тенісисти

Лідери збірної України виступлять у матчі Кубка Девіса

Ми вирушаємо в Ізраїль найсильнішим складом і будемо боротися за перемогу", - йдеться у заяві Медведєва. Unn.com.ua

Киянин піднявся на 16 позицій і повернувся в першу сотню світового рейтингу. На цьому тижні Стаховський займає 99-е місце з 560 очками в активі. 1NEWS

Українець Олександр Долгополов не зміг пробитися до третього раунду турніру Асоціації тенісистів професіоналів (ATP) серії Мастерс Western & Southern Open в американському Цинциннаті (призовий фонд - $5,62 млн).1NEWS

тенісу, це новий особистий рекорд (в одиночному розряді WTA), а також повторення рекорду Андрія Медведєва, екс-четвертої ракетки світу в Асоціації тенісистів-професіоналів (АТР). Медведєв посів четверте місце у чоловічій класифікації наприкінці травня 1994-го у віці лише 19 років і протримався на...Урядовий Кур'єр

Рафаель Надаль стане першою ракеткою світу

Іспанський тенісист Рафаель Надаль із наступного тижня займе перший рядок рейтингу Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP).iPress

Стаховський повернувся до топ-100 тенісистів планети

Киянин піднявся на 16 позицій і повернувся в першу сотню світового рейтингу. Нагадаємо, Світоліна стала четвертою в рейтингу WTA. Unn.com.ua

Знай наших: Світоліна перемогла у престижному турнірі

на відкритому чемпіонаті Франції.. Варто зауважити, що завдяки цій гучній перемозі українська тенісистка отримає четверте місце у світовому рейтингу тенісистів WTA. Це стане абсолютним рекордом як для самої спортсменки, так і для всієї...Replyua

Спортсмени будуть змагатися на тенісних кортах ДТШ «Вікторія». До змагань допускаються всі тенісисти-любителі. Любимый Херсон

Е.Маррей втратить статус першої ракетки світу

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Перший номер світового рейтингу тенісистів-професіоналів британець Енді Маррей знявся з турніру АTP у Цинциннаті через травму стегна, повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР. На...Unn.com.ua

У Коростені вперше за останні 30 років пройшов турнір з тенісу

Усі тенісисти країни в основному знають один одного та підтримують телефонний контакт. Цього разу перше місце в змаганні зайняли тенісисти з Житомира.Новини Житомира

Харківські тенісисти Марина Чернишова та Марат Дев'ятьяров перемогли на турнірах Міжнародної федерації тенісу (ITF).Слободской край

Тячівські тенісисти повернулись зі Львова з перемогою

В.Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ. Голос Карпат

Р.Надаль провів виставковий поєдинок на вежі висотою 165 метрів

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Провідні тенісисти світу Рафаель Надаль і Домінік Тім зійшлися в виставковому матчі в Монреалі напередодні старту «Rogers Cup», повідомляє УНН з посиланням...1NEWS

Дев

В основній сітці турніру зіграють Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Олександр Долгополов. Unn.com.ua

Франківська спортсменка стала другою на міжнародному тенісному турнірі

Нещодавно у Львові відбувся міжнародний тенісний турнір «ITF Lion Cup», учасниками якого стали 108 тенісистів з 22-ох країн світу, віком до 18-ти років. Друге місце турніру здобула студентка першого курсу коледжу Університету Короля Данила (факультет...Галичина спортивная

Франківська студентка здобула «срібло» на міжнародному тенісному турнірі (ФОТО)

Нещодавно у Львові відбувся міжнародний тенісний турнір ITF Lion Cup, в якому взяли участь 108 тенісистів з 22-ох країн світу віком до 18-ти років. Друге місце на ньому здобула 15-річна студентка першого курсу факультету дизайну коледжу...Press-Центр

Франківська тенісистка зайняла друге місце на міжнародному турнірі у Львові

Нещодавно у Львові відбувся міжнародний тенісний турнір «ITF Lion Cup», учасниками якого стали 108 тенісистів з 22-ох країн світу, віком до 18-ти років. Друге місце турніру здобула студентка першого курсу коледжу Університету Короля Данила (факультет...Бліц-інфо

Запись Тенісисти вибороли медалі на харківському турнірі впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм