тенісний турнір

У матчі третього кола тенісного турніру Australian Open з призовим фондом у 55 мільйонів австралійських доларів Еліна Світоліна перемогла Марту Костюк.Гал-info

році в родині Олега Костюка та його дружини Таліни (дівоче прізвище - Бейко). Батько Марти обіймав посаду технічного директора юніорського тенісного турніру Кубок Антея, мати - в минулому професійний гравець в теніс. Займалася тенісом з дитинства. Одним з перших тренерів...Чемпион

15-річна українка вийшла до третього кола Australian Open

5-річна українка Марта Костюк пробилася до третього кола тенісного турніру Australian Open з призовим фондом у 55 мільйонів австралійських доларів. Українка виграла в Мельбурні п'ятий матч поспіль. У матчі другого...Телерадіокомпанія РАІ

Марта Костюк, яку вже прозвали українською сенсацією, пробилася до третього кола тенісного турніру Australian Open. Про це повідомила служба BBC Україна.Гал-info

15-річна українка Марта Костюк пробилася до третього кола тенісного турніру Australian Open з призовим фондом у 55 мільйонів австралійських доларів.Украинская Правда

15-річна Марта Костюк "запалює" у Мельбурні

Свої перші матчі на тенісному турнірі Australian Open виграли також наші Cвітоліна, Бондаренко, Цуренко й Долгополов Чи не головною сенсацією першого кола Australian Open стала українка...Високий замок

Українська тенісистка Ангеліна Калініна стала переможницею турніру ITF в Дайтона-Біч. У фінальному поєдинку Калініна в трьох сетах взяла гору на представницею США Грейс Мін. Чемпион

в матчі першого кола швейцарку Вікторію Голубич. Українська тенісистка Катерина Бондаренко вийшла до другого кола Australian Open першого в сезоні тенісного турніру серії Великого шлема в Мельбурні (загальний призовий фонд - $43 млн). Про це повідомляє Укрінформ. Так, у першому...Високий замок

15 січня в австралійському Мельбурні стартував один із найпрестижніших тенісних турнірів у світі - Australian Open. Своєї значущості і любові від спортсменів він набув не без величезних грошових вкладань. Шикарний тенісний...Чемпион

Двоє українців тріумфували на юніорському тенісному турнірі в Словаччині

Нагадаємо, що в минулому році Марта Костюк виграла Підсумковий тенісний Мастерс серед юніорів. Unn.com.ua

Діана Ходан - фіналістка юнацького турніру серії ITF

16-річна франківська тенісистка Діана Ходан стала фіналісткою престижного тенісного турніру V категорії в індійському Чандігарху. Шлях Діани Ходан на турнірі у Чандігарху.Галичина спортивная

Українка вийшла до півфіналу престижного тенісного турніру

Друга ракетка України Леся Цуренко вийшла до півфіналу турніру WTA у австралійському Хобарті Читайте також: Коли українська тенісистка Світоліна стане першою ракеткою світу Еспресо TV

16-річна тенісистка з Івано-Франківська Діана Ходан стала фіналісткою престижного тенісного турніру V категорії в індійському Чандігарху. У вирішальному поєдинку наша спортсменка поступилася британці Еммі Радукану – 4:6, 4:6, повідомляє Sport.if.ua. Незважаючи...Стик

Світоліна очолила перегони в Чемпіонській гонці WTA

Бондаренко перемогла тріумфаторок турнірів Великого шолома Додамо також, згідно з Чемпіонською гонкою визначиться список учасників Підсумкового турніру WTA - головного тенісного турніру сезону, в якому візьмуть участь 8 найкращих тенісисток планети. Як раніше повідомляло УНН, перша ракетка України Еліна Світоліна...Unn.com.ua

16-річна франківська тенісистка Діана Ходан стала фіналісткою престижного тенісного турніру V категорії в індійському Чандігарху.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українка Світоліна перемогла у фіналі тенісного турніру в Брісбені

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у фінальному матчі турніру в Брісбені, Австралія, обійшовши білоруску Аляксандру Саснович. Громадське телебачення

Еліна Світоліна виграла турнір WTA Premier у Брісбені!

Переможницею престижного тенісного турніру в австралійському Брісбені стала 23-річна українка Еліна Світоліна.Високий замок

Фінал. Еліна Світоліна - Аляксандра Сасновіч.

Сьогодні Еліна Світоліна зіграє фінальний матч тенісного турніру в австралійському Брісбені. Суперницею української тенісистки буде головна сенсація змагань білоруска Аляксандра Сасновіч.Sportanalytic

Долгополов став чвертьфіналістом тенісного турніру в Брісбені

Українка Еліна Світоліна в блискучому стилі вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру в австралійському Брісбені, призовий фонд якого становить $895 тисяч. У матчі другого кола наша перша ракетка країни за 1 годину...Народна Правда