Новости по метке:

тижневик

оцінювання. Детальніше про основні напрями розвитку ЗНО читайте в статті Оксани Онищенко " ЗНО — ватерпас реформ " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

використання державними білоруськими ЗМІ антиукраїнської риторики читайте в матеріалі Ігоря Илляша " Про що написала Лукашенко "фрау А " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

2008 роках. Детальніше про Голодомор читайте у статті Сергія Махуна " Голодомор 1932-1933: Як "горіло життя" українських селян " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

оцінювання. Детальніше про основні напрями розвитку ЗНО читайте в статті Оксани Онищенко " ЗНО — ватерпас реформ " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

блокування поставок зрідженого газу в Україну з РФ читайте у статті Артема Куюна  " Новий привіт з Москви "  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

у Криму. Детальніше про протистояння України і Росії в Міжнародному суді ООН читайте в статті Олени Зеркаль "Гаазький гамбіт" в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

реформи в Україні читайте у статті Ігоря Коліушка та Юлії Кириченко " Українське суспільство потребує нової виборчої системи " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

чоловік у кожен касаційний суд. Детальніше про судову реформу в Україні читайте в матеріалі Михайла Жернакова" Верховний суд президента " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

проти банків  з російським капіталом і їх можливі наслідки для української економіки читайте у матеріалі Юлії Самаевой "Замурували здоровий глузд"  в тижневику "Дзеркало тижня. України".  ...Зеркало недели (газета)

подані Суркісами проти НБУ, читайте в статті Юлії Самаевої " НБУ vs "Динамо". Хто заб'є у наші ворота? " у тижневику "Дзеркало тижня. Украна".Зеркало недели (газета)

він вийшов із СІЗО. Детальніше про "справу Насирова" читайте у матеріалі Юлії Мостової " Аналіз фіскала " у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

українському ринку природного газу читайте у статті Алли Єрьоменко " Кабмін знову має намір підняти ціну на газ? " у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".Зеркало недели (газета)

військову допомогу Україні читайте в статті Юрія Бутусова " Військова техніка США для України: політичний символізм і цілепокладання " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

В'єтнам, Малайзія, Мексика, Канада та Японія. Детальніше про перспективи об'єднання читайте в статті Ігоря Бураковського "Чи зруйнує Трамп Транстихоокеанське партнерство?" у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Детальніше про перспективу запуску медичної реформи в Україні у статті Ольги Скрипник " Медична реформа за 210 гривень " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

перспективи врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту читайте в матеріалі Віктора Каспрука " Чи існують нові підходи до врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту? " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

грошима читайте у статті Оксани Онищенко " Капкан у  гаманці.  Як  захистити батьківські благодійні внески від зловживань " у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".Зеркало недели (газета)

Скільки коштів взагалі батьки принесли в школу - уявити неможливо. Як захистити батьківські благодійні внески від зловживань " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

а також про створення політичної сили Еммануеля Макрона читайте в матеріалі Олексія Куропятника  "Франція з новим президентом: що далі"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

подані Суркісами проти НБУ, читайте у статті Юлії Самаєвої  " НБУ vs "Динамо". Хто заб'є у наші ворота? " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий