Новости по метке:

тижневик

З початку року 58 дітей покінчили з життям, 53 дитини потонуло, 51 загинула у ДТП

помру, і всі будуть плакати". Детальніше про причини дитячих суїцидів читайте в статті Олега Покальчука "Біле братство синього кита" в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

ProZorro в дорожній галузі не працює ефективно - голова Укрдорінвесту

рентабельності зберігалася", — підкреслила вона. Детальніше про проблеми українських доріг читайте у матеріалі Юлії Самаєвої " Дорожні жнива " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

донька напередодні бачила аналогічну живу істоту. Вона була більшого розміру аніж знайдена і мала рудий окрас. Детальніше в наступному номері тижневика ЕХО...Тижневик «ЕХО

У цьому році на дороги спрямовано 25 млрд грн, 50% вже освоєно

Детальніше про проблеми українських доріг читайте у матеріалі Юлії Самаєвої " Дорожні жнива " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Енергомитниця наполягає, що правомірно і законно оштрафувала Коболєва на 8,3 млрд грн

туди піде", — підкреслив він. Детальніше про проблеми Енергетичної митниці читайте в матеріалі Алли Єрьоменко " "Та можна!" " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

ДФС не виділила Енергомитниці 27 млн грн на модернізацію

Зрозуміло, все це займає час". Детальніше про проблеми Енергетичної митниці читайте в матеріалі Алли Єрьоменко " "Та можна!" " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Енергомитницю вирішили ліквідувати вдруге

недоторканність", — підкреслив начальник Енергомитниці. Детальніше про проблеми Енергетичної митниці читайте в матеріалі Алли Єрьоменко " "Та можна!" " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

У податковій амністії повинні брати участь всі громадяни - експерт

експерт. Детальніше про важливість ретельної підготовки податкової амністії читайте в матеріалі Данила Гетманцева " Другої спроби не буде! " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

У ДФС анонсували масштабні перевірки експортерів лісу

лісу було вирубано або продано незаконно. Детальніше про контрабанду лісу читайте у матеріалі Юлії Самаєвої " "Озеленення" Європи " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Майно заводу АТЕК заарештовано за рішенням суду

партія "Національний корпус". Детальніше про ситуацію навколо київського заводу АТЕК читайте в матеріалі Андрія Константинова "АТЕК - історія розпилінгу" в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

МЗС закликало Польшу припинити переслідування голови Українського товариства

він  оскаржив деякі його положення в Конституційному суді. Докладніше читайте в матеріалі Олександра Шевченка  "Польська війна з історією"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Нацбанк України знову знизив вартість гривні

року курс сягне позначки у 30,7 грн/долар. Докладніше  читайте в матеріалі Вадима Іосуба "Курс гривні: спокій, тільки спокій!"   у тижневику " Дзеркало тижня. Україна...Зеркало недели (газета)

У Генштабі назвали умову зміщення лінії розмежування в Донбасі

генерал-лейтенанта Сергія Наєва   командувачем Об'єднаних сил. Детальніше про перспективи деокупації/реінтеграції Донбасу  читайте в матеріалі Олександра Пунтуса "Воювати по-новому"  у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".Зеркало недели (газета)

Зубко ініціює перехід на автономне гаряче водопостачання

столиці. Детальніше про конфлікт читайте в статті автора Тетяни Бойко "Загадка боргів Київенерго, або Коли кияни отримають гарячу воду" в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

НАБУ оскаржить догану КДКП Холодницкому у Верховному суді - ЗМІ

у відставку. Детальніше про справу головного анткорупційного спецпрокурора  читайте у матеріалі Олександра Леменова "Кейс Холодницького: звільнять, посадять чи домовляться?"  в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

У Криму зібралися відновити поромне сполучення з Туреччиною

Маріуполь. Детальніше про обмеження Росією прав України щодо використання Азовського моря  читайте в матеріалі Валентини Самар "Окупація Азова"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

В ДБР призначили перших посадовців центрального апарату

шлейф потенційних співробітників ДБР. Ознайомитися зі списком можна   в матеріалі Олександра Лємєнова "ДБР: "теплові пастки" і політичні договорняки"   в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

«Чупакабри» продовжують атакувати сторінки газет на Чернігівщині

двором поблизу вуликів 43-річного Олександра та 38-річної Ольги. Місцеві жителі припускають, що цю тварину насмерть закусали бджоли. Про це повідомляє тижневик «Вісник Ч».Svoboda FM

У Мін

при виборі суддів у ВАКС читайте у матеріалі Галини Чижик "Конкурс у Вищий антикорупційний суд: диявол ховається в деталях" у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Офіційна гривня незначно зміцнилася

імпортерів, відшкодуванням ПДВ та виплатами за ОВДП. Докладніше  читайте в матеріалі Вадима Іосуба "Курс гривні: спокій, тільки спокій!"   у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий