тенісист

Перша ракетка України та 44 номер світового рейтингу Олександр Долгополов знявся зі свого четвертого... Експрес

Феномен. Федерер став найстаршим в історії тенісу першим номером рейтингу

від поразки на Australian Open. Наразі у Федерера 10105 очок, тоді як у іспанця 9760. Таким чином, він став найстаршим тенісистом в історії Відкритої ери, який очолив чоловічий рейтинг. Додамо, що востаннє Федерер, який є переможцем 20 турнірів серії Grand...Ua-football

Федерер попросив вайлд-кард, щоб потіснити Надаля з вершини рейтингу

Швейцарський тенісист Роджер Федерер вирішив виступити на турнірі в Роттердамі серії АТР 500. Головна інтрига чи вдасться Федереру дійти до півфіналу.Ua-football

Австралієць Бернард Томич не покидає станиць таблоїдів в останні тижні.... Експрес

Фінальний раунд змагань відбудеться 16-18 лютого у Франції. The post Юний тенісист з Коломиї представив Україну на Кубку Європи appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Теніс: українки Козлова та Костюк встановили нові особисті рекорди у рейтингу WTA

Українські тенісистки оновили персональні рекорди в рейтингу WTA. Після виходу у фінал турніру WTA International в Тайбеї, українка Катерина Козлова стала 65-ю ракеткою світу й таким чином вперше у своїй професійній Ракурс

Джоковіч переніс операцію на лікті

Екс-перша ракетка світу, сербський тенісист Новак Джоковіч підтвердив, що продовжує відчувати проблеми з ліктем і нещодавно переніс невелику операцію. Про це він повідомив на своїй...Ua-football

Гейм, сет.

за Сергієм Стаховським, котрий за відсутності травмованих Олександра Долгополова та Іллі Марченка є лідером збірної України, свій поєдинок найсильнішому шведському тенісистові Еліасу Імеру програв і Артем Смирнов (505-й у рейтингу АТР). Перемогу на корті Мегарон у Дніпрі скандинав, котрий посідає...Ua-football

Кубок Девіса.

скандинавів Мікаелем Імером, який посідає в поточному рейтингу АТР 396-ту позицію, й розпочав зустріч. Здолати потенційно набагато слабшого від себе тенісиста Стаховському не вдалося. Перший сет українець програв на тай-брейку, а на самому початку другого втратив свою подачу, зробити ребрейка...Ua-football

Австралієць Бернард Томич, який бере участь у реаліті-шоу "Я знаменитість...... Експрес

Роджер Федерер переміг Маріна Чиліча. Поєдинок тривав 3 години 5 хвилин. Додамо, що це 20-й турнір Grand Slam для швейцарського тенісиста. Як відомо, раніше Федерер майже без боротьби здолав сенсацію Australian Open та вийшов у фінал. Нагадаємо, напередодні у жінок...Чемпион

Роджер Федерер виграв 20-ий титул Великого шолому

Швейцарський тенісист Роджер Федерер став переможцем Australian Open, який протягом двох тижнів відбувався в Мельбурні.iPress

Фінал. Роджер Федерер - Марін Чіліч

Роджер Федерер вдруге поспіль став переможцем Australian Open. У фіналі швейцарець обіграв хорвата Маріна Чіліча. Для цього легендарному тенісисту знадобились усі п'ять сетів.Sportanalytic

Роджер Федерер виграв 20-й Grand Slam у кар

із серії Grand Slam. Щойно у Мельбурні, програвши на турнірі перших за сім матчів два сети, найтитулованіший в історії гри тенісист переміг у вирішальному матчі Відкритого чемпіонату Австралії хорвата Маріна Чіліча (6:2, 6:7, 6:3, 3:6, 6:1) і поновив власноруч встановлені...Ua-football

Федерер за годину виходить до фіналу

Швейцарський тенісист Роджер Федерер вийшов до фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. Сьогодні 36-річний Федерер змусив здатися сенсацію турніру корейця Чона.Sportanalytic

Надаль через травму не дограв чвертьфінал Australian Open проти Чиліча

Один з головних фаворитів Australian Open, іспанський тенісист Рафаель Надаль був змушений відмовитися від боротьби за півфінал Australian Open. Таким чином, через відмову іспанця в четвірку найсильніших пробився...Ua-football

Перша ракетка світу Рафаель Надаль не зміг завершити чвертьфінальний матч АО проти Маріна Чіліча. У четвертому сеті 31-річний іспанець викликав на корт лікаря. Чемпион

У Кропивницькому відбувся рейтинговий тенісний турнір (ФОТО)

і Тетяни Терьохіної. 31 учасник протягом двох днів у Професійному технічному училищі №8 боровся за покращення рейтингу та, фактично, найсильнішого тенісиста Кропивницького, адже змагання зібрали місцеву тенісну еліту. За підсумками змагань до призових трійок увійшли: Юнаки 2005 р.н. і молодші1.Гречка

Australian Open: шестиразовий чемпіон не зумів пробитися до чвертьфіналу

чвертьфінальної стадії американець Сандгрен, який обіграв пяту ракетку світу Домініка Тіма. Зауважимо, що 58-ма ракетка світу Чон Хьон став першим тенісистом із Південної Кореї, який пробився в 1/4 фіналу на турніру категорії Великого шолому. Додамо, що Джокович є 12-тикратному переможцем...Unn.com.ua

Чону - 6:7 (4), 5:7, 6:7 (3). Матч продовжувався майже три з половиною години. Таким чином, вперше в історії корейський тенісист буде грати в 1/4 фіналу Grand Slam. Цікаво, що Джокович два роки тому без проблем вибив корейця на стадії...Чемпион