титули

херсонську Дніпрянку, стала переможцем Фіналу чотирьох Кубку України, який проходив у Сумах. Таким чином, команда Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону — Суперкубок, чемпіонат Суперліги та Кубок України, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України. У перших матчах Фіналу...1NEWS

(обоє - Житомирської ДЮСШ з боротьби, тренери - Піскун Петро Вікторович, Рябов Віктор Васильович) Вітаємо переможців зі здобутими нагородами та титулами і бажає нових звершень на борцівському килимі! Спортивний...Спортивний Житомир

Нуньєш: Я зацікавлена ??в поєдинку з дівчиною, у якої є пояс прямо зараз

Чемпіонка UFC у найлегшій вазі Аманда Нуньєш (14-4) каже, що хотіла б стати першою жінкою-бійцем, яка завоювала титули у двох категоріях.Sportgid

Друга ракетка світу Н.Джокович назвав ім

- повідомив Н.Джокович. Таким чином А.Агассі спробує допомогти нині другій ракетці світу Н.Джоковичу поповнити список перемог, який наразі включає 12 титулів переможця на турнірах Великого шолома. Примітно, що А.Агассі, якому в квітні виповнилося 47 років, за свою кар'єру вісім разів...Unn.com.ua

виставка філателістичних знаків та урочисте спецпогашення поштових марок – події приурочені до 125-річчя народження Патріярха Йосифа Сліпого, який окрім низки титулів, був ще й Почесним Президентом Спілки Українських Філятелістів Австрії. Запрошуємо усіх бажаючих. Будемо вдячні за поширення...MediaStar

стала переможцем Фіналу чотирьох Кубка України, який проходив 20-21 травня в Сумах. Таким чином підопічні Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону - Суперкубок, чемпіонат України серед команд Суперліги і Кубок України, повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту...Гал-info

партії виграла поспіль п'ять перших геймів. Перемога у Римі стала четвертою для Еліни Світоліної у поточному сезоні. Раніше українка завоювала титули у Тайвані, Дубаї і Стамбулі. Після цієї перемоги лідерка українського тенісу підніметься на шосту сходинку в рейтингу WTA, що...Урядовий Кур'єр

з ним два поєдинки. У першому я нокаутую його, а другий захоче він, щоб взяти реванш. Також я хочу об'єднати титули в напівлегкій вазі. Я б зустрівся з Лі Селбі, Лео Санта Крусом або Оскаром Вальдесом ", - цитує Расселла...Чемпион

Після перемоги на турнірі в Римі українка Еліна Світоліна очолила Чемпіонську гонку в Сінгапур. Українка є лідером зі кількістю титулів в сезоні (4), перемог над гравцями топ-5 в сезоні (5) і за останні 2 роки (9). Світоліна також отримала більше...Чемпион

2015/16, а також переможець Ліги чемпіонів. Так як в фіналі ЛЧ зіграють Реал і Ювентус, які вже забезпечили собі національні титули, то місце в першому кошику отримає чемпіон України - 8-ї країни в рейтингу УЄФА. Також частково відомий склад другого...Чемпион

Світоліна виграла престижний тенісний турнір у Римі

Українка Еліна Світоліна здобула перемогу у фінальному матчі. Тенісистка з України Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Римі з призовим фондом 076 495, повідомляє портал btu.org.ua, передає «Є!». У вирішальному матчі 11-а ракетка світу Світоліна виграла у Сімони...Єдність

Про це повідомив кореспондент Голосу Карпат місця події. Головним рефері змагань єволодар титулів Найсильніша людина України таНайсильніша людина світуВасиль Вірастюк.Голос Карпат

Відео з незвичного тренування росіянина Сергія Ковальова (30-1-1, 26 КО), який 17 червня в Лас-Вегасі (США) спробує відвоювати титули у чемпіона світу за версіями WBA, IBF і WBO в напівважкій вазі американця Андре Ворда (31-0, 15 КО). a8Workout on...24boxing

Колишній чемпіон світу в надважкій вазі британець Тайсон Ф'юрі досі пір вважає себе реальним чемпіоном світу, оскільки не програвав свої титули в ринзі. Про це заявив сам боксер. "Всі ці люди (Вайлдер, Паркер, Джошуа, які вважають себе чемпіонами, насправді не...Чемпион

Воронін: Ребров покине "Динамо" найближчим часом

трансфери "Чи піде Сергій Ребров після закінчення сезону? Я думаю, що піде. За три роки він виграв з командою чимало титулів — тільки два чемпіонства чого варті, тому вважаю, що цей тренер заслуговує того, щоб спробувати свої сили в іншому...Футбольні трансфери

Дюопа: Після бою з Вайлдером, покажу, що зможу достроково перемогти Джошуа

за версіями IBF, WBA Super і IBO Ентоні Джошуа (19-0, 19 КО). u0022Я хочу битися з суперником, у якого є титули. Джошуа показав, що здатний сильно бити бійців, навіть таких, як...Sportgid

Як "Шахтар" здолав "Динамо" у битві за Кубок України.

приніс блискучий удар Марлоса на 80-й хвилині. У підсумку "Шахтар" переміг з рахунком 1:0 та залишив "Динамо" цього сезону без титулів. Раніше донеччани достроково стали чемпіонами України.Еспресо TV

Екс-гравець збірної: Ребров покине "Динамо" влітку

"Динамо". Повідомляє сайт Футбол Україна. Екс-гравець переконаний, що влітку Сергію Станіславовичу краще покинути столичний колектив.Юний наставник виграв із "Динамо" немало титулів, тому йому слід спробувати себе і за кордоном.В Україні Реброву вже робити нічого.Ці та інші події про український футбол...Football-ukraine.com

Воронін: Думаю, Ребров піде з Динамо після закінчення сезону

- Чи піде Сергій Ребров після закінчення сезону? Я думаю, що піде. За три роки він виграв з командою чимало титулів - тільки два чемпіонства чого варті, тому вважаю, що цей тренер заслуговує того, щоб спробувати свої сили в іншому...Ua-football