тенісний турнір

Українська парниця Надія Кіченок подолала чвертьфінальну стадію парного розряду турніру в Страсбурзі із призовим фондом в 250 тис. дол., повідомляє УНН. Гал-info

Українка Ангеліна Калініна вдало розпочала кваліфікацію на другому у сезоні тенісному турнірі серії Grand Slam – Відкритому чемпіонаті Франції Ролан Гаррос у Парижі із загальним призовим фондом 36 млн євро, інформує агентство...1NEWS

Сообщение Бондаренко програла на старті тенісного турніру в Німеччині появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Юна українська тенісистка Марта Костюк змогла сьогодні, 22 травня, у Парижі подолати стартовий бар'єр кваліфікації на турнірі серії Grand Slam - Відкритому чемпіонаті Франції Roland Garros-2018 із загальним призовим фондом 36 млн євро. Западная информационная корпорация

Четверта ракетка світу українка Еліна Світоліна (на фото) прокоментувала свою перемогу на тенісному турнірі в Римі.Подробности.ua

Тріумф Світоліної на турнірі у Римі: українка перемогла першу ракетку світу - ФОТО

Як українка раділа перемозі та як одержала кубок переможця, дивіться на фото. 5 канал

Світоліна виграла понад $3 млн на турнірі у Римі

Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір WTA "Premier 5" у Римі з призовим фондом $3,3 млн У фінальному матчі українка у двох сетах здолала першу ракетку...Еспресо TV

Перша ракетка України Еліна Світоліна тріумфувала на престижному тенісному турнірі Internazionali BNL d'Italia.24 канал

Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір WTA "Premier 5" у Римі з призовим фондом $3,3 млн...Молодой буковинец

Світолінаобіграла першу ракеткусвіту і виграла турнір у Римі

обіграла Халеп. Читайте також:Теніс: Еліна Світоліна вийшла в фінал у Римі проти Сімони Халеп Раніше цього року Світоліна перемоглау двох тенісних турнірах серії WTA Premier, у січні в австралійському Брісбені, а в лютому в Дубаї. Нинішня перемога на турнірі в...Радіо Свобода

Світоліна виграла престижний тенісний турнір в Римі

в минулому році Світоліна у фіналі турніру також здолала саме представницю Румунії. На грунтових турнірах Еліна попереду - 2:1. Жіночий тенісний турнір у Римі, Італія...Чемпион

Світоліна грає проти Халеп у фіналі тенісного турніру в Римі (відеотрансляція)

На престижному тенісному турнірі в Римі відбувається повторення торішнього фіналу між Еліною Світоліною і Сімоною Халеп. Перша ракетка України раніше зустрічалася з першою ракеткою...Главком

Фінал. Еліна Світоліна - Сімона Халеп.

Запрошуємо всіх вболівальників на фінальний матч тенісного турніру в Римі. Українська тенісистка Еліна Світоліна зіграє в фіналі з першою ракеткою світу Сімоною Халеп. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

Теніс: Еліна Світоліна вийшла в фінал у Римі проти Сімони Халеп

світу (восени 2017 року вона була й третьою), Сімона Халеп нині перша. Раніше цього року Світоліна перемогла вже у двох тенісних турнірах серії WTA Premier, у січні в австралійському Брісбені, а в лютому в Дубаї.Радіо Свобода

Четверта «ракетка» світу українка Еліна Світоліна (на фото) сьогодні, 19 травня, перемогла естонку Анетт Контавейт і тепер зіграє у фіналі тенісного турніру WTA категорії Premier 5 у столиці Італії із призовим фондом 3 млн 352 тисяч доларів США.Западная информационная корпорация

Світоліна вийшла у фінал турніру WTA в Римі

Еліна Світоліна вийшла до фіналу престижного тенісного турніру WTA «Premier 5» у Римі. У півфіналі українка в двох сетах здолала опір естонки Анетт Кантевейт 6:4, 6:3, повідомляє Українська правда.Високий замок

Еліна Світоліна вийшла до фіналу престижного тенісного турніру WTA "Premier 5" у Римі, - УП.Новини Харкова

Світоліна вийшла до півфіналу турніру WTA в Італії

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу престижного тенісного турніру WTA "Premier 5" в Римі. Минулого року Світоліна виграла цей турнір. - WTA (@WTA) May 18, 2018...День

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу престижного тенісного турніру WTA "Premier 5" в Римі.iPress