телефоністи

Враховуючи те, що у ЛТК/ІнБев/НПУ попереду поєдинки з Локомотивом та Енергією, поєдинок у Покровському стане чи не останнім шансом для телефоністів зачепитися за прохідне восьме місце. Тому, їм треба перемагати на виїзді Титан-Зорю, яка, як ми знаємо, дуже потужно грає...Спортивний Житомир

У двох зустрічах, які проходили на майданчику спорткомплексу НПУ ім. Чи буде ця неприємна для телефоністів тенденція продовжена у цьому поєдинку?Спортивний Житомир

І телефоністи намагались виконати це завдання по ходу першого тайму. Більше того скоро Олександр Педяш подвоїв перевагу соколят.Спортивний Житомир

Асоціації футзалу України. Футзалісти ЛТК/ІнБев/НПУ почали поєдинок дуже вдало вже на 4-й хвилині Денис Зеленкевич відкрив рахунок. Але довго порадіти телефоністам не судилося. За кілька миттєвостей Дмитро Мартинюк зрівняв цифри на табло спорткомплексу НПУ ім.. Драгоманова, що було на руку...Спортивний Житомир

Але протягом першого тайму телефоністи пропустили два мячі, які ускладнили їм задачу. І цей сейв голкіпера Урагану допоміг івано-франківцям відстояти свою перемогу.Спортивний Житомир

Екстра-ліга. Тринадцятий тур: "Ураган" вирушає до Житомира

звітного поєдинки команди підходять у різному настрої - "ураганівці" минулого туру заслужено зупинили переможний хід столичного "ХІТа" (0:0), тоді як "телефоністи" у матчі претендентів на вихід до плей-оф, поступився "Кардиналу-Рівне" (3:4). У першому колі на паркеті франківського Манежу ІФКФВ перемогу...Галичина спортивная

позитивний результат, і вже у першому таймі зробив для цього серйозне підґрунтя, забивши два мячі у ворота Соколовського. Більше того телефоністи ще отримали третій гол у свої ворота на початку другого тайму. Після того, як рахунок став 3:0 на користь...Спортивний Житомир

Але довго без клубу Роман не був він перейшов у ЛТК/ІнБев/НПУ. І за той час, поки Бакум знаходиться у складі телефоністів, він вже встиг адаптуватися до нового колективу. Прес-служба Асоціації футзалу України вирішила поговорити з гравцем ЛТК/ІнБев/НПУ і про його...Спортивний Житомир

честі реабілітуватися у очному протистоянні. Перші серйозні кроки до цього зробив Локомотив, який вже на 5-й хвилині повів 2:0. Згодом телефоністам наче вдалося налагодити свою гру, і це мало дати надію на те, що підопічним Валерія Туркіна вдасться відновити інтригу.Спортивний Житомир

у селі Осипенко, як, власне, й вибухівки на мостах, не було. У ході проведення першочергових слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили особи телефоністів - місцевих раніше засуджених мешканців 1979 та 1980 року народження. Наразі обидва дають свідчення, обвинувачуючи один одного та разом...Магнолія-ТВ

залишала бажати кращого, та й голкіпер Титан-Зорі діяв бездоганно. У другому таймі ситуація на паркеті змінювалась по кілька разів. Спочатку телефоністи намагались швидко скоротити розрив до мінімального, потім титани кілька разів ледь не покарали своїх візаві за помилки при переході...Спортивний Житомир

ЛТК-ІнБев-НПУ. Розпочнемо з суперника хмельничан, в складі якого у літнє міжсезоння відбулися значні кадрові перестановки, які, можна стверджувати, не зробили телефоністів сильнішими: до Кардиналу-Рівне переїхало тріо Фаренюк-Концеба-Мануйленко, а один з лідерів команди у минулому сезоні, Максим Літвінов, перейшов у харківський...Спортивний Житомир

Господарі майданчику видали дуже хороший перший тайм. Львів'янам дуже сильно допоміг швидкий гол Романа Кордоби. Spy-Football

що у гостей по ходу першого тайму було кілька нагод, аби бодай скоротити рахунок до мінімуму, проте відмінно у воротах телефоністів грав Сухов. А під кінець першого тайму гості пропустили третій гол у свої ворота відзначився Максим Чеберяк. У другому...Спортивний Житомир

місячної перерви. Тоді, перед локаутом, повязаним з чемпіонатом світу, підопічні Валерія Туркіна, обіграли Продексім, і це поки що єдина звитяга телефоністів. А після відновлення ігор у чемпіонаті Дзюба та компанія програли три рази поспіль. Однак, у пятницю гравці ЛТК/ІнБев/НПУ, напевне,...Спортивний Житомир

драконам легко. Можливо, у першому таймі десь вони і володіли ініціативою трохи більше, ніж гості, але у той же час телефоністи грамотно грали в обороні, не дозволяючи своїм опонентам скористатися своїми сильними сторонами. Це призвело до того, що за підсумками...Спортивний Житомир

перемогу. В підсумку на 30-й хвилині зустрічі Фаренюк зробив рахунок 4:2 на користь Кардинала, і це був ключовий епізод матчу. Телефоністи спробували одразу відігратись, але зробити це їм не вдалося. А коли підопічні Валерія Туркіна пішли на останніх хвилинах грати...Спортивний Житомир

На 40-й хвилині Шувалов не реалізував 10-метровий (воротар). Нагороду вручав президент Асоціації футзалу України Сергій Владико. Ua-football

У районному центрі зайнятості пройшов семінар з орієнтації безробітних на службу в Збройних Силах України

послуг районного центру зайнятості, поінформувала присутніх про умови укомплектування Збройних Сил України. Зазначила, що найбільш затребуваними є механіки, водії, монтажники, телефоністи, радіотелефоністи, монтажники, навідники. Зупинилася й на пільгах для військовослужбовців та нормах чинного законодавства,  що регулюють питання проходження служби.Також О.Fakel

Сьогодні Україна святкує День військ зв’язку. Це свято наших телефоністів, радистів та IT-фахівців, що роблять непомітну сторонньому оку, але надзвичайно важливу роботу із забезпечення взаємодії та обміну інформацією між усіма...Дзеркало Коломиї