титул чемпіона

Боксери В.Постол і Д.Берінчик проведуть наступні бої в Києві

Нагадаємо, Василь Ломаченко захистив титул чемпіона за версією WBO.Unn.com.ua

Філармонії глядачі змогли переглянути запеклі бої найкращих спортсменів України, Грузії та Угорщини. У рамках заходу відбувся головний бій володаря тимчасового титулу Чемпіона Ліги ММА PRO Ukraine Юрій Чобука проти угорця Сзолта Феньеса. Оцінювали спортсменів поважні судді, зокрема суддя I категорії...Online.ua

Вчора в Анахаймі (США) на турнірі UFC 214 Джон Джонс (23-1) завоював титул чемпіона UFC напівважкій ваз, здолавши Даніеля Кормьє (19-2). Перший і другий раунди пройшли без помітної переваги одного з боксерів. В третьому раунді...24boxing

Представник джиу-джитсу приніс Україні чергове "золото" Всесвітніх ігор

мистецтвам – агресивному та травматичному таїландському боксу муей-тай та "мистецтву м’якості" джиу-джитсу, передає УНН з посиланням на Спортивний комітет України. Титул чемпіона Всесвітніх ігор-2017 з джиу-джитсу дістався українцеві Богдану Мочульському у ваговій категорії до 62 кілограмів. Він добре провів поєдинки...Unn.com.ua

Я кажу, що на треку необхідно бути сволотою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ферстаппен: В Угорщині ми покажемо прогрес Формула 1 - новости чемпионата 2011

Всесвітня боксерська суперсерія: спроба врятувати бокс?

для будь-якого опонента. Хук програв два з останніх чотирьох поєдинків і прекрасно розуміє, що майбутня суперсерія - прекрасний шанс завоювати титул чемпіона. Перес - найцікавіша фігура в цьому турнірі. Кубинець після поразки від Олександра Повєткіна спустився в крузервейт, проте в...Галичина спортивная

Віктор Коваленко втратив довіру Фонсеки

минулого сезону на ротацію складу у Шахтаря можна було не звертати уваги, адже задовго до завершення сезону команда забезпечила собі титул чемпіона України, тому Фонсека міг без всіляких умов пробувати різні варіанти. Проте новий сезон Коваленко розпочав на лаві для...Online.ua

Сумської області з інтелектуальних видів спорту Євген Шовкун переміг у особистому заліку, набравши 25 очок із 36 можливих і завоював титул чемпіона України з інтелектуальних видів спорту, повідомляє regionews.sumy.ua.Online.ua

Сумської області з інтелектуальних видів спорту Євген Шовкун переміг в особистому заліку, набравши 25 очок з 36 можливих і завоював титул чемпіона України з інтелектуальних видів...Online.ua

приватної конюшні, що розташована в селі Леляки Пирятинського району. Це були жеребці ахалтекінської породи каракулевої та ізабелової мастей. Вони отримали титули чемпіона та віце-чемпіона у своїх підгрупах. Сама порода ахалтекінських коней она з найдавніших верхових. Загалом в Україн коней цієї...Online.ua

Нагадаємо, на олімпійський фестиваль в Угорщині поїдуть 44 українці. Голос Карпат

для будь-якого опонента. Хук програв два з останніх чотирьох поєдинків і прекрасно розуміє, що майбутня суперсерія - прекрасний шанс завоювати титул чемпіона. Перес - найцікавіша фігура в цьому турнірі. Кубинець після поразки від Олександра Повєткіна спустився в крузервейт, проте в...Спорт.ua

лише побудовані на інтересах боксерів. Тобто, у боксерів буде більше можливості отримувати допомогу у федерації, збільшиться число професійних боксерів, з'являться титули чемпіонів Росії в кожній вазі, зміниться бізнес-середовище. Дійсно, цим має заниматися держава.Такі рішення в усьому світі прийнято. Тобто, це...24boxing

чемпіонат Європи, і про свої амбіції. - На висоті особистого рекорду відчуття завжди незабутні. А коли ця висота приносить ще титул чемпіона... Я вперше став чемпіоном країни серед дорослих. Більш титуловані суперники в секторі мене не бентежать. Я готовий боротися...Спортивний Житомир

що австралієць переміг заслужено. На їх думку, Хорн виграв сім раундів, а Пакьяо - п'ять. Нагадаємо, Пекмен не зміг захистити титул чемпіона і піддав сумніву рішення суддів, повідомляє 24boxing.com.ua.Чемпион

Ралі Німеччини 2017 - всі сюрпризи попереду

2004 р. брати участь у змаганнях світового рівня за кермом автомобіля вищого класу. Зауважимо, що сам Армін Кремер боровся за титул чемпіона в європейській лізі ралі впродовж 1995-2004 р. і лише у сезоні 2001 р. він переміг перебуваючи за кермом...CARONIT.club

Подія футбольного дня.

часто навіть шкодять привертають увагу і підсилюють ефект від поразок. З "Рейнджерсом" яскравий приклад. Рекордсмен за кількістю здобутих у Шотландії титулів чемпіона повернувся до єврокубків після процесу банкрутства та "заслання" до низів шотландської футбольної ієрархії. В першому після повернення до...Ua-football

Екс-чемпіон UFC у важкій вазі Фабрісіо Вердум (21-6) каже, що незабаром отримає шанс завоювати титул чемпіона UFC.Нагадаємо, 8 липня на турнірі UFC 213 Вердум зустрінеться з Алістаром Оверімом (42-15). "Упевнений, що перемога над Оверімом, подарує мені...24boxing

Його нагороди виборюватимуть обидва волейболіста з Кропивницького, причому в парі разом. Гречка

Себастьян Ожьє отримає новий Ford Fiesta

саме з його подачі у Себастяна Ожьє з'явився новий автомобіль, аби, нарешті, показати суперникам рішучість, залишаючи за собою право мати титул чемпіона. Віддаючи французькому пілоту ключі від нового Ford Fiesta, Малкольм Вілсон зазначив, що спорткар нічим не відрізняється від інших...CARONIT.club