титул чемпіона

Нагадаємо, 26 листопада в Лас-Вегасі Ломаченко достроково переміг Ніколаса Волтерса і захистив титул чемпіона WBO.Чемпион

Іван Баранчик повернеться 10 грудня

КО) 10 грудня в Майямі (США) вийде в ринг проти американця Вільберто Лопеса (16-5, 10 КО).Нагадаємо, 23 вересня Іван завоював титули чемпіона за версіями USBA та США за версією WBC у бою з китайцем Ванном Чжіміном."Іван - один з найсильніших...Sportgid

У Росії через спалах пральної машини загинули відома спортсменка і її родина

розповіла вона. - Їх знайшли через добу". Уродженка Архангельської області Людмила Юрлова почала свою кар'єру в хокеї з м'ячем, завоювавши титул чемпіона країни у складі московського клубу "Октябрь" і вигравши Кубок світу. У 1993 році талановита спортсменка перейшла в хокей...Infokava.com

Фінальний політ: найголовніше про авіакатастрофу в Колумбії

убезпечив себе від пониження у класі. Напередодні клуб на виїзді програв «Палмейрасу», який саме в зустрічі з «Шапекоенсе» достроково завоював титул чемпіона Бразилії. Куди прямували футболісти? Футболісти летіли до колумбійського міста Медельїн, де повинен був відбутися перший (з двох) фінальний...Infokava.com

той же час сам Ломаченко свої плани описав так: "Перш за все, я хочу битися з кимось, у кого є титул чемпіона. Ймовірно, це може бути Франсіско Варгас, у якого є пояс WBC. Можливо, це буде чемпіон IBF або...ДеПо

Кропивничaнин представлятиме Україну в японському батлі кращих брейк-дансерів світу

Олег Кузнєцов, відомий також як бі-бой Kuzya, змагатиметься за титул чемпіона Red Bull BC One World Final Прo це пoвідoмляє Depo.Кропивницький з пoсилaнням на організаторів змагань кращих брейк-дансерів світу. Разом із...ДеПо

Ірландець Конор Макгрегор (21-3) відмовився від титулу чемпіона в напівлегкій вазі, залишивши собі пояс в легкому дивізіоні.Про це повідомило керівництво UFC. Тепер "тимчасовий" чемпіон бразилець Хосе Альдо (26-2)...24boxing

Боксер отримав цеглиною в обличчя і відмовився від чемпіонського бою

Британський боксер Ахмет Паттерсон, який виступає в напівсередній вазі, відмовився від бою за титул чемпіона Британії проти Ліама Вільямса через травму, якої він зазнав під час вуличної бійки Про це повідомляє The Guardian. "Під час...Еспресо TV

Завтра у Харкові розпочнеться боротьба за Кубок України з водного поло

У фіналі найзапекліше протистояння очікується між львівським «Динамо» та господарями змагань - «Слобожанцем». Адже цьогоріч харків’янам вдалося відібрати у львів’ян титул чемпіонів України, який вони утримували упродовж трьох попередніх сезонів. Чи зуміють підопічні Сергія Колточихіна та Сергія Столярова відвоювати ще...Галичина спортивная

Український боксер захистив титул чемпіона NABF, - ВІДЕО

Український боксер Олександр Гвоздик захистив свій титул чемпіона за версією NABF у напівважкій вазі, здобувши перемогу над малавійцем Чілембою, інформує «Є!» із посиланням на Громадське. Про це повідомляє Національний олімпійський...Єдність

Президент Петро Порошенко привітав українського професійного боксера Олександра Гвоздика, який захистив свій титул чемпіона за версією NABF у напівважкій вазі. Про Глава держави написав у Твіттері. «Український боксер Олександр Гвоздик переконливо бере гору над Айзеком...Високий замок

Український боксер Гвоздик захистив титул чемпіона

Український професійний боксер Олександр Гвоздик захистив свій титул чемпіона за версією NABF у напівважкій вазі, повідомляє Національний олімпійський комітет України (НОК). "Українець захистив титул за версією NABF у поєдинку...BBC Ukrainian

Після гри хавбек розповів про свої цілі і бажання. МС бореться за титул чемпіона, і повинні просто йти вперед.Ua-football

"Я хочу битися за титул чемпіона UFC з поваги до спорту. Я не буду битися в UFC", - написав Нурмагомедов.24boxing

Леффлер: Про бій Кличко - Джошуа може бути оголошено до кінця року

а потім вже будуть відновлені переговори", - додав Леффлер, передає klitschko-brothers.com. Нагадаємо, на кону бою Кличко - Джошуа можуть стояти титули чемпіона відразу за трьома версіями: WBA, IBF, IBO.Ukrainianwall

Юрген Клоп хоче переманити ще одного гравця

"мерсисайдців".> Захисник "Байєра" Джонатан Та потрапив в сферу інтересів "Ліверпуля". "Ліверпуль" потребує посилення центру оборони для того, щоб претендувати на титул чемпіона Англії. Клопп сподівається, що трансфер Та буде здійснений вже в січні.Контракт 20-річного захисника з "Байєром" діє ще чотири...Футбол газета

Сьогодні німець Росберг може стати новим чемпіоном Формули-1

Ніко Росберг вперше може виграти титул чемпіона у головній гоночної серії світу.УНИАН (ИА)

ФК «Нова поліція» отримав золоті медалі чемпіонів міста та Кіровоградської області

Цього року команда здобула перемоги у всіх змаганнях, в яких брала участь, завоювала титул чемпіона м. Кропивницький з футболу, виборола кубок міста, а головне - посіла першу сходинку чемпіонату області. Нагородження гравців, тренерів і президента...Народна Рада

Після перемоги за очками над Рафаелем Дос Аньосом Тоні Фергюсон самовпевнено заявив, що якби він захотів, титул чемпіона UFC у легкій вазі вже давно був би у нього. Нагадаємо, зараз титулом володіє Едді Альварес."Титул вже давно був би...24boxing