титул чемпіона світу

Чемпіонський бій українського боксера перенесли на зиму

...in Montreal on December 1st https://t.co/NwnSpVbD5q Mauricio Sulaiman (@wbcmoro) 16 серпня 2018 р. WBC у червні зобов'язала Стівенсона провести захист титулу чемпіона світу у напівважкій вазі (до 79,9 кг) у бою проти Гвоздика, який володіє титулом "тимчасового" чемпіона за версією...Еспресо TV

серйозних вимог не було, адже мене цікавить лише звання абсолютного чемпіона. Я вже досяг всього в цьому спорті. Гроші, слава, титул чемпіона світу - у мене було все, чого я хотів. Тепер я хочу отримати право називати себе великим.Бій з...24boxing

Бій між Сергієм Дерев'янченком (12-0, 10 КО) і Деніелом Джейкобсом (34-2, 9 КО) за вакантний титул чемпіона світу за версією IBF був перенесений на 27 жовтня. Спочатку, бій планувався в Юніондейлі 10 листопада, проте тепер, стало відомо, що...24 канал

дівчат. Україну представляли 20 спортсменів, повідомляє прес-служба Спортивного комітету України. Найвищого результату сягнув Владислав Єленіч, який виборов золото та здобув титул чемпіона світу. Загалом в арсеналі українців дві нагороди. Другим призером став Андрій Родіонов, який виборов бронзу. До чвертьфіналів дійшли...Новини Полтавщини

Експерт: Незабаром Україна отримає ще одного чемпіона світу з боксу

Гвоздик стане наступним чемпіоном світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Майстерність і підготовка Гвоздика і ментально, і фізично дозволяють йому претендувати на титул чемпіона світу. Тому, безумовно, я з нетерпінням чекаю цього бою. Дуже вірю в перемогу Саші, він може бути наступним...Sportanalytic

У Ломаченка відібрали чемпіонський титул

12 травня Василь Ломаченко відібрав титул чемпіона світу WBA у венесуельця Хорхе Лінареса.Новини Полтавщини

володів другорядним титулом IBO.Нагадаємо, Василь Ломаченко став найкращим боксером світу, незалежно від вагових категорій, за версією ESPN.Раніше український боксер відібрав титул чемпіона світу WBA у легкій вазі у Хорхе...Чемпион

Колишній претендент на титул чемпіона світу кубинець Луїс Ортіс (29-1, 25 КО вкотре викликав на бій чемпіона WBC американця Деонтеея Вайлдера (40-0, 39 КО).Кубинський важковаговик закликає...24boxing

(в.к. 48 кг). В битві за вихід у фінал українка не подужала спортсменку з Америки та поступилась Маілі Гараз. Так титул чемпіона світу Філіп Бачинський виборов у Феруза Давлатова з Узбекистану, Владислав Єременко відібрав перемогу у португальця Гонсала Нойтеса, а...24 канал

З Усиком хоче битися ще один росіянин

21 липня у Москві переміг іншого росіянина - Мурата Гассієва та став абсолютним чемпіоном світу. Гассієв у 2016 році відібрав титул чемпіона світу за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF) саме у Лебедєва. Наразі Усик домовляється по бій із екс-чемпіоном світу...Еспресо TV

Екс-претендент на титул чемпіона світу в напівважкій вазі кубинець Салліван Баррера (21-2, 14 КО) має намір провести бій з росіянином Сергієм Ковальовим (32-3-1, 28 КО)."Кажуть...24boxing

Нагадаємо, Ковальов був відправлений у нокаут в сьомому раунді та втратив титул чемпіона світу в напівважкій вазі за версією WBO.24boxing

11 ударов за 3 секунды: 52 года назад Мухаммед Али уничтожил Брайана Лондона.

У цьому бою Могаммед Алі вп'яте захищав титул чемпіона світу. Поєдинок запам'ятався, як один з найзнаковіших та найбільш показових у кар'єрі найвидатнішого боксера в історії. 52 роки тому, 6 серпня...Ua-football

Промоутер назвав дату бою Усик - Беллью

може прийняти бій", - сказав Хірн. Едді Хірн також є промоутером американця Деніела Джейкобса, який 10 листопада буде битися за титул чемпіона світу IBF у середній вазі проти українця Сергія Деревянченка. Раніше екс-чемпіон світу у двох вагових категоріях Девід Хей...Еспресо TV

Bull Даніель Ріккардо з наступного сезону стане гонщиком Renault. "Renault прийняв рішення повернутися в Формулу-1 для того, щоб боротися за титул чемпіона світу. Підписання контракту з Даніелем Ріккардо - унікальна для нас можливість досягти мети, і упустити цей шанс було...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Офіційно. Рікардо змінив "Ред Булл" на "Рено"

два роки та покине "Ред Булл" після завершення цього сезону."Рено" прийняв рішення повернутися в Формулу-1 для того, щоб боротися за титул чемпіона світу. Підписання контракту з Даніелем Ріккардо - унікальна для нас можливість досягти мети, і упустити цей шанс було...Sportanalytic

Усика визнали найкращим боксером світу у липні

(до 90,7 кг), здобувши впевнену перемогу над росіянином Муратом Гассієвим. Завдяки цій перемозі, українець отримав право стати офіційним претендентом на титул чемпіона світу WBO у надважкій вазі, яким володіє британець Ентоні Джошуа. Після повернення до Києва, Усик дав скандальну прес-конференцію,...Еспресо TV

Переможений українцем боксер завершив кар

У жовтні 2015 року Матіссе програв українцю Віктору Постолу у бою за титул чемпіона світу. Еспресо TV

Пропонуємо вашій увазі склад усіхучасників вечора боксу 8 вересня в Брукліні (США), де головною подією буде бій за вакантний титул чемпіона світу за версією WBC в напівсередній вазі між Денні Гарсією (34-1, 20 КО) та Шоном Портером (28-2-1, 17 КО).Кубинець...24boxing