титул чемпіона Європи

Нагадаємо, що Олег Малиновський здобув титул чемпіона Європи у бою проти росіянина.Чемпион

Тернополянин побореться за титул Чемпіона Європи зі змішаних єдиноборств

Інтерконтинентального чемпіона зі змішаних єдиноборств Владислава Назарука, попереду у Павла напружені тренування. «Зараз є два головних завдання обласної федерації ММА. Галичина спортивная

Інтерконтинентального чемпіона зі змішаних єдиноборств Владислава Назарука, попереду у Павла напружені тренування. Зараз є два головних завдання обласної федерації ММА. TeNews

Малютик разом із наставником Владиславом Назаруком і головою обласної федерації змішаних єдиноборств Богданом Юликом поспілкувалися […]The post Тернополянин побореться за титул Чемпіона Європи зі змішаних єдиноборств (фото) appeared first on Галас Новини Тернополя та області.Галас

Українські важкоатлети завоювали декілька нагород на старті ЧЄ U23

спортсмени піднялися на п’єдестал у ваговій категорії 56 кг. Срібні результати в ривку та поштовху принесли запорізькому спортсменові Дмитру Вороновському титул чемпіона Європи та …...1NEWS

Московське "Динамо" звільнило українського тренера

у 2001 році, очоливши ужгородське "Закарпаття". У 2003 році очолив юнацьку збірну України. У 2009 році, з командою U-19 виграв титул чемпіона Європи. 2010-2011 роках був в.о. головного тренера збірної України. У 2013 році очолив російський клуб "Волга". Як повідомляв...Unn.com.ua

Наступного суперника Малиновський оголосить пізніше. 24boxing

Чемпіони повертаються! Українці знову найкращі в світовому боксі

Рішення суддів на користь Хижняка було одноголосним. Нагадаємо, раніше Олександр Хижняк здобув титул чемпіона Європи. Replyua

Українці посіли перше місце на чемпіонаті Європи з універсального бою

золотих, 13 срібних і 10 бронзових медалей. На другій сходинці п'єдесталу пошани - команда з Азербайджану, третє місце завоювала Литва. Титул чемпіонів Європи в черговий раз підтвердили і дорослі українські спортсмени. Вони здобули для активу збірної 55 нагород, з яких...Еспресо TV

Житомирська команда «Salsa Dragonboat» виборола титул чемпіонів Європи

медалі завоювали житомирські спортсмени на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах, який нещодавно відбувся у місті Дівон Ле Бен (Франція). Титул чемпіонів Європи спортсмени отримали, вигравши гонку в міксі на 2000 метрів. Бронзові медалі Salsa Dragonboat виграла в класі premier...Online.ua

Одну золоту та дві бронзові медалі завоювали житомирські спортсмени на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах, який нещодавно відбувся у місті Дівон Ле Бен (Франція). 0412.in.ua — сайт города Житомира

А у фінальній сутичці за 3:18 секунд на туше переміг борця з Грузії та до свого титулу Чемпіона світу додав титул Чемпіона Європи-2017! The post Прикарпатець став чемпіоном Європи з вільної боротьби appeared first on Версії | новини та...Online.ua

Андрій Джелеп із Снятинщини став чемпіоном Європи з вільної боротьби

Днями у місті Сараєво відбулася першість Європи серед кадетів з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. 26 липня на килимі олімпійского залу «Зетра» пройшли фінальні зустрічі серед спортсменів вільного стилю у вагових категоріях 46, 54, 63,… Про це інформують Франківчани з...Франківчани

Прикарпатець став чемпіоном Європи серед кадетів з вільної боротьби. ВІДЕО

У Сараєво відбулася першість Європи серед кадетів з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. 26 липня на килимі олімпійского залу «Зетра» пройшли фінальні зустрічі серед спортсменів вільного стилю у вагових категоріях 46, 54, 63, 76 та… У ваговій категорії до 54...Франківчани

на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах-драконах, який минулими вихідними відбувся у Франції. В перший же день змагань житомиряни вибороли титул чемпіонів Європи, вигравши гонку в міксі на 2000 метрів. На цій же дистанції в класі "premier open" "Сальса" була...Спортивний Житомир

У Львові пройде міжнародний турнір з ММА

Турнір поділятиметься на декілька частин — відбудуться і попередні, і основні поєдинки. Основним поєдинком турніру Віталій Вовк назвав бій за титул чемпіона Європи за версією Bushido, що відбудеться між відомим українським спортсменом Тарасом Грицьківом (м. Коломия) та бійцем з Кіпру.Галичина спортивная

бій буде проведено між молдовським бійцем Іоном Андрющенко та українцем Дмитром Предебайлом. А у другому і головному бої вечора за титул чемпіона Європи по версії Bushido боротимуться український спортсмен Тарас Грицьків та спортсмен з Кіпру, сказав він. Водночас, засновник і...Online.ua

За результатами змагальної боротьби Петру Олару вдалося вибороти титул чемпіона Європи-2017 серед ветеранів пауерліфтингу.Online.ua

команди України на цих змаганнях був майстер спорту із Трускавця Петро Олар. За результатами змагальної боротьби Петру Олару вдалося вибороти титул чемпіона Європи-2017 серед ветеранів The post Ветеран спорту з Трускавця став чемпіоном Європи з паверліфтингу appeared first on Львівська...Online.ua

На Арабатській Стрілці пройшов Чемпіонат Європи з силового екстриму

Федерація силового екстриму України та Щасливцевська сільська рада під егідою найпрогресивнішоі федерації стронгмену - Міжнародної Британської організації "Ultimate Strongman". За титул Чемпіона Європи з силового екстриму змагалися кращі спортсмени з 7 країн - України, Грузіі, Німеччини, Польщі, Чехіі, Словакіі та...Мост