теніс

Українська тенісистка створила сенсацію в кваліфікації на Roland Garros

23-річна українка КатеринаКозлова виграла кваліфікаційний турнір на Відкритий чемпіонат Франції з тенісу Roland Garros-2017.Як повідомляєONLINE.UA, у фінальному матчі кваліфікації Козлова у трьох сетах здолала 16-ту ракетку, уродженку Москви сербку Александру Круніч -...Online.ua

У Парижі пройшла церемонія жеребкування основної чоловічої і жіночої сіток Відкритого чемпіонату Франції з тенісу - Ролан Гаррос. Вперше за 23 роки представник України - Еліна Світоліна - була посіяна в п'ятірці найсильніших. чоловіки: Олександр...Чемпион

Шумська міськрада - найкраща спортивна громада (ФОТО)

- тернопільської обласної, районних, міських рад, об’єднані територіальні громади - змагалися із міні-футболу, волейболу, спортивної естафети, дартсу, шахів, шашок та тенісу, повідомляє сайт Шумської міськради. Нагороджуючи учасників спартакіади, керуючий справами виконавчого апарату Іван Бабійчук наголосив: «Такі змагання не лише засвідчують...Газета "Наш ДЕНЬ"

Українець Сергій Стаховський виграв другий кваліфікаційний поєдинок на 116-му Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу «Ролан Гаррос».Громадське телебачення

все, привернуть увагу молодих глядачів, таких як кіно, театральні вистави і спортивні події, в тому числі Відкритий чемпіонат Франції з тенісу "Ролан Гаррос", який відбудеться в Парижі наступного тижня. В результаті теракту в Манчестері загинули 22 людини, ще 59 отримали...Європейська правда

С.Стаховський успішно подолав старт кваліфікації "Ролан Гаррос"

Нагадаємо, лідери чоловічого тенісу України покращили позиції в рейтингу АТР.Unn.com.ua

Лідери чоловічого тенісу України покращили позиції в рейтингу АТР

Четвертий номер українського чоловічого тенісу Владислав Манафов втратив 18 рядків 353. Зазначимо, що у першій десятці відбулася лише одна зміна.Unn.com.ua

Друга ракетка світу Н.Джокович назвав ім

останніх декількох тижнів ми спілкувалися напередодні кожного матчу. Хоча Андре давно залишив тур, він в курсі всього, що відбувається в тенісі. Подивимося, що з цього вийде", - повідомив Н.Джокович. Таким чином А.Агассі спробує допомогти нині другій ракетці світу Н.Джоковичу поповнити...Unn.com.ua

Патріот Стаховський з боєм виграв перший матч на Roland Garros

Український тенісист Сергій Стаховський подолав перший раунд кваліфікації на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу Roland Garros-2017. Нагадаємо, Стаховський в парі з Денисом Молчановим виграв турнір в Узбекистані.Online.ua

Світоліна встановила феноменальний рекорд України у світовому тенісі

Одеситка Еліна Світоліна після перемоги на турнірі WTA Premier 5 у Римівстановила два феноменальних рекорди України у світовому тенісі.Як повідомляє ONLINE.UA, Світоліна стала першою українкою, що очолила чемпіонську гонку WTA.Також Еліна піднялася на шосту позицію у рейтингу WTA -...Online.ua

національний рекорд у рейтингу WTA – жодна українська тенісистка раніше не піднімались вище 10-го рядка. Тепер же головна надія українського тенісу разом додала 6 позицій і розташувалася на шостому місці в таблиці WTA. На урочистій церемонії нагородження відбувся невеликий курйоз.Зеркало недели (газета)

Е.Світоліна побила рекорд України за кількістю трофеїв за сезон

Перша ракетка України Еліна Світоліна ще раз вписала себе в історію українського тенісу, побивши рекорд легендарного Андрія Медведєва, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. Харків'янка побила рекорд А.Медведєва за кількістю виграних...Unn.com.ua

Світоліна, Завацька і Костюк ставлять особисті рекорди

Українська тенісистка Еліна Світоліна значно покращила свої позиції у рейтингу. Еліна зараз посідає шосте місце, що є національним рекордом за всю історію українського тенісу. Sportanalytic

для Еліни Світоліної у поточному сезоні. Раніше українка завоювала титули у Тайвані, Дубаї і Стамбулі. Після цієї перемоги лідерка українського тенісу підніметься на шосту сходинку в рейтингу WTA, що стане новим національним рекордом України.Урядовий Кур'єр

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний турнір Премu0027єра в Італії

четвертий титул WTA в сезоні: в Римі вона обіграла Симону Халеп в фіналі Премu0027єра в Італії - найбільший турнір з тенісу.На шляху до трофею в Римі Світоліна обіграла таких суперниць як Алізе Корне, Мона Бартель, Кароліна Плішкова, а Гарбінє Мугуруса...Infokava.com

На кортах "Динамо" проходить Відкритий кубок області з тенісу

15-20 травня на кортах ЛОФСТ «Динамо» проходить Відкритий Кубок Львівської області з тенісу 1-ї всеукраїнської категорії серед юнаків, дівчат до 12 років та серед дорослих. У змаганнях взяли участь понад 70 провідних тенісистів...Галичина спортивная

На міському чемпіонат з тенісу в Ладижині перемогу здобув Михайло Бабчинський.Lada.FM

Відомий в Росії спортсмен жорстко розкритикував режим Путіна

Євген Кафельников, який свого часу мав титул чемпіону світу з тенісу, висловив власну точку зору про стан речей у РФ, про що інформує replyua.net. За словами колишнього тенісиста, він ще до...Replyua

15-20 травня на кортах ЛОФСТ «Динамо» проходить Відкритий Кубок Львівської області з тенісу 1-ї всеукраїнської категорії серед юнаків, дівчат до 12 років та серед дорослих.Гал-info