тенісист

Джоан Роулінг і Адель: Forbes оголосили список найбагатших європейців

яка цього року заявила про те, що кидає концертну діяльність через проблеми зі здоров'ям, а от замикає першу п'ятірку швейцарський тенісист Роджер Федерер, який заробив 64 мільйони доларів. На початку 2017 року його виграв турнір Australian Open. Шосте і сьоме...Bilshe.com

отримати вищу освіту, не обов'язковопов'язану із спортом. Студенти, які виступають за університетську команду, можутьвибирати будь-яку спеціальність, яка є в університеті. Наприклад,студент-тенісист може вивчати менеджмент, психологію, хімію,програмування і т.п., і при бажанні ще й вчитися на другійспеціальності. 2. Університети вкладають величезну...Time-UA

місце посів британський гурт Coldplay із заробітком 88 млн доларів, четверте - співачка Адель (69 млн доларів), а п'яте - тенісист Роджер Федерер (64 млн доларів). У топ-20 найбагатших європейців за версією Forbes опинились також сер Елтон Джон, шеф-кухар Гордон...Крещатик (газета)

Стаховський не зміг вийти до чвертьфіналу турніру АТР в Антверпені. В 1/8-й друга ракетка України у трьох сетах поступився португальському тенісисту Жуану Соузі. - ESPN Tenis (@ESPNtenis) 18 жовтня 2017 р.Чемпион

турніру АТР в Антверпені (Бельгія) із призовим фондом 660 тис 375 дол. В 1/8-й киянин у трьох сетах поступився португальському тенісисту Жуану Соузі — 7:5, 4:6, 4:6, повідомляє Укрінформ. До цього, у 1-у колі, Сергій здолав американця Джареда Доналдсона —...1NEWS

Рішення знятися з турніру в Базелі тенісист прийняв після консультації з лікарем.1NEWS

Forbes опублікував імена найбагатших зірок Європи

також британська група Coldplay з доходом в $88 млн. Далі в рейтингу йдуть британська співачка Адель з $69 млн, швейцарський тенісист Роджер Федерер з $64 млн, музикант Елтон Джон і кухар Гордон Рамзі з $60 млн, Пол Маккартні з $54...Online.ua

доларів. За ним - на четвертому місці - британська співачка Адель. Вона за 12 місяців заробила 69 мільйонів. П'ятим виявився тенісист Роджер Федерер (64 мільйони доларів). А співак Елтон Джон і зірковий кухар Гордон Рамзі поділили між собою шосту і...ТаблоID

Forbes назвав знаменитість з найбільшою зарплатою в Європі

доходом в 88 мільйонів доларів. У двадцятку найбільш високооплачуваних знаменитостей Європи також увійшли співачка Адель (четверте місце, 69 млн доларів), тенісист Роджер Федерер (п'яте місце, 64 млн доларів), співак Елтон Джон (шосте місце, 60 млн доларів), кухар і телеведучий Гордон...Ваші новини

Джоан Роулінг стала найбільш високооплачуваною знаменитістю Європи за версією Forbes

доходом 88 мільйонів доларів. Четверте місце зайняла співачка Адель і її прибуток у 69 мільйонів, а на п'ятій сходинці розмістився тенісист Роджер Федерер, який зумів заробити 64 мільйони доларів. Раніше Forbes представив  рейтинг найбільш високооплачуваних актрис, перше місце в...Зеркало недели (газета)

Ілля Марченко вийшов у фінал кваліфікації турніру серії АТР 250 у столиці Швеції Стокгольмі. У першому матчі кваліфікаційних змагань 30-річний тенісист із Кам'янського впевнено у двох сетах розібрався із 164-ю ракеткою світу Стефано Наполітано з Італії. За вихід в основну...Чемпион

Федерер обіграв Надаля у фіналі турніру в Шанхаї

Швейцарський тенісист Роджер Федерер завоював черговий титул, здобувши перемогу на престижному турнірі категорії ATP 1000 в Шанхаї (Китай), інформує УНН з посиланням...1NEWS

Тенісист Долгополов в Шанхаї обіграв минулорічного переможця "Ролан Гаррос"

Примітно, що киянин попри гіршу кількість ейсів (10:22) і виграних брейків … 1NEWS

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов продовжує перемагати на турнірі серії АТР 1000 в Шанхаї.Гал-info

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов продовжує перемагати на турнірі серії АТР 1000 в Шанхаї. У наступному раунді Долгополов зустрінеться з представником Іспанії...Чемпион

Тенісист Долгополов відзначився ривком у рейтингу АТР

Наразі киянин займає 41-е місце з 1116 очками. 1NEWS

Тенісист Надаль виграв шостий турнір у сезоні

складав приблизно 3 млн. доларів. Відзначимо, що для Надаля титул в Пекіні став шостим в цьогорічному сезоні. До цього провідний тенісист планети виграв турніри в Монте-Карло, Барселоні, Мадриді, а також "US Open" і "Ролан Гаррос". Зауважимо, що загалом Надаль виборов...1NEWS

Тенісист Долгополов пробився до основної сітки Мастерса в Шанхаї

Ні Долгополову, ні Жазірі не вдалося заробити хоча б один брейкпоінт у стартовій партії. Unn.com.ua

Долгополов з перемоги стартував у кваліфікації тенісних змагань у Шанхаї

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Найкращий тенісист України Олександр Долгополов виграв поєдинок на початку кваліфікаційного турніру серії АТР 1000, що проходить у Шанхаї, передає УНН з посиланням...Unn.com.ua