тенісний турнір

у Будапешті. У фіналі кваліфікації український тенісист поступився представнику Німеччини Максиміліану Мертереру. Gazprom Hungarian Open ATP World Tour 250 Чоловічий тенісний турнір у Будапешті, Угорщина Призовий фонд: 482,060 Фінал кваліфікації Максиміліан Мартерер (Німеччина, 8) - Сергій Стаховський (Україна, 4) -...Чемпион

Porsche Tennis Grand Prix - 2017 Жіночий тенісний турнір у Штутгарті, Німеччина Призовий фонд - $ 776 000...1NEWS

Матч першого кола тенісного турніру серії Челленджер у США між Френсісом Тіафо та Мітчеллом Крюгером був призупинений на деякий час. Як виявилося, звук долинав із...1NEWS

на турнірі серії Челленджер у китайському Ціндао. У матчі першого кола основної сітки українець без шансів програв своєму супернику. Чоловічий тенісний турнір у Ціндао, Китай...1NEWS

Молчанов потім двічі переміг і вийшов в основну сітку. Зауважимо, що у фіналі відбору українець вибив першого "сіяного". Челленджер Чоловічий тенісний турнір у Ціндао, Китай Призовий фонд - $ 125 000 Фінал кваліфікації Денис Молчанов (Україна, 6) - Хуан Пабло...1NEWS

Турнір з настільного тенісу в Херсоні: школярі проти поліції

В Херсоні працівники поліції зустрілися на тенісному турнірі з вихованцями школи-інтернату для дітей із вадами слуху. Кожна команда складалася з 6 учасників. Головне управління Нацполіції представляли працівники відділу...Голая Пристань

В Херсоні працівники поліції зустрілися на тенісному турнірі з вихованцями школи-інтернату для дітей із вадами слуху.Сайт города Херсона

Львівщина приймає Всеукраїнський турнір з тенісу "Кубок Панської Гори"

10 — 16 квітня 2017 року у с. Сокільники Пустомитівського району відбудеться Всеукраїнський тенісний турнір І категорії серед дітей віком до 12 років «Кубок Панської Гори». У турнірі візьмуть участь понад 50 юнаків та дівчат...Галичина спортивная

Суперницею Цуренко в стартовому матчі була німкеня Лаура Зігемунд. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, українська тенісистка покарала росіянку. Znaj.ua

Р.Федерер тріумфував на тенісному турнірі у Маямі

Окрім того, швейцарець став найстаршим чемпіоном в історії турніру. Unn.com.ua

Світоліна (Україна)...41 (41). Леся Цуренко (Україна)92 (93). Катерина Бондаренко (Україна) Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Конта перемогла Возняцкі у фіналі тенісного турніру в США.Znaj.ua

Титул Miami Open став найбільшим трофеєм в кар'єрі британської тенісистки У фіналі тенісного турніру серії Premier Mandatory, який пройшов у Флориді, британка Йоханна Конта обіграла датчанку Каролін Возняцкі. Британська тенісистка здобула перемогу в двох...Znaj.ua

У фіналі Федереру протистояв його давній друг і суперник - Рафаель Надаль. За підсумками турніру в Майамі Федерер стане четвертою ракеткою світу. Znaj.ua

Федерер став переможцем турніру серії ATP, що завершився в Маямі. У фіналі швейцарський тенісист переміг представника Іспанії Рафаеля Надаля. Чоловічий тенісний турнір у Маямі, США Роджер Федерер (Швейцарія) - Рафаель Надаль (Іспанія) - 6:3, 6:4...Чемпион

У фіналі турніру в Маямі зустрінуться Рожн Федерер та Рафаель Надаль. Miami Open presented by Itau - 2017 Чоловічий тенісний турнір у Маямі, США Призовий фонд - $ 6 993 450...Чемпион

Олександр Мироненко: Давайте розвивати журналістську спільноту Херсонщини разом!

період роздержавлення, активний захист прав та інтересів всіх без виключення членів Спілки.- Крок четвертий. Я п'ять років поспіль є організатором тенісного турніру у Херсоні. Маю досвід проведення та залучення спонсорів. Зможу організовувати подібні змагання для журналістів.- Крок п'ятий. Планую створити...Херсонцы

поєдинки, два з яких пройшли в 2017-му, залишилися за Федерером. Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Возняцкі і Конта розіграють титул тенісного турніру в Майамі.Znaj.ua

Сергій Стаховський завершив виступи на Челленджері у Франції. Українець поступився у чвертьфіналах як одиночного, так і парного розрядів. Челленджер Чоловічий тенісний турнір у Сен-Брійо, Франція Призовий фонд - 43 000 + H Чвертьфінал Тобіас Камке (Німеччина, 8) - Сергій Стаховський...1NEWS

Возняцкі з Данії, яка залишила за бортом турніру Кароліну Плішкову. Miami Open presented by Itau - 2017 WTA Premier Жіночий тенісний турнір у Маямі, США Призовий фонд - $ 6 993 450 Півфінал Джоанна Конта (Великобританія, 10) - Вінус Вільямс...1NEWS

Як повідомляв інформаційний портал Знай.ua, Возняцкі і Конта розіграють титул тенісного турніру в Майамі.Znaj.ua