товариські матчі

21-й хвилині, синьо-жовті відповіли двома влучними пострілами після перерви. На 61-й і 76-й хвилинах відзначився півзахисник київського Динамо Вікентій Волошин. Товариський матч Ізраїль (U-17) Україна (U-17) 1:2 (1:0). Україна (U-17): Нещерет, В.Мудрик, Ауссі, Біловар, Ярош, Бодня (Гуров, 52), Підручний, М.Мудрик...Спортивний Житомир

21 лютого юніорська збірна України з регбі відправляється у французьке місто Бержерак. Там вона проведе серію із трьох товариських матчів з місцевими командами.The post Четверо франківських регбістів у складі збірної їдуть у Францію appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

"Чорноморець" проведе два благодійних спарингу з "Олімпіакосом"

Одесити зіграють проти чемпіона Греції. Генеральний директор "Чорноморця" Анатолій Місюра повідомив, що одеський клуб проведе два товариських матчі з "Олімпіакосом", а виручені кошти підуть на благодійність. "Я дійсно можу підтвердити інформацію про те, що "Чорноморець" і "Олімпіакос" зустрінуться...Зеркало недели (газета)

Україна U-19 перемогла Грецію в контрольному матчі

У першому товариському поєдинку в рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2018 юнацька збірна України U-19 взяла гору над греками. Товариський матч Греція (U-19) - Україна (U-19) 0:1 Україна (U-19): Кучерук, Авраменко, Сухар (Веремієнко, 78), Корнієнко (Снурніцин, 64), Бондар, Сафронов, Булеца (Козиренко...Ua-football

Збірна України U-17 перемогла Ізраїль в товариському матчі

У першому контрольному поєдинку в рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2018 юнацька збірна України U-17 обіграла ізраїльтян. Товариський матч Ізраїль (U-17) - Україна (U-17) 1:2 Україна (U-17): Нещерет, В.Мудрик, Ауссі, Біловар, Ярош, Бодня (Гуров, 52), Підручний, М.Мудрик (Біблик, 64)...Ua-football

Збірна України опустилася на одну позицію в Європі і світі

прийняв той вигляд, яким він буде в найближчі, як мінімум, 7-8 місяців, оскільки до кінця сезону у більшості національних збірних товариські матчі не заплановані. Підсумок виступу збірної України в Словенії всім відомий - перемога над Румунією 3:2, і поразки від...Галичина спортивная

Чорноморець і Олімпіакос проведуть два благодійних матчі

Мери Одеси і Пірея домовилися про проведення товариського матчу між "Чорноморцем" та "Олімпіакосом". Генеральний директор "Чорноморця" Анатолій Місюра підтвердив цю інформацію. "Я дійсно можу підтвердити інформацію про те, що...Ua-football

Олександр Чижевський: "Гра йшла до першого голу"

створювати моменти. Звісно, позначився на наших діях і той факт, що упродовж зимових зборів ми на великих полях лише грали товариські матчі, а тренування проводили на майданчику менших розмірів. Та й мала кількість гравців не дозволяла нам взимку проводити повноцінні...Галичина спортивная

Спаринг. "Карпати" U-19 - "МВВ Маастріхт" - 0:3

У четвертому товариському матчі юніори «зелено-білих» поступаються резервному складу нідерландського «МВВ Маастріхта». Ерсте Дівізі — саме так величають у Голландії Перший дивізіон тутешнього чемпіонату.Галичина спортивная

Пристані Дінасій Бурковський знаходиться на оглядинах у ФК "Нікополь". Він був в заявці клубу з другої ліги України на останніх товариських матчах. 21-річний півзахисник є вихованцем шкіл донецького "Олімпіка" і харківського "Металіста". Грав за юнацьку і молодіжну команду харків'ян за...Новини Голої Пристані

Товариський матч.

Підопічні Руслана Костишина здобули другу перемогу на закордонному зборі. В першому таймі на полі точилася більш-менш рівна боротьба. Sportgid

"Прикарпаття" - "Ніка" (U-19) - 4:0

На Хет-Трік Арені івано-франківське "Прикарпаття" зіграло товариський матч із "Ніка-05" (U-19). Хет-тріком у складі команди Володимира Ковалюка відзначився Ігор Худобяк. Ще один гол на рахунку Василя Француза.Прикарпаття (Івано-Франківськ)...Галичина спортивная

"Рочин" - ФК "Львів" 1:0: перемога на фоні фізичних навантажень

міжсезоння зіграв на нуль, команда дала усім зрозуміти, що до офіційних матчів готується у правильному режимі, однак висновки з цих товариських матчів можна робити лише тренерському штабу команди. Велика ймовірність того, що наступним суперником «Рочина» у період зимової підготовки буде...Галичина спортивная

Україна U-17: подробиці підготовки до матчів з Ізраілем

В Києві розпочався збір юнацької збірної України U-17 перед двома виїзними товариськими матчами проти однолітків із Ізраїлю, які відбудуться 20-го та 22 лютого. Під час цього збору головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов розраховує...Sportgid

"Карпати" U-19 у Нідерландах: перша поразка та розгром "Сент-Трюйдена"

Екватор перебування у Голландії юніори відзначали двома товариськими матчами. Ближче до середини першого тайму господарі відновили рівновагу у матчі.Галичина спортивная

Визначено час та місце проведення товариського матчу між футбольним клубом "Нива" Тернопіль та винниківським "Рухом...Спорт Тернопільщини

Анонс матчу "Ураган" - "Епіцентр К Авангард"

проявив себе на Євро-2018, а в останньому матчі добре зіграв і Іваняк. Одесити, як ми вже писали вище, провели два товариських матчі з "ХІТом" (1:5 і 4:6). Інформації про якісь кадрові зміни в складі "Епіцентру" немає, а це означає, що...Галичина спортивная

Андриевский: Приглашение в сборную Украины нужно заслужить своей игрой

перетиналися? - Ні. Але бачив, що приїжджав керманич молодіжки Олександр Головко. - Чи розраховуєте отримати запрошення від Андрія Шевченка на товариські матчі? - Це запрошення треба заслужити своєю грою. Думаю, тренери збірної із поновленням чемпіонату будуть стежити за кандидатами до...Ua-football

Закарпатський футболіст Іван Диковець розповів про квіти від Ротару, імператора Ефіопії та образу через «Волгу»

рахунком 1:0 на нашу користь. Цікавим був і поєдинок 12 червня 1963 року. Саме цього дня львівяни дебютували в міжнародному товариському матчі проти уругвайського клубу Атлетіко. Їхня манера гри нам була невідомою, адже вони сповідували бра- зильський футбол. Що там...Голос Карпат

У суботу, 17 лютого, соснівський «Рочин» на стадіоні «Сокіл» у Львові зіграє товарський матч з ФК «Львів». Гал-info