланзі Євгена Куцева призвела до подачі, яка завершилася точним ударом футболістів в зелених футболках. 1:1. Але з цього моменту Зірка почала грати більш агресивно, і вже через вісім...Online.ua

Колос мінімально здолав Олімпік

обмінювались моментами. Більш активнішими в перші хвилини поєдинку виглядали ковалівці. Їм же вдалось першими вийти вперед. На 38-й хвилині гри точним ударом атаку завершив гравець, прибувший у розташування команди на перегляд — 1:0. Під акомпанемент дощу команди проводили зустріч. У...Спорт.ua

Як Росія вилетіла з домашнього Кубку конфедерацій

у вирішальному матчі групового турніру Мексиці та не змогла вийти до плей-офф У Казані на гол Олександра Самедова, мексиканці відповіли точними ударами Нестора Араухо та Ірвінга Лосано. Мексика перемогла 2:1 та вийшла до півфіналу Кубку конфедерацій. 1 місце у групі...Еспресо TV

Мексика - Росія 2:1.

Збірна Мексики продовжує на Кубку Конфедерацій добувати вольові результати, в цей раз обігравши Росію. На гол Самедова мексиканці відповіли точними ударами Нестора Араухо і Ірвінга Лосано.Ua-football

Як Роналду забив Росії на Кубку конфедерацій

Гол Кріштіану Роналду приніс Португалії перемогу над Росією у Кубку конфедерацій Роналду відзначився точним ударом на 8-й хвилині матчу. Збірна Португалії виграла у Москві з рахунком 1:0. Португальці завдяки цій перемозі набрали 4 очка та...Еспресо TV

Мексика мінімально обіграла Нову Зеландію на Кубку Конфедерацій-2017

рамках другого туру групової стадії Кубка Конфедерацій-2017. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт ФІФА.Новозеландці першими відкрили рахунок, завдяки точному удару Кріса Вуда в першому таймі, але в другому мексиканці все ж реалізували свою перевагу у володінні м'ячем: Рауль...Unn.com.ua

Незадоволений порушник починає чинити опір правоохоронним органам - спочатку словесно, а потім вже фізично. Під час пояснення поліцейського порушник вдаряє коліном йому в область паху. Повінь

Як «Севлюш» зміг дотиснути одного з потенційних опонентів за нагороди (відео)

деякий час уникнути розгрому. Однак Луця, який у цей день прагнув довести всім скептикам свою профпридатність, завершив одну з атак точним ударом із пятнадцяти метрів, влучив у правий кут і оформив дубль 3:0. Трохи згодом Лоці знову опинився на вістрі...Online.ua

Євро-2017 (U-21): Португалія здобула перемогу над Сербією

Команда Руї Жорже переграла Білих Орлів завдяки точним ударам Гонсалу Гедеша і Бруну Фернандеша (2:0). Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.Португалія U-21 — Сербія U-21 2:0Голи: Гедеш...Новини футболу

Дженк Тосун - автор найкращого голу Ліги чемпіонів минулого сезону

став гол нападника "Бешикташа" Дженка Тосун, забівшегой м'яч в ворота "Бенфіки". За нього проголосував 41 відсоток респондентів. Друге місце зайняв точний удар нападника "Ювентуса" Маріо Манджукич в фіналі турніру проти "Реала" (19 відсотків). Трійку кращих м'ячів замкнув гол зірки "Реала"...Ua-football

Гол футболіста "Бешикташа" визнаний найкращим в сезоні Ліги чемпіонів

Twitter турніру. "Бешикташ" поступався з рахунком 0:3, але в підсумку зумів зрівняти рахунок і розділити з португальцями очки. Один з точних ударів "ножицями" у падінні здійснив Тосун після навісу від партнера. За цей гол проголосував 41% уболівальників. Друге місце зайняв...Зеркало недели (газета)

Фінляндія - Україна: анонс, де дивитися матч 11 червня

зустріч, яка відбулася в першому колі нинішнього відбору. Тоді в Одесі збірна України мінімально обіграла Фінляндію з рахунком 1:0, завдяки точному удару Кравця. Фінляндія - Україна Неділя, 11 червня, стадіон "Ратіна", 19:00 Пряма трансляція - "Футбол 1", ТРК "Україна" Арбітр...Зеркало недели (газета)

Чемпіонат України з пляжного футболу: підсумки 4-го ігрового дня

цій серії були і сейви воротарів, і потужні постріли, і помилки гравців, а у підсумку Іван Константінов постави крапку своїм точним ударом і приніс "Вибору" перемогу на один пункт у турнірну таблицю. Дніпровська команда набрала сім очок після трьох матчів...Галичина спортивная

Поєдинки чемпіонату області з футболу

третя команди чемпіонату. Вже в дебюті матчу гості відкрили рахунок. Валентин Білик утік від опікунів і метрів з 20-ти завдав точного удару. Господарі незадовго відігралися. Крайній оборонець ДСО-Поділля Петро Скобляк провалився на своєму фланзі і Андрій Пилипюк реалізував вихід віч-на-віч.TeNews

Відбір до ЧС-2018.

і залишив поле завчасно. У другому таймі данці ще двічі вразили ворота господарів поля, на що Казахстан відповів тільки одним точним ударом. У казахів немає шансів на продовження боротьби за путівку на Чемпіонат світу, в той час як команда Оге...Ua-football

Беневенто вийшов в Серію А

Перша зустріч завершилася нульовою нічиєю, а в домашньому матчі перемогу Беневенто приніс точний удар Пушкаша.Новини футболу

Чемпіонат світу U-20.

Підопічні Рафаеля Дудамеля зуміли відігратися на 91-й хвилині. Точний удар Самуеля Соси дозволив команді перевести гру в овертайм.Ua-football

Бойко помилився, зарахувавши перший гол Сум - експерт

виключився із боротьби і, пресуючи захисника, який прикривав м'яч тулубом, недозволеним прийомом завалив його на газон. Заволодівши м'ячем він наніс точний удар по воротах Лукаша, таким чином, відкривши рахунок у матчі. Арбітр зафіксував взяття воріт, ніякої крамоли з боку атакуючого...Ua-football

Майбутній суперник збірної України не зумів перемогти Ліхтенштейн

посиланням на Футбольну асоціацію Фінляндії.Під завершення першої 20-хвилинки фіни провели результативну атаку. Подача зі стандарту, а саме штрафного, призвела до точного удару головою Мехмета Хетемая. Скандинави не змогли розвинути успіх і навіть втримати позитивний результат. На 61 хвилині Йенсен отримав...Unn.com.ua