тенісисти

в ТК "Прем'єр" відбудеться всеукраїнський тенісний турнір у віковій категорії до 14 років. Початок турніру 29 березня о 10-00. Найкращі тенісисти України. Запрошуємо всіх бажаючих за адресою вул.Флотська, 3 (р-н 1 Занасипу) Тел.Кременчугский Телеграф

Черкаські коледжі й технікуми визначили найсильніших тенісистів

За підсумками змагань, першою стала команда Черкаського державного бізнес-коледжу. Нова доба

Бондаренко йде далі, Стаховський і Цуренко вилетіли

Наші тенісисти продовжують виступи на турнірі у США. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сергій Стаховський не зміг пробитися в основний раунд, програвши у кваліфікації...Sportanalytic

Двоє швейцарських тенісистів розіграють фінал турніру в Індіан-Веллс

Тенісний портал України.У півфіналі С.Ваврінка (3 сіяний) впевнено обіграв Пабло Кареньо-Буста з Іспанії 6:3, 6:2, а Р.Федерер (9) переміг американського тенісиста Джека Сока 6:1, 7:6 (4). Повідомляється, що незалежно від майбутнього переможця турніру, тріумфатор стане найстаршим чемпіоном Індіан-Веллс. Відзначимо, що...Unn.com.ua

імені Михайла Прокоповича Аношкіна 4 березня відбувся традиційний турнір, присвячений Міжнародному жіночому дню. На кортах грали дванадцять пар, як місцевих тенісистів, так і гостей з Дніпра. Доречі, вони – Єлизавета Аркіна та Дмитро Брінзело – посіли п'яте місце. Після шестигодинних...Днепродзержинский спорт

В Івано-Франківську завершились змагання з настільного тенісу серед наймолодших спортсменів України. Сьогодні буковинська команда наймолодших тенісистів - найсильніша в Україні.Українська газета ЧАС

Р.Федерер переміг Р.Надаля на Мастерсі в Індіан-Веллс

побореться з Н.Кіргіосом з Австралії, який здолав другу ракетку світу Новака Джоковича. Довідка УНН: обидва спортсмени вважаються одними з кращих тенісистів сучасності Р.Федерер виграв 18 турнірів Великого Шолому, на рахунку Р.Надаля 14. Нагадаємо, О.Долгополов через травму знявся з турніру "BNP...Unn.com.ua

Такі місця на обласних змаганнях посіли представники Кобеляцького району. У особистому заліку Яна вдруге поспіль виграла обласні змагання, а Вячеслав посів третє місце. Тижневик «ЕХО

Минулої неділі на спортивній базі Кам'янського професійного ліцею пройшли обласні змагання з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням слуху, в яких прийняли участь представники Дніпра, Кривого Рогу, Синельниково та місцевих тенісистів. Днепродзержинский спорт

Світоліна покинула турнір у Куала-Лумпурі через травму

Еліна Світоліна завершила виступ на турнірі WTA в Куала-Лумпурі через травму. Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна увійшла в трійку найбільш високооплачуваних тенісистів України.Зеркало недели (газета)

Світоліна здобула перемогу в 13-му матчі поспіль

Наступною суперницею уродженки Одеси буде японка Нао Хібіно. Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна увійшла в трійку найбільш високооплачуваних тенісистів України.Зеркало недели (газета)

Протягом 25-26 лютого в спортивній залі на вулиці Прилуцькій, 156, за підтримки Міського центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх», відбулися змагання з тенісу в двох лігах - першій та вищій Головний портал Ніжина

Юрий САПРОНОВ: «Свитолина жила на корте»

У всіх офіційних документах WTA так і записано: резиденція Харків. Харків’янка. До речі, зараз в Одесі є кілька 12-13 літніх тенісистів, які знову нікому не потрібні. І скоро вони стануть киянки, харків’янками і львів’янками... ТОП-10 це зовсім інша планета. З...Спорт.ua

Як українка Світоліна захоплює світовий тенісний трон

сезон у кар'єрі Нинішній сезон для першої ракетки України Еліни Світоліної вже став найкращим у кар'єрі, попри те, що у тенісистів більша частина змагального року ще попереду. Світоліна почала демонструвати вражаючі результати з самого початку року. У січні на турнірі...Еспресо TV

Світоліна оновила рекорд України в рейтингу WTA

десятку найсильніших гравців світу. 10. Еліна Світоліна, Україна 3890. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна увійшла в трійку найбільш високооплачуваних тенісистів України.Зеркало недели (газета)

Світоліна увійшла до трійки найбільш високооплачуваних тенісистів України

Ця перемога не тільки дозволила українці дебютувати в топ-10 рейтингу WTA, але й допомогла їй увійти до трійки найбільш високооплачуваних тенісистів країни. Раніше перемога Світоліної принесла Україні перемогу над Австралією в Кубку Федерації.Зеркало недели (газета)

4-5 березня у Рівному пройде Чемпіонат області з настільного тенісу серед інвалідів. Сайт міста Рівне

вищого рангу. Одночасно відбудеться ІІ етап Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» серед дітей-інвалідів, в якому візьмуть участь понад 50 юних тенісистів. Спортивні заходи проходитимуть у Рівненському регіональному центрі «Інваспорт». Урочисте відкриття та початок – о 12 годині.Все

За словами організаторів управління у справах молоді та спорту Новини по-рівненськи