титул чемпіона Європи

Вах відмовився битись за титул чемпіона Європи

Польський супертяж Маріуш Вах (32-2, 18 КО) відмовився від бою із німцем Агітом Кабаелом (15-0, 12 КО) за вакантний титул чемпіона Європи в суперважкій вазі.Таке рішення Ваха зумовлене тим, що він має намір битись проти іншого німця Еркана Тепера (16-1,...Sportgid

супертяж Маріуш Вах (32-2, 18 КО) відмовився від бою з німцем турецького походження Агітом Кабайєлом (15-0, 12 КО) за вакантний титул чемпіона Європи в надважкій вазі. Про це повідомляє Boxing Scene. Причиною відмови Ваха стало його бажання провести бій з...Чемпион

...boxingnews.com.ua. Бій Маріуша Ваха з Агітом Кабайєлом відбудеться 4 лютого в Магдебурзі, Німеччина, і на кону в ньому стоятиме вакантний титул чемпіона Європи в надважкій вазі.Чемпион

на кілька днів повернеться на рідну землю, після чого знову приступить до передсезонної підготовки. "У 2017 році я хочу захистити титул чемпіона Європи з акватлону, а стартувати за традицією планую на чемпіонаті України у Житомирі", - поділився планами Сюткін. Іванов...Чемпион

Пулєв відмовився від бою з Вахом

Титул чемпіона Європи в суперважкій вазі оголошено вакантним, а основним претендентом на нього є Вах. Чемпион

Болгарський боксер Кубрат Пулєв (23-1, 12 КО) відмовився від титулу чемпіона Європи за версією EBU у надважкій вазі, який він завоював, перемігши британця Дерека Чісору. Відмова від титулу в команді...Ukrainianwall

Дмитро відмовився від цього титулу ще перед суботнім боєм з чемпіоном світу за версією Ukrainianwall

Кучер програв Хуку за очками

Нагадаємо, що в червні 2016 року Кучер виграв титул чемпіона Європи у своїй вазі.Ukrainianwall

кг і став переможцем Кубку Полісся у своїй категорії. Нагадаємо, що ще один студент ЖНАЕУ - Андрій Муравський, нещодавно виборов титул чемпіона Європи з пауерліфтингу серед юнаків. Спортивний...Спортивний Житомир

У суботу вінницький боксер боротиметься за пояс чемпіона світу

3 поразки і 1 нічия. Нагадаємо, в червні, коли в Лондоні Д.Кучер зумів нокаутувати колишнього чемпіона світу Е.Маккарінеллі і заволодіти титулом чемпіона Європи (EBU) у важкій...Інформаційна Вінниччина

Пулєва зобовязали захистити титул чемпіона Європи

Торги за право організації бою призначені на 25 листопада. Втім через це зустріч Пулєва з Самюелем Пітером 3 грудня не буде скасована. Sportgid

Малиновський захистив титул чемпіона Європи у напівлегкій вазі

Чемпіон Європи за версією WBO в напівлегкій вазі українець Олег Малиновський (19-0, 5 КО) захистив свій титул в поєдинку з іспанцем нікарагуанського походження Еусебіо Осехо (28-19-3, 8 КО). Ukrainianwall

По закінченню 10-ти раунді усі троє суддів віддали перемогу Олегу Малиновському з рахунком 98:91, 97:92 і 96:93. Чемпион

Штігліц переміг Мехді Омара і здобув титул чемпіона Європи

Сьогодні вночі у Німеччині екс-чемпіон світу за версією WBO в суперсередній вазі Роберт Штігліц (50-5-1, 29 КО) завоював титул чемпіона Європи за версією EBU, здолавши француза Мехді Амара (33-5-2, 16 КО).Штігліц, якому, як і фанам, набридли нескінченні поєдинки проти Артура...Sportgid

Окури (11-8-1, 4 КО), а Малиновський здобув перемогу над суперником з Нікарагуа - Еусебіо Осехо (28-19-3, 8 КО), при цьому захистивши титул чемпіона Європи за версією...ДеПо

Малиновський захистив титул, Берінчик переміг іспанця за очками

раундів. Тепер в активі Берінчика п'ять перемог на професійному рівні, з яких три - нокаутом. Нагадаємо, Олег Малиновський завоював вакантний титул чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі 23 квітня, коли здобув перемогу роздільним рішенням суддів над Русланом Берчуком...Зеркало недели (газета)

Суперник Малиновського не зможе претендувати на титул українця

відбулася офіційна процедура зважування перед вечором боксу у Броварах, головною подією якого стане бій Олега Малиновського, який буде захищати титул чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі проти Еусебіо Осехо. На процедурі зважування обидва боксери не вклалися у...Зеркало недели (газета)

це буде п'ятий бій на профі-рингу. Головною подією вечора стане поєдинок Олег Маліновський - Еусебіо Осехо, на кону якого стоятиме титул чемпіона Європи за версією WBO напівлегкій вазі, який належить киянину.Чемпион

Берінчик проведе наступний бій проти іспанця в грудні

переміг, а три з них завершив достроково. Варто відзначити, що головною подією вечора стане бій Олега Малиновського, який буде захищати титул чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі проти Еусебіо Осехо. Нагадаємо, в останній раз Денис Берінчик боксував у...Зеркало недели (газета)

Кирила Рогача премійовано «за високі спортивні досягнення, участь у чемпіонаті Європи U21 з бейсболу в збірній команді України, яка виборола титул чемпіонів Європи, з метою заохочення до нових спортивних перемог та пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді».>...Рідний Кіровоград