Новости по метке:

тижневик

Грип активізувався, в деяких областях відмічено перевищення епідпорогу - оглядач

Голубовська: "Грип не буде чекати, поки сімейний лікар на третій день прийме хворого і вирішить, куди його спрямувати" " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Волинська ОДА витрачала кредитні кошти не за призначенням - оглядач

купівлею самого обладнання". Детальніше про халатне ставлення до кредитів читайте в статті Юлії Самаєвої " Бути багатим, але хворим " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Чиновники за три роки не використали 70% кредиту МБРР для підвищення якості медичних послуг

9-31% (рис. 3)". Детальніше про халатне ставлення до кредитів читайте в статті Юлії Самаєвої " Бути багатим, але хворим " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

ОБСЄ розробила концепцію спільної з ООН місії в Донбасі - Клімкін

розмежування. Докладніше про перспективи розміщення миротворчої місії ООН в Донбасі читайте у статті Сергія Рахманіна  "Миротворчість і мироігрища"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Вісім кандидатів вибули з конкурсу до Антикорсуду

Детальніше про таємниці формування Антикорупційного суду читайте у статті Анастасії Красносільської та Ірини Шиби "Сірі конячки" Антикорупційного суду " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

ЄС інвестує 4,5 млрд євро в інфраструктуру в Україні

будівництва доріг читайте в статті Олени Криворучко " Дорога в 2019 рік: які автомобільні дороги відремонтують в Україні " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Поранених українських моряків скоро можуть перевести до Лефортовського СІЗО - адвокат

державами "Великої сімки". Докладніше  читайте в матеріалі Олександра Чалого й Олександра Малиновського "Визволення українських військових моряків: окремі міжнародно-правові аспекти"   у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Мораторій на експорт лісу-кругляку під загрозою через дії уряду

лісу були вирубані або продані незаконно. Детальніше про контрабанду лісу читайте у матеріалі Юлії Самаєвої " "Озеленення" Європи " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Насалик розповів, коли в Україні з

американською Westinghouse і про можливі наслідки для України читайте у статті Тетяни Силіної " Напіврозпад націнтересу " у свіжому номері тижневика " Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Лукашенко відмовився вводити в Білорусі російський рубль

присутність Росії. Детальніше про можливість створення російської військової бази в Білорусі читайте в матеріалі " Загроза з півночі " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Бюджет Руденківки зріс у 4,5 рази

це повязано не із шаленими надходженнями до бюджету, а з помилкою, допущеною в документах працівниками обласної адміністрації. У попередньому номері тижневика була надрукована стаття під назвою Вісім сільрад увійдуть до Новосанжарської громади (№2 (799) від 10.01.2019), де розповідалось, що наприкінці...Тижневик «ЕХО

НАК продовжить судитися з акціонерами "Укрнафти" в Лондоні

акцій. Детальніше про махінації в роботі "Укрнафти" читайте в статті Сергія Куюна і Віталія Крижевского " Аміачний запах газової схеми " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Лукашенко підтримав об

присутність Росії. Детальніше про можливість створення російської військової бази в Білорусі читайте в матеріалі " Загроза з півночі " у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

ОБСЄ не озвучувала пропозиції щодо спільної місії з ООН у Донбасі - Сайдік

кадрових військових. Детальніше про перспективи розміщення миротворчої місії ООН в Донбасі  читайте у статті Сергія Рахманіна "Миротворчість і мироігрища"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Нацбанк знову послабив гривню

про сценарії подальшого розвитку подій на валютному ринку  читайте у матеріалі Максима Пархоменка "На валютному фронті без змін"   у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Епіфаній повідомив дату своєї інтронізації

митрополит Переяславський та Білоцерківський Епіфаній. Детальніше про майбутнє православного устрою в Україні читайте в статті Катерини Щоткіної "Просто автокефалія" в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

США поставили ультиматум Росії щодо збереження ракетного договору

Детальніше про мотиви виходу США з ДРСМД читайте в статті Олексія Їжака " Дедалі ближче до ядерного раю " в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

НБУ має намір погіршити прогноз інфляції на 2019 рік

боротьби з інфляцією читайте в статті Богдана Данилишина " Боротьба з інфляцією або економічне зростання. Що   важливіше? "  в тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Сили спеціальних операцій ЗСУ офіційно отримали власну емблему та прапор

створення українських Сил спеціальних операцій, кандидатів на посаду командувача ССО читайте в статті Юрія Бутусова  Мисливці, які стали заручниками  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

Приєднатись до ПЦУ забажали вже понад 100 громад - Порошенко

митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній. Докладніше про майбутнє православного устрою в Україні  читайте у статті Катерини Щоткіної "Просто автокефалія"  у тижневику "Дзеркало тижня.Зеркало недели (газета)

следующая(Ctrl →)

Калейдоскоп событий