Новости по метке:

тижневик

Міністр закордонних справ Греції подав у відставку, його замінить сам прем

Євросоюзу та НАТО. Більше про питання перейменування Македонії  читайте в матеріалі Костянтина Федоренка "Північна Македонія: (не) втратити історичний шанс"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Очільники УАПЦ і УПЦ КП сперечаються щодо об

патріархату та перспективи створення Української помісної православної церкви  читайте в матеріалі Катерини Щоткіної "Синод на Фанарі: Ласкаво просимо додому"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Україна і Болгарія планують домовитися про регулювання трудової міграції

Словаччині, Литві та Хорватії. Детальніше про міграційні настрої громадян України  читайте у спецпроекті Юлії Мостової і Сергія Рахманіна "Кровотеча"  в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Чверть українців вірить в розкол після створення єдиної православної церкви

Детальніше про надання Томосу українській церкві читайте в статті Катерини Щоткіної " Синод на Фанарі: Ласкаво просимо додому " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Кабмін не збільшуватиме фінансування "теплих кредитів"

суму понад 6,6 млрд грн, а урядом відшкодовано близько 2,2 млрд. Детальніше читайте у матеріалі Юлії Чеберяк "Теплі кредити" у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

"На його політичному рентгені немає кісток, це людина без принципів", - Мостова зробила гучну заяву про взаємини з Порошенком

Український президент Петро Порошенко один із найменш щирих політиків у державі. Принаймні, так вважає головний редактор тижневика "Дзеркало тижня" Юлія Мостова. Нещодавно вона особисто повідомила про те, що глава держави нібито просив її допомогти повернутися у велику...Znaj.ua

Помічник держсекретаря США їде в Україну обговорювати боротьбу з корупцією

в матеріалах Михайла Жернакова " Судова реформа померла. Хай живе судова реформа? " і " Верховний суд президента " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Нацвалюта незначно заслабла до долара і євро

не працює, і що чекає на гривню в найближчому майбутньому,  читайте у матеріалі Максима Пархоменка "Чи уникнемо валютної кризи?"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Об украинских политиках, олигархов, свободу слова и не только.   Головний редактор тижневика "Дзеркало тижня. Україна" Юлія Мостова дала тригодинне інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону. Вона відповіла на низку актуальних питань про Україну та...Паноптикон

Венесуела оголосила про припинення торгівлі доларом на валютному ринку

легітимність. Детальніше про поглиблення економічної кризи у Венесуелі читайте в статті  " Венесуела: час мадуріанського правління добігає кінця"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Трамп назвав головну загрозу своїм економічним успіхам у США

і кредитів. Детальніше про ризики рішень ФРС читайте у статті Сергія Корабліна " Стара картина в новорічному інтер'єрі " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

РПЦ висунула ультиматум Єрусалимському патріархатові

патріархату та перспективи створення Української помісної православної церкви  читайте в матеріалі Катерини Щоткіної "Синод на Фанарі: Ласкаво просимо додому"  в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

В ОБСЄ підтримали продовження дії закону про "особливий статус" ОРДЛО

території України". Детальніше про особливість закону про деокупацію Донбасу читайте у статті Сергія Рахманіна " Особливий порядок законотворчості " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Неканонічна турецька церква вирішили судитися з Варфоломієм через Україну

патріархату та перспективи створення Української помісної православної церкви  читайте в матеріалі Катерини Щоткіної "Синод на Фанарі: Ласкаво просимо додому"  в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Євростат нарахував кількість жебраків у країнах ЄС

Детальніше про різні соціологічні дослідження українського суспільства читайте в матеріалі Алли Котляр " Тактичні песимісти і стратегічні оптимісти " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Інтерв

Головний редактор тижневика "Дзеркало тижня. Україна" Юлія Мостова дала тригодинне інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону. Вона відповіла на низку актуальних питань про Україну та...Зеркало недели (газета)

Союзники Меркель програли місцеві вибори в Баварії

нинішні парламентськї вибори у Німеччині читайте у статті Світлани Гуцал " Німецькі вибори: чи залишилось місце для України? " у тижневику " Дзеркало тижня. Україна...Зеркало недели (газета)

Україна закликала ПА НАТО вплинути на Угорщину не заважати євроатлантичній інтеграції

проте на Банковій ще думають, чи варто погоджуватися. Детальніше читайте в  матеріалі Володимира Кравченка "Чи доведе" мову "до Брюсселя?"  в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Нацбанк збільшив купівлю валюти на міжбанку

не працює, і що чекає на гривню в найближчому майбутньому,  читайте у матеріалі Максима Пархоменка "Чи уникнемо валютної кризи?"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Мостова: Мені завжди незручно за людей, яких наша влада запрошує для консультацій

тому що він в українських реаліях не спрацює, заявила в програмі " В гостях у Дмитра Гордона " головний редактор тижневика "Дзеркало тижня. Україна" Юлія Мостова. "Світ змінюється, апгрейд необхідний. Ось чому мені завжди трошки незручно за людей, яких наша...Зеркало недели (газета)

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий