титул чемпіона Європи

Житомирянин завоював титул Чемпіона Європи з класичного пауерліфтингу

Макаревич та його тренер Андрій Баленков. В жорсткій боротьбі Владислав став кращим серед юнаків в категорії до 66 кг, завоювавши титул Чемпіона Європи та встановивши новий рекорд Європи в становій тязі 230.5...Новини Житомира

Житомирянин Владислав Макаревич завоював титул Чемпіона Європи з класичного пауерліфтингу IPF 2017.Спортивний Житомир

Сьогодні вночі в Лейпцигу (Німеччина) польський супертяж Маріуш Вах (33-2, 17 КО) завоював вакантний титул чемпіона Європи за версією IBF в суперважкій вазі, одноголосним рішенням суддів здолавши місцевого боксера Еркана Тепера (16-2, 10 КО).Поляк почав бій досить...24boxing

ММА - тепер офіційно і в Тернопільській області

реалізувати. Наразі в Тернополі є два клуби («LifeStyle» та «Фаєр»), де проводять заняття професійні тренери. Зокрема, Владислав Назарук, який володіє титулом чемпіона Європи серед професіоналів по змішаних єдиноборствах. Відкриття федерації ММА у Тернопільській області дає великі можливості для спортсменів, які...Галичина спортивная

числі у командному спарингу. Одну із золотих медалей, що вибороли спортсмени, привіз до Івано-Франківська і студент нашого університету Андрій Данищук. Титул чемпіона Європи Андрій здобув за виконання формальних вправ (туль) у найпрестижніший і найскладнішій категорії Чемпіонату серед спортсменів 18-36 років.Бліц-інфо

в Італії, отримав шанс знову стати чемпіоном континенту за версією Європейського боксерського союзу. Джорнімен з України, який свого часу володів титулом чемпіона Європи за версією EBU у напівважкій вазі, може знову повернути собі титул. Як повідомляє BoxingScene, 21 травня українець...Чемпион

Грабовський також захистив молодіжний титул чемпіона Європи". Znaj.ua

Реджоні він виграв три етапи та загальний залік, а на Джиробіо поступився всього 5 секунд переможцю. Грабовський також захистив молодіжний титул чемпіона Європи. У 2007-му Грабовський підписав контракт з Quick Step-Innergetic, але за два роки у бельгійській команді записав собі...Чемпион

Українець завоював титул чемпіона Європи з джиу-джитсу

На шляху до золотої нагороди Ярослав Блажко переміг сім разів Ракурс

Вах відмовився битись за титул чемпіона Європи

Польський супертяж Маріуш Вах (32-2, 18 КО) відмовився від бою із німцем Агітом Кабаелом (15-0, 12 КО) за вакантний титул чемпіона Європи в суперважкій вазі.Таке рішення Ваха зумовлене тим, що він має намір битись проти іншого німця Еркана Тепера (16-1,...Sportgid

супертяж Маріуш Вах (32-2, 18 КО) відмовився від бою з німцем турецького походження Агітом Кабайєлом (15-0, 12 КО) за вакантний титул чемпіона Європи в надважкій вазі. Про це повідомляє Boxing Scene. Причиною відмови Ваха стало його бажання провести бій з...Чемпион

...boxingnews.com.ua. Бій Маріуша Ваха з Агітом Кабайєлом відбудеться 4 лютого в Магдебурзі, Німеччина, і на кону в ньому стоятиме вакантний титул чемпіона Європи в надважкій вазі.Чемпион

на кілька днів повернеться на рідну землю, після чого знову приступить до передсезонної підготовки. "У 2017 році я хочу захистити титул чемпіона Європи з акватлону, а стартувати за традицією планую на чемпіонаті України у Житомирі", - поділився планами Сюткін. Іванов...Чемпион

Пулєв відмовився від бою з Вахом

Титул чемпіона Європи в суперважкій вазі оголошено вакантним, а основним претендентом на нього є Вах. Чемпион

Болгарський боксер Кубрат Пулєв (23-1, 12 КО) відмовився від титулу чемпіона Європи за версією EBU у надважкій вазі, який він завоював, перемігши британця Дерека Чісору. Відмова від титулу в команді...Ukrainianwall

Дмитро відмовився від цього титулу ще перед суботнім боєм з чемпіоном світу за версією Ukrainianwall

Кучер програв Хуку за очками

Нагадаємо, що в червні 2016 року Кучер виграв титул чемпіона Європи у своїй вазі.Ukrainianwall

кг і став переможцем Кубку Полісся у своїй категорії. Нагадаємо, що ще один студент ЖНАЕУ - Андрій Муравський, нещодавно виборов титул чемпіона Європи з пауерліфтингу серед юнаків. Спортивний...Спортивний Житомир

У суботу вінницький боксер боротиметься за пояс чемпіона світу

3 поразки і 1 нічия. Нагадаємо, в червні, коли в Лондоні Д.Кучер зумів нокаутувати колишнього чемпіона світу Е.Маккарінеллі і заволодіти титулом чемпіона Європи (EBU) у важкій...Інформаційна Вінниччина