титул чемпіона Європи

бій буде проведено між молдовським бійцем Іоном Андрющенко та українцем Дмитром Предебайлом. А у другому і головному бої вечора за титул чемпіона Європи по версії Bushido боротимуться український спортсмен Тарас Грицьків та спортсмен з Кіпру, сказав він. Водночас, засновник і...Online.ua

За результатами змагальної боротьби Петру Олару вдалося вибороти титул чемпіона Європи-2017 серед ветеранів пауерліфтингу.Online.ua

команди України на цих змаганнях був майстер спорту із Трускавця Петро Олар. За результатами змагальної боротьби Петру Олару вдалося вибороти титул чемпіона Європи-2017 серед ветеранів The post Ветеран спорту з Трускавця став чемпіоном Європи з паверліфтингу appeared first on Львівська...Online.ua

Чемпіонат Європи з силового екстриму пройшов на Арабатській стрілці

Федерація силового екстриму України та Щасливцевська сільська рада під егідою найпрогресивнішоі федерації стронгмену - Міжнародної Британської організації "Ultimate Strongman". За титул Чемпіона Європи з силового екстриму змагалися кращі спортсмени з 7 країн - України, Грузіі, Німеччини, Польщі, Чехіі, Словакіі та...Мост

Титул чемпіона Європи у ваговій категорії до 75 кг виборов Олександр Хижняк. Третю найвищу нагороду континентальної першості до медальної скарбнички поклав Віктор Вихрист. Урядовий Кур'єр

21-річний полтавець Олександр Хижняк вийшов до фіналу Європейського чемпіонату з боксу

вирішили перемогу віддати вихованцю полтавської школи боксу. Таким чином завтра у фіналі Хижняк у своїй категорії 75 кілограмів змагатиметься за титул чемпіона Європи! Йому протистояти спробує спортсмен з Азербайджану Камран Шахсуврали. Увечері спробує пробитися до фіналу ще один наш земляк...Online.ua

цій дисципліні Анастасія Недобега виграла бронзу. Таким чином у збірної України на домашньому чемпіонаті Європи вже три золоті нагороди напередодні титул чемпіона Європи захистив українець Ілля Кваша. Загалом в активі українців сім завойованих...Урядовий Кур'єр

Українці вибороли друге "золото" домашнього ЧЄ зі стрибків у воду

КИЇВ.15 червня. УНН. Срібні призери минулорічної світової першості українці Максим Долгов та Олександр Горшковозов здобули титули чемпіонів Європи-2017 зі стрибків у воду на змаганнях, які проходять у Києві, повідомляє УНН з посиланням на ММСУ. Наші хлопці у дисципліні...1NEWS

поступилася спортсменкам з Туреччини та Росії. У підсумку дівоча збірна України, набравши 78 очок, виборола перше загальнокомандне місце і завоювала титул чемпіонів Європи-2017. Друге місце посіла турецька команда, третіми були росіянки. Чемпіонат Європи U-15 зі спортивної боротьби відбувся у столиці...Газета "Наш ДЕНЬ"

Тернополянка Вероніка Кондратенко здобула бронзу першого чемпіонату Європи з боротьби серед школярів

виборола в останні 10 секунд сутички. Збірна України дівчат у підсумку набравши 78 очок виборола перше загальнокомандне місце і завоювала титул чемпіонів Європи-2017. Друге місце посіла турецька команда — 72 очки, треті росіяни — 69 очок, на четвертому білоруська збірна...Галичина спортивная

Раніше повідомлялося, що Грищук не зумів здобути титул чемпіона Європи за версією EBU.Чемпион

У поєдинку за вакантний титул чемпіона Європи за версією EBU у найлегшій вазі (до 50,8 кг) українець Олександр Грищук (16-1, 6 КО) отримав першу поразку. Він достроково...Чемпион

Алжиру Зін Еддіном Бенмаклуфом (22-6-1, 12 КО). У ще одному поєдинку німецький боксер Маріо Дасер (13-0, 6 КО) завоював вакантний титул чемпіона Європи за версією WBO в першій важкій вазі, перемігши технічним нокаутом в третьому раунді колишнього чемпіона світу за...Чемпион

Переможця Євробачення вдома зустріли як національного героя

Замість себе він назвав лідера збірної Португалії з футболу Кріштіану Роналду, який разом зі своїми партнерами в минулому році завоював титул чемпіонів Європи. Нагадаємо, що Євробачення виграв Салвадор Собраль. Переможцем пісенного конкурсу, що відбувся в Україні, став португальський виконавець, який заспівав...Ваші новини

Супертяж Роман Головащенко переміг технічним нокаутом у 2-му раунді Кая Курзаву. Раніше повідмлялося, щоГоловащенко нокаутом здобув вакантний титул чемпіона Європи IBF.1NEWS

України. На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики у румунському Клужі Верняєв здобув дві золоті та одну бронзову нагороду. Українець захистив титул чемпіона Європи у багатоборстві та був найсильнішим на брусах. Третє місце він посів у опорному стрибку. Крім цього, у...Еспресо TV

Олександр Пелешенко захистив титул чемпіона Європи з важкої атлетики

На європейській першості з важкої атлетики, яка триває в хорватському Спліті, блискучу перемогу у ваговій категорії до 85 кг здобув українець Олександр Пелешенко. Спорт.ua

Український важкоатлет виграв золото чемпіонату Європи

у ривку і срібло в поштовху. Пелешенко підняв у ривку штангу вагою 175 кг, випередивши Артема Окулова з Росії (165 кг) і Павла Хадасевіча з Білорусі (160кг). Пелешенко захистив титул чемпіона Європи, завойований у 2016-му році. Нагадаємо, раніше Олександр Пелешенко показав п’ятий результат у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 85 кг на Олімпійських...Ракурс

Житомирянин завоював титул Чемпіона Європи з класичного пауерліфтингу

Макаревич та його тренер Андрій Баленков. В жорсткій боротьбі Владислав став кращим серед юнаків в категорії до 66 кг, завоювавши титул Чемпіона Європи та встановивши новий рекорд Європи в становій тязі 230.5...Новини Житомира

Житомирянин Владислав Макаревич завоював титул Чемпіона Європи з класичного пауерліфтингу IPF 2017.Спортивний Житомир