титул чемпіона

себе і заробив достатньо грошей. Я хотів би бачити його бій з переможцем поєдинку Хабіба Нурмагомедова і Тоні Фергюссона за титул чемпіона UFC. Плануємо повернення Макгрегора на вересень 2018-го року", - наводить слова Вайта...24boxing

«Черкаські Мавпи» - переможці третього туру Lavina Суперліги 3х3

тур – останній в турнірі. Опісля за результатами турів буде складено рейтинг із 16 команд, що на фінальному етапі розіграють титул чемпіона України.Нова доба

Краматорськ повертає статус шахової столиці України

шахів до 20 років і стала переможницею командного чемпіонату Європи серед дівчат до 18 років. У 2017 Семен Мітусов завоював титул чемпіона України до 12 років з класичних і швидких шахів.Антикризовий медіа-центр

Черкаські танцівники стали Чемпіонами України з танців

Світу із сучасного танцювального спорту, що відбудеться цього року у Хорватії. Вихованці талановитої «Вікторії»  неодноразово сходили на п’єдестал пошани. Також Титул Чемпіонів України у стилі «диско» та «вільна танцювальна категорія» здобула команда у складі Сухенко Вікторії, Яремчук Дарини, Мисан Аліни,...Про Все

Титул Чемпіонів України із сучасних танців здобули у сольних та дуетних виступах Яремчук Дарина, Сухенко Вікторія та Кузьменко Анна - вихованки Народного художнього танцювального колективу "Вікторія" позашкільного навчального закладу "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міської ради. Прес-Центр

Черкащанки здобули нагороди всеукраїнського турніру із сучасних танців

Титул чемпіонів України із сучасних танців здобули у сольних та дуетних виступах Яремчук Дарина, Сухенко Вікторія та Кузьменко Анна – вихованки Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Про це «Нова Доба» дізналася...Нова доба

Кобеляки і Полтава. Вирішальна зустріч між цими командами відбудеться 17 лютого в Миргороді. Саме у ній колективи зясують, кому дістанеться титул чемпіона Полтавської області. У складі збірної Кобеляцького району виступали: Михайло Федоровський, Олексій Колінько, Дмитро Чорний, Олексій Дрофа, Дмитро Жорняк,...Тижневик «ЕХО

ОДЕК: зірковий склад, великі завдання та майстер-клас від тренера

Нині, маючи титул чемпіона та володаря Суперкубка Рівненської області, "ОДЕК" посідає друге місце у Групі 1 чемпіонату ААФУ на проміжному етапі. Клуб під керівництвом...Sportgid

Украинский защитник АЕКа прокомментировал победу над Олимпиакосом

історія", - підсумував захисник. "Ми усвідомлювали важливість цього матчу, розуміли, що в разі поразки опинимося занадто далеко від боротьби за титул чемпіона. Тому бойовитість та командний дух були настільки важливими. Кожна перемога додає...Ua-football

Новачок "Динамо" кинув виклик "Шахтарю"

Новачок київського "Динамо" Карлос Сомбрано націлився на титул чемпіона України. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Самбрано: Зробимо все, щоб не дати виграти чемпіонат "Шахтарю"

виступають на європейській арені. Можу сказати, що в другій частині сезону ми докладемо всіх зусиль, щоб здолати "Шахтар" і завоювати титул чемпіона", - сказав Сомбрано в інтерв'ю перуанським ЗМІ.Нагадаємо, Карлос нещодавно приєднався до київського "Динамо" на правах вільного агента, підписавши...Футбол газета

гідно продовжують розпочату справу батька. Тому вже під керівництвом свого батька Едуарда Юрійовича у свої 19 років Гліб Піскунов завоював титул чемпіона юнацьких Олімпійських ігор, а минулого року з тріумфом став чемпіоном Європи серед юніорів. А сьогодні ми з гордістю...Херсон Daily

Андрій Коротков: У перспективі Авангард (Бзів) планує виступати в аматорському чемпіонаті України

невеличкого села Бзів Баришівського району. Дебютант вищої обласної ліги на одному подиху провів чемпіонат, і вперше у своїй історії завоював титул чемпіона Київської області. Команда вже вийшла з відпустки, розпочавши підготовку до нового сезону. Про минулорічні футбольні підсумки історію бзівського...Sportgid

Коли Кормьє завоює титул чемпіона у важкій вазі, там можуть статися круті зміни.24boxing

Усик піднявся на 12 місце в рейтингу кращих боксерів світу

Відзначимо, що третє місце в рейтингу займає українець Василь Ломаченко. Нагадаємо, що Усик переміг Бріедіс за записками суддів і отримав титул чемпіона WBC і зберіг пояс...Unn.com.ua

Стала відома статистика двобою Усика з Бріедісом

де пройде бій росіянина Марата Гассієва і кубинця Юніера Дортікоса. Нагадаємо, що Усик переміг Бріедіса за записками суддів і отримав титул чемпіона WBC і зберіг пояс...Unn.com.ua

Усик назвав 12 раундів з Брієдісом "найважчими в кар

(23-1, 18 КО) в рамках півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). За підсумками 12 раундів судді віддали перемогу українцеві, який об'єднав титули чемпіона WBO і WBC у важкій вазі. "Друзі, спасибі велике арені, моїм співвітчизникам. Рига, тобі дякую за підтримку. Визначальним...Зеркало недели (газета)

Екс-претендент на титул чемпіона UFC в легкій вазі американець Нейт Діас (19-11) каже, що повернеться на початку літа."Набридло ось так сидіти склавши руки, в...24boxing

Екс-претендент на титул чемпіона UFC у важкій вазі француз Френсіс Нганну (11-2) прокоментував свою поразку чемпіону дивізіону американцеві Стіпе Міочічу (18-2). "Я прекрасно підготувався...24boxing

Чемпіон UFC у напівважкій вазі Даніель Кормьє каже, що рішення позбавити титулу чемпіона в легкій вазі Конора Макгрегора, було вірним."Не думаю, що для Конора важливо залишатись чемпіоном UFC, не думаю, що йому взагалі...24boxing