тенісний турнір

Тенісистка Бондаренко здобула дві перемоги на турнірі в Нью-Хейвені

КИЇВ. 20 серпня. УНН. На кортах в Нью-Хейвені (США) стартував  тенісний турнір категорії WTA Premier з призовим фондом 776 тис. дол. на якому розпочала боротьбу українка Катерина Бондаренко, передає УНН.   У...Unn.com.ua

У Цинциннаті (США) завершився матч третього кола тенісного турніру Western & Southern Open, в якому українка Еліна Світоліна програла Юлії Гергес з Німеччини, - УНІАН.Гал-info

У Цинциннаті (США) завершився матч третього кола тенісного турніру Western &Southern Open, в якому українка Еліна Світоліна програла Юлії Гергес з НімеччиниПро це повідомляє офіційний сайт турніру. Українка поступилася...Еспресо TV

У поєдинку другого раунду тенісного турніру WTA серії Premier 5 у Цинциннаті (США) четверта "ракетка" світу українка Еліна Світоліна обіграла свою співвітчизницю Лесю Цуренко, але вирішальний...1NEWS

Гарбіньє Мугурузу, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК України. «Еліна Світоліна перемогла чемпіонку Wimbledon-2017 Гарбіньє Мугурузу в 1/4 фіналу тенісного турніру WTA серії Rogers Cup в Торонто з результатом 2:1 (4:6;6:4;6:3)», - йдеться в повідомленні прес-служби...1NEWS

У Вінниці розпочався турнір з великого тенісу Повітряних Сил Збройних Сил України

У Вінниці розпочався 7-й Міжнародний благодійний тенісний турнір Повітряних Сил на кубок Повітряних Сил Збройних Сил України.Народна Рада

Перша ракетка України Олександр Долгополов впевнено стартував в основній сітці великого тенісного турніру ATP Masters -1000 Western&Southern Open в Цинциннаті з призовим фондом $5 млн. У першому колі киянин здобув блискучу перемогу над...Високий замок

Турнір проводиться на кортах Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону та на честь річниці Незалежності України. Моя Вінниця

Українка Леся Цуренко блискуче пробилася до другого раунду великого тенісного турніру WTA Premier 5 Western & Southern Open в Цинциннаті (США) із призовим фондом 2,8 млн доларів. У першому колі киянка...Високий замок

У День Незалежності франківці у вишиванках матимуть змогу їздити в тролейбусах безкоштовно

культури Надія Загурська. «В рамках святкування відбудеться турнір з шахів в клубі «Дебют». А на кортах ДЮСШ «Олімп» відбудеться юнацький тенісній турнір за участю 12-ти країн Європи. А міський центр «Інваспорт» на своїй базі на Симоненка проведе змагання для людей...Франківчани

Світоліна виграла тенісний турнір у Канаді

"Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла Rogers Cup, престижний турнір у Торонто, який також називають відкритим чемпіонатом Канади", - йдеться в повідомленні на сайті радіо "Свобода", розміщеному в неділю ввечері. Интерфакс-Украина

Для Возняцкі фінальний матч в Торонто став шостим в сезоні, і всі шість попередніх датчанка програла. Світоліна піднялася на четверте місце у рейтингу WTА. Урядовий Кур'єр

Українка Світоліна перемогла на тенісному турнірі Rogers Cup у Торонто

У фіналі тенісного турніру WTA українка Світоліна здолала представницю Данії Каролін Возняцкі. Таким чином, вона піднялася на четверте місце в рейтингу WTА, що є національним рекордом Перша ракетка...Ракурс

Перша ракетка України Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто. Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті.Вісник+К

Знай наших: Світоліна перемогла у престижному турнірі

інформує з посиланням на матеріали «Блогер.ФМ». Зокрема, сьогодні, тринадцятого серпня 2017 року, стало відомо про те, що Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA, який відбувався у Торонто. Призовий фонд змагання було встановлено на відмітці два мільйони сімсот тисяч доларів. Фінальну...Replyua

Українська тенісистка Світоліна виграла турнір WTA серії Rogers Cup

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA серії Rogers Cup...Громадське телебачення

Світоліна вийшла до фіналу турніра WTA

Напередодні Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу у чвертьфіналі тенісного турніру WTA. Українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Сітоліна вийшла до фіналу турніра WTA Premier 5 Rogers Cup, що проходить у Торонто...Високий замок

Стаховський повернувся у топ-100 рейтингу ATP

Українець виграв тенісний турнір в Словенії. Раніше українка Еліна Світоліна вийшла у фінал престижного турніру в канадському Торонто.Зеркало недели (газета)

Світоліна стала фіналісткою тенісного турніру WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у 1/2 фіналу престижного тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Канаді та вийшла у фінал змагань. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України, передає УНН. Зазначається...1NEWS