тенісний турнір

на тайбрейку упевненіше зіграла 35- річна хорватка. Нагадаємо, що у кваліфікації Бондаренко здолала іспанку Бадоса. Miami Open WTA Premier Жіночий тенісний турнір у Маямі, США Призовий фонд - $ 7 699 423 Другий раунд Мірьяна Лючич-Бароні (Хорватія) - Катерина Бондаренко...Чемпион

У січні цього року Марта Костюк виграла юніорський турнір "Великого шолому" - Australian Open. Читайте також: Хто така нова зірка українського тенісу 14-річна Марта Костюк Еспресо TV

стартує в Маямі. Українка тенісистка відмовилася від продовження боротьби через 30 хвилин після старту матчу. Miami Open WTA Premier Жіночий тенісний турнір у Маямі, США Призовий фонд - $ 7,699,423 Кваліфікація Перший раунд Беатріс Хаддад-Майя (Бразилія) - Леся Цуренко (Україна)...Чемпион

сітку турніру серії ATP, який незабаром стартує у Маямі. У фіналі кваліфікації український тенісист поступився представнику Молдови Раду Алботу. Чоловічий тенісний турнір у Маямі, США...Чемпион

Українська тенісистка Катерина Козлова зачехляє ракетку в першому раунді кваліфікації турніру в США. Жіночий тенісний турнір у Маямі, США...Чемпион

що Олександр Долгополов стартуватиме з основної сітки. Miami Open presented by Itau - 2017 ATP World Tour Masters 1000 Чоловічий тенісний турнір у Маямі, США Призовий фонд - $ 6 993 450 Перший раунд кваліфікації Сергій Стаховський (Україна, 16) -...Чемпион

фіналі свою співвітчизницю Світлану Кузнєцову. Для Весніної цей титул став третім в одиночному розряді, і першим з 2013 року. Жінчоий тенісний турнір в Індіан-Веллсі, США...Чемпион

Швейцарcький тенісист Роджер Федерер став переможцем турніру в Індіан-Веллсі. У фіналі він обіграв свого співвітчизника Станісласа Ваврінку. Чоловічий тенісний турнір в Індіан-Веллсі, США Роджер Федерер (Швейцарія) - Станіслас Ваврінкаа (Швейцарія) 6:4, 7:5.Чемпион

Тарас Ващук, закарпатський журналіст, вирішив змінити буквально все, - і поїхав на роки у Дубай

я б ніколи не міг собі дозволити на Батьківщині: курси сальси, карате, кенгу-джампінгу, картингу, водних лиж та водних мотоциклів, відвідини тенісних турнірів, де грають лише зірки…  А медицина наскільки доступна?  – Страхова медицина (як і більшість речей у цій країні)...ClipNews.info

Сестри Кіченок тріумфували на тенісному турнірі в Шеньчжені

поступилися у вирішальному матчі, то в Шеньчжені оформили перемогу. Додамо також, у поточному сезоні вже встигли здобути нові титули переможців тенісних турнірів Ольгa Савчук (WTA Хобарт), Алексaндр Долгополов (АТР Буенос-Айрес), Елінa Світоліна (WTA Тайвань, Дубай) та Леся Цуренкo (WTA...Unn.com.ua

Українки Людмила і Надія Кіченок стали переможницями престижного тенісного турніру ITF у Шеньчжені (...Експрес

Українки здобули перемогу на тенісному турнірі в Китаї

Сестри Надія та Людмила Кіченок принесли Україні перемогу у престижному тенісному турнірі ITF в Шеньчжені (Китай). Тенісистки отримали нагороду в розмірі 60 тис. доларів. Спортсменки з міста Дніпро змагалися у фіналі з...Ваші новини

Сьогодні Міністр оборони України на місці вирішував питання щодо облаштування інфраструктури зазначеного спортивного комплексу. Народна Рада

В рамках престижного тенісного турніру серії АТР-1000 BNP Paribas Open, який проходить в ці дні в американському Індіан-Уеллсі, в 1/8 фіналу між собою зустрілися два...Znaj.ua

Марченко у двох сетах програв російському тенісистові Карену Хачанову. Нагадаємо, що вибув з турніру у першому колі Сергій Стаховський. Чоловічий тенісний турнір в Індіан-Веллсі, США...Чемпион

Ілля Марченко поступився у стартовому матчі росіянину Карену Хачанову Українець Ілля Марченко не зумів вийти до другого раунду тенісного турніру серії ATP Challenger Tour в американському місті Ірвінг. Друга ракетка Укаріни в двох сетах програв російському тенісистові Карену Хачанову. Карен...Znaj.ua

ATP World Tour Masters 1000 Чоловічий тенісний турнір в Індіан-Веллсі, США Призовий фонд - $ 6,993,450...Чемпион

Кривдницею української спортсменки стала іспанська тенісистка Гарбіньє Мугуруса, посіяна на турнірі під сьомим номером. Жінчоий тенісний турнір в Індіан-Веллсі, США...Чемпион