титул чемпіона Європи

Пулєв відмовився від бою з Вахом

Титул чемпіона Європи в суперважкій вазі оголошено вакантним, а основним претендентом на нього є Вах. Чемпион

Болгарський боксер Кубрат Пулєв (23-1, 12 КО) відмовився від титулу чемпіона Європи за версією EBU у надважкій вазі, який він завоював, перемігши британця Дерека Чісору. Відмова від титулу в команді...Ukrainianwall

Дмитро відмовився від цього титулу ще перед суботнім боєм з чемпіоном світу за версією Ukrainianwall

Кучер програв Хуку за очками

Нагадаємо, що в червні 2016 року Кучер виграв титул чемпіона Європи у своїй вазі.Ukrainianwall

кг і став переможцем Кубку Полісся у своїй категорії. Нагадаємо, що ще один студент ЖНАЕУ - Андрій Муравський, нещодавно виборов титул чемпіона Європи з пауерліфтингу серед юнаків. Спортивний...Спортивний Житомир

У суботу вінницький боксер боротиметься за пояс чемпіона світу

3 поразки і 1 нічия. Нагадаємо, в червні, коли в Лондоні Д.Кучер зумів нокаутувати колишнього чемпіона світу Е.Маккарінеллі і заволодіти титулом чемпіона Європи (EBU) у важкій...Інформаційна Вінниччина

Пулєва зобовязали захистити титул чемпіона Європи

Торги за право організації бою призначені на 25 листопада. Втім через це зустріч Пулєва з Самюелем Пітером 3 грудня не буде скасована. Sportgid

Малиновський захистив титул чемпіона Європи у напівлегкій вазі

Чемпіон Європи за версією WBO в напівлегкій вазі українець Олег Малиновський (19-0, 5 КО) захистив свій титул в поєдинку з іспанцем нікарагуанського походження Еусебіо Осехо (28-19-3, 8 КО). Ukrainianwall

По закінченню 10-ти раунді усі троє суддів віддали перемогу Олегу Малиновському з рахунком 98:91, 97:92 і 96:93. Чемпион

Штігліц переміг Мехді Омара і здобув титул чемпіона Європи

Сьогодні вночі у Німеччині екс-чемпіон світу за версією WBO в суперсередній вазі Роберт Штігліц (50-5-1, 29 КО) завоював титул чемпіона Європи за версією EBU, здолавши француза Мехді Амара (33-5-2, 16 КО).Штігліц, якому, як і фанам, набридли нескінченні поєдинки проти Артура...Sportgid

Окури (11-8-1, 4 КО), а Малиновський здобув перемогу над суперником з Нікарагуа - Еусебіо Осехо (28-19-3, 8 КО), при цьому захистивши титул чемпіона Європи за версією...ДеПо

Малиновський захистив титул, Берінчик переміг іспанця за очками

раундів. Тепер в активі Берінчика п'ять перемог на професійному рівні, з яких три - нокаутом. Нагадаємо, Олег Малиновський завоював вакантний титул чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі 23 квітня, коли здобув перемогу роздільним рішенням суддів над Русланом Берчуком...Зеркало недели (газета)

Суперник Малиновського не зможе претендувати на титул українця

відбулася офіційна процедура зважування перед вечором боксу у Броварах, головною подією якого стане бій Олега Малиновського, який буде захищати титул чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі проти Еусебіо Осехо. На процедурі зважування обидва боксери не вклалися у...Зеркало недели (газета)

це буде п'ятий бій на профі-рингу. Головною подією вечора стане поєдинок Олег Маліновський - Еусебіо Осехо, на кону якого стоятиме титул чемпіона Європи за версією WBO напівлегкій вазі, який належить киянину.Чемпион

Берінчик проведе наступний бій проти іспанця в грудні

переміг, а три з них завершив достроково. Варто відзначити, що головною подією вечора стане бій Олега Малиновського, який буде захищати титул чемпіона Європи за версією WBO в напівлегкій вазі проти Еусебіо Осехо. Нагадаємо, в останній раз Денис Берінчик боксував у...Зеркало недели (газета)

Кирила Рогача премійовано «за високі спортивні досягнення, участь у чемпіонаті Європи U21 з бейсболу в збірній команді України, яка виборола титул чемпіонів Європи, з метою заохочення до нових спортивних перемог та пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді».>...Рідний Кіровоград

Вінницький боксер боротиметься за пояс чемпіона світу

Боксери Могилева привезли з Молдови «срібло» і «бронзу»

кг, посіли ІІ-гі місця. Призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками за зайняті місця. Нагадаємо, Вінничанин Роман Головащенко отримав титул чемпіона Європи за версією...Інформаційна Вінниччина

Сенсаційно закінчився бій за вакантний титул чемпіона Європи за версією WBO в суперважкій вазі між Ерканом Тепером (16-1, 10 КО) і колишнім володарем цього титулу Крістіаном Хаммером (20-4...Ukrainianwall

Біллі не боксував, передає vRINGe.com. Акавов єдиної поразки зазнав ще у 2012 році. Відтоді на його рахунку 11 перемог і титул чемпіона Європи за версією WBO, проте жоден з повалених Артуром боксерів не входив у топ-15 світового рейтингу. Нагадаємо, із...Чемпион