титул чемпіона

Флорболісти з Тернополя показали клас на шкільному чемпіонаті України

Федерації флорболу Володимир Смолка. — Протягом року нашу команду переслідуваля травми і хвороби гравців, але ми змогли зібратись та здобути титул чемпіонів. Приємно захистити честь міста і нашого клубу на Всеукраїнському рівні. За словами Володимира Смолки, молодші школярі на шляху...Галичина спортивная

Титул чемпіона між собою розіграли збірні Канади та Швеції. Явним фаворитом у матчі на думку букмекерів були звісно канадці, які до цього двічі поспіль вигравали чемпіонат світу. 1NEWS

На вершині слави.

"Реал" здобув 33-й в історії титул чемпіона Іспанії. Мадридці, здолавши в останньому турі "Малагу", на три очки випередили конкурента "Барселону". Це перше чемпіонство "реала" за останніх п'ять...Ua-football

"Продексім" зіграв перші фінальні матчі з львівською "Енергією"

Херсонський футзальний клуб "Продексім" провів дві перші гри фінальної серії матчів за титул чемпіона України в екстра-лізі з діючим чемпіоном - львівською "Енергією". У двох домашніх матчах херсонці спочатку поступилися, а потім зрівняли рахунок...Мост

Нагадаємо, Хірамагомедов програв у Астані Георгію Кичигіну роздільним рішенням суддів в бою за титул чемпіона Fight Nights.24boxing

Радмір Габдуллін опинився в лікарні після конфлікту з бійцем Гаджимурадом Хірамагомедовим.Хірамагомедов, поступився Георгію Кичигіну роздільним рішенням суддів у бою за титул чемпіона Fight Nights і висловивши невдоволення такому рішенню, вдарив Габдулліна в ході суперечки. "Стан зараз важкий, Радмір прилетів до...24boxing

Зідан: Ми - найкращі у світі і повинні були це продемонструвати

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан, який виграв для команди перший за п'ять років титул чемпіона країни, поділився емоціями від перемоги. - Ззовні це не помітно, але всередині я дуже щасливий. 38 турів це найважча, але...Ua-football

Малага - Реал 0:2.

Це перший для "Реала" титул чемпіона Іспанії за останніх п'ять років. Далі відеоогляд матчу 38-го туру Прімери між "Малагою" та "Реалом".Ua-football

"Ювентус" вшосте підряд виборов чемпіонство Серії А

Дібала та Алекс Сандро. Натомість у гостей ніхто не зумів відзначитися. Отже, перемога 3:0 дозволила "Юве" достроково вибороти шостий підряд титул чемпіона Італії 88 очок. У другої команди "Роми" на 4 пункти менше. Примітно, що у попередні роки "Ювентус" перемагав...Unn.com.ua

Реал вперше за п

Мадридці продовжують утримувати звання найтитулованішої команди Іспанії. Всьоме в історії "Реал" оформив титул чемпіона в останньому турі.Ua-football

У Черкасах проведено сертифіковану виставку собак

Цей сертифікат отримують на усіх сертифікатних виставках від регіональних до інтернаціональних. Про Все

Террі зіграв свій останній матч за Челсі в АПЛ, його замінили на 26-й хвилині

Капітан і захисник Челсі Джон Террі зіграв свій останній матч за лондонців у чемпіонаті Англії в поєдинку 38-го туру АПЛ проти Сандерленда. На цей матч 36-річний футболіст вивів синіх у статусі капітана. За час, що Террі пробув на полі, команди...Ua-football

"Вамбуд" - чемпіон Івано-Франківської області з баскетболу серед аматорів

командами БК "Узвар" та БК "Вамбуд", які розіграли 1 та 2 місця, з рахунком 50:71. Таким чином, БК "Вамбуд" здобув титул чемпіона. Результати чемпіонату: 1 місце - БК "Вамбуд" 2 місце - БК "Узвар" 3 місце - БК "Станіславів" 4...Галичина спортивная

Андерлехт - чемпіон Бельгії сезону 2016/17

оформив чергове чемпіонство. Після перемоги в цьому поєдинку "Андерлехт" став недосяжним для конкурентів і завоював титул. Нагадаємо, що це 33-й титул чемпіонів Бельгії для "Андерлехта" і перший для головного тренера команди Рене Вайлера.Ua-football

все той же Марлос, який після сольного проходу дальнім ударом вразив верхній кут воріт Максима Коваля. Таким чином, Шахтар до титулу чемпіона додав ще й Кубок країни, ставши володарем трофея другий сезон поспіль. “Шахтар” – “Динамо” 1:0 Гол: Марлос, 81...Spy-Football

заради якої можна боротися. Мені потрібно заслужити право битися за титул? А розкажи, як Джордж Сент-П'єр заслужив право битися за титул чемпіона у середній ваговій категорії? Подумай, перш ніж заговорюватися".Вайт відповів:"Зазвичай я не відповідаю на таке, але скажу в цей...24boxing

Монако - чемпіон Франції сезону 2016/17

"золотим". Саме після перемоги в цьому поєдинку "Монако" став недосяжним для "ПСЖ" і достроково завоював титул. Нагадаємо, що це 8-й титул чемпіонів Франції для "Монако" і перший для Леонарду Жардіма. Останній раз "червоно-білі" ставали чемпіонами в сезоні 1999/00, ну а...Ua-football

Офіційно: Куйт завершив кар

бутси на цвях. 36-річний голландець відзначився хет-триком в останньому поєдинку сезону і допоміг своїй команді виграти перший за 18 років титул чемпіонів Нідерландів.Після такого тріумфального сезону Куйт прийняв рішення завершити професійну кар'єру футболіста – про це повідомляє офіційний сайт роттердамцем.За...Новини футболу

на хабарі. - Чернівецькі видавництва везуть на "Книжковий арсенал" свіжі видання. - Більш ніж сто пауерліфтерів змагалися у Чернівцях за титул чемпіона області. - Юні чернівецькі плавці відзначились на черговому турнірі. - Ходьба як панацея від усіх хвороб.Українська газета ЧАС

Львівська "Галичанка" втретє офіційно підтвердила титул чемпіона України

Львів прийняв останній тур регулярного чемпіонату України з гандболу серед жінок Галичина спортивная