татамі

Українка в 17 років виборола «золото» Чемпіонату світу з дзюдо

17-річна українська спортсменка Дар’я Білодід здобула «золото» чемпіонату світу з дзюдо, який триває на татамі «National Gymnastics Arena» в Баку (Азербайджан). У фіналі у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 – японку...Svoboda FM

17-річна українська спортсменка Дар’я Білодід отримала “золото” чемпіонату світу з дзюдо, який проходить на татамі “National Gymnastics Arena” в Баку (Азербайджан). У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017...1NEWS

17 річна українська спортсменка Дар'я Білодід виборола «золото» чемпіонату світу-2018 з дзюдо, який вчора, 20 вересня, стартував на татамі National Gymnastics Arena в Баку (Азербайджан).Западная информационная корпорация

20 вересня 17-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії, виборовши золото чемпіонату світу з дзюдо на татамі National Gymnastics Arena в азербайджанському Баку. У всіх поєдинках українка проводила один і той же прийом, про що вона...24 канал

Наймолодша в історії: 17-річна українка стала чемпіонкою світу з дзюдо (Відео)

У четвер, 20 вересня, українська спортсменка, 17-річна Дар’я Білодід виборола "золото" чемпіонату світу з дзюдо на татамі National Gymnastics Arena в азербайджанському Баку. Про це повідомляє Sport Arena. Так, у фіналі змагань у ваговій категорії до 48...24 канал

Ужгородець переміг на Міжнародном турнірі з джиу-джицу (ВІДЕО)

Спортсмени Закарпатської федерації шидокан-карате відкрили сезон змагань: узяли участь у міжнародному турнірі із бразильського джиу-джицу. На татамі Vynogradiv BJJ Open Gi Brazilian Jiu-Jitsu Championship (організатор BPT Ukraine за підтримки UBJJF) зустрілося 130 учасників з України та Румунії.Голос Карпат

вигравав. Може тому, що ще рідних не бачив. Напевно, тому й не відчувається перемога». У дзюдо Геворга привів батько-тренер. На татамі вже близько 15-ти років. Сам з Одеси, навчається на четвертому курсі СумДУ. На останньому чемпіонаті виконав звання Майстра спорту...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Українка Анжеліка Терлюга стала переможницею престижного етапу Karate1 Premier League у ваговій категорії до 55 кг. Голос Украины (газета)

17-річна українська дзюдоїстка знялася у проморолику до ЧС-2018

У змаганнях візьмуть участь близько 800 спортсменів з 129 країн світу. Ua-football

образливі, наклепницькі роздуми, в офіцерському середовищі не прийнято просто так прощати… Я просто викликаю вас на герць — на ринг, татамі, куди завгодно, де обіцяю зробити з вас хорошу соковиту відбивну», — сказав Золотов. Ситуацію вже встиг прокоментувати Рамзан Кадиров.Новости Сумм

Виклик на дуель: російський генерал пообіцяв зробити з Навального "соковиту відбивну"

хоча б частину цих чудових традицій? Я маю на увазі сатисфакцію. Я просто викликаю вас на поєдинок, на ринг, на татамі - куди завгодно, де обіцяю за кілька хвилин зробити з вас хорошу соковиту відбивну", - заявив Золотов. За словами...Online.ua

Очільник Росгвардії пригрозив зробити з Навального "соковиту відбивну"

б частину тих чудових традицій - я маю на увазі сатисфакцію. Я просто викликаю вас на поєдинок, на ринг, на татамі - куди завгодно, де обіцяю за кілька хвилин зробити з вас хорошу соковиту відбивну", - сказав Золотов. Водночас, як...Unn.com.ua

У Львові стартував фестиваль вуличної азіатської їжі, - ПРОГРАМА, ФОТО

розваг. Щодня з 19:00 просто неба показуватимуть по два фільми, а на сцені виступатимуть ді-джеї. Роздинками свята стануть сумо на татамі, з 14:00 до 20:00, танець китайського дракона, а також лекторії від успішних українців, які побували в країнах Азії і...032.ua — сайт города Львова

Шість медалей здобули українці на Континентальному Кубку з дзюдо

вихованець одеської школи дзюдо Олександр Крук. У ваговій категорії до 90 кг лише у фіналі він зазнав поразки від господаря татамі Віктора Кляусова, перевищивши ліміт покарань. Бронзові нагороди здобули: Каро Марандян (66 кг) з Кременчука, запорожці Данило Гуцол (100 кг)...Unn.com.ua

Кропивницький дзюдоїст став призером юніорського Кубку Європи (ФОТО)

вересня пройде у Софії (Болгарія). Вадим Велков, який є чемпіоном України серед юніорів до 21 року, здобувши медаль на румунському татамі, має високі шанси взяти в ньому участь. Остаточний склад на Софію сформує тренерська рада Федерації дзюдо України.Юніорський Кубок Європи...Кіровоград24

чемпіонату Європи в Ліссабоні того ж року, пятиразовим чемпіоном України та дворазовим абсолютним чемпіоном України. Переможними були його виступи на татамі за результатами участі в престижних чемпіонатах світу в різних країнах, звідки завжди повертається з нагородами, про що детальніше можна...Златопіль

Черкаські дзюдоїсти здобули нагороду відкритого Кубку України

Майже три сотні спортсменів на одному татамі. Черкаські дзюдоїсти здобули нагороду відкритого Кубку України. Змагання відбулися у Сумах. Участь у них взяли спортсмени з 23 областей. Черкащанка...ВIККА

Перший поєдинок між цими дзюдоїстками завершився перемогою Толофуа у додатковий час. Після перерви у п‘ять хвилин, дівчата знову вийшли на татамі й Каланіній вдалося взяти реванш і принести вирішальний бал українській команді. Загальний рахунок зустрічі 4:3 на користь збірної України.24 канал