Новости по метке:

тижневик

Мінінфраструктури погодило обмеження швидкості в містах до 50 км/год

нього чудес. Детальніше про роботу Державного агентства автомобільних доріг України читайте у статті " кравтодор": перезавантаження " Андрія Вадатурського в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Український уряд не допомагав кандидатам на виборах президента США - посольство України

мільярдів доларів. Детальніше про загрозу розвалу справи "чорної бухгалтерії" регіоналів читайте у статті Віктора Трепака " Небезпечний симбіоз " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

МЕРТ проти законопроекту про обов

необхідних для запуску в Україні Фонду енергоефективності. Детальніше читайте у статті " Тепла реформа: перевірка України на зрілість " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Кабмін ліквідував ДК "Антонов"

коштів. Детальніше про ситуацію навколо ДП "Антонов" читайте у статті Дмитра Менделєєва " Під крилом літака хтось краде... " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

70% доходів "Укроборонпром" отримує від експорту

зазначив він. Детальніше про проблеми і перспективи військового експорту України читайте у статті Валентина Бадрака " Експорт зброї " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Трамп звинуватив Україну в спробах підірвати його виборчу кампанію в інтересах Клінтон

мільярдів доларів. Детальніше про загрозу розвалу справи "чорної бухгалтерії" регіоналів читайте у статті Віктора Трепака " Небезпечний симбіоз " у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".Зеркало недели (газета)

Порошенко підписав закон про особливості вступу до внз Донбасу

проблеми вступної компанії 2016 року читайте в статті Оксани Онищенко " Надходження-2016 гримуча суміш ЗНО, іспитів і пільг " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

"ПриватБанк" почне продавати активи через Prozorro

закупівель ProZorro заощадила 6,7 млрд грн бюджетних коштів. Докладніше читайте в матеріалі Наталії Петрової " ProZorro: прозора корупція? " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Свіжий випуск тижневика Сімя і дім уже чекає своїх читачів. Зі сторінок газети ви дізнаєтеся про те, як у селі Дерно Ківерцівського району...Online.ua

Третина киян-субсидіантів можуть не отримати допомогу

сімей, а протягом всього опалювального сезону 2016-2017 роках державною підтримкою скористалися 7,4 млн домогосподарств. Читайте інтерв'ю Андрія Реви в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".Зеркало недели (газета)

Ірак і Іран підписали угоду про співпрацю і боротьбу з тероризмом

на Близькому Сході читайте у статті Олександра Хари " Дональд Трамп і нова "стара" стратегія на Близькому Сході " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Послугами авіаперевезень на сьогодні користуються менше 5% громадян України

читайте у статті Володимира Шульмейстера, Кирила Новікова і Ярослава Пилипчука " Аеропорти України: як не пролетіти над Парижем? " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Реорганізація служби крові в Україні дозволить економити до 500 млн грн на рік - спеціаліст

– підсумовує він. Детальніше про реформу служби крові в Україні читайте у статті Віктора Любчака " Кровна справа " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

У Кабміні готують новий законопроект про реформу пенітенціарної системи

напрацювати восени. Детальніше про реформу пенітенціарної системи читайте у статті Миколи Мирного " Як збираються реформувати пенітенціарну систему " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

У Пентагоні нагадали про загрозу Росії національній безпеці США

про наслідки зустрічі для лідерів двох держав читайте у матеріалі Юлії Курнишової " От і зустрілися двоє самотніх... " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Понад третину обсягів газу для промисловості на сьогодні становить газ українського приватного видобутку

Детальніше про ситуацію в газодобувній галузі читайте у статті Ганни Лютої та Геннадія Кобаля " Газ знайшов вихід " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Вихід Великої Британії з ЄС складно буде зробити успішним - експерт

переговорів між ЄС і Великобританією за Brexit читайте у статті Олексія Коваля " Brexit: час платити за рахунками " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Видобуток газу в Україні в першому півріччі 2017 року зріс на 3%

Детальніше про ситуацію у газодобувній галузі читайте у статті Ганни Лютої та Геннадія Кобаля " Газ знайшов вихід " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Згідно опитування рейтинг Макрона показав один з найгірших результатів в історії

за місяць знизився на 10%, що стало другим найгіршим результатом в історії. Про це свідчать дані опитування центру Ifop для тижневика Journal du Dimanche, передає УНН. Видання підкреслило, що найсильніше падіння довіри до президента Франції було зафіксовано в липні 1995...Unn.com.ua

23.07.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий