титул чемпіона світу

Екс-претендент на титул чемпіона світу в суперважкій вазі Кріс Арреола (36-5-1, 31 КО) повернеться на ринг 1 грудня.Ветеран застовбив за собою місце на вечорі боксу...24boxing

Чемпіон світу обіцяє розбити Усика у надважкій вазі

Вайлдер впевнений у перемозі над українцем Олександром Усиком у надважкій вазі Про це повідомляє BoxingScene. За словами Вайлдера, який володіє титулом чемпіона світу WBC у надважкій вазі, досягнення Олександра Усика не викликають у нього захвату. "Точно можу сказати, я єдиний...Еспресо TV

Помер легендарний рестлер

найбільший успіх мав у США та Канаді. Свою першу перемогу здобув в Монреалі з Міжнародною асоціацією боротьби, де двічі завойовував титул чемпіона світу в суперважкій вазі. Нагадаємо, раніше помер легендарний боєць UFC, японець Норифуми Ямамото. Спортсмен помер від раку на...Znaj.ua

уже дуже багато пережив у свої 24 роки. Джошуа в цьому віці тільки став професіоналом, а Хьюї вже бився за титул чемпіона світуХьюї вже має двадцять одну перемогу і спірну поразку в бою за титул чемпіона світу. Все це говорить...24boxing

свої помилки, що надає мені впевненості, адже вони бачать проблему і хочуть розв'язати цю проблему. Відчуваю, що я готовий завоювати титул чемпіона світу. У Формулі-1 дуже важливо опинитися в потрібний час і в потрібному місці. Так що коли мені випаде...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Далакян в кінці року проведе добровільний захист свого титулу

Варто відзначити, що це буде добровільний захист титулу", - написав промоутер Далакяна на своїй сторінці в Facebook. Нагадаємо, Далакян завоював титул чемпіона світу в лютому, коли рішенням суддів переміг американця Брайана Вілорію. У червні боксер з Дніпра захистив титул у...Зеркало недели (газета)

У чемпіона світу з боксу відібрали титул через допінг

Британського боксера Біллі Джо Сондерса позбавили титулу чемпіона світу за вживання допінгу...Еспресо TV

Стало відомо, коли український боксер захищатиме титул

проведення будуть анонсовані найближчим часом", - написав Єлісєєв. У червні Артем Далакян нокаутував у Києві таїландця Сірічаї Тайєна та захистив титул чемпіона світу WBA у найлегшій вазі (до 50,8 кг). Після бою славетний американський ринганонсер Майкл Бафффер порівняв Артема Далакяна...Еспресо TV

30 років тому перший в історії абсолютний чемпіон світу з боксу програв дебютний бій

Ring" (2002, 2004), рекордсмен за кількістю успішних захистів чемпіонських титулів у середній вазі (20), найстарша людина, котра захистила та об'єднала титули чемпіона світу (у віці 49 років 3 місяці та 4 дні), Бернард Гопкінс програв свій дебютний бій на профі-ринзі.Ua-football

Гордість Дрогобича: Чемпіон світу з рукопашного бою Мар

Далфсен, що в Нідерландах, проходив Чемпіонат світу з рукопашного бою, де дрогобичанин Мар’ян Гуржій виборов дві золоті медалі та отримав титул Чемпіона світу. Мар’ян Гуржій вихованець спортивного клубу «Еней», чемпіон світу з хортингу, чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон Європи з...Галичина спортивная

Скандал навколо бою між Хабібом Нурмагомедовим та Конором МакГрегором за титул чемпіона світу у легкій вазі в UFC триває. Цього разу є можливість, що бій визнають таким, що не відбувся. Все через бійку...24 канал

правим все ж виявився Саккі – лише серія післяматчевих пенальті та промахи Барезі, Массаро і Роберто Баджо завадили Італії здобути титул чемпіона світу. Початок тренерської кар'єри: Лаціо, Фіорентина та перший трофей По суті ще під час кар'єри гравця Манчіні почав...24 канал

Сльози щастя Хемілтона на "Сузуці"

Гонщик Льюїс Хемілтон виграв свою 50-ту гонку в боліді "Мерседес" і фактично гарантував 5-й титул чемпіона світу. Після Японії Себастьян Феттель з "Феррарі" може здатись вже на наступному Гран-прі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Формула-1. Гран-прі Японії.Sportanalytic

у мене менше вільного часу через чемпіонські зобов'язання Я все той же чоловік, яким був раніше. Я був готовий завоювати титул чемпіона світу і дякую Богові, що зараз мені це вдалося. На мене це ніяк не вплинуло. Я залишаюся собою...24boxing

написав Макгрегор в Twitter. Російський боєць змішаного стилю Хабіб Нурмагомедов виграв бій проти Конора Макгрегора і вперше в кар’єрі захистив титул чемпіона світу в легкій вазі за версією UFC. Після перемоги […]The post Конор Макгрегор вимагає реванш у Хабіба Нурмагомедова...УСБН

Прихильники бійця MMA Хабіба Нурмагомедова у Дагестані святкують перемогу - відео

Люди в російському Дагестані 7 жовтня із самого ранку спостерігали за телевізійною трансляцією довгоочікуваного бою їхнього земляка Хабіба Нурмагомедова за титул чемпіона світу у змішаних бойових мистецтвах.Радіо Свобода

в Нью-Йорку. Подолавши великий виклик у своїй кар'єрі і ставши чемпіоном WBC в 160 фунтах, я тепер буду битися за титул чемпіона світу в 168 фунтах проти Роккі Філдінга - нинішнього чемпіона WBA", - заявив Канело у соціальній...24boxing

На боксерському ринзі МакГрегор зійшовся з непереможним Флойдом Мейвезером. 24 канал

відданих за його суперника – віце-президента організації Георгіоса Макропулоса. Про це повідомляє 1NEWS. Представник Великобританії, шахіст і колишній претендент на титул чемпіона світу Найджел Шорт прямо перед початком голосування зняв свою кандидатуру на користь росіянина. Передвиборна боротьба була досить жорсткою:...1NEWS

Россі за титул WBF International відбудеться 21 жовтня в столиці ПАР Преторії. Цікаво, що сім років тому Россі боровся за титул чемпіона світу за версією WBO в першій важкій вазі з німецьким боксером Марком Хуком і був нокаутований в шостому...24 канал