тенісисти

?К.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко одержала перемогу на старті турнірі WTA Premier "Dubao Duty Free Championships", що проходить в Дубаї (ОАЕ), повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.У матчі першого раунду киянка за 1 годину 40 хвилин обіграла представницю Білорусі...Unn.com.ua

Долгополов повернувся у Топ-50 найсильніших тенісистів світу

Українець піднявся на 16 позицій після перемоги на турнірі в аргентинському Буенос-Айресі. УНИАН (ИА)

Уряд передав до обласної комунальної власності водну станцію "Спартак" (ВІДЕО)

є. На сьогодні тут занепад. Найбільшого руйнування зазнала вежа для фристайлу. Зараз тут свої заняття проводять лише представники вітрильного спорту. Влітку тенісисти та фрістайлісти. Основна проблема школи зараз, холодні приміщення, адже опалення не має. Процес передачі водної станції "Спартак" почався ще...Миколаївська правда

О.Долгополов повернувся до топ-50 рейтингу кращих тенісистів світу

Асоціація тенісистів-професіоналів (АТР) оголосила оновлений рейтинг тенісистів-професіоналів до топ-100 якого увійшли двоє представників України, інформує УНН з посиланням на сайт організації.Перша ракетка України Олександр Долгополов завдяки третьому...Unn.com.ua

Долгополов знову увійшов до топ-50 тенісистів світу

Найкращий тенісист України Олександр Долгополов завдяки титулу на турнірі в Буенос-Айресі зумів здійснити ривок у світовому рейтингу АТР. Українець виграв турнір АТР...Зеркало недели (газета)

В Трускавці завершився ХV Всеукраїнський юнацький турнірі з тенісу "Зимовий Трускавець"

освіти (завідувач Орест Лобик) Трускавецької міської ради та ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович). Всього у змаганнях взяли участь 55 юних тенісистів, які представляли команди із різних міст Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Херсонської, Київської, Донецької та Львівської областей. В особистій першості...MediaStar

Провідні тенісисти України покращили позиції у світовому рейтингу АТР

Долгополов і Марченко піднімаються

Оновились списки кращих тенісистів планети. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок Федерації. Збірна України здолала АвстраліюВ ATP українці Олександр Долгополов та Ілля Марченко додали...Sportanalytic

Тенісист І.Марченко поступився у другому колі турніру в Монпельє

у чвертьфіналі К.Шеппер зустрінеться з третім сіяним Рішаром Гаске. Додамо також, на цьому тижні окрім І.Марченко зачохлили ракетки інші топові тенісисти Олександр Долгополов і Сергій Стаховський, вилетівши в перших раундах турнірів у Еквадорі та Угорщина. Як повідомляв УНН, перший номер...Unn.com.ua

9 лютого: це цікаво знати

У 1900-му американець Двайт Ф. Девіс виступив з ініціативою проведення міжнародних командних змагань з тенісу. Його виклик прийняла команда британських тенісистів, з котрою у серпні цього ж року збірна студентів Гарварда провела перший міжнародний турнір. З 1902 року командна першість світу...ClipNews.info

точна арена, яка прийме поєдинки Кубка. Переможець цієї пари отримає путівку в плей-офф Світової групи. Нагадаємо, в минулому сезоні наші тенісисти вже грали на цій стадії, але тоді без шансів поступилися збірній Японії та не змогли пробитися в еліту світового...Znaj.ua

Зовсім недавно почала працювати секція боксу. Тренування проводить Максим Гладкий. Також на базі ФСК Мир тренуються і досягають хороших результатів тенісисти та армреслери. Від дошкільнят до пенсіонерів Ще однією особливістю ФСК Мир є те, що займатися фізкультурою у клуб приходять...Тижневик «ЕХО

чвертьфіналі Сергій, який, до речі, посіяний під третім номером, зіграє з восьмою ракеткою турніру – німцем Петером Гойовчиком. Раніше ці тенісисти грали один з одним лише один раз – у 2014 році Стаховський обіграв Гойовчика на грунтовому турнірі в Мюнхені.Znaj.ua

У перший ігровий день гравці сумської «Тенісної академії» святкували три перемоги. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Кадет з Умані став кращим тенісистом України

Уманський тенісист посів перше місце на всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу серед кадетів 2002 р.н. З 25 по 28 січня у Києві...Про Все

на сторінці в Twitter Арно Симон, віце-президент групи "Eurosport". Матч за титул між екс-першими ракетками світу відбувся у неділю. Швейцарський тенісист обіграв іспанця в п'яти сетах 6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3. Таким чином, Федерер завоював свій 18-ий Шолом в кар'єрі.Znaj.ua

14-річна українська тенісистка Ковтюк виграла Australian Open

1 год 55 хв переграла першу "ракетку" турніру швейцарку Ребеку Масарову - 7:5, 1:6, 6:4. Марта Костюк третьою серед українських тенісистів завоювала трофей на юніорських змаганнях серії Великого Шолома. У 1991 році переможцем Roland Garros став 17-річний киянин Андрій Медведєв,...Високий замок

змішаному розряді. Світоліна і Гуччіоне повинні у чвертьфіналі були зіграти проти перших ракеток Бетані Маттек-Сендс і Майка Браяна, але американські тенісисти вирішили відмовитися від боротьби. Нагадаємо, що українка з австралійцем потрапили в 1/4 фінали також на відмові суперників - Бруно...Чемпион

кобелячанам вдалося виграти Кубок ліги. Усе більш відомими в області й за її межами стають любителі малої ракетки. У 2016?му тенісисти більше пятдесяти разів ставали переможцями й призерами різних чемпіонатів. Підростає покоління молодих каратистів, які вивчають бойове мистецтво в спортивному...Тижневик «ЕХО